Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.283
Like
18.360
Πόντοι
3.656
Η τυπισσα τρελαίνεται με κατουρημα.Επισης μαστιγωματα,ξυλο κτλ
Θα ακολουθήσει πλούσιο φωτογραφικό υλικό.Μου λέει εγώ είμαι αληθινό μοντέλο όχι αυτές που είχες.

Μη βάλεις το κατούρημα μόνο :tooth:
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Εγώ θέλω να κάνω σεξ με τις ανατολικές.. Κατουρημα θέλω να ρίξω στιε ελλεινιδες και γιατί όχι και κάνα χεσιμο στις χαζοφάτσες τους αφού έχω φάει σουβλάκια και σοκολατες?????
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.731
Like
3.139
Πόντοι
506
The US told all remaining Americans to leave the country, with other countries following suit with similar warnings. Australia, New Zealand, Japan, Germany, Latvia, Norway and the Netherlands are among those issuing similar advice. Israel said it was evacuating relatives of embassy staff

US and UK forces are building up in Poland to help provide support to the eastern European country and help out if there is a mass movement of refugees in the event of an invasion.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ τα γράφαμε από καιρό για την επερχόμενη εισβολή.Ο Πούτιν γυρίζει την παρτίδα και επαναφέρει τις Ουκρανέζες στην τάξη.
Είχαν ξεθαρέψει οι μυτούδες,οι φεμινούδες,cam whores,λοάτκι κτλ επιχείρησαν να ανατρέψουν το Λουκασένκο το Σεπτέμβριο και τώρα τον πίνουν κλαρίνο σε όλα τα μέτωπα.
Να βάλει χέρι ο Πουτιναράς σε Βαλτική,Πολωνία,Τσεχία να δούμε τις παλιές καλές μέρες.Τελικά όλα κάνουν κύκλους οι γαμείς κρατάμε τις πούτσες ψηλά.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οι σεξοτουρίστες εγκαταλείπουν μαζικά το Κίεβο.


Θέλω να δω τα γατόνια που αγόρασαν διαμερίσματα για να τα μοσχοπουλήσουν.
 

Zesty

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
364
Like
407
Πόντοι
21
Εδώ τα γράφαμε από καιρό για την επερχόμενη εισβολή.Ο Πούτιν γυρίζει την παρτίδα και επαναφέρει τις Ουκρανέζες στην τάξη.
Είχαν ξεθαρέψει οι μυτούδες,οι φεμινούδες,cam whores,λοάτκι κτλ επιχείρησαν να ανατρέψουν το Λουκασένκο το Σεπτέμβριο και τώρα τον πίνουν κλαρίνο σε όλα τα μέτωπα.
Να βάλει χέρι ο Πουτιναράς σε Βαλτική,Πολωνία,Τσεχία να δούμε τις παλιές καλές μέρες.Τελικά όλα κάνουν κύκλους οι γαμείς κρατάμε τις πούτσες ψηλά.
Εικοσι χρονια και βαλε ειναι πανω ο Πουτιν και αυτοι νομιζαν οτι εχουν να κανουν ακομη με τον Γιελτσιν :confused:
ουτε η Κριμαια τους εγινε μαθημα, ας προσεχαν.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Εδώ τα γράφαμε από καιρό για την επερχόμενη εισβολή.Ο Πούτιν γυρίζει την παρτίδα και επαναφέρει τις Ουκρανέζες στην τάξη.
Είχαν ξεθαρέψει οι μυτούδες,οι φεμινούδες,cam whores,λοάτκι κτλ επιχείρησαν να ανατρέψουν το Λουκασένκο το Σεπτέμβριο και τώρα τον πίνουν κλαρίνο σε όλα τα μέτωπα.
Να βάλει χέρι ο Πουτιναράς σε Βαλτική,Πολωνία,Τσεχία να δούμε τις παλιές καλές μέρες.Τελικά όλα κάνουν κύκλους οι γαμείς κρατάμε τις πούτσες ψηλά.
Αν εννοείς σοβαρά να εισβάλλει ο Πούτιν σε όλες αυτές τις χώρες που δεν πειράζουν κανένα, εύχομαι να σε βρει μεγάλο κακό όπου και αν βρίσκεσαι.
 

Skeptic

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2020
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Δυσκολη περιοδος για γαμεις που εβρισκοντο εις ουκρανικο έδαφος κατα την εναρξη των εχθροπραξιών θαρρώ ?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Αν εννοείς σοβαρά να εισβάλλει ο Πούτιν σε όλες αυτές τις χώρες που δεν πειράζουν κανένα, εύχομαι να σε βρει μεγάλο κακό όπου και αν βρίσκεσαι.
Και εσένα τι σε νοιάζει? Κύπριος δεν είσαι.. Ότι θέλουν θα κάνουν. Οι ρωσοι και θα γαμανε και τις ουκρανες και τις πολωνεζες άμα θέλουν.. Εσύ τσαμπικο μόνο φιλιπινεζες και αν εκεί κάτω στο αραβονησι..
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Και εσένα τι σε νοιάζει? Κύπριος δεν είσαι.. Ότι θέλουν θα κάνουν. Οι ρωσοι και θα γαμανε και τις ουκρανες και τις πολωνεζες άμα θέλουν.. Εσύ τσαμπικο μόνο φιλιπινεζες και αν εκεί κάτω στο αραβονησι..
Τι λες ρε καθυστερημένε; ??
Τι με νοιάζει αν σκοτωθούν αθώοι σε άλλες χώρες;
Άσχετα που μπορεί να έχω φίλους ή γνωστούς από αυτές τις χώρες;
Τράβα αυτοκτονα ρε. Σε κανέναν δε θα λείψει το άχρηστο μυαλό σου.
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
249
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
Και εσένα τι σε νοιάζει? Κύπριος δεν είσαι.. Ότι θέλουν θα κάνουν. Οι ρωσοι και θα γαμανε και τις ουκρανες και τις πολωνεζες άμα θέλουν.. Εσύ τσαμπικο μόνο φιλιπινεζες και αν εκεί κάτω στο αραβονησι..
Χρίζεις ψυχιατρικής παρακολούθησης μεγάλε…
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Απαιτείται εκτενής ανάλυση από τον Άρχοντα kman2 για τις εξελίξεις και εκτιμήσεις για το παίγνιο επί του πεδίου υπό τις νέες συνθήκες.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Τι λες ρε καθυστερημένε; ??
Τι με νοιάζει αν σκοτωθούν αθώοι σε άλλες χώρες;
Άσχετα που μπορεί να έχω φίλους ή γνωστούς από αυτές τις χώρες;
Τράβα αυτοκτονα ρε. Σε κανέναν δε θα λείψει το άχρηστο μυαλό σου.
Σιγα τη χώρα που είναι η Ουκρανία.. Το πιο καλό είναι να κάνει ένωση με Ρωσία.. Αφού μέχρι το 1993 ρωσική επαρχία ήτανε..
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Χρίζεις ψυχιατρικής παρακολούθησης μεγάλε…
Δεν τα λέω εγώ βρε τυπε πάνε στο νήμα Κύπρος να διαβάσεις τι λένε σκάνε 300αρες για να γαμησουνεφιλιπινεζες χοντρές χωρίς δόντια στη. Κυπρο και Ινδες πλπου κοριζουν κάρυ.. Πρώτα στους Κυπρίους,εμεις στην Ελλάδα είμαστε μοντέλα και αρχιγαμιαδες?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Δεν τα λέω εγώ βρε τυπε πάνε στο νήμα Κύπρος να διαβάσεις τι λένε σκάνε 300αρες για να γαμησουνεφιλιπινεζες χοντρές χωρίς δόντια στη. Κυπρο και Ινδες πλπου κοριζουν κάρυ.. Πρώτα στους Κυπρίους,εμεις στην Ελλάδα είμαστε μοντέλα και αρχιγαμιαδες?
Τράβα να σε δει γιατρός όπως σου γράψανε και άλλοι.
Δεν ξέρω ποιος σε βίασε μικρός και έχεις βγάλει τόσα κόμπλεξ αλλά αυτό που αναφέρεσαι τι κάνουν κάποιοι στην Κύπρο και εύχεσαι να γίνει πόλεμος σε άλλες χώρες, μόνο κάποιος κομπλεξικός και ανώμαλος μπορεί να συνδέσει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ηδη έχουμε θετικές συνέπειες από την εισβολή Πούτιν.Το ρούβλι έπεσε και οι Ρωσίδες έχουν λυσάξει για βοήθεια.Οι Ουκρανέζες κλαίνε τη μοίρα τους.Για να δούμε.
Στο τέλος θα τις σώσει όλες ο Βαλκάνιος.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τη σκαπουλαρε άραγε ο dirty η θα παίζει καμιά μπαλαλάικα?
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.830
Κριτικές
6
Like
11.314
Πόντοι
3.936
Η τυπισσα τρελαίνεται με κατουρημα.Επισης μαστιγωματα,ξυλο κτλ
Θα ακολουθήσει πλούσιο φωτογραφικό υλικό.
Ξεχασες το χεσιμο στο στομα και το Λαμπραντορ να βατευει στην θεση σου. Οι παλιες σου ιστοριες δηλαδη :embarrased:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom