Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Για οσους ακουγοντας γερμανια φανταζονται ακομη αυτο

images.jpeg.jpg
Ρε Urlab στην Ευρώπη-Γερμανία σε ενοχλούν οι μαύροι- μουσουλμάνοι κλπ.
Στην Βραζιλία που είναι γεμάτο μαυρούκους δεν έχεις πρόβλημα;:think:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Ας πω κι εγω την γνώμη μου.
Δεν υπαρχει σωστο ή λαθος στην αποφαση για μεταναστευση ,αν το κριτηριο ειναι το μουνί καλως ή κατι αλλο ή συνδυασμος.
Ειναι τι ζηταει η ψυχη του καθενος.
Ας μην κοιταζουμε παντα το μελλον ξεχνοντας να ζησουμετο παρον σε μια ζωη που ειναι μικρη.
Προσωπικα πιστευω πως η μεγαλητερη αξια στην ζωη ειναι οι εμπειριες.
Πιστευω πως πρωταρχικος στοχος του ανδρα πρεπει σε ολη του τη ζωη να ειναι η προσωπικη του εξελιξη, συμπεριλαμβανομενου και του επαγγελματικου. Ειναι μια σκαλα που την ανεβαινεις διαρκως σε ολη σου τη ζωη. Το μουνι υπαρχει παντου και παντα και απλα αποτελει το κολατσιο στην ατερμονη ανηφορικη πορεια στη σκαλα αυτη. Κατ εμε ειναι λαθος να εχει καποιος ως στοχο το κολατσιο και να σταματησει σε ενα πλατυσκαλο να απολαμβανει μονο αυτο, ξεχνωντας την βασικη του πορεια.
Οι γυναικες δεν τελειωνουν ποτε, ειναι περισσοτερες απο τους κοκκους αμμου
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Αν δεν είχα βρει τόσο καλή άκρη με δουλειά, θα την έκανα για άλλη ήπειρο,αλλά μάλλον θα κάτσω να βουλιάξω μαζί τους..
Μετα την Αμερικη το χαος. Βασικα ο πλανητης ειναι Αμερικη και ολοι οι υπολοιποι.
Για οποιον ενδιαφερεται να δουλεψει φυσικα.
Αν η Αμερικη ητανε 5-6 ωρες αποσταση με απευθειας πτηση, προσωπικα δε θα κοιτουσα καμια αλλη χωρα στο χαρτη. Θα επαιρνα το χαρτη της Ευρωπης και θα εσβηνα με μπλανκο ολη την περιοχη πανω απο τα Βορεια συνορα μας
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.717
Κριτικές
1
Like
4.530
Πόντοι
1.706
Ρε Urlab στην Ευρώπη-Γερμανία σε ενοχλούν οι μαύροι- μουσουλμάνοι κλπ.
Στην Βραζιλία που είναι γεμάτο μαυρούκους δεν έχεις πρόβλημα;:think:
Οχι δεν μενοχλουν θα εξηγησω γιατι.
Γιατι στην βραζιλια υπαρχουν ακομη "ανεπισημα" οι κοινωνικες ταξεις. Εισαι κ νοιωθεις ανωτερος απο τους μαυρουκους , τους γαμας τις γκομενες ,τους βαζεις υπαλληλους για ενα κομματι ψωμί.

Στην γερμανια σε υποχρεωνουν να τους εχεις ισοτιμους κ επειδη δεν τα καταφερνουν αυτοι ,σε υποχρεωνουν εσενα μεσω φόρων να πληρωνεις εσυ την ενταξη τους στην κοινωνία, αλλα αυτο δεν γινετε σχεδον ποτέ.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Οχι δεν μενοχλουν θα εξηγησω γιατι.
Γιατι στην βραζιλια υπαρχουν ακομη "ανεπισημα" οι κοινωνικες ταξεις. Εισαι κ νοιωθεις ανωτερος απο τους μαυρουκους , τους γαμας τις γκομενες ,τους βαζεις υπαλληλους για ενα κομματι ψωμί.

Στην γερμανια σε υποχρεωνουν να τους εχεις ισοτιμους κ επειδη δεν τα καταφερνουν αυτοι ,σε υποχρεωνουν εσενα μεσω φόρων να πληρωνεις εσυ την ενταξη τους στην κοινωνία, αλλα αυτο δεν γινετε σχεδον ποτέ.
Εμένα με ενοχλούν αισθητικά γενικά οι φτωχοί άνθρωποι, όπως και τους περισσότερους πιστεύω αλλά δεν το παραδέχονται.
Για παράδειγμα δεν άκουσα ποτέ κάποιον να βρίζει και να μην θέλει του Κινέζους που ήρθαν τα τελευταία χρόνια στην Ελλάδα για να αγοράσουν και να κάνουν επενδύσεις.
Αν όμως ήταν άφραγκοι σαν του Πακιστανούς δεν θα τους ήθελε κανένας, όπως δεν θέλαμε τους Αλβανούς κι ας ήταν λευκοί.

Άρα όλο αυτό το γυφταριό της Βραζιλίας με απωθεί για μόνιμη κατάσταση, για διακοπές δεν θα είχα πρόβλημα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Εμένα με ενοχλούν αισθητικά γενικά οι φτωχοί άνθρωποι, όπως και τους περισσότερους πιστεύω αλλά δεν το παραδέχονται.
Για παράδειγμα δεν άκουσα ποτέ κάποιον να βρίζει και να μην θέλει του Κινέζους που ήρθαν τα τελευταία χρόνια στην Ελλάδα για να αγοράσουν και να κάνουν επενδύσεις.
Αν όμως ήταν άφραγκοι σαν του Πακιστανούς δεν θα τους ήθελε κανένας, όπως δεν θέλαμε τους Αλβανούς κι ας ήταν λευκοί.

Άρα όλο αυτό το γυφταριό της Βραζιλίας με απωθεί για μόνιμη κατάσταση, για διακοπές δεν θα είχα πρόβλημα.
Εχει μεγαλη διαφορα το εντος και το εκτος εδρας.
Αλλο να ερχονται οι παμφτωχοι στη χωρα σου και αλλο να πηγαινεις εσυ σε μια παμφτωχη χωρα, ειναι τελειως διαφορετικο
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εχει μεγαλη διαφορα το εντος και το εκτος εδρας.
Αλλο να ερχονται οι παμφτωχοι στη χωρα σου και αλλο να πηγαινεις εσυ σε μια παμφτωχη χωρα, ειναι τελειως διαφορετικο
Για μόνιμα το ίδιο μου κάνει, για διακοπές πάω παντού.
Επίσης δεν θα είχα πρόβλημα να ζω σε ένα ακριβό προάστειο μιας φτωχής χώρας και να κυκλοφορώ μόνο σε ακριβά μέρη χωρίς να χρειάζεται να βλέπω την πλέμπα....
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.935
Like
7.665
Πόντοι
2.356
Πιστευω πως πρωταρχικος στοχος του ανδρα πρεπει σε ολη του τη ζωη να ειναι η προσωπικη του εξελιξη, συμπεριλαμβανομενου και του επαγγελματικου. Ειναι μια σκαλα που την ανεβαινεις διαρκως σε ολη σου τη ζωη. Το μουνι υπαρχει παντου και παντα και απλα αποτελει το κολατσιο στην ατερμονη ανηφορικη πορεια στη σκαλα αυτη. Κατ εμε ειναι λαθος να εχει καποιος ως στοχο το κολατσιο και να σταματησει σε ενα πλατυσκαλο να απολαμβανει μονο αυτο, ξεχνωντας την βασικη του πορεια.
Οι γυναικες δεν τελειωνουν ποτε, ειναι περισσοτερες απο τους κοκκους αμμου
και γω ειμαι αυτης της γνωμης..πλεον (αλλο το τι εκανα)
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Εμένα με ενοχλούν αισθητικά γενικά οι φτωχοί άνθρωποι, όπως και τους περισσότερους πιστεύω αλλά δεν το παραδέχονται.
Για παράδειγμα δεν άκουσα ποτέ κάποιον να βρίζει και να μην θέλει του Κινέζους που ήρθαν τα τελευταία χρόνια στην Ελλάδα για να αγοράσουν και να κάνουν επενδύσεις.
Αν όμως ήταν άφραγκοι σαν του Πακιστανούς δεν θα τους ήθελε κανένας, όπως δεν θέλαμε τους Αλβανούς κι ας ήταν λευκοί.

Άρα όλο αυτό το γυφταριό της Βραζιλίας με απωθεί για μόνιμη κατάσταση, για διακοπές δεν θα είχα πρόβλημα.
Δεν έχει να κάνει με χρώμα δέρματος.
Σε όποιο μέρος της Ευρώπης και να πας,δε θα ακούσεις κανέναν να σου πει,
τι δουλειά έχει ο τάδε από τη Λατινική Αμερική εδώ.

Όλοι θα σου πουν για γύφτους,άραβες,αφρικανούς,μουσουλμάνους.
Και ο λόγος δεν είναι άλλος από ότι στην πλειοψηφία τους είναι για τον πούτσο
και μάλιστα παραμένουν για τον πούτσο όσα χρόνια και αν περάσουν.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Πιστευω πως πρωταρχικος στοχος του ανδρα πρεπει σε ολη του τη ζωη να ειναι η προσωπικη του εξελιξη, συμπεριλαμβανομενου και του επαγγελματικου. Ειναι μια σκαλα που την ανεβαινεις διαρκως σε ολη σου τη ζωη. Το μουνι υπαρχει παντου και παντα και απλα αποτελει το κολατσιο στην ατερμονη ανηφορικη πορεια στη σκαλα αυτη. Κατ εμε ειναι λαθος να εχει καποιος ως στοχο το κολατσιο και να σταματησει σε ενα πλατυσκαλο να απολαμβανει μονο αυτο, ξεχνωντας την βασικη του πορεια.
Οι γυναικες δεν τελειωνουν ποτε, ειναι περισσοτερες απο τους κοκκους αμμου
Οι γυναίκες δεν τελειώνουν ποτέ George, όπως δεν τελειώνουν και οι αναλώσιμοι εργαζόμενοι με μηδέν αντίκτυπο
στο κοινωνικό,δημιουργικό,κ.λ.π. γίγνεσθαι όπως το 99% που γράφουμε εδώ μέσα.
Συμφωνώ με την προσωπική εξέλιξη, μόνο όσο έχει να κάνει με το εαυτό μας,γιατί πέραν τούτου ουδέν.
Το μόνο που με νοιάζει όσο αφορά την κοινωνία είναι να έχει η παρουσία μου ένα θετικό πρόσημο,
ούτε να την αλλάξω μπορώ,ούτε κρέμεται κανείς από τα αρχίδια μου.

Στα χρόνια της κρίσης είχα βαρεθεί να πετυχαίνω πρώην δήθεν golden boys, ψευτοmanagers,κ.λ.π.
που ο εργοδότης τους έστειλε για τσάι εν μία νυκτί.
Έχω πετύχει και διάφορους που είχαν πιάσει "το νόημα της ζωής"
αλλά παρέμεναν δυστυχισμένοι..

Γενικά ξέρουμε λιγότερα από όσα νομίζουμε και είμαστε πιο ασήμαντοι από όσο θεωρούμε.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.717
Κριτικές
1
Like
4.530
Πόντοι
1.706
Οι γυναίκες δεν τελειώνουν ποτέ George, όπως δεν τελειώνουν και οι αναλώσιμοι εργαζόμενοι με μηδέν αντίκτυπο
στο κοινωνικό,δημιουργικό,κ.λ.π. γίγνεσθαι όπως το 99% που γράφουμε εδώ μέσα.
Συμφωνώ με την προσωπική εξέλιξη, μόνο όσο έχει να κάνει με το εαυτό μας,γιατί πέραν τούτου ουδέν.
Το μόνο που με νοιάζει όσο αφορά την κοινωνία είναι να έχει η παρουσία μου ένα θετικό πρόσημο,
ούτε να την αλλάξω μπορώ,ούτε κρέμεται κανείς από τα αρχίδια μου.

Στα χρόνια της κρίσης είχα βαρεθεί να πετυχαίνω πρώην δήθεν golden boys, ψευτοmanagers,κ.λ.π.
που ο εργοδότης τους έστειλε για τσάι εν μία νυκτί.
Έχω πετύχει και διάφορους που είχαν πιάσει "το νόημα της ζωής"
αλλά παρέμεναν δυστυχισμένοι..

Γενικά ξέρουμε λιγότερα από όσα νομίζουμε και είμαστε πιο ασήμαντοι από όσο θεωρούμε.
Βαλκανιος πιο ωριμος απο ποτέ
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΚΜΑΝ.....!!!!!!!!!

Τυπε θα μας πρηξεις τα μπαλάκια κάθε μέρα με τα ποστ σου για τον βρακοφορο;
Τράβα γράψε στο δικό του θέμα αν τόσο σου λείπει.

Λες και χάθηκαν οι Ρωσίδες επειδή μπλόκαραν τον Κμαν.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Τυπε θα μας πρηξεις τα μπαλάκια κάθε μέρα με τα ποστ σου για τον βρακοφορο;
Τράβα γράψε στο δικό του θέμα αν τόσο σου λείπει.

Λες και χάθηκαν οι Ρωσίδες επειδή μπλόκαραν τον Κμαν.
Ξεφτιλισμένε αυτό είναι το δικό του νήμα...δες ποιος το άνοιξε

Τράβα γράψε εσύ στο δικό σου νήμα "ομαδικό ξεφτίλισμα"

:alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Ξεφτιλισμένε αυτό είναι το δικό του νήμα...δες ποιος το άνοιξε

Τράβα γράψε εσύ στο δικό σου νήμα "ομαδικό ξεφτίλισμα"

:alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:
Εσύ δεν είσαι που μένεις με τους δικούς σου στη Ν.Σμύρνη;
Πόσο χρονών είπαμε ότι είσαι;
ΝΑ συνεχίσω το ξεφτίλισμα ή σου φτάνει;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εσύ δεν είσαι που μένεις με τους δικούς σου στη Ν.Σμύρνη;
Πόσο χρονών είπαμε ότι είσαι;
ΝΑ συνεχίσω το ξεφτίλισμα ή σου φτάνει;
Τσίμπα ρε ξεφτιλισμένε να γουστάρεις...:2on1::2on1::2on1::shit::shit::shit:
:alivedick::alivedick::alivedick:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Πανορσμική θέα του Καλίνινγκραντ.

pEJRBu.jpg


pUai5U.jpg


tKDSdM.jpg


Σε καποια φαση μου την επεσε μουναρα ξανθια στις τουαλετες του ξενοδοχειου αλλα η δικια μου το μυριστηκε και εισεβαλε εξαλλη στις τουαλετες.
Συνολικα εφερα 3 γκομενες,γαμω τις φασεις.Πολυς τζερτζελες και φασαρια στα συνορα,με κρατησαν 2 ωρες για ανακριση παραλιγο να με στειλουν πισω Πολωνια.Γενικα σκατα εμπειρια στα συνορα.Η πολη ομως γαμαει.
Επισης τεραστια πιπα με τις ισοτιμιες.Ειχα κλεισει το ξενοδοχειο στα 450 ευρω για τριημερο που αντιστοιχουσαν σε 57000 ρουβλια και οταν ηρθα ειχε αλλαξει η ισοτιμια και επρεπε να δωσω 750 ευρω.Απο 110 προς ενα σε 85 προς ενα στην καλυτερη τραπεζα.Και σε δυο μερες επεσε και αλλο το ευρω το δινουν στα 75 ρουβλια και πιο κατω πλεον.Χεσε μεσα.
Μόνο εσύ θα έγραφες ότι πλήρωσες 250€/βραδιά με τόσο καμάρι, αντί να νιώθεις κορόιδο που χάλασες τόσα λεφτά για ένα δωμάτιο.
Αν βέβαια ισχύουν αυτά που λες και δεν πουλάς παραμύθια.

Οπότε 750€ για το ξενοδοχείο, συν λεφτά για τις πουτανες πρέπει να χάλασες κανένα 1.500ρι χαλαρά.

Και υπάρχουν άτομα που θαυμάζουν τέτοια χαζά έξοδα;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μόνο εσύ θα έγραφες ότι πλήρωσες 250€/βραδιά με τόσο καμάρι, αντί να νιώθεις κορόιδο που χάλασες τόσα λεφτά για ένα δωμάτιο.
Αν βέβαια ισχύουν αυτά που λες και δεν πουλάς παραμύθια.

Οπότε 750€ για το ξενοδοχείο, συν λεφτά για τις πουτανες πρέπει να χάλασες κανένα 1.500ρι χαλαρά.

Και υπάρχουν άτομα που θαυμάζουν τέτοια χαζά έξοδα;
Δεν είναι όλοι ξεφτιλισμενοι σαν και σένα που μαζεύεις τα χάλκινα σε βαζακι για πας μια φορά το μήνα να φας ένα σουβλάκι...:tooth::tooth::tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom