Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
τυπε αντιθετως νομιζω οτι ο Βλαδιμηρος ανοιξε οχι μονο για τον k αλλα για ολους μας διαπλατα τα μουνολιβαδα και μετα την ειρηνη θα εφορμησουμε ολοι σα ξελιγωμενοι τσοπανηδες:rockon:

μάλλον δεν αντιλαμβάνεσαι ότι η Ρωσική ομοσπονδία δεν πρόκειται να δώσει βίζα σε πολίτη της Ε.Ε. να ταξιδέψει Ρωσία μετά το εξοντωτικό πλαίσιο κυρώσεων εκατέρωθεν. Για Ουκρανία δεν το συζητώ καν μετά τον πόλεμο δεν θα ξανά υπάρξει το κράτος της Ουκρανίας με την μορφή που το γνωρίζαμε.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
μάλλον δεν αντιλαμβάνεσαι ότι η Ρωσική ομοσπονδία δεν πρόκειται να δώσει βίζα σε πολίτη της Ε.Ε. να ταξιδέψει Ρωσία μετά το εξοντωτικό πλαίσιο κυρώσεων εκατέρωθεν
ποια βιζα λες ρε τυπε ?μολις πέσουν οι υπογραφες κανει δε θα θυμαται οτι εγινε πόλεμος ουτε και οτι υπηρχε ενα πραγμα που το λεγαν ουκρανια,θεοσχωρεστους ποθαμενους και βουρ για μπιζνες :wink:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
ποια βιζα λες ρε τυπε ?μολις πέσουν οι υπογραφες κανει δε θα θυμαται οτι εγινε πόλεμος ουτε και οτι υπηρχε ενα πραγμα που το λεγαν ουκρανια,θεοσχωρεστους ποθαμενους και βουρ για μπιζνες :wink:

πολύ ρομαντικά τα βλέπεις τα πράγματα. εγώ έχω διαφορετική άποψη επί αυτού
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
μάλλον δεν αντιλαμβάνεσαι ότι η Ρωσική ομοσπονδία δεν πρόκειται να δώσει βίζα σε πολίτη της Ε.Ε. να ταξιδέψει Ρωσία μετά το εξοντωτικό πλαίσιο κυρώσεων εκατέρωθεν. Για Ουκρανία δεν το συζητώ καν μετά τον πόλεμο δεν θα ξανά υπάρξει το κράτος της Ουκρανίας με την μορφή που το γνωρίζαμε.

Μπορείς ακόμα να τις συναντήσεις σε ουδέτερο έδαφος όπως Τουρκία,Αίγυπτο.Εβγαλε και πτήσεις η Red wings Μόσχα-Κωνσταντινούπολη από 15.03.


Στο πάρα πέντε θα το ΄έσωζα το ταξίδι αλλά πάλι πρόλαβαν σε μια ώρα και αγόρασαν τα εισιτήρια και πήγε η τιμή του ενός πάλι στα 500.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.115
Κριτικές
184
Like
44.856
Πόντοι
22.266
Μπορείς ακόμα να τις συναντήσεις σε ουδέτερο έδαφος όπως Τουρκία,Αίγυπτο.Εβγαλε και πτήσεις η Red wings Μόσχα-Κωνσταντινούπολη από 15.03.


Στο πάρα πέντε θα το ΄έσωζα το ταξίδι αλλά πάλι πρόλαβαν σε μια ώρα και αγόρασαν τα εισιτήρια και πήγε η τιμή του ενός πάλι στα 500.
Μέσω Τεχεράνης
Ιστ Τεχεράνη 60 με Πήγασος κ από εκεί 120 για Μόσχα
Βέβαια βρίσκεσαι Γερμανία οπότε συν ένα αεροπορικό
Πάντως skyscanner δεν μου βγάζει ρωσια
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ δεν καταλαβαίνω την Αεροφλότ γιατί ακύρωσε όλες τις πτήσεις εξωτερικού ακόμη και σε φίλιες χώρες.Τους κατέσχεαν εμπορεύματα στα αεροδρόμια λέει.Γαμώ τη Δύση σου γαμώ.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Εγώ δεν καταλαβαίνω την Αεροφλότ γιατί ακύρωσε όλες τις πτήσεις εξωτερικού ακόμη και σε φίλιες χώρες.Τους κατέσχεαν εμπορεύματα στα αεροδρόμια λέει.Γαμώ τη Δύση σου γαμώ.
Πλέον σε κάθε τετράγωνο βλέπω αμάξι με ουκρανικές πινακιδες.
Και στο δρόμο κάτι νεοφερμένα γκρουπάκια σαν τα τους ξεναγούν/εξηγούν τα βασικά.

Τελικά ήρθαν τα μουνολίβαδα σε εμάς..

Και με Πράγα που μιλάω,έχει σκάσει πολύς κόσμος
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Μπορείς ακόμα να τις συναντήσεις σε ουδέτερο έδαφος όπως Τουρκία,Αίγυπτο.Εβγαλε και πτήσεις η Red wings Μόσχα-Κωνσταντινούπολη από 15.03.


Στο πάρα πέντε θα το ΄έσωζα το ταξίδι αλλά πάλι πρόλαβαν σε μια ώρα και αγόρασαν τα εισιτήρια και πήγε η τιμή του ενός πάλι στα 500.

από εδώ και στο εξής έτσι θα πάει το έργο κάποια λίγα αεροπορικά από Κωνσταντινούπολη για Μόσχα θα κοστίζουν μια περιουσία. Αρά η λύση για Τουρκία και Αίγυπτο που προτείνεις δεν είναι value πιο πολύ για παρηγοριά στον άρρωστο μου κάνει και στην ουσία θα αποτελέσει δίοδο για να την εκμεταλλευτούν πολλά αρπακτικά για να αρμέγουν αγάμητους δυτικούς.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Πλέον σε κάθε τετράγωνο βλέπω αμάξι με ουκρανικές πινακιδες.
Και στο δρόμο κάτι νεοφερμένα γκρουπάκια σαν τα τους ξεναγούν/εξηγούν τα βασικά.

Τελικά ήρθαν τα μουνολίβαδα σε εμάς..

Και με Πράγα που μιλάω,έχει σκάσει πολύς κόσμος

εδώ που είμαι εγώ εθεάθησαν κάτι πολυτελή SUV με ουκρανικές πινακίδες, ελάχιστα όμως σε αριθμό από ότι σε Γερμανία
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
εδώ που είμαι εγώ εθεάθησαν κάτι πολυτελή SUV με ουκρανικές πινακίδες, ελάχιστα όμως σε αριθμό από ότι σε Γερμανία
Ότι αμάξι έχω δει είναι max 15ετίας,έχω δει και SUV,αλλά κανένα lada ή άλλο σαραβαλάκι..

Ξέρω και από διάφορους φορείς της πόλης ότι έρχεται κόσμος.

Πάντως αν οι Ουκρανέζες νομίζουν πως ο μέσος Γερμανός είναι σαν το μέσο πορνοτουρίστα που πήγαινε Ουκρανία για να τα σκάσει, θα παίξει μεγάλη απογοήτευση.
Ο Γερμανός είναι ικανός να βγει με πρόσφυγα πολέμου και να ζητήσει λογαριασμό δικά μου - δικά σου :confused:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Ότι αμάξι έχω δει είναι max 15ετίας,έχω δει και SUV,αλλά κανένα lada ή άλλο σαραβαλάκι..

Ξέρω και από διάφορους φορείς της πόλης ότι έρχεται κόσμος.

οι λιγοστοί που ήρθαν εδώ είναι όλοι με πολυτελή αυτοκίνητα προφανώς είναι αυτοί που παραθέριζαν το καλοκαίρι στα 5* ξενοδοχεία.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Πάντως αν οι Ουκρανέζες νομίζουν πως ο μέσος Γερμανός είναι σαν το μέσο πορνοτουρίστα που πήγαινε Ουκρανία για να τα σκάσει, θα παίξει μεγάλη απογοήτευση.
Ο Γερμανός είναι ικανός να βγει με πρόσφυγα πολέμου και να ζητήσει λογαριασμό δικά μου - δικά σου :confused:

το στραπάτσο θα είναι διπλό εκτός της προσφυγιάς
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Φανταστείτε ένα Ρώσο φαντάρο Μαριούπολη τώρα.Με ένα γκοτζίλα και τρεις γαλέτες θα ρίχνει καμιά εικοσαριά καυλιά.Μιλάμε για το απόλυτο vfm.Κάπως πάντα το καταφέρνουν οι Ρώσοι,όπου μπουκάρουν πέφτει η μύτη των γυναικών στο πάτωμα και οι απαιτήσεις τους στο ναδίρ.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356
Εκτος του οτι δεν μπορεις, επιπλεον δεν χρειαζεται να πας τωρα στην Ρωσια :confused:
η καλυτερη εποχη γενικα για το μπλοκ ειναι παντα το καλοκαιρι Ιουνιο με τελη Αυγουστου.

Μεχρι τοτε πιστευω θα εχουν ηρεμησει τα πραγματα και τοτε παιρνεις βιζα ,παντως χωρις mcdonald coca cola instagram zara kai mara θα ξαναζησουμε τα 80's ..΄.
Τελη Ιουνιου ειναι οτι πρεπει στο Πητερ να απολαυσεις και τις λευκες νυχτες ,ειχα προλαβει να παρω μια μυρωδια εστω και ελαχιστη ... μεσανυχτα εδω σε roof-top ξενοδοχειου :grin:
 

Συνημμένα

  • 275450741_294321442814788_4694493814075852687_n.jpg
    275450741_294321442814788_4694493814075852687_n.jpg
    197,4 KB · Εμφανίσεις: 63
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Ότι αμάξι έχω δει είναι max 15ετίας,έχω δει και SUV,αλλά κανένα lada ή άλλο σαραβαλάκι..

Ξέρω και από διάφορους φορείς της πόλης ότι έρχεται κόσμος.

Πάντως αν οι Ουκρανέζες νομίζουν πως ο μέσος Γερμανός είναι σαν το μέσο πορνοτουρίστα που πήγαινε Ουκρανία για να τα σκάσει, θα παίξει μεγάλη απογοήτευση.
Ο Γερμανός είναι ικανός να βγει με πρόσφυγα πολέμου και να ζητήσει λογαριασμό δικά μου - δικά σου :confused:
ΒΑΛΚΑΝΙΕ πιστευω για σενα πλεον ειναι σα να κλεβεις εκκλησια
Ηρθε το μουνι στο πιατο σου που λενε
Περιμενουμε ανταποκριση απο το μετωπο
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
ΒΑΛΚΑΝΙΕ πιστευω για σενα πλεον ειναι σα να κλεβεις εκκλησια
Ηρθε το μουνι στο πιατο σου που λενε
Περιμενουμε ανταποκριση απο το μετωπο
Δύσκολη πίστα..
Παίζει κόσμος που μπορεί να ήρθε χωρίς να έχει δει Ρώσο στρατιώτη ζωγραφιστό,
παίζει όμως και να είμαι με καμία στο κρεβάτι, να ρίξω καμιά βροντερή κλανιά
και να τρέχει η άλλη στο υπόγειο να κρυφτεί :confused:

Άσε που όποιος ασχοληθεί λιγάκι σοβαρά, πρέπει να έχει χρόνο και υπομονή,
με ένα άτομο που θέλει βοήθεια με τα πάντα και κυρίως τη γερμανική γραφειοκρατία.

Αλλά θα είμαι σε επαγρύπνηση...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Δύσκολη πίστα..
Παίζει κόσμος που μπορεί να ήρθε χωρίς να έχει δει Ρώσο στρατιώτη ζωγραφιστό,
παίζει όμως και να είμαι με καμία στο κρεβάτι, να ρίξω καμιά βροντερή κλανιά
και να τρέχει η άλλη στο υπόγειο να κρυφτεί :confused:

Άσε που όποιος ασχοληθεί λιγάκι σοβαρά, πρέπει να έχει χρόνο και υπομονή,
με ένα άτομο που θέλει βοήθεια με τα πάντα και κυρίως τη γερμανική γραφειοκρατία.

Αλλά θα είμαι σε επαγρύπνηση...
Το καλυτερο ειναι να ανοιξεις γραφειο συνοικεσιων και να παντρευεις Ουκρανιδες (κατα προτιμηση απο επαρχια) με καποια απο τα ναυαγια του σαιτ. Θα βγουν ολοι κερδισμενοι και εσυ πλουσιος :tooth:
 

Skeptic

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2020
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom