Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δεν θα αρνηθεις να της σκασεις 300-400€ εννοεις

Η Τσέχα είναι όντως μουναρα αλλά με ταλαιπώρησε.Δεν ξέρω τι γίνεται.Μαλακιζονται αγρίως οι γκόμενες.Ζητανε πολλά και δε θέλουν να δώσουν τίποτα.
Λέω ή έρχεσαι χοτελι να φας πουτσο ή τελειώνει εδώ το παραμύθι.
Και οι Ρωσίδες υστερικές είναι,όλο διαπραγματεύονται,σπάνε και αυτές αρχιδια.
Βασικά οι Ουκρανές είναι καλύτερες,πιο smooth αλλά είναι πολύ του σκαμινγκ.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.854
Like
24.747
Πόντοι
6.256
Η Τσέχα είναι όντως μουναρα αλλά με ταλαιπώρησε.Δεν ξέρω τι γίνεται.Μαλακιζονται αγρίως οι γκόμενες.Ζητανε πολλά και δε θέλουν να δώσουν τίποτα.
Λέω ή έρχεσαι χοτελι να φας πουτσο ή τελειώνει εδώ το παραμύθι.
Και οι Ρωσίδες υστερικές είναι,όλο διαπραγματεύονται,σπάνε και αυτές αρχιδια.
Βασικά οι Ουκρανές είναι καλύτερες αλλά είναι πολύ του σκαμινγκ.

Παλι σε ξεπαραδιασανε και δεν γαμησες ρε μαλακα; :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Άμα θες να γαμησεις πας απλά στα Privat και τελειώνεις.Εχει εδώ άπειρα.
Το θέμα είναι να βγάλεις γκομενα με σπονσοριλικι.
Για σπονσοριλικι δεν είναι καλά Πράγα.Μιλαμε όταν πας για οχταρια και πάνω και συγκριτικά με Ρωσία,Ουκρανία.
Βλέπεις σπόνσορες έξω αλλά όχι με εντυπωσιακές τυπισσες,κάνα εφτάρι το πολύ.Εκτός αν είναι Ρώσοι που κάνουν εισαγωγή.
Καμία σχέση με αυτά που βλέπεις Ουκρανία.
Εντωμεταξύ πολλοί ωραίοι ξένοι τουρίστες κυκλοφορούν μπαζακια και μέτριες,μαύρο χάλι.
Ελπίζω να μην πληρώνουν για αυτές τις γκόμενες τις διακοπές.
Πολύ μπάζο γενικώς κυρίως από νότια Ευρώπη,Αγγλία κτλ.Μεχρι και Ελληνίδες είδα,όλο μαλακιες έλεγαν.Τελειως χαμηλό επίπεδο.
Το μόνο καλό είναι οι Τσεχες και Ρωσίδες πορνίδια που κυκλοφορούν.Εχει μερικές σα να έχουν βγει από τσόντα αλλά χάνονται στο πλήθος των τουριστών.
Πάντως γενικα ο μέσος Ευρωπαίος ειδικά ο Νοτιοευρωπαίος γαμαει πολύ χάλια επίπεδο,είναι αξιοθρήνητοι αν τους συγκρίνεις με το τι γαμάνε Σλάβοι κατώτερης ή ίδιας εμφάνισης.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Είμαι τώρα Πραγα,με τρέλανε η δίμετρη Τσέχα.Θεοπαλαβες.Δεν ξέρω αν θα γαμησω ή όχι.

Δεν ξέρω αν θα γαμησω τη δικιά μου ή όχι.Ειναι εντελώς απρόβλεπτες.
Spoiler alert: δεν θα γαμησεις
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
΄Μη ξαναβαλετε πουτσες σε αυτο το θρεντ. Δε θα μπαινει καποιος και θα ξερναει.
Οποιος θελει πουτσες στα gay thread.
Αλλιως θα πεσει ρηπορτ και μπαναρισμα.
Έχει πλάκα που εσύ διαμαρτύρεσαι!Εσύ που όργωσες με τον Πίτσι της gay σάουνες!που παντού πηγαίνατε μαζι!Που όταν ο Πίτσι πήδαγε έναν αγύριστο κρος ντρέσερ εσύ καθόσουν δίπλα και τράβαγες φωτογραφίες  :2funny:τι να πω χάλασε ο κόσμος!
  Ο Ιωσήφ έλεγε ότι αν δε γαμησω δεν τον παίζω 3-5 φορές τη μέρα  :2funny: και πήρε δεκάδες τέτοιες φωτογραφίες καθώς και κάποιες φορές με πήρε την ώρα που τον έπαιζα και του απάντησα με βίντεο  :2funny:
 
Δυστυχώς και αυτός ποστάριζε πολλές φορές την ανήμπορη φούτσα του εδώ μέσα, που ούτε με γερανό δεν σηκώνεται πια.  :S
Τώρα πιστεύω ότι δεν έχει πάει πουθενά ο Βλάκμαν  :2funny:τότε που πήδηξε την Τσέχα στη φαντασία του ή τους που έλεγε πριν είχε πάει Κίεβο και δεν πήγε  :2funny:δεν έβαζε φωτογραφίες με αποδείξεις οτινειναι εκεί και άλλαζε κουβέντα,όταν πήγε Κίεβο στ αλήθεια μας τρέλανε στις φώτο και στα βίντεο  :2funny:Βέβαια έγινε ακόμα πιο ρεζίλι γιατί αποδείχτηκε ότι δεν του κάθισε να την πηδήξει πάρα τα λεφτά που του έφαγε  και ότι δεν του σηκώνετε  :2funny:.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
6.030
Γουσταρεις κι εσυ psuchedelic Savvisdis ???
Τα σπαει το κομματι
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Έχει πλάκα που εσύ διαμαρτύρεσαι!Εσύ που όργωσες με τον Πίτσι της gay σάουνες!που παντού πηγαίνατε μαζι!Που όταν ο Πίτσι πήδαγε έναν αγύριστο κρος ντρέσερ εσύ καθόσουν δίπλα και τράβαγες φωτογραφίες  :2funny:τι να πω χάλασε ο κόσμος!
 Ο Ιωσήφ έλεγε ότι αν δε γαμησω δεν τον παίζω 3-5 φορές τη μέρα  :2funny: και πήρε δεκάδες τέτοιες φωτογραφίες καθώς και κάποιες φορές με πήρε την ώρα που τον έπαιζα και του απάντησα με βίντεο  :2funny:
 Τώρα πιστεύω ότι δεν έχει πάει πουθενά ο Βλάκμαν  :2funny:τότε που πήδηξε την Τσέχα στη φαντασία του ή τους που έλεγε πριν είχε πάει Κίεβο και δεν πήγε  :2funny:δεν έβαζε φωτογραφίες με αποδείξεις οτινειναι εκεί και άλλαζε κουβέντα,όταν πήγε Κίεβο στ αλήθεια μας τρέλανε στις φώτο και στα βίντεο  :2funny:Βέβαια έγινε ακόμα πιο ρεζίλι γιατί αποδείχτηκε ότι δεν του κάθισε να την πηδήξει πάρα τα λεφτά που του έφαγε  και ότι δεν του σηκώνετε  :2funny:.

Ρε μαλακα Πράγα είμαι αλλά παω Κίεβο αφού δεν εκατσε η Τσεχα.

MsUhHL.jpg


Έπαθα και δυο φορές δηλητηρίαση με τα φαγητά τους,χάλια όλα.
Ελπίζω μην αρχίσω τα κλανιδια με τη Ρωσίδα και μας κατηγορησει οτι δεν έχουμε τρόπους.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Έπαθα και δυο φορές δηλητηρίαση με τα φαγητά τους,χάλια όλα.
Ελπίζω μην αρχίσω τα κλανιδια με τη Ρωσίδα και μας κατηγορησει οτι δεν έχουμε τρόπους.
Α για αυτο δε γαμησες αρχοντα,λεω και εγω...
Θα τολμησω μια προβλεψη,ουτε τη Ρωσιδα θα γαμησεις,λογω κλανιων.
πανε οι παλιες καλες εποχες που υπηρχε μια κλανιολα διπλα απο το κρεββατι
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Κρίμα που εκατηντησε η ενδοξη Πράγα η απολυτη πορνουπολη γεματη σουπερμοντελς τη δεκαετία του 90 να είναι πλέον τιγκα στο μπάζο.
Και οι Τσέχοι έχουν γίνει πολύ αγενείς.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Η Ρωσίδα είναι στανταρντ είναι όλα κανονισμενα.
Η φίλη της ηταν το πρόβλημα.Επρεπε να ξοδεψω αλλα 400 ευρώ αεροπορικο συν αλλα 350 ευρώ για δευτερο δωμάτιο ξενοδοχείου και ήθελε και δώρο 500 ευρώ συν λουσα σε Buddha bar κι ετσι.κοντολογίς έπρεπε να ξοδεψω επιπλέον 1500 ευρώ το διήμερο για τριολε οπότε θα έσπαγε η μπάνκα.Αφου η αλλη που έρχεται ζητάει 1000 ευρώ δωρο που είναι ακριβώς αυτά που έπρεπε να φαει η Τσεχα.
Η φίλη εντωμεταξύ απίστευτη ψωλεττα.Την πηρα βιντεοcall να γνωριστούμε και ηταν με το κυλοτακι και το σουτιέν.Οι βυζάρες να ξεχειλίζουν.25 χρονών 178 και να παρακαλάει για τριολε.Μονο Ρωσία συμβαίνουν αυτα,τέτοιες μουνες δεν είναι πλέον διαθέσιμες Ουκρανία.Αν δεν ετρωγα ενα χιλιοπεντακοσαρικο σε αεροπορικα,ξενοδοχεια κτλ Πραγα θα το δοκίμαζα το τριολε.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Η Ρωσίδα είναι στανταρντ είναι όλα κανονισμενα.
Η φίλη της ηταν το πρόβλημα.Επρεπε να ξοδεψω αλλα 400 ευρώ αεροπορικο συν αλλα 350 ευρώ για δευτερο δωμάτιο ξενοδοχείου και ήθελε και δώρο 500 ευρώ συν λουσα σε Buddha bar κι ετσι.κοντολογίς έπρεπε να ξοδεψω επιπλέον 1500 ευρώ το διήμερο για τριολε οπότε θα έσπαγε η μπάνκα.Αφου η αλλη που έρχεται ζητάει 1000 ευρώ δωρο που είναι ακριβώς αυτά που έπρεπε να φαει η Τσεχα.
τυπε μην αρχιζεις τις τσιγγουνιες σα τους καρμοιρηδες εδω μεσα,μη ξεχνας στο τελος οτι πληρωνεις παίρνεις
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Βασικά η Τσεχα μου χάλασε το τριολε αλλά άξιζε πολύ εμφανισιακά.195 υψος,20 χρονων λεπτη με ποδαρες,δε βρίσκεις καθε μέρα.Αν καθόταν θα τα εχωνα στην Τσεχα αλλα μαλακιστηκε.
Και η Ρωσίδα είναι πολύ καλή.Θα ακολουθήσει φωτογραφικο υλικό όπως πάντα.
Σε εσας μαλλον θα αρέσει περισσότερο η Ρωσιδα αλλα αμα εβλεπες το πόδι της Τσεχας οπως το εβγαζε απο το σκισιμο στο πλαι οταν καθόταν εχυνες αμέσως.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Βασικά η Τσεχα μου χάλασε το τριολε αλλά άξιζε πολύ εμφανισιακά.195 υψος,20 χρονων λεπτη με ποδαρες,δε βρίσκεις καθε μέρα.Αν καθόταν θα τα εχωνα στην Τσεχα αλλα μαλακιστηκε.
εκανε την κοτα ρε μαν,δεν πειραζει.
μη μασας,ερχονται τα καλυτερα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Κρίμα που εκατηντησε η ενδοξη Πράγα η απολυτη πορνουπολη γεματη σουπερμοντελς τη δεκαετία του 90 να είναι πλέον τιγκα στο μπάζο.
Και οι Τσέχοι έχουν γίνει πολύ αγενείς.
πεστα στον δασκαλο ιωσηφ που ηταν προσφατα πραγα
και λεει οι τσεχες 3 φωρες πιο ευκολομιλητες απο κιεβ και
καλυτερες σε εμφανιση και συμπεριφωρα.
ιδια γνωμη μαζι σου εχω για πραγα για αυτο την αποφευγω.
σλοβακια προτιμω ,καλυτερος κοσμος που μιλα αγγλικα
και σε βοηθανε αν εισαι τουριστας.η δευτερη γλωσα μπρατισλαβα
ηταν τα ελληνικα οπου ακουγα απο μονιμους ελληνες μεγαλης και μεσης ηλικιασ
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Βασικά η Τσεχα μου χάλασε το τριολε αλλά άξιζε πολύ εμφανισιακά.195 υψος,20 χρονων λεπτη με ποδαρες,δε βρίσκεις καθε μέρα.Αν καθόταν θα τα εχωνα στην Τσεχα αλλα μαλακιστηκε.
Και η Ρωσίδα είναι πολύ καλή.Θα ακολουθήσει φωτογραφικο υλικό όπως πάντα.
Σε εσας μαλλον θα αρέσει περισσότερο η Ρωσιδα αλλα αμα εβλεπες το πόδι της Τσεχας οπως το εβγαζε απο το σκισιμο στο πλαι οταν καθόταν εχυνες αμέσως.
 

Συνημμένα

  • gogol.jpg
    gogol.jpg
    88,8 KB · Εμφανίσεις: 25

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε μαλακα Πράγα είμαι αλλά παω Κίεβο αφού δεν εκατσε η Τσεχα.

MsUhHL.jpg


Έπαθα και δυο φορές δηλητηρίαση με τα φαγητά τους,χάλια όλα.
Ελπίζω μην αρχίσω τα κλανιδια με τη Ρωσίδα και μας κατηγορησει οτι δεν έχουμε τρόπους.
Στην καλύτερη περίπτωση να πετάς κάπου μέσω Πράγας,στη χειρότερη να μας δουλεύεις τελείως και να γράφεις από την αποθήκη στη Γερμανία  :2funny:.
  Είσαι πολύ χαζός και προβλέψιμος  :2funny:Αν είχες βγει στ αλήθεια στην Πράγα θα μας είχε βάλει φωτο όπως από Κίεβο.
  Αυτό με το φαΐ το άρρωστο μυαλό σου το σκέφτηκε? :2funny:γραφεις λες και πηγες στην Ινδία  :2funny:.
  Και τώρα από Κίεβο θα πέσει σιγή ασυρμάτου  :2funny:μετα απο 3-4 μέρες θα βάλεις φωτογραφίες από κωλόχαρτο ή καμιά απόδειξη εστιατορίου για να μας πείσεις ότι πήγες  :2funny:.Οταν πήγες στ αλήθεια μας φλομωσες στις φώτο και τα βίντεο  :2funny:Τώρα τι έγινε?ξέχασες να πάρεις φιλμ για τη φωτογραφική μηχανή? :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Στην καλύτερη περίπτωση να πετάς κάπου μέσω Πράγας,στη χειρότερη να μας δουλεύεις τελείως και να γράφεις από την αποθήκη στη Γερμανία  :2funny:.
 Είσαι πολύ χαζός και προβλέψιμος  :2funny:Αν είχες βγει στ αλήθεια στην Πράγα θα μας είχε βάλει φωτο όπως από Κίεβο.
 Αυτό με το φαΐ το άρρωστο μυαλό σου το σκέφτηκε? :2funny:γραφεις λες και πηγες στην Ινδία  :2funny:.
 Και τώρα από Κίεβο θα πέσει σιγή ασυρμάτου  :2funny:μετα απο 3-4 μέρες θα βάλεις φωτογραφίες από κωλόχαρτο ή καμιά απόδειξη εστιατορίου για να μας πείσεις ότι πήγες  :2funny:.Οταν πήγες στ αλήθεια μας φλομωσες στις φώτο και τα βίντεο  :2funny:Τώρα τι έγινε?ξέχασες να πάρεις φιλμ για τη φωτογραφική μηχανή? :2funny:

Εχω άπειρες φωτό απο Πράγα.Αφου μεχρι χτες εκει ήμουνα.

yDG3h2.jpg


aDhT4c.jpg


Σου είπα δεν μπορείς να δημιουργήσεις αμφιβολίες γιατι υστερεις νοητικά.
Το οπλο σου είναι οτι έχεις τη συμπάθεια του μεσου όρου οποτε σε χρησιμοποιω για να χτυπάω το μεσο όρο.

Πού είμαι τώρα λες και ποια περιμένω?

8WPRJy.jpg


Είμαι ο μόνος που ποστάρει live φωτός απο γκόμενες,μέρη κτλ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom