Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ειχα κανονισει συναντηση με διμετρη Ρωσιδα της βαθιας επαρχιας Κωνσταντινουπολη το ΣΚ με δωρο iphoni και η γαμημενη η Δυση μας εκαψε.Εξαιτιας της ακυρωσε η Αεροφλοτ ολες τις διεθνεις πτησεις απο 8 Μαρτιου και τον ηπια κλαρινο.Πανε και τα εισιτηρια και ολα.Μαλακια που δεν εβγαλα με turkish.Τωρα εχουν γινει χρυσα.
Οποτε συνολικη αλλαγη πλανου και εισβολη Πολωνια σε πουτινικο στυλ απο δυο πλευρες.Για να δουμε.
Ουσιαστικα Ουκρανια,Ρωσια,Λευκορρωσια εχουν κλεισει εντελως πλεον για πορνοτουρισμο.
Μονο αν πας πορνοκομαντο με κασερι Καλινινγκραντ οδικως η με τρενο,ουτε πιστωτικες λειτουργουν Ρωσια ουτε τιποτα.Το ευρω εχει ανεβει στα υψη καπου 30%.Αμα μπουκαρεις και βρεις ανταλλακτηριο κανεις παπαδες.Αμα κουβαλησεις και μερικα iphonia γαμας και τη γυναικα του δημαρχου που λεει ο λογος.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Ειχα κανονισει συναντηση με διμετρη Ρωσιδα της βαθιας επαρχιας Κωνσταντινουπολη το ΣΚ με δωρο iphoni και η γαμημενη η Δυση μας εκαψε.Εξαιτιας της ακυρωσε η Αςροφλοτ ολες τις διεθνεις πτησεις απο 8 Μαρτιου και τον ηπια κλαρινο.Πανε και τα εισιτηρια και ολα.Μαλακια που δεν εβγαλα με turkish.Τωρα εχουν γινει χρυσα.
Οποτε συνολικη αλλαγη πλανου και εισβολη Πολωνια σε πουτινικο στυλ απο δυο πλευρες.Για να δουμε.
Ουσιαστικα Ουκρανια,Ρωσια,Λευκορρωσια εχουν κλεισει εντελως πλεον για πορνοτουρισμο.
Μονο αν πας πορνοκομαντο με κασερι Καλινινγκραντ οδικως η με τρενο,ουτε πιστωτικες λεξτουργουν Ρωσια ουτε τιποτα.Το ευρω εχει ανεβει στα υψη καπου 30%.Αμα μπουκαρεις και βρεις ανταλλακτηριο κανεις παπαδες.Αμα κουβαλησεις και μερικα iphonia γαμας και τη γυναικα του δημαρχου που λεει ο λογος.
Δεν σε αποζημίωσαν για τα ακυρωμένα εισητήρια ;; Εστω με ενα credit note η κάποιο τρόπο ;;
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ειχα κανονισει συναντηση με διμετρη Ρωσιδα της βαθιας επαρχιας Κωνσταντινουπολη το ΣΚ με δωρο iphoni και η γαμημενη η Δυση μας εκαψε.Εξαιτιας της ακυρωσε η Αεροφλοτ ολες τις διεθνεις πτησεις απο 8 Μαρτιου και τον ηπια κλαρινο.Πανε και τα ςιστηρια και ολα.Μαλακια που δεν εβγαλα με turkish.Τωρα εχουν γινει χρυσα.
Οποτε συνολικη αλλαγη πλανου και εισβολη Πολωνια σε πουτινικο στυλ απο δυο πλευρες.Για να δουμε.
Ουσιαστικα Ουκρανια,Ρωσια,Λευκορρωσια εχουν κλεισει εντελως πλεον για πορνοτουρισμο.

Δεν σε αποζημίωσαν για τα ακυρωμένα εισητήρια ;; Εστω με ενα credit note η κάποιο τρόπο ;;

Οχι πρεπει λεει να τους παρεις τηλεφωνο για να αλλαξεις το εισιτηριο.Υστερα το ενα ειναι εσωτερικο για Ρωσια οποτε ισχυει συν το δικο μου για Κωνσταντινουπολη.Τραγικη κατασταση.Εκτος αν φερω αλλη γκομενα Κωνσταντινουπολη.Η αλλη Πολωνεζα που ετοιμαζα εναλλακτικα επαθε κορωνοιο σημερα και εχω τωρα αλλες τρεις στα σκαρια,Ουκρανεζα,Λευκορωσιδα,Πολωνεζα εντος ΕΕ.
Η turkish θα μαζεψει ολο το χαρτι ειναι η μονη διεξοδος που εχουνε Ρωσιδες.Λευκορωσιδες.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Οχι πρεπει λεει να τους παρεις τηλεφωνο για να αλλαξεις το εισιτηριο.Υστερα το ενα ειναι εσωτερικο για Ρωσια οποτε ισχυει συν το δικο μου για Κωνσταντινουπολη.Τραγικη κατασταση.Εκτος αν φερω αλλη γκομενα Κωνσταντινουπολη.Η αλλη Πολωνεζα που ετοιμαζα εναλλακτικα επαθε κορωνοιο σημερα και εχω τωρα αλλες τρεις στα σκαρια,Ουκρανεζα,Λευκορωσιδα,Πολωνεζα εντος ΕΕ.
Παράπλευρες απώλειες.

Τα ταξίδια γενικότερα θα ακριβύνουν πολύ λόγω της αύξησης τιμής των καυσίμων.

Ερχονται δύσκολες εποχες.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Οχι πρεπει λεει να τους παρεις τηλεφωνο για να αλλαξεις το εισιτηριο.Υστερα το ενα ειναι εσωτερικο για Ρωσια οποτε ισχυει συν το δικο μου για Κωνσταντινουπολη.Τραγικη κατασταση.Εκτος αν φερω αλλη γκομενα Κωνσταντινουπολη.Η αλλη Πολωνεζα που ετοιμαζα εναλλακτικα επαθε κορωνοιο σημερα και εχω τωρα αλλες τρεις στα σκαρια,Ουκρανεζα,Λευκορωσιδα,Πολωνεζα εντος ΕΕ.
Η turkish θα μαζεψει ολο το χαρτι ειναι η μονη διεξοδος που εχουνε Ρωσιδες.Λευκορωσιδες.
Μην λες χαζομάρες.
Εδώ και 2 χρόνια που ξεκίνησαν ακυρώσεις πτήσεων λόγω covid έχει γίνει παιχνιδάκι η επιστροφή χρημάτων για ακυρωμενες πτήσεις.
Αν δεν ξέρεις, μην γράφεις ότι σου έρθει.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
638
Like
631
Πόντοι
86
Δεν τα λέω εγώ βρε τυπε πάνε στο νήμα Κύπρος να διαβάσεις τι λένε σκάνε 300αρες για να γαμησουνεφιλιπινεζες χοντρές χωρίς δόντια στη. Κυπρο και Ινδες πλπου κοριζουν κάρυ.. Πρώτα στους Κυπρίους,εμεις στην Ελλάδα είμαστε μοντέλα και αρχιγαμιαδες?
300 ευρώ στη τζέπη είχες ποτέ; πιο πολύ για επαρχία Τουρκίας μου κάνεις αρχίδι
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Μην λες χαζομάρες.
Εδώ και 2 χρόνια που ξεκίνησαν ακυρώσεις πτήσεων λόγω covid έχει γίνει παιχνιδάκι η επιστροφή χρημάτων για ακυρωμενες πτήσεις.
Αν δεν ξέρεις, μην γράφεις ότι σου έρθει.
Έχουν καταγραφεί πολλά περιστατικά "αποτροπής" πελατών που ζητούσαν επιστροφή χρημάτων και όχι πίστωση για άλλη πτήση.
Ξέρω και από συγγενή μου που δουλεύει σε μεγάλο αεροδρόμιο,ότι κάποιες εταιρείες επέβαλλαν συγκεκριμένες τακτικές στους υπάλλήλους τους,ώστε να αποτρέπουν/αποφεύγουν όσους ζητούσαν επιστροφή.

Συγκεκριμένη αεροπορική την τρέχει μέχρι σήμερα το γερμανικό ινστιτούτο καταναλωτή,
γιατί αν στο site της επέλεγες επιστροφή χρημάτων και όχι να κλείσεις άλλη μελλοντική πτήση,
το site σε πετούσε έξω. Στα τηλέφωνα όσοι επέλεγαν επιστροφή χρημάτων, έμεναν στην αναμονή για κανά 45λεπτο και έπεφτε η γραμμή.
Όμως όχι όσοι ζητούσαν αναβολή.

Εγώ πήρα εύκολα λεφτά πίσω από Lufthansa και άλλες δύο εταιρείες.
Όμως για άλλο εισιτήριο,αναγκάστηκα να πάω στο αεροδρόμιο του Μονάχου,όπου στάθηκα 10μέτρα από το γραφείο της εταιρείας,πήρα τηλέφωνο στο σταθερό,αλλά κανείς από τους 2 υπαλλήλους δεν πήγαινε να το σηκώσει.
Τελικά τους πήρε ο διάολος και σε 5 λεπτά λύθηκε το θέμα μου.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Έχουν καταγραφεί πολλά περιστατικά "αποτροπής" πελατών που ζητούσαν επιστροφή χρημάτων και όχι πίστωση για άλλη πτήση.
Ξέρω και από συγγενή μου που δουλεύει σε μεγάλο αεροδρόμιο,ότι κάποιες εταιρείες επέβαλλαν συγκεκριμένες τακτικές στους υπάλλήλους τους,ώστε να αποτρέπουν/αποφεύγουν όσους ζητούσαν επιστροφή.

Συγκεκριμένη αεροπορική την τρέχει μέχρι σήμερα το γερμανικό ινστιτούτο καταναλωτή,
γιατί αν στο site της επέλεγες επιστροφή χρημάτων και όχι να κλείσεις άλλη μελλοντική πτήση,
το site σε πετούσε έξω. Στα τηλέφωνα όσοι επέλεγαν επιστροφή χρημάτων, έμεναν στην αναμονή για κανά 45λεπτο και έπεφτε η γραμμή.
Όμως όχι όσοι ζητούσαν αναβολή.

Εγώ πήρα εύκολα λεφτά πίσω από Lufthansa και άλλες δύο εταιρείες.
Όμως για άλλο εισιτήριο,αναγκάστηκα να πάω στο αεροδρόμιο του Μονάχου,όπου στάθηκα 10μέτρα από το γραφείο της εταιρείας,πήρα τηλέφωνο στο σταθερό,αλλά κανείς από τους 2 υπαλλήλους δεν πήγαινε να το σηκώσει.
Τελικά τους πήρε ο διάολος και σε 5 λεπτά λύθηκε το θέμα μου.
Τι να σου πω τυπε.
Με Blue Air, Wizzair, Aegean, Ryanair που έτυχαν ακυρώσεις για μένα τα τελευταία χρόνια μάζεψα όλα τα λεφτά πίσω μόνο με επικοινωνία online.

Δεν έχω πάει ποτέ να μιλήσω face to face με άνθρωπο αεροπορικής εδώ και πόσα χρόνια που πετάω στο εξωτερικό.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
Τι να σου πω τυπε.
Με Blue Air, Wizzair, Aegean, Ryanair που έτυχαν ακυρώσεις για μένα τα τελευταία χρόνια μάζεψα όλα τα λεφτά πίσω μόνο με επικοινωνία online.

Δεν έχω πάει ποτέ να μιλήσω face to face με άνθρωπο αεροπορικής εδώ και πόσα χρόνια που πετάω στο εξωτερικό.
ακυρωσες εσυ η η με υπαιτιοτητα της εταιριας?γιατι ακυρωσα πριν 15 μερες με ραιαν και δεν πηρα τιποτα..μιλησα και μαζι τους ,το εγραφε και στους ορους,απλα μιλησα μπας και μου διναν κανα voucher.30ε βεβαια ψιλολογια...αλλες 3 ακυρωσεις εκανα το τελευταιο 2μηνο με λουφτχανσα,aegean airbaltic...πηρα τους φορους πισω..γενικα η επιστροφη χρηματων εξαρταται απο τον τυπο εισητηριου..στα economy περνεις τους φορους συνηθως...η aegean παντως μεγαλοι απατεωνες,πρεπει να παρεις τηλ για να ακυρωσεις και να σε χρεωνουν 20ε..αντιστοιχα airbaltic εκανα online αιτηση και μου στειλαν απο τα 60ε τα 40 πισω σε 2 μερες...


Once a Ryanair flight is operational, and does not have a delay exceeding 5 hours, then it is not possible to get a refund. All Ryanair flights are changeable but they cannot be cancelled.
 
Τελευταία τροποποίηση:

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
ακυρωσες εσυ η η με υπαιτιοτητα της εταιριας?γιατι ακυρωσα πριν 15 μερες με ραιαν και δεν πηρα τιποτα..μιλησα και μαζι τους ,το εγραφε και στους ορους,απλα μιλησα μπας και μου διναν κανα voucher.30ε βεβαια ψιλολογια...αλλες 3 ακυρωσεις εκανα το τελευταιο 2μηνο με λουφτχανσα,aegean airbaltic...πηρα τους φορους πισω..γενικα η επιστροφη χρηματων εξαρταται απο τον τυπο εισητηριου..στα economy περνεις τους φορους συνηθως...η aegean παντως μεγαλοι απατεωνες,πρεπει να παρεις τηλ για να ακυρωσεις και να σε χρεωνουν 20ε..αντιστοιχα airbaltic εκανα online αιτηση και μου στειλαν απο τα 60ε τα 40 πισω σε 2 μερες...


Once a Ryanair flight is operational, and does not have a delay exceeding 5 hours, then it is not possible to get a refund. All Ryanair flights are changeable but they cannot be cancelled.
Προφανώς αναφέρομαι σε ακύρωση από την πλευρά της εταιρείας.
Αν ακυρώσει ο επιβάτης παίρνει τα αρχιδια του, εκτός αν έχει πληρώσει κάτι έξτρα που καλύπτει δωρεάν αλλαγή εισιτηρίου οπότε θες.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
Προφανώς αναφέρομαι σε ακύρωση από την πλευρά της εταιρείας.
Αν ακυρώσει ο επιβάτης παίρνει τα αρχιδια του, εκτός αν έχει πληρώσει κάτι έξτρα που καλύπτει δωρεάν αλλαγή εισιτηρίου οπότε θες.
Οκ,παρερμηνεια δικια μου,νομιζα ακυρωση λογω κοβιντ του επιβατη..μαλλον του kman βρηκαν ευκαιρια με το μπλοκαρισμα του swift code και των καρτων να του τα "φανε"..δεν εξηγειται αλλιως..
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Οκ,παρερμηνεια δικια μου,νομιζα ακυρωση λογω κοβιντ του επιβατη..μαλλον του kman βρηκαν ευκαιρια με το μπλοκαρισμα του swift code και των καρτων να του τα "φανε"..δεν εξηγειται αλλιως..
Ή απλά δεν είναι τόσο γατονι όσο το παίζει και δεν ξέρει να χειριστεί καταστάσεις.
Και το καλύτερο, δεν τον έχω δει ποτέ να παραδεχτεί ότι κάνει λάθος.

Μόνο για βαλκανικους πυραύλους και πράσινα άλογα ξέρει να γράφει.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ευκαιρίες για επαγγελματική απασχόληση Ουκρανέζων στη Γερμανία με 500 ευρώ ημερησίως.


Α ρε πούστη Ζελένσκυ το έκανες το θαύμα σου.
Ερχεται η ανάπτυξη.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: fil69

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Ευκαιρίες για επαγγελματική απασχόληση Ουκρανέζων στη Γερμανία με 500 ευρώ ημερησίως.


Α ρε πούστη Ζελένσκυ το έκανες το θαύμα σου.
Ερχεται η ανάπτυξη.

η έσχατη εξαθλίωση μιας χώρας, θα γεμίσουν τα γερμανικά μπουρδέλα με Ουκρανές
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: fil69

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Ξαφνικός θάνατος παίδες.Η Αεροφλότ από 8 Μαρτίου καταργεί όλες τις πτήσεις εξωτερικού.Τον ήπιαμε κλαρίνο.Γαμώ το ΝΑΤΟ γαμώ.Εκλεισε πλέον τελείως Ρωσία,Λευκορρωσία,Ουκρανία και τα εισιτήρια της Turkish ξεκινάνε από τα 1200 ευρώ.Καλά δε γαμάει κανείς στα κέντρα αποφάσεων?Τι τρόμπες είναι?

γράψε τους τίτλους τέλους με το κυάλι θα δεις ξανά την Ρωσία αλλά και την Ουκρανία αν υφίσταται ως κράτος μετά τον πόλεμο. Φυσικά όχι μόνο εσύ αλλά όλοι μας
 
Τελευταία τροποποίηση:

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Ευκαιρίες για επαγγελματική απασχόληση Ουκρανέζων στη Γερμανία με 500 ευρώ ημερησίως.
εως 500 λέει τύπε που σημαινει οτι 500ρου παίζει μονο αν βρουν κανεναν kman :tooth:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
εως 500 λέει τύπε που σημαινει οτι 500ρου παίζει μονο αν βρουν κανεναν kman :tooth:

σύντροφε ούτε ζωγραφιστά δεν θα ξανά δει τα μουνολίβαδα ο κάημαν. προβλέπω να βγάζει κάρτα μέλους για τακτικές επισκέψεις στα γερμανικά μπουρδέλα :tooth:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
σύντροφε ούτε ζωγραφιστά δεν θα ξανά δει τα μουνολίβαδα ο κάημαν. προβλέπω να βγάζει κάρτα μέλους για τακτικές επισκέψεις στα γερμανικά μπουρδέλα :tooth:
τυπε αντιθετως νομιζω οτι ο Βλαδιμηρος ανοιξε οχι μονο για τον k αλλα για ολους μας διαπλατα τα μουνολιβαδα και μετα την ειρηνη θα εφορμησουμε ολοι σα ξελιγωμενοι τσοπανηδες:rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom