Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
berbadis, δεν εχω θεμα που κραζεις τον κμαν, δικαιωμα σου.

Εσυ, τι μουνια γαμας τυπε;

Φυσικα και δεν ζηταω να ανεβασεις εδω φωτο, δεν μου λεει κατι αλλωστε μια φωτο.

Υπαρχει λυση.

Θες να βρεθουμε στο απο κοντα να φερεις μαζι σου τη γκομενα σου να δουμε τι παιχτης εισαι;

Παμε βολτουλα σε κανα μαγαζι να περασουμε καλα να κανουμε χαβαλε.

Τι λες παιχτη, θα ερθεις;
xaxaxaxa ρε σαβιδη βαλε καμια φωτο του να σε δουμε!
σιγα μην σου φερει ο αλλος γκομενα να βγειτε παρεα!
αφου δεν εχεις ππλιροφοριες για το θεμα απορω γιατι γραφεις εδω.
πες ερχωμε εγω με γκομενα να σε συναντησω και εισαι ενας χαλιας
πρεζακιας η οπως αυτους τους 99.9% που ειδα στην αθηνα τυπους
θα ρεζιλευτει καπειος μαζι σου.περιμενουμε να μας δωσεις φωτο σου
αληθινες και να μας δωσεις πραγματικα στοιχεια για να σε θαυμασουμε.
αλλιως μην κραζεις κμαν και γραφε στον διμητρακη που ψαχνει και αυτος
παρεα καπειον να ανταλαζουν φωτο τα φυστικακια τους.
τοση μανια σαν απελπισμενος μοιαζεις να κανεις φιλους.
τι να τους κανεις τους φιλους?αν ειχες λεφτα και γκομενες θα ασχολιωσουν
με τους μαλακες εδω να τους παρακαλας να βρεθειτε?.
εγω ξεκινησα εδω να γραφω για να βοηθησω αρχικα απειρους
σχετικα με τα κολπα και την πονηρια των χοχλουσκων.
στην πορεια ειδα ειχα να κανω με μαλακες,ψευτες,ζηλιαρηδες και κακομοιρηδες
ετι αλλαξα και εγω συμπεριφωρα απεναντι τους και κανω μονο χαβαλε
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356
Μια χαρα ειναι οι περισσοτεροι που γραφουν εδω τωρα (οχι ολοι φυσικα) ...
που να δεις αλλου τι γινεται η τι γραφανε εδω παλιοτερα .... μυθομανεις που εχουν γαμησει 600 η και μεχρι 900 γκομενες :grin: και εχουν κανει ακαποτα γαμησια με πουτανες σε ολες τις σλαβικες χωρες  :2funny:
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
ψιτ, παίδες ο άρχοντας μου έστειλε καινούργια φωτό από την ουκρανία,δοξάστε τον!

 

Συνημμένα

  • vegos.jpg
    vegos.jpg
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 21

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
σαβιδη να σου στειλω πμ αν θες το φεισπουκ του διμητρακη.
μου ειπαι θελει να σε γνωρισει απο κοντα και να αυνανιζεσται
παρεα με ανοικτη καμερα.ο διμητρακης ειναι καλο παιδι.
αν σε συμπαθησει θα σου δωσει την μογγολα να σε κατουρησει
μετα που θα την γλειφει για δυο ωρες!θα σε κανει βοηθο γλειφτη.
θα κανετε φοβερη παρεα με τον διμητρακη αφου του αρεσει να του
γαμας την γκομενα και αυτος να περνει ματι και να αυνανιζετε.
αυτο λενε οι φημες για καπειον κυριακο κυπριο που γαμουσε την δικια του
και αυτος τους επερνε ματι και αυνανιζωταν.
μπορει να εισαι εσυ τωρα ο τυχερος σαβιδη απλα θα πρεπει μερικες
φωρες να του στελεις φωτο τον πουτσο σου να τον βλεπει οταν περνα
κατασταση ομοφιλοφιλικης ορεξης και αν ειναι και μεγαλο να φανταζετε
οτι ειναι το δικο του και πλεον δεν θα εχει αναγκη να ικανοπεια γλειφωντας.
σαβιδη ελπιζω να περασεις καλα με τον καινουργιο σου φιλο που σε συστησα
και να γινεις ο συμπαθητικος κυριος πιτσι νουμερο δυο!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
κμαν ακομα δεν μου απαντησες σε αυτα που ρωτησα για κιεβ.
για ιτερνετ πουτανες να πληρωσω με καρτα για τιντερ και μαμπα?
που θα βρω σε ιτερνετ γιατι σε σαλον δεν εχει τιποτα!
την εκαναν εξωτερικο ολες οι πουτανες πλεον αφου συνδιαζουν
δουλεια και ταξιδια.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διμητρακη σου ειπα δεν ασχολουμε μαζι σου γιατι εισαι επιπεδο χατζικ
και πολιτικου προσφυγα απο το καραμπαχ και λαθρομεταναστι μπαγκλα
σε εμφανιση και ντυσιμο,στατους ουζπεκου τατζικοπιθηκοουραγουντανγου χαχαχαχααχ.
αν συνεχισεις να γραφεις σε αυτο το θεμα χωρις να δινεις πλιροφωριες
θα δεχεσε επιθεσεις για αυτο μην ξαναγραψεις μαλακιες μην τα παρω και σε τρελανω.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
διμητρακη σου ειπα δεν ασχολουμε μαζι σου γιατι εισαι επιπεδο χατζικ
και πολιτικου προσφυγα απο το καραμπαχ και λαθρομεταναστι μπαγκλα
σε εμφανιση και ντυσιμο,στατους ουζπεκου τατζικοπιθηκοουραγουντανγου χαχαχαχααχ.
αν συνεχισεις να γραφεις σε αυτο το θεμα χωρις να δινεις πλιροφωριες
θα δεχεσε επιθεσεις για αυτο μην ξαναγραψεις μαλακιες μην τα παρω και σε τρελανω.
Και Οδησσό που πήγες μετά τη δύση του ηλίου δεν έβγαινες έξω αφού είσαι χέστης  :2funny:και φοβόσουν μη φας ξύλο πάλι όπως τότε  :2funny: :2funny: :2funny:.Είσαι εντελώς εκτός θέματος  :jerking:όλο βλακίες γράφεις.
  Η απάντηση μου εδώ  :2funny: :2funny: :2funny:
 
ψιτ, παίδες ο άρχοντας μου έστειλε καινούργια φωτό από την ουκρανία,δοξάστε τον!

Ο Βέγγος είναι κλάσεις ανώτερος από τον Βλάκμαν  :2funny:.
  Τώρα που τον κάναμε εντελώς ρεζίλι ο Βλάκμαν λούφαξε προσωρινά  :2funny:.Μετά από μερικές μέρες που θα ξεχαστεί λιγάκι θα βάλει πάλι τα ηλίθια βίντεο που βάζει  :jerking:ή θα πει μούφα ιστορία ότι πήγε και συνάντησε κάποια πουτάνα που θα λέει ότι δεν είναι πουτάνα  :2funny:που όπως πάντα δεν τον άφησε να βγάλει φωτογραφίες  :2funny:.και θα γράφει ιστορίες  :jerking: :2funny:.
 
 

Συνημμένα

  • haris.jpg
    haris.jpg
    105 KB · Εμφανίσεις: 22

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
΄Μη ξαναβαλετε πουτσες σε αυτο το θρεντ. Δε θα μπαινει καποιος και θα ξερναει.
Οποιος θελει πουτσες στα gay thread.
Αλλιως θα πεσει ρηπορτ και μπαναρισμα.
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0


μετά την νίλα του ο άρχοντας δε θα τολμήσει να ξαναγράψει τα φίδια του για καιρό...

 

Συνημμένα

  • Komma.Valkanopoutsismos.syntagma.jpg
    Komma.Valkanopoutsismos.syntagma.jpg
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 24

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
6.030
΄Μη ξαναβαλετε πουτσες σε αυτο το θρεντ. Δε θα μπαινει καποιος και θα ξερναει.
Οποιος θελει πουτσες στα gay thread.
Αλλιως θα πεσει ρηπορτ και μπαναρισμα.
Πες τα Χρυσοστομε!! Αμαν πια. Μπορει να ναι αυτος που ειναι ο Κμαν αλλα τουλαχιστον ποσταρει γυναικαρες! Ο αλλος την εχει δει κρυφοποδολαγνος μου φαινεται
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Πες τα Χρυσοστομε!! Αμαν πια. Μπορει να ναι αυτος που ειναι ο Κμαν αλλα τουλαχιστον ποσταρει γυναικαρες! Ο αλλος την εχει δει κρυφοποδολαγνος μου φαινεται

ετσι ξεκίνησε κι ο Λιλάς. Λέτε να δούμε τον δημητράκη να βάζει κάναν κώνο στο κώλο του ?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Είμαι τώρα Πραγα,με τρέλανε η δίμετρη Τσέχα.Θεοπαλαβες.Δεν ξέρω αν θα γαμησω ή όχι.
Πάντως έχει χαλάσει πολύ το σκηνικό Τσεχία.Μονο μπάζα ξένες βλέπεις,τρομερή μπαζιλα.
Έχω έτοιμο φοβερό ρωσικό δίδυμο να φέρω Κιέβο αλλά έχω κρυωσει και δεν ξέρω τι θα γίνει με την Τσέχα.
Τελικά έχω κατασταλάξει στο Κιέβο σαν ανώτερη επιλογή από όλα τα άλλα.Αλλα οι Ρωσίδες δυνατές παίζουν μοντέλα που Ουκρανία δεν έχεις πρόσβαση.
Η Τσέχα είναι 195,με τα τακούνια 2.05.
20 χρόνων.Υποσχεθηκε να έρθει ξενοδοχείο αλλά μου έβγαλε την Παναγία σήμερα.Τρελοκομεια.Αρτιστριες βέβαια όλες αλλά άλλη φάση.
Με ρώταγε τι πρέπει να κάνει στο σπονσορινγκ.

Τσεχία έχει πολλές πορνικές ντόπιες αλλά χάνονται στο πλήθος των τουριστών,Πολλοί Ρώσοι,Γερμανοί και Ιταλοί,Άραβες εδώ.

Είναι γενικα πολλά πράγματα αφόρητα πλέον Τσεχία,Πολωνία.Ισως έχουμε καλομάθει από Κιεβο που είναι όλα εύκολα.
Τελικά το κόλπο είναι να πας Κιέβο πάντα και να φέρνεις ο,τι γουστάρεις από Ρωσία,Λευκορωσία αφού Κιέβο έρχονται όλες χωρίς βίζα.Και να μη σου κάτσει κάτι,έχεις πάλι άπειρες επιλογές.Τσεχια,Πολωνία,Γερμανία παίζει χοντρό ρίσκο.

Πράγα είναι καλή για νεολαία.Για σοβαρούς μεσήλικες Ουκρανία,Ρωσια είναι πολύ καλύτερα.Πραγα είναι μόνο να φέρεις γκομενα,όχι να κάνεις καμάκι.Και οι Τσεχες πολύ περίεργες,Psycho γκόμενες.
Δεν ξέρω αν θα γαμησω τη δικιά μου ή όχι.Ειναι εντελώς απρόβλεπτες.
Γενικα οι Τσεχες ζητάνε τα ίδια με Ρωσίδες Ουκρανές αλλά σπάνε αρχιδια.Απιστευτες συμπεριφορές,είναι αλλόκοτα εδώ.

Γενικα καλοί οι πειραματισμοί αλλά πλέον κατασταλάζω Κιέβο και μόνο Κιέβο.Βαρεθηκα τις παλινωδίες και τις αστάθειες των γυναικών,καμία σοβαρότης.
Γενικως τα μουνακια έχουν ψιλοτρελαθεί τη σήμερον ημέρα,δεν ξέρω τι τρέχει.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Στην Τσέχα ξεκαθάρισα ότι για να επανορθώσει την ψυχική βλάβη που προκάλεσε πρέπει να έρθει ξενοδοχείο και να τον φάει αλλιώς μαρούλι δεν πρόκειται να ξαναδεί.Εκαστος κατά τα έργα του.
Δεν είναι δυνατόν να θυσιάζω σίγουρη φάση με Ρωσιδες μουνάρες και η άλλη να μαλακιζεται.
Αλλα και οι Ρωσιδες πολλές μαλακιες κάνουν,γενικώς οι γυναίκες έχουν ξεφύγει.
Φαντάζομαι πόσο χάλια θα είναι το σκηνικό για τους μη σπονσορες.
Εντωμεταξυ πολλή αλητεία Πράγα,για βόλτα καλά είναι αλλά για καμάκι τίποτα.
Στο διαγωνισμό μέγιστου τρελοκομείου πρέπει να είναι Πολωνέζες vs Τσεχες αν και οι Πολωνέζες προηγούνται ο,τι και να λέμε.Οι Τσεχες είναι πιο ευχάριστες  και έχουν βάθος,Ασχολούνται με ζωγραφική,μουσικά όργανα και έχουν περιέργεια.Δεν είναι τα ζώα μου αργά.
Έχει γίνει πλέον challenging το σκηνικό με τις δυτικές Σλαβες και ίσως δεν αξίζει να πολύ ασχολείται κανείς.
Αντίθετα οι Ρωσίδες διαρκώς ανεβαίνουν αυτή τη στιγμή πιο πιθανό είναι να γαμησεις μουναρα Ρωσίδα παρά μουναρα Ουκρανή.
Άμα βλέπατε με κάποιο τρόπο την Πράγα του 1999 τι υπέρ μοντέλα έκαναν παρέλαση και συγκρίνετε με το τι παίζει σήμερα θα παθαίνατε μόνιμη κατάθλιψη,
Ο καπιταλισμός έφερε στην πόλη όλα τα μπάζα.
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Στην Τσέχα ξεκαθάρισα ότι για να επανορθώσει την ψυχική βλάβη που προκάλεσε πρέπει να έρθει ξενοδοχείο και να τον φάει αλλιώς μαρούλι δεν πρόκειται να ξαναδεί.Εκαστος κατά τα έργα του.
Δεν είναι δυνατόν να θυσιάζω σίγουρη φάση με Ρωσιδες μουνάρες και η άλλη να μαλακιζεται.
Αλλα και οι Ρωσιδες πολλές μαλακιες κάνουν,γενικώς οι γυναίκες έχουν ξεφύγει.
Φαντάζομαι πόσο χάλια θα είναι το σκηνικό για τους μη σπονσορες.
Εντωμεταξυ πολλή αλητεία Πράγα,για βόλτα καλά είναι αλλά για καμάκι τίποτα.
Στο διαγωνισμό μέγιστου τρελοκομείου πρέπει να είναι Πολωνέζες vs Τσεχες αν και οι Πολωνέζες προηγούνται ο,τι και να λέμε.Οι Τσεχες είναι πιο ευχάριστες  και έχουν βάθος,Ασχολούνται με ζωγραφική,μουσικά όργανα και έχουν περιέργεια.Δεν είναι τα ζώα μου αργά.
Έχει γίνει πλέον challenging το σκηνικό με τις δυτικές Σλαβες και ίσως δεν αξίζει να πολύ ασχολείται κανείς.
Αντίθετα οι Ρωσίδες διαρκώς ανεβαίνουν αυτή τη στιγμή πιο πιθανό είναι να γαμησεις μουναρα Ρωσίδα παρά μουναρα Ουκρανή.
Άμα βλέπατε με κάποιο τρόπο την Πράγα του 1999 τι υπέρ μοντέλα έκαναν παρέλαση και συγκρίνετε με το τι παίζει σήμερα θα παθαίνατε μόνιμη κατάθλιψη,
Ο καπιταλισμός έφερε στην πόλη όλα τα μπάζα.
σε βλέπω να γαμάς κάνα τrdelník το βράδυ άρχοντα, όπως ο δημητρακης τα πεπόνια
 

Συνημμένα

  • -napoleon.jpg
    -napoleon.jpg
    283,3 KB · Εμφανίσεις: 22

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Την πούτσα μου δεν την έχω Κλεμμένη  :2funny:αν του Βλάκμαν του σηκωνόταν θα μας είχε γεμίσει φωτογραφίες με την πούτσα του  :2funny:.
  Το ίδιο και ο Χάρης αν αυτό δεν ήταν το πουλάκι του θα μας έβαζε το δικό του να το δούμε  :2funny:.
Λέτε ο Βλάκμαν να ακούσει τη συμβουλή μου και να πήγε στο κοντινότερο FKK να βρει μια να μας τη βάλει φωτογραφίες και να μας πει ιστορίες για αγρίους? :2funny:ή λέτε να μη βάλει καν φωτογραφίες?Γιατί δεν τον αφήνει να βάλει φωτο?  :jerking::2funny:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.826
Κριτικές
6
Like
11.311
Πόντοι
3.936
Μπορει να ναι αυτος που ειναι ο Κμαν αλλα τουλαχιστον ποσταρει γυναικαρες!
Δυστυχώς και αυτός ποστάριζε πολλές φορές την ανήμπορη φούτσα του εδώ μέσα, που ούτε με γερανό δεν σηκώνεται πια.  :S
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Έχει γίνει πλέον challenging το σκηνικό με τις δυτικές Σλαβες και ίσως δεν αξίζει να πολύ ασχολείται κανείς.
Άμα βλέπατε με κάποιο τρόπο την Πράγα του 1999 τι υπέρ μοντέλα έκαναν παρέλαση και συγκρίνετε με το τι παίζει σήμερα θα παθαίνατε μόνιμη κατάθλιψη,
Ο καπιταλισμός έφερε στην πόλη όλα τα μπάζα.
Τυπε τα λεμε εδω και καιρο τωρα. Το παραμυθακι με το ανατολικο μπλοκ έχει τελειωσει χρονια τωρα. Οι καιροί άλλαξαν και έχουν δυτικοποιηθει τα παντα, τωρα οι γκομενες τρωνε σαβουρα και εκει, πολλές γίνονται μπουμπουδες. Οι καλες έχουν φυγει προς την δυση, στην αναζητηση ενος πυρφορου γαμπρου. Και 'οι αλλες' που εμειναν πισω, το εχουν ριξει στην διαδικτυακη πορνεια με αστρονομικα ποσα. Απο την στιγμη που δεν γαμας πια με χαντρουλες και καθρεπτακια, τα fkk ειναι μονοδρομος.  :sunglasses:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αύριο Κιέβο για ολική επαναφορά.Τελικα έρχεται η μια μόνο από τις μοντελοειδεις Ρωσίδες αφού για τη φίλη της δε βρίσκω εισιτήρια.Χάνω το τριολε αλλά έτσι είναι αυτά,υπάρχουν και απώλειες.
Οι Ρωσίδες σε βάζουν με το καλημέρα στον κόσμο του τριολε πάντα φροντίζουν και για τις ανάγκες της φίλης τους.Ειναι η σλαβική γενναιοδωρία.
Ωστόσο αν η Τσέχα επιμείνει σήμερα δε θα αρνηθώ να της ρίξω έναν πουτσο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom