Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πολλές φορές δεν αντιλαμβάνομαι οτι ο μέσος Ελληνας στην καλύτερη να ξεχωρίσει Σλάβα από Ισπανίδα και ο μέσος Αμερικανός στην καλύτερη να ξεχωρίσει Σλάβα από μαύρη.
Για αυτό επικεντρώνω αυθαίρετα σε Ουκρανές vs Λευκορρωσίδες ή ακόμα μεγαλύτερο φόκους Λβιβιώτισσες vs Κιεβιώτισσες οπότε ο άλλος χάνει τη μπάλλα.
Για να καταλαβαίνει ο μέσος όρος τι εννοώ θα έπρεπε σε κάθε ανάλυση να κάνω πρόλογο 50 σελίδες αλλά είμαι περιεκτικός τα λέω πολύ συμπυκνωμένα και όποιος κατάλαβε κατάλαβε.Αν δεν καταλάβει μπορεί απλώς να πιστέψει,πίστευε και μη ερεύνα φάση.
Αν τα πάρει σα δόγμα χωρίς να ψάχνει πλήρη απόδειξη είναι ήδη έτη φωτός μπροστά από τον ανταγωνισμό.(Και δεν κουράζεται να σκέφτεται συν τοις άλλοις,περνάει στη δράση).
Αμα κάτσει να ψάξει και θέλει αναλύσεις,αποδείξεις χρειάζονται κατεβατά θεωρίες ένα σωρό αρχίδια μύδια και τι νόημα έχει όλο αυτό.Να γαμήσει θέλει ο τύπος μια βασική θεωρία.
Εγώ τον πάω κατευθείαν στο ψητό το δια ταύτα που λένε χωρίς περισπασμούς με μια βασική θεωρία.
Γενικά το κόλπο είναι να κόβεις τα ενδιάμεσα στάδια να περνάς αμέσως από την αρχή στο τέλος ή από το τέλος στην αρχή.Στακάτο στυλ.Κόβεις όλα τα περιττά και ασχολείσαι μόνο με τα βασικά κόβοντας τις διαδικασίες,ώστε να είσαι συνέχεια στο κέντρο σχετικός με το άθλημα.

έχεις λαλήσει....
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Άρχοντα αν θυμάμαι καλά αναμένεις νέο τεμάχιο εκ Πολωνίας?
Δώσε λεπτομέρειες...
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Άρχοντα αν θυμάμαι καλά αναμένεις νέο τεμάχιο εκ Πολωνίας?
Δώσε λεπτομέρειες...

Ναι,όντως τώρα το επόμενο ΠΣΚ.Καλή φάση.
Η συνάντηση θα γίνει Βερολίνο έκανα σοβαρή παραχώρηση που βολεύει τη γκόμενα αφού απέχει από την πόλη της 4 ώρες και από εμένα 5 ώρες.Κανονικά θα έπρεπε να ζητήσω να έρθει Ντύσσελντορφ στην αγκαλιά του τσομπάνη αλλά της φάνηκε πολύ μακριά και φοβήθηκα μην τη χάσω οπότε συμβιβάστηκα με Berlin.
Berlin βέβαια πάντα γαμάς είναι πόλη με σεξοvibes και ανωμαλία και οι Πολωνέζες φτιάχνονται αυτομάτως.
Αν θες να γαμήσεις άνετα καλείς γκόμενα Βερολίνο είναι το golden standard για ανατολικές αλλά είναι κάπως μακριά από εκεί που μένω οπότε δεν μπορώ να τις φέρω για ΠΣΚ όπως Ντύσσελντορφ αλλά μόνο για ΣΚ.
Γερμανία άμα φέρεις γκόμενα πάντα γαμάς αλλά είναι ακριβά τα ξενοδοχεία,ρεστωράν,ταξιά σε σχέση με Κίεβο,Ρωσία κτλ(διπλάσιες τριπλάσιες τιμές) συν οτι έχεις πολύ harassment από τριτοκοσμικούς και ελεεινές συμπεριφορές μερικές φορές από Γερμανούς.Αλλά κάνεις χλιδάτη εντύπωση στη γκόμενα λόγω γερμανικής ισχύος και γαμάς στάνταρντ.
Οι Σλάβες γενικά χύνουν με Γερμανία αναβαθμίζονται αυτομάτως.

Με Πολωνία έχεις το χοντρό πλεονέκτημα οτι η γκόμενα έρχεται όποτε γουστάρεις δε χρειάζονται βίζες,αεροπορικά κτλ.Επίσης το πολωνικό μπούκι που είναι άπαιχτο.(μιλάμε για μπούκι,δεν υπάρχει άλλο τέτοιο πράγμα στην Ευρώπη,τρομπόνι από άλλο πλανήτη).
Το αρνητικό είναι οτι οι Πολωνέζες δε ντύνονται εντυπωσιακά όπως οι Ουκρανές,Ρωσίδες,Λευκορρωσίδες είναι κυρίως για κρεβάτι και ανελέητα γαμήσια φάση όχι τόσο να τις κυκλοφορήσεις.Κάποιοι όμως άντρες που ενδιαφέρονται κυρίως να γαμάνε και για ποιοτικό μπούκι αντί να τραβάνε φωτό με γκόμενες σε ωραία ρεστωράν μπορεί να προτιμούν Πολωνέζες.
Και τώρα Βερολίνο άντε να την πάω καμμιά βόλτα Kurfürsterdam και μετά γαμήσια μόνο.Οι Πολωνέζες σου λένε ανοιχτά δε θέλω να δω ταινία ή να πιω καφέ ή να φάω,θέλω τον πούτσο σου οπότε κάπως συμβιβάζεσαι με τις απαιτήσεις της γκόμενας.Για τις Πολωνέζες το σεξ είναι πιο ενδιαφέρον από κάθε άλλη διασκέδαση.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Αξίζει.Γενικά είναι το αιώνιο θέμα Λευκορρωσίδες vs Ουκρανέζες vs Ρωσίδες vs Πολωνέζες vs Τσέχες.Τα έχουμε γράψει τόσο αναλυτικά το έχουμε ψιλοξεφτιλίσει.
τυπε νομίζω κανείς δεν χορταίνει,όλοι είναι can't get enough από σένα, όλοι θα θελαν ένα τελευταίο ποστ σου πάνω σε αυτό το αιώνιο ζήτημα με κάποιες βασικές διαπιστώσεις για τους νιουφηδες όπως επίσης και αν έχεις κάνα  post που να έχεις ανεβάσει παλιότερα με όλα τα πρακτικά ζητήματα που αφορούν το ταξίδι που μπορεί να θελήσει κάποιος να κάνει για sponsoring στην Ουκρανία, από τη δικιά σου μεριά, από day one πως θα κινηθεί με ταξί, συνάλλαγμα ,κινητό ιν μαγαζιά κλπ ξέρεις τα βασικά, αν δεν βαριέσαι θα βοηθήσει πολύ κόσμο που έμαθε την Ουκρανία μέσα από τα γραπτά σου εδώ στο bou
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
τυπε νομίζω κανείς δεν χορταίνει,όλοι είναι can't get enough από σένα, όλοι θα θελαν ένα τελευταίο ποστ σου πάνω σε αυτό το αιώνιο ζήτημα με κάποιες βασικές διαπιστώσεις για τους νιουφηδες όπως επίσης και αν έχεις κάνα  post που να έχεις ανεβάσει παλιότερα με όλα τα πρακτικά ζητήματα που αφορούν το ταξίδι που μπορεί να θελήσει κάποιος να κάνει για sponsoring στην Ουκρανία, από τη δικιά σου μεριά, από day one πως θα κινηθεί με ταξί, συνάλλαγμα ,κινητό ιν μαγαζιά κλπ ξέρεις τα βασικά, αν δεν βαριέσαι θα βοηθήσει πολύ κόσμο που έμαθε την Ουκρανία μέσα από τα γραπτά σου εδώ στο bou

1.Ταξί καλύτερα uber.
2.Συνάλλαγμα τα έχουμε πει.Φέρνεις το 70% σε μετρητά και βγάζεις το 30% με κάρτα.
3.Μαγαζιά ρεστωράν εκεί που μένεις κοντά.Ακούς τη γκόμενα πού θέλει να πάει αυτές ξέρουν καλύτερα.Για εμένα που γουστάρω στέκια και μπριζολικά καλά είναι το Tarantino,το Buddha bar.Για τις γκόμενες σουσάδικο ή ιταλικό ή ουκρανικό της αρεσκείας της.Κλασσικά το σουσάδικο στο Cym στον έκτο όροφο και το Sushi bar.Για κρασιά το good wine που έχει κάπως αυθεντικά.
Για κανoνικό ιταλικό στο Μαιντάν που αρέσει σε όλες τις γκόμενες το nasa familia.
Για καφέ Aroma kava.Για ουκρανικά το Korchma Taras Bulba.
4.Κλαμπ για καμάκι Κίεβο μόνο Carribean.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Φωτό που μου έστειλε σήμερα η μικρή Ουκρανέζα.

MkfYWX.jpg


Γενικά ο μεγαλύτερος φόβος τους είναι ότι θα τις ξεχάσεις όταν γαμησεις άλλες.
Όποτε συχνά πυκνά σου στέλνουν φωτό γυμνές η με εσώρουχα για να σου υπενθυμίζουν την παρουσία τους.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
1.Ταξί καλύτερα uber.
2.Συνάλλαγμα τα έχουμε πει.Φέρνεις το 70% σε μετρητά και βγάζεις το 30% με κάρτα.
3.Μαγαζιά ρεστωράν εκεί που μένεις κοντά.Ακούς τη γκόμενα πού θέλει να πάει αυτές ξέρουν καλύτερα.Για εμένα που γουστάρω στέκια και μπριζολικά καλά είναι το Tarantino,το Buddha bar.Για τις γκόμενες σουσάδικο ή ιταλικό ή ουκρανικό της αρεσκείας της.Κλασσικά το σουσάδικο στο Cym στον έκτο όροφο και το Sushi bar.Για κρασιά το good wine που έχει κάπως αυθεντικά.
Για κανoνικό ιταλικό στο Μαιντάν που αρέσει σε όλες τις γκόμενες το nasa familia.
Για καφέ Aroma kava.Για ουκρανικά το Korchma Taras Bulba.
4.Κλαμπ για καμάκι Κίεβο μόνο Carribean.
ωραιος ο k, :hi:
διαμερισματακι απο που ψωνιζεις αρχηγε?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
ωραιος ο k, :hi:
διαμερισματακι απο που ψωνιζεις αρχηγε?

Μαϊνταν πάντα.Βασικα Κιέβο έχει μόνο 5 καλά διαμερίσματα στο κέντρο που είναι μονίμως κλεισμένα αφού τα ξέρουν και άλλοι όποτε δεν μπορώ να τα αποκαλύψω γιατί μετά δε θα βρίσκω τίποτα.
Γενικά πρέπει να βρεις διαμέρισμα
1.Κεντρικο
2.Ησυχο
3.Με καλή θέρμανση
4.Με ζεστό νερό
5.Με καλό στρώμα.
Όλα αυτά μαζί δεν τα βρίσκεις έτσι εύκολα Κιέβο.Για να τα έχεις σκας τουλάχιστον 70 ευρώ ημερησίως.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Φωτό που μου έστειλε σήμερα η μικρή Ουκρανέζα.

MkfYWX.jpg


Γενικά ο μεγαλύτερος φόβος τους είναι ότι θα τις ξεχάσεις όταν γαμησεις άλλες.
Όποτε συχνά πυκνά σου στέλνουν φωτό γυμνές η με εσώρουχα για να σου υπενθυμίζουν την παρουσία τους.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
κμαν μιλάς για γυναικες που πληρώνονται.
όσα λες είναι χωρίς νόημα, γιατί δεν το αντιλαμβάνεσαι?
η ίδια κοπέλα αν έστελνε αυτή τη φώτο στη σχέση της/γκόμενό της/άντρα της οκ, σε σένα ή οποιονδήποτε άλλον (που πληρώνεται να πάει μαζί σου/του) ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΙ ΣΤΕΛΝΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ. ΑΝΑΞΙΟ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥ.
οι φώτο θα είχαν νόημα μόνο ως πληροφορία για άλλους που θέλουν να την συναντήσουν

Αυτή δεν έχει ζητήσει λεφτά.
Γενικά δεν πιάνετε τη φάση στο σπονσορινγκ.Πολλες δε ζητάνε λεφτά,τις γαμας και μετά τις δίνεις ο,τι ευαρεστεισαι.Αλλες ζητάνε φιξ τιμή άλλες προσφέρεις 200 και σου λένε είναι λίγα κτλ.
Γενικά είναι πολύ ρευστά δεν υπάρχουν στάνταρντ.Αναλογα όπως κόβεις τη γκομενα τι κάνει κτλ.Αν σου αρέσει την κρατάς.Αλλιως ψάχνεις άλλη.Εχει μεγάλη προσφορά.
Τα υψηλά στάνταρντ για σπόνσορετ τα περνάνε πολύ λίγες,το 95% για έναν πουτσο είναι,δεν κάνουν για παραπανω.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αν κάποιος θέλει να συμμετασχει στη θηρευση στα μουνολιβαδα εγω ειμαι ανοιχτός.Ας έρθει με το τυφεκιο του να χτυπήσουμε μαζί.Ετοιμες γκόμενες δε δίνω.
Πρέπει να καταβάλει κοπο να βοηθήσει.
Να έχει αξια η συμμετοχή του.
Αλλιώς είναι σα να σουλεει ο αλλος τραβα στα κρυα στα δαση και αν χτυπήσεις κανα λαγο φερε και σε μένα να φάω.
 

iagouaros1

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2019
Μηνύματα
251
Like
169
Πόντοι
1
Φωτό που μου έστειλε σήμερα η μικρή Ουκρανέζα.

MkfYWX.jpg


Γενικά ο μεγαλύτερος φόβος τους είναι ότι θα τις ξεχάσεις όταν γαμησεις άλλες.
Όποτε συχνά πυκνά σου στέλνουν φωτό γυμνές η με εσώρουχα για να σου υπενθυμίζουν την παρουσία τους.

Ωραίο γκομενάκι. Πόσο κόστισε;
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ωραίο γκομενάκι. Πόσο κόστισε;

Αυτη δεν την έχω γαμησει ακόμα.Δεν έχει ζητήσει τίποτα.Ηταν να τη γαμησω την τελευταία φορά αλλά έμπλεξα με τις άλλες και δεν είχα χρόνο.
Μπορώ να τη φέρω Γερμανία άμα θέλω για κανά ΠΣΚ,θα δω.
Έχει άπειρες τέτοιες Ουκρανία ταξιδιωτισες φάση.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.830
Κριτικές
6
Like
11.314
Πόντοι
3.936
Ωραίο γκομενάκι. Πόσο κόστισε;
Όσο κοστίζει μια  ...τάνα  κατ' οίκον, αλλά για τον κατμαν ×10 ή ×20. Έτσι για να νιώσει ότι κάτι έκανε. Όσο για το φακ, για αυτόν δεν είναι τίποτε σίγουρο
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σε αυτή δε θα δώσω τίποτα,σιγά.Αντε κάνα πενηντάρικο άμα κάνει καλό γλυφοκωλι.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.830
Κριτικές
6
Like
11.314
Πόντοι
3.936
Άρχισες να μιλάς λογικά..
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.826
Πόντοι
456
Τι μουναρες γαμας ρε άρχοντα  , σκάνε από ζήλια οι μπινεδες ...
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.830
Κριτικές
6
Like
11.314
Πόντοι
3.936
Τελικά μαζεύτηκαν πολλοί μικροτσούτσουνοι με προβλημα στύσης που αλληλο υποστηρίζονται..
 

Επισκέπτης
Το ίδιο είναι και με το vfm.Σα να λέει ένας τι μαλάκας είσαι ρε φίλε που αγόρασες Λαμποργκίνι και όχι Smart που είναι 10 φορές πιο vfm?Τι μαλάκας είσαι που πήγες πεντάστερο και όχι τριάστερο που είναι πιο vfm?
Ετσι και με τις γκόμενες.Αν πεις δε χρειάζεται να έχω οχτάρι ας πάω σε εξάρι πέφτει η τιμή 50%.Αν πεις δε χρειάζεται να είναι 180 ας είναι 170 πέφτει άλλα 50%.Αν πεις ας μη ντύνεται σικ,ας έχει και μερικά κιλά παραπάνω,ας είναι και αγύμναστη δε χρειάζεται να είναι στυλάκι πέφτει η τιμή και άλλο.Αν δεχτείς να είναι και λίγα χρόνια πιο μεγάλη πληρώνεις ακόμα λιγότερα.Αν παραιτηθείς τελείως από τη λευκή φυλή γαμάς και κίτρινες και μαύρες μπορεί και να γαμήσεις τζάμπα.Επιασες το απόλυτο vfm.Μεγαλείο.
Γαμάς τριανταπεντάρα,κοντή,γεματούλα μαύρη με αθλητικά.Vfm ομως,ευγνωμονείς την τύχη σου που δε γαμάς μοντέλα και σου σηκώνεται με μπάζα.

Σκληρες αληθειες. Και μην ακους μαλακιες που σου λενε για ντυσιμο. Κατορθωμα δεν ειναι να εισαι καλοντυμενος και να εχεις μουναρα διπλα σου. Κατορθωμα ειναι να φαινεσαι σα να φορεσες οτι βρηκες σε ενα καδο σκουπιδιων και να εχειςμμουναρα διπλα σου. Ολοι καταλαβαινουν τοτε οτι πρεπει να εχεις πολυ χρημα για να μπορεις να το κανεις αυτο. Γαμας ολη την κοινωνια, φερνεις τα πανω κατω. Εισαι εχθρος και απαξιωτης των παντων. Τους δειχνεις την αληθεια γυμνη με ολη την ασχημια της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom