Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Να πας να γαμήσεις και να εγκλωβιστείς στο αεροδρόμιο.


Εκατοντάδες Ευρωπαίοι εγκλωβισμένοι στο αεροδρόμιο Ντομοντέντοβο της Μόσχας

Και να λες πάλι καλά που δεν πήγα Κίεβο να τρώω και βόμβες.
Μιλάμε έχει γίνει κώλος η κατάσταση.Καλά που Τουρκία,Ντουμπάι κράτησαν ουδετερότητα και έχουμε ακόμα τρίτα εδάφη να ρίχνουμε κανάν πούτσο.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.281
Like
18.357
Πόντοι
3.656
Να πας να γαμήσεις και να εγκλωβιστείς στο αεροδρόμιο.

Και να λες πάλι καλά που δεν πήγα Κίεβο να τρώω και βόμβες.
Μιλάμε έχει γίνει κώλος η κατάσταση.Καλά που Τουρκία,Ντουμπάι κράτησαν ουδετερότητα και έχουμε ακόμα τρίτα εδάφη να ρίχνουμε κανάν πούτσο.

Έχεις λεφτά για Ντουμπάι;
 

Skeptic

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2020
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Τι εγινε ρε παιδια, οι βομβες τον εξαφάνισαν τον κορονοιό τελικά?:rockon:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.453
Like
7.985
Πόντοι
2.356
Εχασα την ευκαιρια να φιλοξενησω ουκρανες προσφυγοπουλες στο διαμερισμα του Κισιναου,μετανιωνω τωρα σαν το ακυλι που το εδωσα.
Στερνη μου γνωση να σε ειχα πρωτα ,κανεις δεν το περιμενε αυτο που εγινε.

Υπαρχει πολυ κοσμος που περναει απο οτι μου λενε με τον κυριο ογκο φυσικα να συνεχιζει προς τα ρουμανικα συνορα
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.453
Like
7.985
Πόντοι
2.356
Το παραδοξο ειναι οτι οι ρωσο-μολδαβες που γνωριζω εγιναν ουκρανοφιλες ενω μια φανατικη ρουμανοφωνη κρατα ουδετερη σταση.

Η γκομενα επισης που ειχα γνωρισει την τελευται χρονια στην Οντεσα αν και απο Ντονεσκ ειναι κατα των ρωσων οσο δεν παει.

Δυσκολες εξισωσεις πλεον , αρκετα πραγματα αλλαξαν
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δεν πειράζει ο Πουτιν θα τις επαναφέρει σύντομα στην τάξη.Γεια σου ρε Πουτιν πουτσαρα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Θα χτυπηθούν στόχοι στο Κίεβο.Μόνο το Carribean και το Cym να μείνουν άθικτα αλλά δε νομίζω οι Ρώσοι να τα βομβαρδίσουν.

Θα χτυπήσουμε στόχους στο Κίεβο - Εγκαταλείψτε την περιοχή, προειδοποιούν οι Ρώσοι

Capital controls παίδες.Και να καταφέρεις να αφιχθείς Ρωσία που δε γίνεται αφού οι πτήσεις δε λειτουργούν,δε θα μπορείς να κάνεις ανάληψη για δωράκι στη γκόμενα.

Ρωσία: Capital controls σε ξένους επενδυτές - Δεν μπορούν να πουλήσουν περιουσιακά τους στοιχεία

Καταστροφή για τους Δυτικούς γαμείς.Μην παίξει και κανά μπλοκάρισμα ευρώ δολλαρίου.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.281
Like
18.357
Πόντοι
3.656
Θα χτυπηθούν στόχοι στο Κίεβο.Μόνο το Carribean και το Cym να μείνουν άθικτα αλλά δε νομίζω οι Ρώσοι να τα βομβαρδίσουν.

Θα χτυπήσουμε στόχους στο Κίεβο - Εγκαταλείψτε την περιοχή, προειδοποιούν οι Ρώσοι

Capital controls παίδες.Και να καταφέρεις να αφιχθείς Ρωσία που δε γίνεται αφού οι πτήσεις δε λειτουργούν,δε θα μπορείς να κάνεις ανάληψη για δωράκι στη γκόμενα.

Ρωσία: Capital controls σε ξένους επενδυτές - Δεν μπορούν να πουλήσουν περιουσιακά τους στοιχεία

Καταστροφή για τους Δυτικούς γαμείς.Μην παίξει και κανά μπλοκάρισμα ευρώ δολλαρίου.

Ξεσκόνιζε τα πολωνικά σου αρχηγέ,θα αργήσεις να ξαναδεις τα ανατολικά μέτωπα
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ξεσκόνιζε τα πολωνικά σου αρχηγέ,θα αργήσεις να ξαναδεις τα ανατολικά μέτωπα

Κάτσε μη βάλει χέρι ο Πούτιν και στην Πολωνία,άχτι τους έχει που στέλνουν όπλα ανατολικά.Ευτυχώς έχουν μείνει τα ουδέτερα εδάφη,Τουρκία,Ντουμπάι,Αίγυπτος για να συναντάμε ανατολικές ελπίζω να αντέξουν.Αλλιώς Πολωνία κλασσικά.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Θα γεμίσει τώρα η Πολωνία Ουκρανές προσφυγοπούλες.Ολική επαναφορά στον παλιό καλό καιρό.
Πάντα πίστευα οτι είσαι ενα μίζερο ανθρωπάκι, 50 κιλά μαζί με τα παπούτσια του, γεμάτο κόμπλεξ από τις άπειρες φάπες που είχες φάει στην Ελλάδα τόσο στον τομέα γκόμενες όσο και στον τομέα εργασία.

Με τις τελευταίες καραμαλακίες σου οχι μόνο επιβεβαιώνεις το παραπάνω αλλά αποδεικνύεσαι και ελεεινός μικρόψυχος.

Σκοτώνονται νέοι άνθρωποι ακόμα και παιδιά εκει πάνω ρε γκασμά. Τι δεν καταλαβαίνεις ;;;
Σεβάσου το και κόψε έστω και για λίγο τις καραμαλακίες σου.
Γελοίε ηλίθιε.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Πάντα πίστευα οτι είσαι ενα μίζερο ανθρωπάκι, 50 κιλά μαζί με τα παπούτσια του, γεμάτο κόμπλεξ από τις άπειρες φάπες που είχες φάει στην Ελλάδα τόσο στον τομέα γκόμενες όσο και στον τομέα εργασία.

Με τις τελευταίες καραμαλακίες σου οχι μόνο επιβεβαιώνεις το παραπάνω αλλά αποδεικνύεσαι και ελεεινός μικρόψυχος.

Σκοτώνονται άνθρωποι εκει πάνω ρε γκασμά. Τι δεν καταλαβαίνεις ;;;
Σεβάσου το και κόψε έστω και για λίγο τις καραμαλακίες σου.
Γελοίε ηλίθιε.
Mindreader, ο Αρχηγός μπορεί να γράφει μερικές φορές κυνικά και άκομψα,
αλλά η ιστορία έχει δείξει ότι κάποιοι δήθεν πονόψυχοι
θα γαμούσαν την πρώτη που θα έβρισκαν σε ανάγκη,
απλά δεν το ομολογούν...

Και να σου πω και το άλλο, που δεν πάει επί προσωπικού.
Άτομα που η μεγαλύτερή τους αντίδραση είναι να βάψουν το ένα κωλομέρι τους μπλε
και το άλλο κίτρινο και να το ποστάρουν στο instagram,ας το βουλώσουν καλύτερα.

Η ζωή είναι σκληρή και απάνθρωπη, ο Αρχηγός με τα γραφόμενά του απλά μας το υπενθυμίζει.
Για κάθε Σίντλερ υπήρχαν εκατό που πήραν περιχαρείς την περιουσία του γείτονά τους Εβραίου κουνώντας του το μαντήλι..

Όλα τα άλλα είναι αστικές ευγένειες που παύουν με το που πέσει η πρώτη σφαίρα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Mindreader, ο Αρχηγός μπορεί να γράφει μερικές φορές κυνικά και άκομψα,
αλλά η ιστορία έχει δείξει ότι κάποιοι δήθεν πονόψυχοι
θα γαμούσαν την πρώτη που θα έβρισκαν σε ανάγκη,
απλά δεν το ομολογούν...

Και να σου πω και το άλλο, που δεν πάει επί προσωπικού.
Άτομα που η μεγαλύτερή τους αντίδραση είναι να βάψουν το ένα κωλομέρι τους μπλε
και το άλλο κίτρινο και να το ποστάρουν στο instagram,ας το βουλώσουν καλύτερα.

Η ζωή είναι σκληρή και απάνθρωπη, ο Αρχηγός με τα γραφόμενά του απλά μας το υπενθυμίζει.
Για κάθε Σίντλερ υπήρχαν εκατό που πήραν περιχαρείς την περιουσία του γείτονά τους Εβραίου κουνώντας του το μαντήλι..

Όλα τα άλλα είναι αστικές ευγένειες που παύουν με το που πέσει η πρώτη σφαίρα.
Το ότι κατα την άποψη του "αρχηγού" ο κόσμος γυρίζει γύρω απο τα μπλε αρχίδια του το έχουμε καταλάβει προ πολλού φίλε. Αλλά αυτό είναι πρόβλημα δικό του και μόνο. Ας το λύσει.

Το ότι υπάρχουν υποκριτές, η γιαλατζί υπέρμαχοι ανθρωπιστές η διάφορα άλλα φρούτα το ξέρουμε και συμφωνούμε. Από ολα εχει ο μπαξές.

Υπάρχει ομως ξέρεις κάτι απόλυτο. Ο ΘΑΝΑΤΟΣ. Αυτό όλοι ακόμα και οι σκληρότεροι αιμοσταγείς μαφιόζοι που το προκαλούν ΤΟ ΣΕΒΟΝΤΑΙ.

Μόνο γελοίοι ηλίθιοι αυτιστικοί ειρωνευονται με κυνικά αστειάκια πάνω απο τάφους παιδιών.

Οπως όλα τα πράγματα και ο κυνισμός στον οποίο αναφέρθηκες ως ύφος γραφής έχει τα όριά του.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ετσι είναι.Δεν υπάρχει μεγαλύτερος Ουκρανόφιλος από εμένα.Τόσο χρήμα έχω αφήσει εκεί.Οι άλλοι τι κάνουνε,βρισίδια μόνο στη χώρα,τους Ουκρανούς και τις Ουκρανέζες.Δείτε τα ποστ του Μπλάσκου ένα καλό δε γράφει για τη χώρα και το λαό.
Αλλά θέλω την παλιά καλή Ουκρανία την αυθεντική.Αυτή που ζούσαμε μέχρι το 2017.Οχι αυτό το χάλι που δημιουργούν ΝΑΤΟ,παγκοσμιοποίηση κτλ.Μπαίνουν και χαλάνε τις χώρες ,φέρνουν λαθρο,φεμινισμούς,γκευλίκια,αρχιδιές όλα τα σκατά.Υπάρχει μια συσσωρευμένη αγανάκτηση.Ως εδώ και μη παρέκει.Κόκκινες γραμμές που λένε.
Και ο Πούτιν προφανώς έτσι το είδε.Οχι μόνο από γαμηστικής απόψεως αλλά συνολικά.Σου λέει το παρακάνατε,τώρα θα σας γαμήσω.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Επιτρέπουν στη Ρωσία να εξάγει σλαβικό πολιτισμό?Γιατί πρέπει συνεχώς να μας πρήζουν τα παπάρια και να επεκτείνουν τις αθλιότητες?Πού θα καταφεύγει στο τέλος ο ανήσυχος γαμέας,δεν μπορούν να αφήσουν μια περιοχή επιτέλους ανέπαφη χωρίς να απλώσουν τα κουλά τους?
Υπήρχαν οι Ρωσόφωνοι στην Ουκρανία,τι ζόρι τραβάς ρε φίλε?Και εμένα στο Ντονέτσκ δε μου άρεσαν οι τύποι ήταν βαρείς,επιθετικοί και μάγκες για τα ουκρανικά δεδομένα,ωραία δεν πάω,δε θέλω να τους σκοτώσω.
Αν σου αρέσουν τα ρωσόφωνα μέρη και η νοοτροπία πας εκεί,αν γουστάρεις τα ουκρανόφωνα πας δυτικά,πού το πρόβλημα?Αλλά τους βάλανε να τρώγονται για να χτυπήσουν τη Ρωσία,να επεκταθούν κτλ.
Η Ουκρανία ήταν πολύ ενδιαφέρουσα χώρα,πραγματική μίξη πολιτισμών,ουκρανικού,ρωσικού,πολωνικού έβλεπες ωραία πράγματα.Ολες οι δυνατές παραλλαγές,υπήρχαν πόλεις για όλα τα γούστα.Αλλά οι παγκοσμιοποιητές τα θέλουν όλα χυλό,πανομοιότυπα,δε γουστάρουν διαφορετικότητες,γούστα κτλ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.453
Like
7.985
Πόντοι
2.356
Ο μπλασκος που τον αναφερεις ηταν μεγας γνωστης της περιοχης αλλα εβγαζε αδικαιολογητο κομπλεξ αρκετες φορες.
Οταν ειχα παρει αμαξια και τα εδωσα σε εταιρεια ταξι εναντι μηνιαιου αντιτιμου με αποκαλουσε ταξιτζη.
Αυτος ηταν ουκρανια εγω μολδαβια,δεν ειχαμε συναντηθει ποτε αλλα ηξερε και τι δουλεια κανω χαχα

Οσο για την σημερινη πολεμικη κατασταση δεν φανατιζομαι υπερ κανενος ,τοσο απλα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ο μπλασκος που τον αναφερεις ηταν μεγας γνωστης της περιοχης αλλα εβγαζε αδικαιολογητο κομπλεξ αρκετες φορες.
Οταν ειχα παρει αμαξια και τα εδωσα σε εταιρεια ταξι εναντι μηνιαιου αντιτιμου με αποκαλουσε ταξιτζη.
Αυτος ηταν ουκρανια εγω μολδαβια,δεν ειχαμε συναντηθει ποτε αλλα ηξερε και τι δουλεια κανω χαχα

Οσο για την σημερινη πολεμικη κατασταση δεν φανατιζομαι υπερ κανενος ,τοσο απλα.
Αυτό έλειπε να φανατιστούμε κιόλας..
Εμένα μου τη σπάει που ο κλασσικός Έλληνας που η μεγαλύτερή του επαφή με Ουκρανία είναι
σε κανά επαρχιακό στριπτητζάδικο,έχει άποψη για όλα και παίρνει και ξεκάθαρα το μέρος των μεν ή των δεν..

Έχω στον περίγυρό μου άτομα από Ρωσία και Ουκρανία
και η άποψή τους έχει να κάνει περισσότερο με τον μέρος καταγωγής τους παρά με την εθνικότητά τους.
Από Ρώσο που βρίζει τον Πούτιν,μέχρι Ουκρανέζα που βρίζει τον κλόουν της Ουκρανίας.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.116
Κριτικές
184
Like
44.858
Πόντοι
22.266
Ο μπλασκος που τον αναφερεις ηταν μεγας γνωστης της περιοχης αλλα εβγαζε αδικαιολογητο κομπλεξ αρκετες φορες.
Οταν ειχα παρει αμαξια και τα εδωσα σε εταιρεια ταξι εναντι μηνιαιου αντιτιμου με αποκαλουσε ταξιτζη.
Αυτος ηταν ουκρανια εγω μολδαβια,δεν ειχαμε συναντηθει ποτε αλλα ηξερε και τι δουλεια κανω χαχα

Οσο για την σημερινη πολεμικη κατασταση δεν φανατιζομαι υπερ κανενος ,τοσο απλα.
Άστα αυτά προδοτη:knuppel:
Σε κόβω φιλοαμερικανο:confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.116
Κριτικές
184
Like
44.858
Πόντοι
22.266
Αυτό έλειπε να φανατιστούμε κιόλας..
Εμένα μου τη σπάει που ο κλασσικός Έλληνας που η μεγαλύτερή του επαφή με Ουκρανία είναι
σε κανά επαρχιακό στριπτητζάδικο,έχει άποψη για όλα και παίρνει και ξεκάθαρα το μέρος των μεν ή των δεν..

Έχω στον περίγυρό μου άτομα από Ρωσία και Ουκρανία
και η άποψή τους έχει να κάνει περισσότερο με τον μέρος καταγωγής τους παρά με την εθνικότητά τους.
Από Ρώσο που βρίζει τον Πούτιν,μέχρι Ουκρανέζα που βρίζει τον κλόουν της Ουκρανίας.
Οι περισσότεροι στο άλλο νήμα την Ουκρανία την έχουν δει μόνο στην υδρόγειο σφσιρα:confused:κ.ακους κάτι διαμάντια μοναδικα
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Οι περισσότεροι στο άλλο νήμα την Ουκρανία την έχουν δει μόνο στην υδρόγειο σφσιρα:confused:κ.ακους κάτι διαμάντια μοναδικα
Kάποιοι νομίζουν ότι η μεγαλύτερη διαφωνία μεταξύ των κατοίκων της Ουκρανίας είναι αν το σουβλάκι λέγεται καλαμάκι :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom