Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ετσι ειναι ,τα παρακολουθω τα δρωμενα.
Θα δουμε....

Απλα πριν 2 δβομαδες σε καποιες στιγμες απογοητευσης αρχισα να το σκεφτομαι αυτο.
Παντα υπαρχει στο μυαλο μου η επιστροφη στα γερμανικα εδαφη. Εξαλλου πριν φυγω, λιγο πριν τα χριστουγεννα πηρα και το B2 στα γερμανικα ετσι γιανα βρισκεται.
Θα με βοηθησει πολυ το B2 αν ξαναγυρισω.

Απο τοτε αλλαξαν καποια στανταρντς και το πραμα βελτιωθηκε. Λυθηκαν σημαντικα θεματα και λειπουν καποια κλικς για να φτασω στο επιθυμητο επιπεδο.
Αν δεν φτασω ,δεν εχει νοημα να βρισκομαι εδω.

(Επειδη θα ερωτηθω, βρισκομαι βραζιλια απο τον φεβρουαριο)
Eσύ ξέρεις καλύτερα, απλά πλέον είναι ολοφάνερο σε όλο το γαλαξία πόσο τριμπούρδελο σε όλα τα επίπεδα έχει καταντήσει
η Ευρώπη..
Εύχομαι τουλάχιστον να μην ξεδηλώθηκες όταν έφυγες.

εγραψα καποτε στον kman να μαθει καμμια αλλη γλωσσα και να την κανει απο εκει αν θελει να γαμει σλαβικο μουνι γιατι οι γερμανοι δε μπορουν να διαχειριστουν μεγαλα παιγνια και θα φανε χοντρη πουτσα στο τέλος,να πω την αληθεια δε το πολυπιστευα,θεωρουσα οτι οι Γερμανοι θα καταφερουν να σταθουν στο υψος των περιστασεων και για το δικο τους καλο να βαλουν στη θεση τους αυτους τους νεομπολσεβικους που εχουν παρει με νοθεια την εξουσια στην Αμερικη και να δωσουν τέλος στην αθλιοτητα που εχουν στησει με συνεργους τους αυτα τα ελλεεινα ερπετα τους Ουκρανους,μετα το σημερινο ομως εξεπλαγην πραγματικα δυσαρεστα

Έχουμε υπουργό άμυνας απόφοιτη Λυκείου,πρώην πρωταθλήτρια..............τραμπολίνου, που δεν πιστεύει στα σύνορα,
δεν θέλει να εξετάζεται η προέλευση όσων ερχονται ως "Ουκρανοί πρόσφυγες",είναι πασιφίστρια,
αλλά και υπερ της αποστολής επιθετικών όπλων στην Ουκρανία όπως και υπέρ των 100δισ. ευρώ για επανεξοπλισμό της Γερμανίας.
Έφυγα από την Ελλάδα για να ησυχάσω από τους μπαρουφάκηδες και λοιπούς εθνοπροδότες,
για να μπλέξω με τη γερμανική version τους..:confused:

Αν δεν είχα βρει τόσο καλή άκρη με δουλειά, θα την έκανα για άλλη ήπειρο,αλλά μάλλον θα κάτσω να βουλιάξω μαζί τους..
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.342
Like
3.658
Πόντοι
1.706

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Έφυγα από την Ελλάδα για να ησυχάσω από τους μπαρουφάκηδες και λοιπούς εθνοπροδότες,
για να μπλέξω με τη γερμανική version τους..:confused:
τυπε ειχα πει σε καποιους οτι αυτο που επαθε η Ελλαδα οφειλεται πρωτιστως στη παρακμη της Δυσης η οποία θα φανει συντομα και στον πυρηνα των μεγαλων χωρων της

Αν δεν είχα βρει τόσο καλή άκρη με δουλειά, θα την έκανα για άλλη ήπειρο,αλλά μάλλον θα κάτσω να βουλιάξω μαζί τους..
αν χασει ο Βλαντι τυπε δεν θα υπαρχει καμμια ηπειρος πλην ισως της αφρικης
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
τυπε μονο οι επαγγελματιες σημιτοπασοκοι που βριζουν τον πουτιν ολη μερα θα γουσταραν εκει κατω αλλα ετσι κι αλλιως αυτοι εχουν φερει την αφρικη εδώ :confused:
Νταξ καλά τα λες αλλά μεγάλο πιυσταριο ο Πούτιν...:confused::confused::confused:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ήπειρο κιόλας; Αν εύρισκες Ελβετία;
Το εργασιακό μου status είναι πλέον αυτό:

Beamter​

Οι Γερμανοί δημόσιοι υπάλληλοι που ονομάζονται Beamte ή Beamtinnen έχουν προνομιακό νομικό καθεστώς σε σύγκριση με άλλους Γερμανούς δημόσιους υπαλλήλους, οι οποίοι γενικά υπόκεινται στους ίδιους νόμους και κανονισμούς με τους εργαζόμενους στον ιδιωτικό τομέα.

Πριν μπω σε αυτό το καθεστώς, είχα κάνει επαφή με Ελβετία,όπου ήταν πολύ θετικοί,απλά μου ζητούσαν
Α1 σε Γαλλικά ή Ιταλικά,πράγμα εύκολο,αλλά δεν ξέρω κανένα που κατάφερε να γίνει Beamter
και να έφυγε σε άλλη χώρα,πόσο μάλλον αλλοδαπός.
Γενικά έχω κάνει πολύ τερματισμένα πράγματα για να με κάνουν Βeamter,
όλες τις εξετάσεις με πάνω από 95%,ακόμη και τις εξετάσεις για το γερμανικό διαβατήριο τις πέρασα με 100% για να μην έχουν το παραμικρό επιχείρημα.

Θα παραμείνω στο γερμανοτιτανικό μέχρι να σταματήσει να παίζει η μπάντα:confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
τυπε ειχα πει σε καποιους οτι αυτο που επαθε η Ελλαδα οφειλεται πρωτιστως στη παρακμη της Δυσης η οποία θα φανει συντομα και στον πυρηνα των μεγαλων χωρων της

αν χασει ο Βλαντι τυπε δεν θα υπαρχει καμμια ηπειρος πλην ισως της αφρικης
Νέα Ζηλανδία,έχω κάνει και εκεί αναγνωριστική.
Πήρα απάντηση ότι τους ενδιαφέρω για πρόσληψη,κάτι 7000χιλιάδες δολάρια μου ζήτησαν να δείξω ότι έχω τα έδειξα,κ.λ.π. αλλά έγινα Beamter και ζω εποχές πασοκ με γερμανικό μισθό δημοσίου υπαλλήλου:confused:
Βγαίνω άρρωστος 1 μήνα και δε με ρωτάνε καν τι και πως:rockon:

Αν ποτέ την κάνω για Νέα Ζηλανδία,θα έχουν κλείσει τα σύνορα,μιας και θα είμαστε ολόκληρη ήπειρος όπου φύγει φύγει..
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Εσύ έκλαψες με βενζίνη 2 ευρώ;
ενα δακρυ κυλησε αλλα μετα σκεφτηκα τη Λουγκρανια,τωρα που θα μας κλεισει τα κλιματιστικα ο Κουλης και θα ψηθουμε να δουμε
χωρα που μιλανε Αγγλικα τύπε,εισαι τρελλός?μονο αν ξαναβγαινε ο Τραμπ θα το επιχειρουσα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
ενα δακρυ κυλησε αλλα μετα σκεφτηκα τη Λουγκρανια,τωρα που θα μας κλεισει τα κλιματιστικα ο Κουλης και θα ψηθουμε να δουμε
Τυπε μη στεναχωριέσαι, τώρα που γίναμε Αφρική πάρε έναν αράπη να σου κάνει αέρα και να σου ρίχνει και 2-3 πούτσους τη μέρα...:alivedick::alivedick::alivedick:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.342
Like
3.658
Πόντοι
1.706
Μακριά από Ευρώπη και μαντήλες, κι όπου να ΄ναι:confused:
Κάνω κι εγώ σενάρια πότε πότε για να την κοπανήσω, αλλά είναι περισσότερο της παρηγοριάς. Δεν έχει νόημα πια λόγω ηλικίας. Από Ευρώπη μόνο Ελβετία κι Ανδόρα θα με ικανοποιούσαν σαν χώρες.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Κάνω κι εγώ σενάρια πότε πότε για να την κοπανήσω, αλλά είναι περισσότερο της παρηγοριάς. Δεν έχει νόημα πια λόγω ηλικίας. Από Ευρώπη μόνο Ελβετία κι Ανδόρα θα με ικανοποιούσαν σαν χώρες.
Η Ελβετία είναι η μόνη χώρα της Ευρώπης, που αξίζει να μεταναστεύσει κάποιος,απλά είναι δύσκολη πίστα
ειδικά για άτομα χωρίς ειδίκευση.
Αλλά έχει διαχρονικά ένα ξεχωριστό status, που παίζει να γίνεται της πουτάνας στην υπόλοιπη Ευρώπη
και εκεί να μην τρέξει κάστανο..

Κατά τα άλλα, άμα θέλετε σας κάνω ρεπορτάζ τον Ιούνιο από Σουηδία να δείτε τα χάλια της σοσιαλιστικής φεμινιστικής κυβέρνησης των τελευταίων ετών και το που πάει η Ευρώπη...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.717
Κριτικές
1
Like
4.530
Πόντοι
1.706
Eσύ ξέρεις καλύτερα, απλά πλέον είναι ολοφάνερο σε όλο το γαλαξία πόσο τριμπούρδελο σε όλα τα επίπεδα έχει καταντήσει
η Ευρώπη..
Εύχομαι τουλάχιστον να μην ξεδηλώθηκες όταν έφυγες.



Έχουμε υπουργό άμυνας απόφοιτη Λυκείου,πρώην πρωταθλήτρια..............τραμπολίνου, που δεν πιστεύει στα σύνορα,
δεν θέλει να εξετάζεται η προέλευση όσων ερχονται ως "Ουκρανοί πρόσφυγες",είναι πασιφίστρια,
αλλά και υπερ της αποστολής επιθετικών όπλων στην Ουκρανία όπως και υπέρ των 100δισ. ευρώ για επανεξοπλισμό της Γερμανίας.
Έφυγα από την Ελλάδα για να ησυχάσω από τους μπαρουφάκηδες και λοιπούς εθνοπροδότες,
για να μπλέξω με τη γερμανική version τους..:confused:

Αν δεν είχα βρει τόσο καλή άκρη με δουλειά, θα την έκανα για άλλη ήπειρο,αλλά μάλλον θα κάτσω να βουλιάξω μαζί τους..
Βεβαιως κ ξεδηλωθηκα γιατι εφυγα για να φυγω, χωρις σκεψεις επιστροφης αλλα κ για να μην εχω τραβηγματα με αοκ.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.717
Κριτικές
1
Like
4.530
Πόντοι
1.706
Μακριά από Ευρώπη και μαντήλες, κι όπου να ΄ναι:confused:
Για οσους ακουγοντας γερμανια φανταζονται ακομη αυτο

images.jpeg.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom