Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ενω εσυ που

-μενεις σε νταμάρι
-εχεις να αγγιξεις γκομενα 15 χρονια, η πιο προσφατη φωτογραφια ειναι απο τα 10 μετρα απόσταση
-δεν εχεις μια
-σε πατανε τρενα
-γαμας τον μπεταντζη και μετα παει αλλαζει ρουχα κ σου φτιαχνει τα μερεμετια
-σε χεζαν για 200$
Αυτά είναι στον ύπνο σου  :2funny:
  Πάντος εγώ δεν ζω σε αυτές της συνθήκες  :2funny:ούτε δουλέυω γκαστερμπά'ι'τερ γιά να στέλνω λεφτά στην Ελλάδα  :headbang: :2funny:
  Άντε βάλε μας κ'άλλες φωτογραφίες να  :2funny:
 
Δημητρακη πιστευεις οτι θα μπορουσε ρωσος να ζησει στην Αγγλια?  οχι για λονδινο που ειναι κοσμοπολιτικα αλλα για την υπολοιπη Αγγλια.
Κοίτα σύμφωνα με αυτούς τους ηλίθιους όλοι οι Ρώσσοι θέλουν να φύγουν από τη Ρωσσία οπότε θα παρακαλάνε να πάνε να ζήσουν στην επαρχία της Αγγλίας  :jerking: :2funny:
 

Συνημμένα

  • oikotrofeio germanias.jpg
    oikotrofeio germanias.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 39
  • germania oikotorfeio.jpg
    germania oikotorfeio.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 45

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Αυτά είναι στον ύπνο σου  :2funny:
  Πάντος εγώ δεν ζω σε αυτές της συνθήκες  :2funny:ούτε δουλέυω γκαστερμπά'ι'τερ γιά να στέλνω λεφτά στην Ελλάδα  :headbang: :2funny:
  Άντε βάλε μας κ'άλλες φωτογραφίες να  :2funny:
  Κοίτα σύμφωνα με αυτούς τους ηλίθιους όλοι οι Ρώσσοι θέλουν να φύγουν από τη Ρωσσία οπότε θα παρακαλάνε να πάνε να ζήσουν στην επαρχία της Αγγλίας  :jerking: :2funny:

Για το τρενο, ρισπεκτ απο μενα, τα εβαλες με σιδερενιο αλογο και κερδισες.

Αλλα δε μπορω να μη ρωτησω, αυτο με το χεσιμο ισχυει?

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Τυπε προβατε, κουτουρού δεν μιλαμε ποτέ...
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200612-030629_Gallery.jpg
    Screenshot_20200612-030629_Gallery.jpg
    587,2 KB · Εμφανίσεις: 39

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
[size=10pt]ΈΚΤΑΚΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΑΑΑ[/size]

[size=10pt]ΠΑΡΕ ΚΟΣΜΕΕΕΕΕ[/size]

πληροφοριες που ελαβα (απο αθηνα-φαληρο) λενε πως τα διαμερισματα του ψευταρακη δεν ειναι καν στο δικο του ονομα. Απλα μενει εκει. Κι επειδη εκανε κατι λαθη δεν θα του παραχωρηθουν επισημα ποτέ.
για αυτο δεν μπορει να τα νοικιασει ,και περιμενει παντα το τσεκ μην πεθανει απο την πεινα

ΠΑΡΕ ΠΑΡΕΕΕΕΕΕΕ 
 

Συνημμένα

  • download.jpeg-3.jpg
    download.jpeg-3.jpg
    7,6 KB · Εμφανίσεις: 25

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Για το τρενο, ρισπεκτ απο μενα, τα εβαλες με σιδερενιο αλογο και κερδισες.

Αλλα δε μπορω να μη ρωτησω, αυτο με το χεσιμο ισχυει?
Εγώ έχω γκόμενες συνεχεια,υπάρχει ένα μικρό ποσοστό γυναικών που τους αρέσει το χέσιμο  :2funny:.Όλα αυτά είναι μες το πρόγραμμα.Όσο πιό πολλές γυναίκες έχεις τόσο πιό πολλές πιθανότητες έχεις να βρεις τέτοιες ανάμεσα στις πολλές :2funny:.Τους ρίχνεις ιμόντιουμ και δεν μπορούν να χέσουν  :2funny:απλα πράγματα :2funny:
 
[size=10pt]ΈΚΤΑΚΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΑΑΑ[/size]

[size=10pt]ΠΑΡΕ ΚΟΣΜΕΕΕΕΕ[/size]

πληροφοριες που ελαβα (απο αθηνα-φαληρο) λενε πως τα διαμερισματα του ψευταρακη δεν ειναι καν στο δικο του ονομα. Απλα μενει εκει. Κι επειδη εκανε κατι λαθη δεν θα του παραχωρηθουν επισημα ποτέ.
για αυτο δεν μπορει να τα νοικιασει ,και περιμενει παντα το τσεκ μην πεθανει απο την πεινα

ΠΑΡΕ ΠΑΡΕΕΕΕΕΕΕ 
Πιό μεγάλη  :jerking:δεν έχω ξανακούσει  :jerking: :2funny:αφου στη Βαρσοβία το νοικιάζω και παίρνω λεφτά κάθε μήνα.Στην Ρωσσία ποιό να νοικιάσω? :2funny:και γιατί?Θα μπορούσα να μένω με τη γίδα μου και της γάτες μου και να νοικιάζω αυτό εδώ που είμαι τώρα γιά 400 ευρώ.Αλλά γιατί να το κάνω?Θέλω της ανέσεις μου.Γιά σένα το φτωχομπινέ βέβαια αυτά είναι τρελλά λεφτά και σου ακούγεται τρελλό αυτό  :headbang:εσύ μας βάζεις ένα κελί με κοινόχρηστη τουαλέτα και μπάνιο που νοικιάζεις και μας λες ότι είναι χά'ι' :2funny:.Αλλά εγώ δεν είμαι γκαστερμπά'ι'τερ φωτχομπινες σαν εσένα  :2funny:που δουλεύω γιά να μην πεθάνω  :2funny:.
  Τωρα αν έχω γκόμενες και ανέσεις ή όχι αυτό το έχουν πει όσοι ήρθαν και είδαν πως ζω.
  Αν ανοίξουν τα εμπορικά σε κάνα μήνα θα πάω να νοικιάσω και διαμέρισμα στο Νόβγκοροντ με 150 ευρώ να πηγαίνω κ'εκεί πορνοεκδρομές  :2funny:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Δημητρακη συμφωνω υπαρχουν ενα σωρο βιτσια που εχουν οι γκομενες. Οσο πιο πολλες ειχες τοσο πιο πολλες πιθανοτητες να πεσεις σε κατι περιεργο.

Αλλα υπαρχουν και ενα σωρο γκομενες ωστε να μην ανεχεσαι να γινεις αποχετευση της καθε μιας και να πας παρακατω.

Εκτος αν σου αρεσε βεβαια.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
  Τωρα αν έχω γκόμενες και ανέσεις ή όχι αυτό το έχουν πει όσοι ήρθαν και είδαν πως ζω.
Προεδρε βάλε τωρινές φωτό και βίντεο να τους αποστομωσεις.
Όσο επικαλεισαι το παρελθόν τοσο τους δινεις πατηματα για να στην πουνε
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Προεδρε βάλε τωρινές φωτό και βίντεο να τους αποστομωσεις.
Όσο επικαλεισαι το παρελθόν τοσο τους δινεις πατηματα για να στην πουνε

Οντως δεν έχει βάλει ακόμα φωτό με κουράδες από γκόμενες στο τριχωτό του στήθος.
Στο πρόσωπο δε θα ξεχωρίζουν.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Οντως δεν έχει βάλει ακόμα φωτό με κουράδες από γκόμενες στο τριχωτό του στήθος.
Στο πρόσωπο δε θα ξεχωρίζουν.
Eνω εσυ σαν γνησιος κοπρολαγνος φροντιζεις να βαζεις..  :badair:
 

Συνημμένα

  • 5qPDvO.jpg
    5qPDvO.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 37
  • Like
Αντιδράσεις: sly.

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ενα απο τα φιλλαρακια του barock.  :effemine:
Πες μου τον φιλο σου..    :cool2:

Παρασκευη βραδυ αργα μετα τις 2, αν ψηνεται κανεις να παμε Λ. Αθηνων (Καβαλας) πισω απο Σκλαβενιτη για φαση στο αμαξι μου να τον ρουφηξω και μετα μπουρδελοτσαρκα να βρουμε κανεναν ψωλαρα για τριο, να μου στειλει pm να κανονισουμε... εγω θα ειμαι εκει.
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.046
Πόντοι
216
Dean μπορεις να μη ξαναβαλεις αυτη την κολοφωτο και να τη σβησεις κιολας αυτη που ανεβασες? ;S
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Dean μπορεις να μη ξαναβαλεις αυτη την κολοφωτο και να τη σβησεις κιολας αυτη που ανεβασες? ;S
δεν ειναι δικια μου τυπε, του κμαν ειναι..
τωρα εαν ενοχλεισαι.. μην την βλεπεις
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Παρακαλω ναι, να τη σβησει. Καποιοι γραφουμε ενω τρωμε κιολας
Ε,τότε να σβιστεί και ο Βλάκμαν  :2funny:και οι κλώνοι του  :2funny:γιατί και αυτός άθλιος είναι  :2funny:ούτε γιά  :shit: δεν κάνει  :vomit: :2funny: :2funny: :2funny:
  Όταν τρως και βλέπεις το Βλάκμαν φωτογραφία δεν σου έρχεται  :vomit:? :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Dean μπορεις να μη ξαναβαλεις αυτη την κολοφωτο και να τη σβησεις κιολας αυτη που ανεβασες? ;S


Μάλλον την έχει στο αρχείο του για να τραβάει μαλακίες, ανώμαλο πουστράκι είναι κι αυτό.  :hi:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.046
Πόντοι
216
δεν ειναι δικια μου τυπε, του κμαν ειναι..
τωρα εαν ενοχλεισαι.. μην την βλεπεις

Ναι ρε τυπε το κμαν ειναι. Εσυ την αναπαραγεις.Δε θελω να τη δω και με ενοχλει αλλα αναγκαστικα θα τη δω αμα ειμαι σε αλλο θρεντ και ξαφνικα το βλεπω. Βαλτην σε θρεντ που ο αλλος να ξερει τι θα δει. Θα την κανω αναφορα αφου δεν εχει σβηστει ακομη.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Βαλτην σε θρεντ που ο αλλος να ξερει τι θα δει.
Υπερβολικο σε βρισκω, δεν ειμαστε σε σαιτ με γαλλικα και πιανο. Οταν την ειχαν βαλει και αλλοι αυτη τη φωτο γιατι δεν σε πειραξε.. αλλα σε πειραξε τωρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom