Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.826
Πόντοι
456
Το ίδιο είναι και με το vfm.Σα να λέει ένας τι μαλάκας είσαι ρε φίλε που αγόρασες Λαμποργκίνι και όχι Smart που είναι 10 φορές πιο vfm?Τι μαλάκας είσαι που πήγες πεντάστερο και όχι τριάστερο που είναι πιο vfm?
Ετσι και με τις γκόμενες.Αν πεις δε χρειάζεται να έχω οχτάρι ας πάω σε εξάρι πέφτει η τιμή 50%.Αν πεις δε χρειάζεται να είναι 180 ας είναι 170 πέφτει άλλα 50%.Αν πεις ας μη ντύνεται σικ,ας έχει και μερικά κιλά παραπάνω,ας είναι και αγύμναστη δε χρειάζεται να είναι στυλάκι πέφτει η τιμή και άλλο.Αν δεχτείς να είναι και λίγα χρόνια πιο μεγάλη πληρώνεις ακόμα λιγότερα.Αν παραιτηθείς τελείως από τη λευκή φυλή γαμάς και κίτρινες και μαύρες μπορεί και να γαμήσεις τζάμπα.Επιασες το απόλυτο vfm.Μεγαλείο.
Γαμάς τριανταπεντάρα,κοντή,γεματούλα μαύρη με αθλητικά.Vfm ομως,ευγνωμονείς την τύχη σου που δε γαμάς μοντέλα και σου σηκώνεται με μπάζα.

:respect: :respect: :respect:

Μη βάζεις νερό στο κρασί σου ποτέ Άρχοντα ...

 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
που μπορει και να μη του κατσω,τυπε νομιζει αυτο τις τρελλαινει,οτι τις χρυσοπληρωνεις  και μπορει και να μην τις γαμησεις,μενει ετσι μια υποσχεση ,για την επομενη φορά,αυτη η ιντριγκα τις τρελλιαινει και το λένε και στις φιλες τους,αυτο όντως δε το πιάνει ο απλός πουτανιαρης που απαξ και πληρωσει θελει σωνει και καλα να γαμησει,ετσι μενει στα λιγα,στα σιγουρα,δεν παιρνει ρισκα,με λιγα λογια ειναι ψωλάς

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Liakopoulos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2020
Μηνύματα
72
Like
86
Πόντοι
0
Ερώτηση :

Αν κάποιος αγοράσει μια Λαμποργκίνι 1.500.000 €, ενώ η αξία τίς στην αντιπροσωπεία είναι 350.000 €.

Και μετά βροντοφωναζει ότι : Η δικιά μου Λαμποργκίνι έχει 1,5 μιρια,

Έχει κάνει κάποιο λάθος ?
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.830
Κριτικές
6
Like
11.314
Πόντοι
3.936
Το ίδιο είναι και με το vfm.Σα να λέει ένας τι μαλάκας είσαι ρε φίλε που αγόρασες Λαμποργκίνι και όχι Smart που είναι 10 φορές πιο vfm?Τι μαλάκας είσαι που πήγες πεντάστερο και όχι τριάστερο που είναι πιο vfm?
Ετσι και με τις γκόμενες.
Μόνο που με τις γκόμενες που μοστράρεις εσύ είναι ssangyong, και τις πληρώνεις για porsche. Ακόμη και μέλη του bou. έχουν ποστάρει κατά καιρούς στουντιοκόριτσα που είναι ανώτερες σε εμφάνιση απο τις νεραιδογέννητες γκόμενες που εκθειάζεις.. και αρκετές απο αυτές δεν σε αφήνουν ούτε να τις  :knockinb:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Το ίδιο είναι και με το vfm.Σα να λέει ένας τι μαλάκας είσαι ρε φίλε που αγόρασες Λαμποργκίνι και όχι Smart που είναι 10 φορές πιο vfm?Τι μαλάκας είσαι που πήγες πεντάστερο και όχι τριάστερο που είναι πιο vfm?
Ετσι και με τις γκόμενες.Αν πεις δε χρειάζεται να έχω οχτάρι ας πάω σε εξάρι πέφτει η τιμή 50%.Αν πεις δε χρειάζεται να είναι 180 ας είναι 170 πέφτει άλλα 50%.Αν πεις ας μη ντύνεται σικ,ας έχει και μερικά κιλά παραπάνω,ας είναι και αγύμναστη δε χρειάζεται να είναι στυλάκι πέφτει η τιμή και άλλο.Αν δεχτείς να είναι και λίγα χρόνια πιο μεγάλη πληρώνεις ακόμα λιγότερα.Αν παραιτηθείς τελείως από τη λευκή φυλή γαμάς και κίτρινες και μαύρες μπορεί και να γαμήσεις τζάμπα.Επιασες το απόλυτο vfm.Μεγαλείο.
Γαμάς τριανταπεντάρα,κοντή,γεματούλα μαύρη με αθλητικά.Vfm ομως,ευγνωμονείς την τύχη σου που δε γαμάς μοντέλα και σου σηκώνεται με μπάζα.
ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ,ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΝΟΗΜΑ,ΑΝ ΓΑΜΟΥΣΕΣ Κ ΕΣΥ..
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΣΥ(ΟΠΩΣ Κ Ο ΗΛΙΘΙΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΛΑΜΠΟ,ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ,ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΤΩΤΕΡΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΤΑΤΡΕΧΕΙ..
ΕΙΣΤΕ ΤΟΥ ΦΑΙΝΕΣΘΑΙ Κ ΟΧΙ ΤΟΥ ΠΡΑΤΤΕΙΝ..
ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΝΗΠΙΑΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΟΠΟΥ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΟΛΗΜΕΡΙΣ Κ ΟΛΟΝΥΧΤΙΣ,ΜΕΤΡΑΝΕ ΤΑ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΕΚΤΕΙΝΟΝΤΑΣΤΑ ΠΡΟΣΚΑΙΡΑ ΜΕ ΦΡΟΥ-ΦΡΟΥ Κ ΑΡΩΜΑΤΑ..
ΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ URUS ΒΡΕ ΤΡΙΜΑΛΑΚΑ ΒΛΑΚΕΝΤΙΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΓΛΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΚΑΡΕΙΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΟΛΑ & ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΥΡΑΔΑ ΤΡΑΒΙΟΣΑΣΤΕ ΣΑΝ ΧΑΖΕΜΕΝΟΙ ΚΟΝΙΟΡΔΟΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ,ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑΙΣΕΤΕ ΤΟ ΑΘΛΙΟ ΜΑΤΡΙΞ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΤΕ ΕΓΚΛΩΒΙΣΤΕΙ ΚΑΤ ΕΠΙΛΟΓΗΝ???
ΕΣΥ ΔΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΧΡΕΠΙ ΠΟΥ Η ΠΛΕΜΠΑ(ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ Μ ΕΣΕΝΑ ΒΛΑΜΜΕΝΗ ΤΑΚΤΙΚΗ-ΘΕΩΡΗΣΗ)ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΠΛΑΤΙΝΕΝΙΟ ΕΝΩ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΞΙΑ ΤΟΥ(ΑΠ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ)ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΠΑΣΑΤΕΜΠΟΥ,ΤΙ ΚΟΛΛΑΣ ΔΙΠΛΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ(ΕΞ ΟΡΙΣΜΟΥ)ΔΟΛΟΦΟΝΙΚΟ ΟΠΛΟ ΠΑΡΑΓΕΙ Η ΛΑΜΠΟ,ΑΜΑΞΙ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΑΣΧΕΤΩΣ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ ΑΓΟΡΑΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ Κ Η ΟΔΗΓΗΣΗ ΤΟΥ(ΕΣΤΩ Κ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΜΠΑΚΙΑ-ΑΓΚΥΡΕΣ ΠΑΤΗΜΕΝΑ),ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΛΙΓΟΤΕΡΟΥΣ???
ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΙ ΒΡΕ ΤΡΥΠΙΕ ΝΤΕΝΕΚΕ ΠΟΤΕ,ΕΣΤΩ Κ ΣΕ ΜΙΑ 911 Carrera 4S(ΒΑΤΟ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΜΑΞΙ),ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΠΕΤΣΙ ΣΟΥ ΤΟ ΞΥΛΟ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΚΑΘΕ ΚΥΤΤΑΡΟ ΤΩΝ ΕΠΙΒΑΙΝΟΝΤΩΝ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ "ΣΤΗΣΙΜΟ" ΤΗΣ,ΠΟΥ ΕΚΦΡΑΖΕΙΣ Κ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΚΑΡΑ???
ΤΡΑΒΑ ΨΟΦΑ ΜΩΡΗ ΤΡΕΛΛΗ Κ ΑΛΛΟΠΑΡΜΕΝΗ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ..
ΑΕΙ ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΩΡΗ ΗΛΙΘΙΑ..
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ δεν είμαι PC.Βρίζω γόνους,ψωλάδες,περιγράφω ακριβώς τι κάνουνε.
Απλά οι περισσότεροι τα θεωρούνε σωστά αυτά που κάνουνε.
Για αυτό κοροιδεύω τα vfm,την πτώση των στάνταρτς κτλ.
Επί της ουσίας ο ψωλάς δεν έχει τίποτα να πει.Γιατί θα αναγκαστεί να υποστηρίξει τον ψωλισμό.Οπότε αρνείται να συμμετάσχει στη συζήτηση αφού το πλαίσιο το καθορίζω εγώ.Αρνείται να μπει σε αυτή τη συζήτηση.
Οπότε εγώ δίνω τη λύση που είναι βολική σε εμένα.Τίθεται το ζήτημα αρνείται να πάρει θέση ο άλλος,προχωράς.Σταρχιδιστική κατάσταση.
Στο παράλληλο σύμπαν των ψωλάδων συμβαίνουν άλλα πράγματα που δε σε απασχολούν.Μπορούν να ψωλάρουν και να αμπελοφιλοσοφούν όσο θέλουν αφού δεν έχουν καμία επίδραση στη δράση.Το θέμα είναι ο βοναπαρτισμός η ανάληψη ατομικής πρωτοβουλίας για επίτευξη στόχων ανεξάρτητα από τις διαθέσεις της μάζας.
Ετσι αποφεύγεις την επίδραση του μέσου όρου και το κοινωνικό πρόβλημα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.830
Κριτικές
6
Like
11.314
Πόντοι
3.936
Το θέμα είναι ο βοναπαρτισμός η ανάληψη ατομικής πρωτοβουλίας για επίτευξη στόχων ανεξάρτητα από τις διαθέσεις της μάζας.
Σύνδρομο Άσπεργκερ λέγεται, να το κοιτάξεις  :sunglasses:
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.078
Πόντοι
7.216
Εγώ δεν είμαι PC.Βρίζω γόνους,ψωλάδες,περιγράφω ακριβώς τι κάνουνε.
Απλά οι περισσότεροι τα θεωρούνε σωστά αυτά που κάνουνε.
Για αυτό κοροιδεύω τα vfm,την πτώση των στάνταρτς κτλ.
Επί της ουσίας ο ψωλάς δεν έχει τίποτα να πει.Γιατί θα αναγκαστεί να υποστηρίξει τον ψωλισμό.Οπότε αρνείται να συμμετάσχει στη συζήτηση αφού το πλαίσιο το καθορίζω εγώ.Αρνείται να μπει σε αυτή τη συζήτηση.
Οπότε εγώ δίνω τη λύση που είναι βολική σε εμένα.Τίθεται το ζήτημα αρνείται να πάρει θέση ο άλλος,προχωράς.Σταρχιδιστική κατάσταση.
Στο παράλληλο σύμπαν των ψωλάδων συμβαίνουν άλλα πράγματα που δε σε απασχολούν.Μπορούν να ψωλάρουν και να αμπελοφιλοσοφούν όσο θέλουν αφού δεν έχουν καμία επίδραση στη δράση.Το θέμα είναι ο βοναπαρτισμός η ανάληψη ατομικής πρωτοβουλίας για επίτευξη στόχων ανεξάρτητα από τις διαθέσεις της μάζας.
Ετσι αποφεύγεις την επίδραση του μέσου όρου και το κοινωνικό πρόβλημα.
 

Συνημμένα

  • κμαν.jpg
    κμαν.jpg
    101,1 KB · Εμφανίσεις: 17

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Δεν ήθελα να μπω σε αυτό το νήμα που γράφουν αυτιστικά νούμερα
άλλα όταν θίγουν άνθρωπο που γνωρίζω προσωπικά δεν γίνετε να μην παρεμβαίνω


τι λες ρε φίλε;


ξέρεις εσύ πιο πολλά για αυτόν και φαντασιώνεσαι τι είναι;
Σε πληροφορώ όψιμε υποστηρικτή του κμαν ότι
1)μαδαγασκαρη πήγε διακοπές δεν δούλευε εκεί- άλλα ακόμα κι αν εργαζόταν με μισθό βορειοδυτικής Ευρωπης εκεί που είναι το θέμα σου, Μακάρι να έσπερνα εγώ αυτά που καθαρίζει αυτός κι ας έμενα λουχανσκ

2)ο σλαβιανι γάμαγε με ψείρες από χρήματα γκόμενες θα στο επιβεβαιώσουν 30 μελή τουλάχιστον που τους πασαρε γκόμενες ή τους έδειξε τον τρόπο πως να το κάνουν με τις έλαβες και ο μαιντ ήταν ένας από αυτούς

Η υπέρμετρη ηλιθιότητα σου πραγματικά δεν παίζετε, εκτός αν θεωρείς μαγκιά κάτι που στο περίπτερο όλοι θα στο πουλήσουν 10 ευρώ να πεις εγώ ήμουν μάγκας και το πλήρωσα 50 και όσοι δεν γουστάρουν τους χύνω στη μάπα

οχι ρε φιλε παπαριες μας κουρασε να διαβαζουμε
αν καποιοι ομοιο τω ομοιω ε τοτε τι να πω
εχουμε και λεμε πρωτον κλωνε μαδαγασκαρη ο σαλονικιος που σας γραφω πηγε 3 φωρες
πριν δυο χρονια και ειδα τι πουτανες γαμουσε οχι καλυτερες απο τις μαυρες αθηνα.
δευτρο εχεις δει αυτες που λες του σλαβιανι και συγκρινεις με αυτες του αρχοντα?
ο σλαβιανι θα μπορουσε να γαμησει με ψειρες λεφτα αυτες που βαζει φωτο ο αρχοντας?
και λιγα του  παιρνουνε του αρχοντα αν τον φατσαραν πιο πλουσιο θα ζητουσαν περισοτερα!
αυτες του σλαβιανι δεν θα της δεις ντυμενες σαν αυτες ουτε στα κυριλε μερη και βουδα μπαρ!
υτες του σλαβιανι ειναι επιπεδο οπως αυτης που μου την επεσε στο μακτοναλτσ πριν 3 μηνες
και μου λεει θελω να με γαμησεις,με λεφτα λεει φυσικα.
αυτες του σινοχαρα εβλεπα δυο τρεις και εξω απο το αθηνα μολλ και διπλα στο αντοσκα
το μαχαζι που πουλανε παιχνιδια μα περιμενουν να της παρει κανας ουκρανος του επιπεδου τους
με το παλιοαυτοκινητο και να της γαμησει με λιγα λεφτα και να φιλοξενησει.
αρα συγκρινεις ανομοια πραγματα συγκρινωντας ναρκομανκες,αστεγες και τεταρτη κατηγορια κοπελες
που δεν εχουν στον ηλιο μοιρα και δεν πιανουν μια εκει με τα αρπακτικα χρισατικ που κυκλοφωρανε
ντυμενα στην μαρκα και τριχα το χρισατικ.
αν θες να γαμας εσυ τετειο επιπεδο ελα και περιμενε να σκασουν μυτη τετειες εξω απο το μολ οδυσσο.
καθε μερα βλεπω τετειες και ερχονται διαφωροι ουκρανοι του επιπεδου τους με παλιοαυτοκινητα
που ειναι και γκομενοι τους στην τελικη και υρθαν να τες παρουν αφου τελειωσαν απο μεροκαματο.
πολλες γνωστες εκει βλεπω που ερχωνται να τις παιρνει μετα καθε γυφτος.
αυτες του αρχοντα δεν ασχολουνται με αντρες επιπεδου οπως αυτοι που βλεπω με τις γκομενες τυπου
σλαβιανι.αυτες του κμαν δεν εχουν γκομενο και ουτε μπαινουν σε τετεια αμαξια με τετειους τυπους
λαικοθς,μικροαπατεωνες αλλα την βγαζουν σε κυριλε μαχαζια και ρεστοραν.
αυτη ειναι η διαφωρα στην τιμη και εμενα γκομενα νορμαλ με καλη δουλεια που εδωσα αρωμα 100
ευρο μου ειπε παιρνω και μονη μου αν δες παρε μου αμαξι η διαμερισμα.
δεν εχετε ιδεα απο κιεβ και απαιτησεις.
γαμησα πολλες χωρις λεφτα και λιγες απαιτησεις κιεβο αλλα αν με ρωτας  ουτε τζαμπα
δεν θα γαμουσα τετειο επιπεδο τωρα και απορω που εμπλεκα και γαμουσα τετειο επιπεδο και κατηγορια.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
κοπελα που δουλευει σε μολλ στην οδυσσο και της δινουν ενα ευρο την ωρα οταν
τηνμπηρα μια πρωτη κουβεντα μου εδωσε με την απαντηση της να καταλαβω
οτι θα ειναι πανακριβη μαζι της η επικοινωνια και οι απαιτησεις της ασχετα με το
ποσα παιρνει μισθο αφου γνωριζει την πραγματικη αξια της.
εκανα πισω και δεν αγορασα και απο τα προιοντα της για να της δειξω λεφτα
αφου καταλαβα οτι και να εδειχνα λιγα της φενωνται!βγαινωντας εξω απο το μολλ βλεπω και
εναν με φεραρι σκεφτηκα ισως αυτην περιμενει χαχαχαχα.αυτοι της τρελαναν τελειος
και ζητανε διαστημικα ποσα και απαιτησεις.
μου λεει ο θειος μου  μην ψαρωνεις αυτος εχει φεραρι ενω εσυ φωρεις αρμαρι χαχαχαχ
ενοωντας την αρμανι ζωνη μου που ρωτουσα αν ειναι οριτζζιναλ η καλπικη που μου εδωσε δωρο
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
δευτρο εχεις δει αυτες που λες του σλαβιανι και συγκρινεις με αυτες του αρχοντα?
ο σλαβιανι θα μπορουσε να γαμησει με ψειρες λεφτα αυτες που βαζει φωτο ο αρχοντας?
και λιγα του  παιρνουνε του αρχοντα

Ετσι ακριβώς είναι.Αυτές που βάζω εγώ φωτό δεν μπορεί κανένας άλλος γιατί κάνω excess,είναι ανώμαλη κατάσταση.Ανεβάζω τεχνητά το επίπεδο αυτά που δείχνω με ρεαλιστικές δικές μου φωτό δεν είναι ρεαλιστικά.Είναι το παίγνιο που λένε.Το παράλληλο σύμπαν.
Δείχνω δηλαδή την υπερβολή την ανώμαλη κατάσταση και όχι το φυσιολογικό.Είναι όταν είσαι άνθρωπος των άκρων.
Εγώ είμαι ακραίος.Δεν είμαι PC.(politically correct).
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
σας εγραψα ξανα το 2009 νομιζω οδυσσο που αφησα μια γκομενιτσα στην παραλια
μετα απο σαμπανια που την κερασα και δεν εδειχνε να την ενδιαφερω για περισοτερα.
λεω εφυγα εγω τραβα και εσυ μονη με ταξι.περνει αυτη τηλεφωνο
μετα απο 5 λεπτα εμφανιστηκε ενα ρειντζ ροβερ και την πηρε και εγω καγκελο.
πο μικρες και οι εμφανισημες που αξιζουν δυστυχως ειναι χιλιαδες τετιοι τυποι
ουκρανοι που τις προσεγγιζουν για αυτο ακουγωντε αστεια ολα αυτα που θελετε.
αυτες του αρχοντα που δεν ειναι επιπεδο γκομενων να ασχολουνται οι ουκρανοι με λεφτα
εχουν απαιτησεις γιατι ειναι πυροβολημενες στον εγκεφαλο και προβληματικες.
αν σου πουνε 500 δεν πεφτουν στα 300 ουτε με τον μπραντ πιτ.
αυτες κανενας σλαβιανι δεν μπορει να γαμμησει με 30 ευρο για οσους ξερουν
απο ουκρανια δικαιωνουν τον ρχοντα για τα ποσα που δινει.
αν εχετε οι κακομοιρηδες κλωνοι σαβιδηδες και σια αμφιβολια αφου δεν εχετε πλιροφορια
για το θεμα ουτε καμια εμπειρια η επιυθμια να πατε εκει αστε τον κμαν στην τρελα του
και σαλταρετε σε αλλα θεματα γιατι το γαμησαμε
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ έφερα Λευκορρωσίδα από το Μινσκ για να γαμήσω Κίεβο.Αυτό είναι τόσο παλαβό εκ πρώτης όψεως που θέλει 100 σελίδες ανάλυση.Είναι για advanced παίκτες.
Το πρόβλημά μου είναι οτι δε λαμβάνω υπόψιν το μέσο όρο και απευθύνομαι στους advanced αφού βαριέμαι να επαναλαμβάνω τα βασικά.Αυτό οι άλλοι το βλέπουν σαν επικοινωνιακή αδυναμία οτι δεν επαναλαμβάνομαι αλλά θεωρώ δεδομένο το υψηλό επίπεδο του άλλου.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
αρχον
Ετσι ακριβώς είναι.Αυτές που βάζω εγώ φωτό δεν μπορεί κανένας άλλος γιατί κάνω excess,είναι ανώμαλη κατάσταση.Ανεβάζω τεχνητά το επίπεδο αυτά που δείχνω με ρεαλιστικές δικές μου φωτό δεν είναι ρεαλιστικά.Είναι το παίγνιο που λένε.Το παράλληλο σύμπαν.
Δείχνω δηλαδή την υπερβολή την ανώμαλη κατάσταση και όχι το φυσιολογικό.Είναι όταν είσαι άνθρωπος των άκρων.
Εγώ είμαι ακραίος.Δεν είμαι PC.(politically correct).
αρχοντα τα ξερω πρωτο χερι για αυτο σε υποστηριζω.
τα βλεπω και ειδα χρονια με τα ματια μου.
ξερω γκομενες οδυσσο που γαμιουνται με 500 γριβνα και μου ζητουσαν 300 ευρο!
τους ελεγα 1000 γριβνα και με εδειωχναν !μετα ο σαλονικιος την πηρε στο μαμπα με 500 γριβνα!
αν τους μπει στο μυαλο μια τιμη δεν κανουν εκπτωση.
αλλη παλι που γαμησα με 500 γριβνα την βρικα σε σαιτ σε σαλον με 500 γριβνα.
οταν την βρηκα στο αντοσκαα εξω απο μολλ να περιμενει βιζιτα ηθελε 1500 ειπα 1000 και δεν δεχωταν.
η αδερφη της που παλι γαμησα με 500 που δεν ειναι πουτανα παλι δεν ερχωταν με 700 γριβνα ηθελε
1500! της ειπα δεν δινω για γκομενα που ξαναγαμησα 1500 και για να σας βοηθησω ηθελα που σας
λυπαμε που με πριζετε τα αρχιδια οταν με δειτε και κλαιγεστε για λεφτα.
πηγα σαλον εδωσα 800.εγω εχασα?οχι αυτες εχασαν που ειχανε και αναγγη τα λεφτα.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
με τρελαναν λευκωρωσοι γνωστοι να παω μινσκ.δεν καιγομαι αρχοντα.
νομιζεις αξιζει μια βολτα για πουτανες η και νορμαλ γκομενες?
μαιο εχω σχεδια για κιεβ και απο εκει τυφλιδα καλυτερα η αρμενια.
κιεβο για βολτα και σαλον και τυφλιδα για νορμαλ γκομενες.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
με τρελαναν λευκωρωσοι γνωστοι να παω μινσκ.δεν καιγομαι αρχοντα.
νομιζεις αξιζει μια βολτα για πουτανες η και νορμαλ γκομενες?
μαιο εχω σχεδια για κιεβ και απο εκει τυφλιδα καλυτερα η αρμενια.
κιεβο για βολτα και σαλον και τυφλιδα για νορμαλ γκομενες.

Αξίζει.Γενικά είναι το αιώνιο θέμα Λευκορρωσίδες vs Ουκρανέζες vs Ρωσίδες vs Πολωνέζες vs Τσέχες.Τα έχουμε γράψει τόσο αναλυτικά το έχουμε ψιλοξεφτιλίσει.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ πολλές φορές δεν αντιλαμβάνομαι οτι ο μέσος Ελληνας στην καλύτερη να ξεχωρίσει Σλάβα από Ισπανίδα και ο μέσος Αμερικανός στην καλύτερη να ξεχωρίσει Σλάβα από μαύρη.
Για αυτό επικεντρώνω αυθαίρετα σε Ουκρανές vs Λευκορρωσίδες ή ακόμα μεγαλύτερο φόκους Λβιβιώτισσες vs Κιεβιώτισσες οπότε ο άλλος χάνει τη μπάλλα.
Για να καταλαβαίνει ο μέσος όρος τι εννοώ θα έπρεπε σε κάθε ανάλυση να κάνω πρόλογο 50 σελίδες αλλά είμαι περιεκτικός τα λέω πολύ συμπυκνωμένα και όποιος κατάλαβε κατάλαβε.Αν δεν καταλάβει μπορεί απλώς να πιστέψει,πίστευε και μη ερεύνα φάση.
Αν τα πάρει σα δόγμα χωρίς να ψάχνει πλήρη απόδειξη είναι ήδη έτη φωτός μπροστά από τον ανταγωνισμό.(Και δεν κουράζεται να σκέφτεται συν τοις άλλοις,περνάει στη δράση).
Αμα κάτσει να ψάξει και θέλει αναλύσεις,αποδείξεις χρειάζονται κατεβατά θεωρίες ένα σωρό αρχίδια μύδια και τι νόημα έχει όλο αυτό.Να γαμήσει θέλει ο τύπος μια βασική θεωρία.
Εγώ τον πάω κατευθείαν στο ψητό το δια ταύτα που λένε χωρίς περισπασμούς με μια βασική θεωρία.
Γενικά το κόλπο είναι να κόβεις τα ενδιάμεσα στάδια να περνάς αμέσως από την αρχή στο τέλος ή από το τέλος στην αρχή.Στακάτο στυλ.Κόβεις όλα τα περιττά και ασχολείσαι μόνο με τα βασικά κόβοντας τις διαδικασίες,ώστε να είσαι συνέχεια στο κέντρο σχετικός με το άθλημα.

Και με τις γκόμενες το ίδιο,κόβεις όλα τα ενδιάμεσα στάδια πας κατευθείαν από την αρχή στο τέλος οπότε η άλλη εκστασιάζεται από το δυναμισμό και την ταχύτητά σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom