Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ωραία χώρα όντως πολύ καθαρή και ωραία κτίρια και δρόμοι.. Ομολογώ δεν το περίμενα.. Η Ελλάδα εκτός ότι δεν έχει γκόμενές, έχει άσχημα κτίρια χάλια δρόμους και τα πεζοδρόμια βρωμάνε στο κέντρο χισιλα
Οι ελληνικές πόλεις είναι τελείως γτπ αρχιτεκτονικά, επίσης περπατάς σε σπασμένα πεζοδρόμια,
παίζουν σπρέι και αφίσες στους τοίχους,μπίχλα παντού.
Αδέσποτα σκυλιά,πρεζάκια και εξωπανεπιστημιακοί στα campus.
Την Πέμπτη με στέλνουν στο ΑΠΘ ,αλλά τις τελευταίες μέρες κάπου είδαν για τους βανδαλισμούς
στο πρώην Βιολογικό Στέκι Χασικλήδων Παρακρατικών
και με ρωτούσαν λεπτομέρειες και αν θα είμαι ασφαλής.

Ντρεπόμουν που έπρεπε ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ
να απολλογούμαι για αυτά τα ΜΠΑΣΤΑΡΔΑ
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εγω πληρωνω 20€ σε διαστερο
10€ σε χοστελ
Και ειχε και μια προσφορά το χόστελ στα 5€ αν κοιμηθω στο ιδιο κρεβατι με καποιον αγνωστο .
Αλλα δεν το εκανα γιατι φοβηθηκανα μην εχει covid, ετσι εχασα την προσφορά
Τύπος @xenitemenos πληρώνει 10πλάσια ποσά για να του κάνουν τον κώλο πηγάδι άγνωστοι...:tooth::tooth::tooth:
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Εδώ μάσες στο Γκντανσκ.Είχε και live μουσική με γκόμενες ωραία ήτανε.

SE5efk.jpg


MFFLFf.jpg


Παντού γύρω γύρω μουνάκια βέβαια δεν μπορούσα να τραβήξω φωτό.Γενικά αρκετοί πλαστικοί βύζοι και τατού πλέον Πολωνία.
Ο λογαριασμός αρκετά καλός για αργεντίνικο στέκι,zurek και σαλάτα Καίσαρος.Η zurek πεντανόστιμη,τώρα γιατί το εστιατόριο έχει γαλλικό όνομα ενώ σερβίρει πολωνικά φαγιά ποιος ξέρει.

STNSmh.jpg


Γενικά σλαβικές χώρες τρωγοπίνεις,κλαμπάρεις,χορεύεις,γαμάς άρχοντας φάση.
Γερμανία όλο και κάποιος πούστς θα σε ενοχλήσει θα σε σπρώξει θα σου χωθεί,θα σου φερθεί υποτιμητικά,δε σε αφήνουν να αλωνίζεις ελευθέρως.Για αυτό Γερμανία πάω τις γκόμενες πάντα σε Ελληνάδικα που με προσέχουν γιατί αφήνω καλό μπουρμπουάρ.
Εδώ με δίμετρη Γερμανίδα 190 σε ελληνικό στο Βερολίνο προ δύο εβδομάδων.Τρομερό φαί και γλυκό,ποιότητα σαν αυθεντικό.

I5u1MD.jpg


Η τύπισσα καθαρά ελληνόφιλη χόρευε μετά στο ξενοδοχείο belly dance στον ήχο του κλαρίνου όπως και οι Ρωσίδες.Πολωνέζα να σείεται στον ήχο του κλαρίνου δεν έχω πετύχει ακόμα.
Επίσης θεαματικό μπούκι από τη Γερμανίδα,δεν έπιανε βέβαια τα πολωνικά στάνταρντς αλλά πολύ καλή προσπάθεια.Γενικά οι Γερμανίδες βάζουν τα δυνατά τους,περνάς ωραία.Είχε και κάποια ρίζα από Τσεχία οπότε εξηγείται κάπως το καλό αποτέλεσμα.Ντύσιμο βέβαια βερολινέζικου τύπου δηλαδή ΓΤΠ για τα σλαβικά ΄στάνταρντς.
Το Γερμανίδι που το έβγαλες στο σλάβα λαντ;;
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Μπα και εδώ Κύπρο έχουν αυξηθεί οι Ουκρανες στο γυμναστήριο, στο δρόμο, στα μαγαζιά.
Κανένας λόγος να τρέχει κάποιος σε τρίτες χώρες αν έχει λίγο μυαλό.
Wizz Air για Κύπρο έχει τσάμπα τιμές.

Πίνεις φρέντο και κλείνεις το επόμενο ραντεβού με την Ουκρανη και την επόμενη μέρα πας Αγια Νάπα και λιώνεις στα άπειρα στρινγκ τριγύρω σου.

Και άσε κάτι τυπάκια να σκάνε χιλιάρικα για πτήσεις, διαμονες και "γκόμενες", που δεν τις λένε πουτανες όμως, παρόλο που τους σκάνε χρηματικά δώρα.. :headbang: :think:
Όταν λες ραντεβού; Έσκορτ;

Έχω 2 Ρωσσίδια Κύπρο και όταν έρχομαι περνάμε άψογα. Έτσι όπως τα λες ειναι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Γερμανίδα ήταν στο Βερολίνο.Μιλάμε βέβαια για τελείως άλλα ποσά σε διασκέδαση,δωράκι,οι δυτικές κοστίζουνε,δεν είναι αστεία.
Οι πιο οικονομικές είναι οι Πολωνέζες σαφώς.Βέβαια δεν είναι να τις κυκλοφορείς πολύ,παίζει να σε κάνουν ρεζίλι.
Το ξέρω, ζω κεντρική Ευρώπη.
Την γνώρισες και αυτήν online?
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.260
Κριτικές
12
Like
2.717
Πόντοι
746
Όταν λες ραντεβού; Έσκορτ;

Έχω 2 Ρωσσίδια Κύπρο και όταν έρχομαι περνάμε άψογα. Έτσι όπως τα λες ειναι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Το ξέρω, ζω κεντρική Ευρώπη.
Την γνώρισες και αυτήν online?
γενικως ειναι πιο ευκολα εκει,
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Γερμανίδες μόνο ονλάιν δε με παίρνει Γερμανία για live καμάκι.Γενικά όμως έχουν άλλο στυλ,είναι πιο άμεσο και είναι πιο κοσμογυρισμένες αό τις Σλάβες και πιο ενδιαφέρουσες.Πιο αιχμηρές,έξυπνες κάπως σε εξιτάρουν.Αλλά έχουν και τη δυτική υποκρισία που δεν έχουν οι Σλάβες.
Απο Dating apps?
Ακριβως αυτο. Οι Γερμανιδες εχουν άλλο αερα αλλα κρύβουν τρελή καυλα να ξερεις!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.717
Κριτικές
1
Like
4.529
Πόντοι
1.706
Καλα που μας σκεφτεται ο αρχοντας κ ποσταρει καμμια φωτογραφια.
Ετσι κι εγω ταξιδευω γοερά, μαθαινω κουζινες και τραβαω και την καθημερινή μαλακία μου.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.265
Like
18.354
Πόντοι
3.656
Για διασκέδαση βέβαια Πολωνία τα must είναι οι βασιλιάδες του Κατοβίτσε τα κλαμπ Pomarancza και Energy.Σίγουρα θα πεταχτώ κάποιο ΣΚ.

Αρχηγέ το παλιο σου στέκι το Carribean τί απέγινε;Έχεις καμια ενημέρωση;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.265
Like
18.354
Πόντοι
3.656
Ανοιχτό πρέπει να είναι.Είχα πάει όμως το Νοέμβριο και ήταν απογοήτευση.Πολύ μέτριες γκόμενες καμία σχέση με παλιά.Και το 80% επαγγελματίες.

Πάντως για το Chi γράφει οριστικά κλειστό
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Εδώ βλέπουμε Αγγλίδες στο Leeds που θεωρούνται οι μεγαλύτερες ψωλούδες μαζί με Newcastle.Κοιτάξτε τι φοράει η άλλη στο 14:26 και στο 12:40.


Αλλες γκόμενες στο Leeds.Χύμα στο κύμα.


Και μένεις και σε ξενοδοχεία με 10 ευρώ τη μέρα.Εγώ έδινα 150 στο Γκντανσκ για πεντάστερο.

SlhNMK.jpg



KvpkhP.jpg


3xT5a2.jpg

BPNSFe.jpg
Είσαι αριστοκράτης
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Άλλο ένα από άλλο μαγαζί
Ισπανός με πολωνεζα
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.685
Like
1.093
Πόντοι
216
Οι ελληνικές πόλεις είναι τελείως γτπ αρχιτεκτονικά, επίσης περπατάς σε σπασμένα πεζοδρόμια,
παίζουν σπρέι και αφίσες στους τοίχους,μπίχλα παντού.
Αδέσποτα σκυλιά,πρεζάκια και εξωπανεπιστημιακοί στα campus.
Την Πέμπτη με στέλνουν στο ΑΠΘ ,αλλά τις τελευταίες μέρες κάπου είδαν για τους βανδαλισμούς
στο πρώην Βιολογικό Στέκι Χασικλήδων Παρακρατικών
και με ρωτούσαν λεπτομέρειες και αν θα είμαι ασφαλής.

Ντρεπόμουν που έπρεπε ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ
να απολλογούμαι για αυτά τα ΜΠΑΣΤΑΡΔΑ
Προφ σαν κάτι να ξέρανε οι Γερμαναράδες ή είναι ψυλλιασμένοι τί ψωλαρία είμαστε και δεν χρειάζονται συστάσεις :confused:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.717
Κριτικές
1
Like
4.529
Πόντοι
1.706
Σαν χθες ανακαλυψε ο χρήστος ο Κολόμβος τα νησιά κεημαν.

Χρονια πολλα στον αρχοντα λοιπόν
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.826
Κριτικές
6
Like
11.311
Πόντοι
3.936
Ο άρχοντας τις θέλει από 1,85 και πάνω
Οταν πλερωνεις αδρα π@υτανες του διαδικτυου (με χρονο μισθωση) μεχρι και γυναικεια ομαδα μπασκετ κατεβαζεις (απο το πρωην ανατολικο μπλοκ) για να σου κανει αερα στ' @@
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.826
Κριτικές
6
Like
11.311
Πόντοι
3.936
Ετσι είναι.Και οι Ρωσίδες κοντές είναι βασικά,ψηλές έχει μόνο νότια Ρωσία.Τσεχία έχει πολλά άλογα και μετά Πολωνία.Επίσης στα περίξ Λευκορρωσία,Ουκρανία.
Κροατία έχει επίσης,γάμησα μια Κροάτισσα 188 τον Ιούνιο.
Οι Ρωσίδες είναι πολύ πιο κοντές από όσο περίμενα,πού και πού όμως βλέπεις εντυπωσιακε΄ς.Αλλά είναι λίγες.Αυτό που έχει ο Ελληνας στο μυαλό του σα Ρωσίδα είναι η Ουκρανέζα και η Λευκορρωσίδα και αυτό που φαντάζεται σαν Ανατολική,ξανθιά,ψηλή,πληθωρική με ποδάρες είναι η Τσέχα και η Πολωνέζα.
Μεγάλες συγκεντρώσεις από μουνάρες βλέπεις στα σλαβικά κέντρα Κίεβο,Μινσκ,Βαρσοβία.Παλιά προ δεκαετίας έβλεπες και Πράγα αλλά τώρα οι τουρίστριες έχουν αραιώσει εμφανισιακά το μέσο όρο.Μόσχα είναι διάσπαρτες,βλέπεις πολλές μόνο στα καλά μαγαζιά.
Ο Ελληνας θέλει το εύκολο δε θα πάει να μπλέξει με Πολωνίες Τσεχίες γιατί δε μετράει εκεί.Τώρα που έκλεισε η Ουκρανία τον ήπιε.Ρωσία,Λευκορρωσία έτσι κι αλλιώς δεν μπαίνεις,δεν έχει καν πτήσεις.Ακόμα και το μάμπα τελείωσε Ουκρανία έχει απαγορευτεί σα ρωσικό σάιτ.Οπότε πού να βρει γκόμενες ο άλλος?Αντε να βάλει κανά τίντερ.
Στο τίντερ σε αξιολογούνε βάσει εμφάνισης γκόμενες που δε σε ενδιαφέρουν οπότε αρχίδια θα βρεις αν είσαι άνω των 40.Οπότε τι να κάνει ο άλλος?Να πάει οδικώς μέσω Λβωφ και να πιάσει το καμάκι στα κλαμπ?Δεν τα κάνουν αυτά τα ταρζανίστικα θέλουν το εύκολο,το σίγουρο και την ασφάλεια.

Επίσης δε θέλει να ξοδέψει χρήματα,δε θέλει να επενδύσει σε γλώσσες,δε θέλει να κουραστεί σε ταξίδια θέλει το εύκολο και το απλό.Δε γίνονται αυτά τώρα,τώρα πρέπει να είσαι τολμηρός,εξερευνητής,κάπταιν fuck,να ξοδεύεις να παίρνεις ρίσκα να δοκιμάζεις διάφορα μέρη κτλ.Θέλει ενέργεια αδρεναλίνη.Η καλό μάρκετινγκ να πουλάς κάπως τον εαυτό σου μέσω ίνσταγκραμ κτλ.
Τώρα είναι όλοι οι παράγοντες εναντίον σου απλά εγώ που είμαι παλιά πουτάνα στο κουρμπέτι τα γυρίζω υπέρ μου.Δηλαδή τα κάνω όλα να λειτουργούν υπέρ μου ενώ οι συνθήκες είναι εναντίον μου.Πρέπει βασικά να ξεμπλοκάρεις το σύστημα δηλαδή να άρεις όλα τα εμπόδια με ζιγκ ζαγκ.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
ΜΠΑΝΙΣΤΙΡΤΖΗΔΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ, ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΘΕ ΟΠΩΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΔΙΑ ΤΗΝ ΜΗΝΙΑΙΑΝ ΚΑΤΑΜΕΤΡΗΣΗ
ΤΩΝ ΠΟΥΤΣΟΤΡΙΧΟΘΥΛΑΚΙΩΝ ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

ΕΚ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΩΣ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom