Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.269
Like
18.355
Πόντοι
3.656
Θέλει να δείξει εγώ είμαι μια σέξυ Σλάβα καυλωτική γυναίκα όχι καμιά ψόφια Δυτική φεμινού και μιτού και τους Δυτικούς τους μασάω σαν τα κουκούτσια.Σαν τις Ρωσίδες στις ταινίες του Τζέιμς Μποντ σούπερ καυλωτικές να ηδονίζεται ο άλλος νομίζοντας οτι του πιάνουν τα αρχίδια ενώ του ακουμπάνε το πιστόλι.

Ε όταν βλέπει την Μανιπένι την μυξοπαρθένα,πώς να μην πάθει πλάκα με τις Ρωσίδες; :2funny:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Μάλια.Βλέπετε στο 0:36 τον Αράπακλα το τσίμπησε το ψωλάκι.

Οποιος δε γαμησει αυτο το καλοκαιρι στην Ελλαδα ειναι αξιος της μοιρας του.
Θα βουλιαξει ο τοπος με γκαυλωμενες και στερημενες απο τις καραντινες τουριστριες διψασμενες για πεος
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.269
Like
18.355
Πόντοι
3.656
Οποιος δε γαμησει αυτο το καλοκαιρι στην Ελλαδα ειναι αξιος της μοιρας του.
Θα βουλιαξει ο τοπος με γκαυλωμενες και στερημενες απο τις καραντινες τουριστριες διψασμενες για πεος

Στερημένες δεν είναι καθόλου,μια χαρά γαμιούνται στις χώρες τους
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
Ολικη επαναφορα με Πολωνεζες.Ειναι θεομουρλες αλλα τι να κανουμε,μεχρι να ολοκληρωθει η ειδικη επιχειρησις πρεπει να κανουμε υπομονη.
πολλες ουκρανεζες εχουν μετεγκατασταθει προσωρινα βιλνιους απο οτι μου λενε..
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.694
Like
10.479
Πόντοι
3.506
Θέλει να δείξει εγώ είμαι μια σέξυ Σλάβα καυλωτική γυναίκα όχι καμιά ψόφια Δυτική φεμινού και μιτού και τους Δυτικούς τους μασάω σαν τα κουκούτσια.Σαν τις Ρωσίδες στις ταινίες του Τζέιμς Μποντ σούπερ καυλωτικές να ηδονίζεται ο άλλος νομίζοντας οτι του πιάνουν τα αρχίδια ενώ του ακουμπάνε το πιστόλι.
Αυτό ακριβώς το βλέμμα και το χαμόγελο έχουν οι Ρωσίδες,Ουκρανέζες,Πολωνέζες στα κλαμπ,νιώθεις μια γενική καυλίαση.
Σιγά μη βγει δυτική πολιτικός με τέτοιο λάγνο βλέμμα σε βίντεο.Αλλά και δυτικός να βγει γυμνόστηθος να καβαλάει αρκούδες όπως ο Πούτιν είναι περίπου αδύνατον.Πιο πιθανό να βγει με κανάν πούτσο στο στόμα που λέει ο λόγος ή να φιλάει άλλο βουλευτή.
Τυπε αν έβγαινε χωρίς μπλούζα δυτικός πολιτικός θα τον έλεγαν ψεύτο-μάτσο,σεξιστή.

Ενώ αν έβγαινε με τον γκόμενο του θα τον έλεγαν δυνατό και γενναίο

Ας είναι καλά οι λευκοί ιππότες
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.269
Like
18.355
Πόντοι
3.656
Παντου εχω δει Ουκρανεζες και Βιεννη και Πραγα και Βερολινο και Βοννη και Γκντανσκ ,εχουν διασπαρει ανα τας Ευρωπας.

Εδώ πέρα μόνο οικογένειες έρχονται
headbang.gif
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
Παντου εχω δει Ουκρανεζες και Βιεννη και Πραγα και Βερολινο και Βοννη και Γκντανσκ ,εχουν διασπαρει ανα τας Ευρωπας.
Ναι..απλα ειναι πιο μικρη πολη απο το βερολινο η τη βιεννη και ειναι μαζεμενες ..ο τυπος βαζει καθημερινα μουνακια που σουλατσαρουν στο κεντρο..αν εισαι κατω απο 30 εχει πολυ ψωμι
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Ουκρανέζα στην Πολωνία εξηγεί πώς εμπνέονται οι Ουκρανοί πρόσφυγες ανά τας Ευρώπας για τη δημιουργία της νέας Ουκρανίας.

Εσύ είσαι ο Κμαν υποθέτω από τις αρλούμπες που ποστάρεις;

Δεν έχεις βαρεθεί να τρώς ban ρε τυπε;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Ειναι το τριο της πουτσας,βαζουν τον ενα να βριζει,μετα ο αλλος τον δικαιολογει γιατι βριζει και ερχεται ο τριτος να ζηταει μπαν.
Παιζουν ο ενας το πουλι του αλλου.Φυσικα δεν μπορουν να με αντιμετωπισουν σε απευθειας αντιπαραθεση για αυτο ζητανε μπαν.
Αλλα το πουσταριο πρεπει να ψοφησει.
Καλα κανει ο Πουτιν,τους γαμαει ολοσχερως.
Εσύ πάλι δεν έχεις κάποια αξιοπρέπεια;
Βλέπεις ότι η διοίκηση δε σε θέλει. Πάλι γυρνάς, σαν να κυλιεσαι στα πατώματα, μπας και ξεφύγεις για μερικές βδομάδες;
Αφού το ξέρεις το αποτέλεσμα. Πάλι θα τον πιεις. Σαν να παρακαλάς φέρεσαι.
Τόσο πολύ έχεις ανάγκη να γράφεις τις ιστορίες σου κάπου; Και ας ξεφτιλίζεσαι;
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.694
Like
10.479
Πόντοι
3.506
Μη μασάς τύπε ,το προφίλ που σε βρίζει χαρακτηρίζει τον εαυτό του ξενιτεμένο (ενώ μένει Κύπρο)
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Μη μασάς τύπε ,το προφίλ που σε βρίζει χαρακτηρίζει τον εαυτό του ξενιτεμένο (ενώ μένει Κύπρο)
Ναι όντως! Αυτό θα το έγραφα κάποια στιγμή, θα το έβλεπες από εμενα.ειναι στην Κύπρο και θεωρεί τον εαυτό του ξενιτεμενο.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.694
Like
10.479
Πόντοι
3.506
Ναι όντως! Αυτό θα το έγραφα κάποια στιγμή, θα το έβλεπες από εμενα.ειναι στην Κύπρο και θεωρεί τον εαυτό του ξενιτεμενο.
Εντάξει έχει ωκεανό ανάμεσα, οδηγάνε ανάποδα ,κάνουν τα σουβλάκια με άλλη πίτα ,λογικό να νιώθει την ξενιτιά στο πετσί του
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Μη μασάς τύπε ,το προφίλ που σε βρίζει χαρακτηρίζει τον εαυτό του ξενιτεμένο (ενώ μένει Κύπρο)
Που είδες αγόρι μου ότι βρίζω τον Κμαν;
Έχεις παραισθήσεις; Ούτε φταίω εγώ που τον μπανάρουν, ούτε ρεπόρτ τον έχω κάνει ποτέ. Απλά τον κρίνω για κάποια άσχετα ποστ που βάζει.

Όσο για το πού μένω και αν τραβάς ζόρι, έλα να τα πούμε πριβέ ή στο θε΄μα της εργασίας του εξωτερικού, αν φυσικά δουλεύεις και έχεις τίποτα χρήσιμο να γράψεις. Αλλιώς τουμπεκί μαζί μου, ειδικά όταν δεν απευθύνομαι σε σένα. Το έπιασες; :think: :confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Σε ένα ακόμα νήμα ξεφτιλίζουμε πούστη xenitemeno βλέπω...:tooth::tooth::tooth: όπου σταθεί και όπου βρεθεί στήνει κώλος και παίρνει βαθιά τσιμπούκια.
Τσίμπα πουστροκαλαμαρά πρωτεΐνη για να αντέξεις το σκληρό γαμήσι που τρως κάθε μέρα...:2on1::2on1::2on1:
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.694
Like
10.479
Πόντοι
3.506
Που είδες αγόρι μου ότι βρίζω τον Κμαν;
Έχεις παραισθήσεις; Ούτε φταίω εγώ που τον μπανάρουν, ούτε ρεπόρτ τον έχω κάνει ποτέ. Απλά τον κρίνω για κάποια άσχετα ποστ που βάζει.

Όσο για το πού μένω και αν τραβάς ζόρι, έλα να τα πούμε πριβέ ή στο θε΄μα της εργασίας του εξωτερικού, αν φυσικά δουλεύεις και έχεις τίποτα χρήσιμο να γράψεις. Αλλιώς τουμπεκί μαζί μου, ειδικά όταν δεν απευθύνομαι σε σένα. Το έπιασες; :think: :confused:
Βλέπω η άκαρδη ξενιτιά έχει σκληρύνει την καρδιά και το χαρακτήρα σου.

Ακούς και Καζαντζίδη.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Σε ένα ακόμα νήμα ξεφτιλίζουμε πούστη xenitemeno βλέπω...:tooth::tooth::tooth: όπου σταθεί και όπου βρεθεί στήνει κώλος και παίρνει βαθιά τσιμπούκια.
Τσίμπα πουστροκαλαμαρά πρωτεΐνη για να αντέξεις το σκληρό γαμήσι που τρως κάθε μέρα...:2on1::2on1::2on1:
Εσύ εκτός από άνεργος και καθυστερημένος, μάλλον δεν γνωρίζεις καν ελληνικά.
Οπότε ή είσαι Αλβανός ή δεν καταλαβαίνεις ότι με το "πουστοκαλαμαρα" βρίζεις όλους τους Έλληνες.
Ελπίζω κάπου να σε πετύχει κάποιος και να σε κάνει μαύρο στο ξύλο, γιατί δεν πρέπει να πιάνεις Έλληνες στο στόμα σου παλιαρχιδι.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom