Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Αν δεν μπει ο Μπουτιν θα πάω Βαρσοβία ντο καλοκαίρι. 2 βδομάδες θα κάτσω.

Είχες πει πριν ότι τις βρίσκεις online. Που ακριβώς;
Μέχρι το καλοκαίρι ο Βόβα θα έχει πάρει και την Βαρσοβία....:rockon::headbang2::rockon::headbang2:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: poppop

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266
Την ιστορία την γράφουν οι νικητές και ο άρχοντας νίκησε πανηγυρικά!!!
Του αγόρασα και ένα βιβλιο
IMG_20220508_145145.jpg
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Μέχρι το καλοκαίρι ο Βόβα θα έχει πάρει και την Βαρσοβία....:rockon::headbang2::rockon::headbang2:
O Βαλοντια μπορει να γυρισει το χρονο πισω και να ξανακανει τις πολωνεζες τις μουνες που ηταν τοτε που o Kman παλικαρακι με μαλλια τις πηδαγες στεγνες και αδυνατες με το που σκαγανε με τα πουλμαν στην Ομονοια:rockon:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266
Ελπίζω σύντομα να μετονομαστεί η πλατεία Αμερικής σε πλατεία V.V.P.
Φαντάζομαι τη στιγμή όπου ο αρχηγός θα μπαίνει θριαμβευτικα στο Κίεβο κρατώντας το δικεφαλο βυζαντινό αετό ζωγραφισμένο στο μινερβα βρακι:rockon:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Φαντάζομαι τη στιγμή όπου ο αρχηγός θα μπαίνει θριαμβευτικα στο Κίεβο κρατώντας το δικεφαλο βυζαντινό αετό ζωγραφισμένο στο μινερβα βρακι:rockon:
Θα το πω για τελευταία φορά...το σώβρακο είναι Palco...:cussing:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266
Δηλαδή λασπολογκι κάποιοι άλλοι για να μειώσουν το αρχηγό .....
Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση
Θα πω το Φράνκο σολερνι να δώσει ποσοστά στον αρχηγό Του είναι το διασημότερο μοντέλο του
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.693
Like
10.477
Πόντοι
3.506
Αναρωτιέμαι αν σταμάτησαν οι βαλκανικές ομοβροντίες , η αν τα όπλα απλά σιγασαν για το βράδυ.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.693
Like
10.477
Πόντοι
3.506
Μιλάω με τις Ουκρανέζες σπονσορέτς μου λένε το Κίεβο έχει γίνει ρημαδιό.Μόνο τα βασικά λειτουργούν.
Φαντάζεστε να σκάσει εκεί κανένας hardcore σπόνσορας κασεράτος?Αμα δεν τον φάνε ζωντανό θα ξεσκιστεί να γαμάει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



Δε νομίζω.Τα λιποκύτταρα άπαξ και σχηματιστούν παραμένουν στον οργανισμό για πάντα.Οι επόμενες γενιές ίσως να ωφεληθούν.
Παραλίγο να ήμουν εκεί εν ώρα πολέμου.

Είχα πτήση κλεισμένη 4 μέρες αφού μπήκε ο Βλαδίμηρος.

Χάσανε το κασέρι οι σπονσορετες
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Τα γράφανε και εδώ κάτι εξυπνάκηδες,μπλοφάρουν οι Ρώσοι μην ανησυχείτε,τραβάτε τώρα Ουκρανία που θα είναι όλοι ψαρωμένοι και δε θα έχει ξένους οπότε θα λυσάξουν οι γκόμενες και θα γαμάτε αβέρτα κτλ.
Και εγώ έλεγα μην πάτε θα γίνει πόλεμος.Και λέγανε και τι έγινε,γυρίζεις Ελλάδα άμα επιτεθούν οι Ρώσοι.Πώς ρε φίλε λέγαμε θα γυρίσεις οδικώς όταν κλείσουν τα αεροδρόμια,μπλοκάρουν οι δρόμοι από τα αμάξια κτλ.
Εδώ στο θρεντ είναι όλα γραμένα γυρίστε πίσω να τα δείτε.
Εντωμεταξύ όπου και να πας Ουκρανές,είδα σε Βερολίνο,Πράγα,Βιέννη,Γντανσκ ουκ ολίγες.Εχουν διασκορπιστεί σε όλη την Ευρώπη.
Ηταν ξεκάθαρο ότι θα γίνει πόλεμος.
Τώρα σίγουρα θα υπάρχει κάποιο hotspot με Ουκρανες
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Δεν ήταν ξεκάθαρο.Οι περισσότεροι πιστεύανε οτι οι Ρώσοι μπλοφάρανε.Δες τι λέγανε στα θρεντ.
Τη μεγαλύτερη ζημιά την έπαθαν οι Ουκρανοί,έφαγαν σανό από τα δικά τους μέσα οτι δε θα γίνει τίποτα για να μείνουνε.Οι γκόμενες με διαβεβαίωναν οτι οι Ρώσοι μπλοφάρουνε τους ξέρουνε τους Ρώσους,κάνουν παιχνίδια και δε θα επιτεθούν.Εγώ έλεγα στις γκόμενες οτι ο Ρώσος θα χτυπήσει.
Άσε τους πολιτικούς αναλυτές του μπου. Αν ξέρεις λίγο Γεωπολιτική κταλβαίνεις ότι τα πράγματα έβραζαν. Το ίδιο έγινε και στιν Κριμαία. Ο. Ρωσσος ποτε δεν μπλοφάρει ο Ανερικάνος είναι που μπλοφάρει και λέει συνέχεια «ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΘΑ ΘΑ». Ο Βλαντι είναι ίσιος και ξεκάθαρος
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.342
Like
3.658
Πόντοι
1.706
Γενικά το Καλίνινγκραντ θα έλεγα οτι είναι καλή επιλογή σα θέρετρο για να καλείς γκόμενες από την ενδοχώρα.Δεν είναι όμως καλή επιλογή για τοπικές γκόμενες.Μόσχα,Αγία Πετρούπολη είναι βέβαια πολύ καλύτερα να πας και να καλείς εκεί αλλά αν για οποιοδήποτε λόγο δεν μπορείς να πας εκεί,το Καλίνινγκραντ είναι μια καλή επιλογή.
Και να είσαι στο έλεος των Ρώσων; Γιατί όχι Βελιγράδι που είναι και Russia-friendly?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.267
Like
18.354
Πόντοι
3.656
Μιλάω με τις Ουκρανέζες σπονσορέτς μου λένε το Κίεβο έχει γίνει ρημαδιό.Μόνο τα βασικά λειτουργούν.
Φαντάζεστε να σκάσει εκεί κανένας hardcore σπόνσορας κασεράτος?Αμα δεν τον φάνε ζωντανό θα ξεσκιστεί να γαμάει.

Όλες θα μείνουν στους τουρκαλάδες
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Όλες θα μείνουν στους τουρκαλάδες
Μπα και εδώ Κύπρο έχουν αυξηθεί οι Ουκρανες στο γυμναστήριο, στο δρόμο, στα μαγαζιά.
Κανένας λόγος να τρέχει κάποιος σε τρίτες χώρες αν έχει λίγο μυαλό.
Wizz Air για Κύπρο έχει τσάμπα τιμές.

Πίνεις φρέντο και κλείνεις το επόμενο ραντεβού με την Ουκρανη και την επόμενη μέρα πας Αγια Νάπα και λιώνεις στα άπειρα στρινγκ τριγύρω σου.

Και άσε κάτι τυπάκια να σκάνε χιλιάρικα για πτήσεις, διαμονες και "γκόμενες", που δεν τις λένε πουτανες όμως, παρόλο που τους σκάνε χρηματικά δώρα.. :headbang: :think:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Αφού είναι τόσο καλά στο χαλουμόνησο γιατί τρέχεις Πολωνία για μια χειρομαλακία?
Νομίζεις ότι μόνο εσύ ταξιδεύεις δηλαδή;
Και τι σε χαλάει δηλαδή που σε μια επίσκεψη στην Πολωνία δοκίμασα ένα τοπικό μασάζ; Πετάω εκτός Κύπρου σχεδόν κάθε μήνα και δοκιμάζω διάφορες φάσεις.

Ή είσαι τόσο απλός στο μυαλό που για σένα πρέπει να κάθομαι να αναφέρω την κάθε επισκεψή μου εδώ σε Ουκρανικές κοπέλες σχεδόν κάθε βδομάδα;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Και μένεις και σε ξενοδοχεία με 10 ευρώ τη μέρα.Εγώ έδινα 150 στο Γκντανσκ για πεντάστερο.

SlhNMK.jpg



KvpkhP.jpg


3xT5a2.jpg

BPNSFe.jpg

Ποιος μένει ρε καραμήτρο με 10ευρώ την ημέρα;
Όταν εγώ πήγαινα στο Wroclaw Mercure ή στο Hilton στο Tallin εσύ έτρεχες στο Κίεβο για να κάνεις οικονομία.
Στο έχω ξαναπεί, να προσέχεις σε ποιον μιλας, γιατί δεν είμαι χτεσινός και μπορώ να πω με λεπτομέρειες για τα πάντα.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.717
Κριτικές
1
Like
4.530
Πόντοι
1.706
Εγω πληρωνω 20€ σε διαστερο
10€ σε χοστελ
Και ειχε και μια προσφορά το χόστελ στα 5€ αν κοιμηθω στο ιδιο κρεβατι με καποιον αγνωστο .
Αλλα δεν το εκανα γιατι φοβηθηκανα μην εχει covid, ετσι εχασα την προσφορά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom