Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Σαν τις κογκολεζες κ αγκολεζες δεν εχει :rockon:

συμφωνώ :thumbsup: και μου έδωσες φοβερή ιδέα να προτείνω στον ετεροθαλή αδερφό μου Κούλη να θέσει ως προεκλογική δέσμευση την εισαγωγή 100.000 γυναικών από το Κονγκό και την Αγκόλα για την καταπολέμηση της υπογεννητικότητας και της αγαμίας που μαστίζει την Ελληνική κοινωνία, όχι τίποτα άλλο θα φτιάξουμε και νέο νταμάρι :cheesy:
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
συμφωνώ :thumbsup: και μου έδωσες φοβερή ιδέα να προτείνω στον ετεροθαλή αδερφό μου Κούλη να θέσει ως προεκλογική δέσμευση την εισαγωγή 100.000 γυναικών από το Κονγκό και την Αγκόλα για την καταπολέμηση της υπογεννητικότητας και της αγαμίας που μαστίζει την Ελληνική κοινωνία, όχι τίποτα άλλο θα φτιάξουμε και νέο νταμάρι :cheesy:
Για τον κούλη είναι υπέροχη ιδέα αλλά τις κογκολέζες και τις Αγκολέζες τις ρώτησες αν θέλουν να σου λύσουν το δημογραφικό; :confused:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Για τον κούλη είναι υπέροχη ιδέα αλλά τις κογκολέζες και τις Αγκολέζες τις ρώτησες αν θέλουν να σου λύσουν το δημογραφικό; :confused:

την απάντηση μας την δίνει επιστήμονας γενετικής και βιολογίας Πανούσης στο παρακάτω βίντεο :grin:

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οι γκόμενες μου στέλνουν μηνύματα οτι τα κυβερνητικά μέλη σιγά σιγά την κάνουν μπροστά στην επικείμενη εισβολή και έχουν αφήσει την Ουκρανία στο έλεος του κορονοϊού.Δε βλέπω να κρατάει πάνω από μια μέρα το μέτωπο.
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Οι γκόμενες μου στέλνουν μηνύματα οτι τα κυβερνητικά μέλη σιγά σιγά την κάνουν μπροστά στην επικείμενη εισβολή και έχουν αφήσει την Ουκρανία στο έλεος του κορονοϊού.Δε βλέπω να κρατάει πάνω από μια μέρα το μέτωπο.
9B5490BC-5A7C-4684-81DF-57D04D9AFC2F.jpeg
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μπαλαμούτι σε Ουκρανέζα.





Νύχτες στο Κίεβο.Γενικά είναι βέβαιο οτι θα γαμήσεις,παίζει ερωτική ατμόσφαιρα.Βέβαια συχνά πρέπει να ξηλωθείς.



Τέτοια θεάματα μόνο σλαβικές χώρες τα βλέπεις.

 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μερικές φορές παραλύεις.Εχει τόσες γκόμενες στο μαγαζί που δεν ξέρεις σε ποια να πας.Αυτό μόνο Πολωνία,Ουκρανία,Λευκορρωσία το έχω ζήσει.





Αμα δείτε Γερμανίδες να χορεύουν έτσι καλά κρασιά.




Φτάνουν σε μεγάλα επίπεδα καύλας οι Σλάβες τη νύχτα.

 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
ΣΤΟ ΚΙΕΒΟ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΡΑΘΕΟΜΟΥΝΑ....?????

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ...!!!!!!!!

:respect: :heavymetalbig:

Εννοείται.Και καλύτερες ακόμα.Δεν μπορείς να φανταστείς τι γινότανε τη νύχτα μέχρι το 2017.
Μία στις δύο νύχτες φόρτωνες στάνταρντ.Το Κίεβο ήταν σαν ανωμαλία.Τόσο φτωχή πόλη με τόσο πολύ μουνί.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τώρα άμα πας βέβαια πιο πιθανό να σε πατήσουνε τα ρωσικά άρματα παρά να γαμήσεις.Τηρούμε στάση προσμονής.
Οι Ουκρανέζες των βίντεο ήταν έτσι ακριβώς σε ερωτική διάθεση,υψομετρικά χαρακτηριστικά,ντύσιμο,χορό.Σλαβικός παράδεισος.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Σκέφτομαι και εγώ ταξίδι για Κίεβο για Μάη, αλλά ακόμα αεροπλάνα δεν κλείνω.
Από την άλλη, τι να γίνει στο Κίεβο ρε παιδιά;
Άμα πέσει καμία σφαίρα θα γίνει στα σύνορα. Δεν νομίζω να αγγίζουν την πρωτεύουσα.
Πολλοί συνάδελφοι πετάνε συχνά να δούνε οικογένεια.
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Τώρα αξίζει το Κίεβο!
Αξίζει αν είσαι δυνατός παίκτης, όχι τώρα ιδιαίτερα αλλά πάντα.
Οι Ουκρανοί άνδρες είναι στο μέτωπο του πόλεμου!
Δεν έχει γίνει γενική επιστράτευση και δεν έχει αλλάξει τίποτα στη καθημερινότητα.
Οι σεξοτουριστες έχουν πάρει όλοι τον μπούλο!
Οι τουρκαλάδες είναι πάντα εκεί και κάνουν ζωάρα με τις ουκρανίδες. Απλά οι χεστες δυτικοί έχουν αραιώσει αλλά όχι όλοι.Οι σκληροί μύστες από όλο τον κόσμο είναι εκεί .
Εκατομμύρια διαστημικές καραθεομουναρες Ουκρανεζες είναι μόνες τους πλέον και ψάχνουν ζεστή θαλπωρή... :knockinb:
:jerking:
Ψήνομαι άσχημα να πάω!:rockon:

Ε και να κάνουν ντου οι Ρώσοι στο Κίεβο...... σιγά μωρέ και τι έγινε......??????
Οι καλίμπρ που θα σκάνε γύρω σου δεν κάνουν διακρίσεις σε ντόπιος ή τουρίστας αν γίνει στραβή.
Δεν νομίζω να πειράξουν τους τουρίστες....!!!!!!!
Σε όλα λάθος :hi:
2-20 Φεβρουαρίου είναι ημερομηνίες ασφαλείας λόγω ολυμπιακών στη Κίνα.
 

Zesty

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
364
Like
407
Πόντοι
21

Zesty

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
364
Like
407
Πόντοι
21
2-20 Φεβρουαρίου είναι ημερομηνίες ασφαλείας λόγω ολυμπιακών στη Κίνα.
Μακαρι να χτυπησουν εκεινες τις μερες ,οπως εκαναν οι φασιστες της Μαινταν στους ολυμπιακους του 2014.
18 Φλεβαρη κλιμακωθηκαν τα επεισοδια και στις 21 εφυγε ο Γιανουκοβιτς...
Στην χωρα ημουνα τοτε :rockon:
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Μακαρι να χτυπησουν εκεινες τις μερες ,οπως εκαναν οι φασιστες της Μαινταν στους ολυμπιακους του 2014.
18 Φλεβαρη κλιμακωθηκαν τα επεισοδια και στις 21 εφυγε ο Γιανουκοβιτς...
Στην χωρα ημουνα τοτε :rockon:
Δεν νομίζω ο Πούτιν να αδειάσει τον Κινέζο. Του το ζήτησε προσωπικά ο Σι να τηρήσει την ολυμπιακή εκεχειρία. Δεν έχει κανένα λόγο ο Πούτιν να δυσαρεστήσει τον σύμμαχό του . Αν ήταν σε δυτική χώρα οι Ολυμπιακοί μπορεί να τους πλήρωνε με το ίδιο νόμισμα.
Να φανταστώ πως το 2014 ούτε που κατάλαβες τι έγινε αν δεν πήγες κέντρο . Μια πρώην μου ήταν σινεμά και μετά σπίτι τη νύχτα που οι δυτικοί πράκτορες βάραγαν στο ψαχνό :2funny:
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Κάτσε τυπε γιατί μου μπήκες φορτσατος... !!!!

Καταρχάς ΠΟΙΑΝΟΥ ΚΛΩΝΟΣ ΕΙΣΑΙ....?????


Πάμε στα άλλα τώρα:

1) Στην Ουκρανία δεν χρειάζεται να είσαι δυνατός παίκτης..... εκεί γ@μ@ει και η κουτση Μαρία.....!!!!!!

2) Στην καθημερινότητα της Ουκρανίας έχουν αλλάξει πολλά πράγματα..... καμία σχέση με πρίν κάτι μήνες....!!!!!!

3) Εδώ Συμφωνώ! Οι Τούρκοι γ@μ@νε τα καλύτερα μουνι@...!!!! Και οι Δυτικοί είναι χεστες!

4)Οι Οικρανεζες είναι από τα ομορφότερα μουνι@ στη Γη!

5) Δεν έγινε πόλεμος ακόμα..... οπότε δεν ξέρουμε τι μπορεί να συμβεί...!!!!!

6) Τι δουλειά έχουν η ημερομηνίες ασφαλείας της Κίνας λόγω Ολυμπιακών....με τα Ρωσο-Ουκρανικα....????
Μην μπερδεύεις το ένα με το άλλο....ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ...!!!!
Μπορείς να μου πεις τι έχει αλλάξει στην καθημερινότητα της Ουκρανίας σε σχέση με πριν κάτι μήνες;
 

Zesty

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
364
Like
407
Πόντοι
21
Δεν νομίζω ο Πούτιν να αδειάσει τον Κινέζο. Του το ζήτησε προσωπικά ο Σι να τηρήσει την ολυμπιακή εκεχειρία. Δεν έχει κανένα λόγο ο Πούτιν να δυσαρεστήσει τον σύμμαχό του . Αν ήταν σε δυτική χώρα οι Ολυμπιακοί μπορεί να τους πλήρωνε με το ίδιο νόμισμα.
Να φανταστώ πως το 2014 ούτε που κατάλαβες τι έγινε αν δεν πήγες κέντρο . Μια πρώην μου ήταν σινεμά και μετά σπίτι τη νύχτα που οι δυτικοί πράκτορες βάραγαν στο ψαχνό :2funny:
Μπορει να κανει το χατιρι του κινεζου μπορει και οχι ομως ...
Τοτε ο Πουτιν περιμενε να κανει την τελετη ληξης και λιγες μερες αργοτερα μπουκαρε :2funny: επιτελους η Κριμαια ειχε γυρισει στην αγκαλια της μανας πατριδας :rockon:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.872
Πόντοι
22.266
Ερώτησης για τους δυνατούς παίκτες..
Πιο καλά τρως Κίεβο ή κισινιοβ;;;
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Χθες θα πετούσα για Κίεβο αλλά το άφησα γτ αν γίνει εισβολή από Ρώσους θα κλείσουν σταθμοί των τρένων μπορεί και αεροδρόμια.
Η KLM ακύρωσε τις πτήσεις για Κίεβο έγραφε μια ανακοίνωση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom