Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Zesty

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
364
Like
407
Πόντοι
21
Καλά ο άσημος καλογερο
Κοτζάμ παπάς μπιγκ3 και τον αποκαλείτε κακομοίρη κε Ζεστυ?
Το big3 ειναι ορολογια για γελια ,καπου το διαβασε ο τυπος και χωρις να εχει παει σε Ρωσια Λευκορωσια το τσαμπουναει αραια και που για να δειξει οτι και καλα γνωριζει :2funny:
Ο Αρχων μονο προσδιοριζει επαρκως το ενιαιο σλαβικο πεδιο και τα λοιπα ως παλιος μυστης :rockon:
 

Zesty

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
364
Like
407
Πόντοι
21
Ρωσία με την ευρεία ή με τη στενή έννοια?Σε κανα μήνα μπορεί να έχουμε ενοποίηση των μουνολιβαδων,Ρωσία όλα.
:rockon::rockon::rockon:

Σαν χθες το 1945 ο Κοκκινος Στρατος απελευθερωσε το Αουσβιτς ,ελπιζουμε συντομα καλη λευτερια και στο Κιεβο απο τα φασιστοειδη καταλοιπα του Μπαντερα.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
:rockon::rockon::rockon:

Σαν χθες το 1945 ο Κοκκινος Στρατος απελευθερωσε το Αουσβιτς ,ελπιζουμε συντομα καλη λευτερια και στο Κιεβο απο τα φασιστοειδη καταλοιπα του Μπαντερα.
Του Αντώνιο;:confused::confused::confused:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγω είμαι οπαδός της θεωρίας του ενιαίου σλαβικου χωρου.Οτι δηλαδή Πολωνία,Ρωσια,Τσεχία,Ουκρανία,Λευκορωσία είναι ο ιδιος χώρος και ο ίδιος λαός που διασπαστηκε για ιστορικούς λόγους.Ηταν τα τρία αδερφια ο Rus,o Lech και ο Czech που τραβηξαν ο ενας στα νοτια ο αλλος στα ανατολικα και ο αλλος στα δυτικα και ξεκίνησε η ιστορία.Για αυτο και Πολωνεζες,Ρωσιδες,Τσεχες είναι ουσιαστικά αδερφές ψυχες έχουν παρόμοια νοοτροπία,εμφανιση και αντιδράσεις.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.872
Πόντοι
22.266
Εγω είμαι οπαδός της θεωρίας του ενιαίου σλαβικου χωρου.Οτι δηλαδή Πολωνία,Ρωσια,Τσεχία,Ουκρανία,Λευκορωσία είναι ο ιδιος χώρος και ο ίδιος λαός που διασπαστηκε για ιστορικούς λόγους.Ηταν τα τρία αδερφια ο Rus,o Lech και ο Czech που τραβηξαν ο ενας στα νοτια ο αλλος στα ανατολικα και ο αλλος στα δυτικα και ξεκίνησε η ιστορία.Για αυτο και Πολωνεζες,Ρωσιδες,Τσεχες είναι ουσιαστικά αδερφές ψυχες έχουν παρόμοια νοοτροπία,εμφανιση και αντιδράσεις.
Συμφωνώ απολύτως
Αν και γλωσσικά χωρίζονται σε δυτικά σλαβικά τσέχικα σλοβάκικα πολωνικά
Ανατολικά με ρωσικά ουκρανικά και Λευκορωσία
Και νοτιοσλαβικα σρρβοκροστικα βουλγαρικά σλοβενικά

Θα μπορούσαν τουλάχιστον να είναι τρεις μεγάλες ισχυρές χώρες
Κοινό χαρακτηριστικό ....ότι όλοι οι Σλάβοι είναι ξεροκέφαλοι ενώ οι σλαβες σκατοψυχες :confused:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Η εμπειρία με Σλαβα είναι περίπου η ίδια είτε είναι Ρωσίδα είτε Τσέχα ειτε Πολωνεζα.Τα φαγια,γεύσεις αισθητική πάνω κατω τα ίδια.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.872
Πόντοι
22.266
Τα βαρέθηκα τα ψεκια βολκανο...:undecided::undecided::undecided:
Πρέπει να αναρτηθούν τα ανατολικά νήματα...
Ναι αλλά ο γνήσιος σλαβολαγνος συγκαταλέγεται στα ψεκια
Συνομωσίες, ουφο πάνω από τη σιβιρικη στέπα,ο Πούτιν είναι ανώτερος των Αμερικανών

Κ τέτοια άλλα πολλά που αν ακούσεις ρωσσο κουράζεσε από τις ψεκες του :confused:

Για αυτό εγώ ανήκω στη δύση

 
Τελευταία τροποποίηση:

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Τελικά θα πάμε με οτο στοπ για πιο οικονομικά... :confused: :confused: :confused:

καλύτερα με οτοστόπ αγαπητέ... :cheesy: γιατί το Μοσχόβετς του κυρίου Redpreauz νομίζω στα μισά της διαδρομής θα είναι για ανακύκλωση....:confused: άσε που ακρίβηνε και η βενζίνη και ο κύριος Redpreauz είναι γνωστό της πάση ότι είναι ολίγον δυσκοίλιος αυτό το διάστημα :confused::confused::confused:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ναι αλλά ο γνήσιος σλαβολαγνος συγκαταλέγεται στα ψεκια
Συνομωσίες, ουφο πάνω από τη σιβιρικη στέπα,ο Πούτιν είναι ανώτερος των Αμερικανών

Κ τέτοια άλλα πολλά που ανά ακούσεις ρωσσο κουράζεσαι από τις ψεκες του :confused:

Για αυτό εγώ ανήκω στη δύση



580 άλογα μόνο οι Αμερικανοί
Προβολή συνημμένου 794559
Να ψήσεις Τάσο και Κλάιν Μιντ να επιστρέψουν, εγώ θα πείσω τον Δημητράκη...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.872
Πόντοι
22.266
Να ψήσεις Τάσο και Κλάιν Μιντ να επιστρέψουν, εγώ θα πείσω τον Δημητράκη...
Πω πω!! κμάν vs dimitris
Κάπως έτσι
αρχείο λήψης (4).jpeg
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Καλά τα μέλη του bou μικροδειχνουν στανταρντ.Εδω ο kalogero που είναι εξηντάρης πήγε σε image maker και μοιάζει πλέον με τζοβενο πενηντάρη.

ναι δεν έχεις και άδικο.... αλλά ο κύριος Redpreauz χρειάζεται ένα μπότοξ και γενικά ένα ρεκτιφιέ(κόψιμο νυχιών, βάψιμο μαλλιών κτλ) γιατί είναι εμφανισιακά σαν μπάρμπας :confused: :confused: :confused:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.932
Κριτικές
21
Like
11.220
Πόντοι
4.546

Συνημμένα

  • 1234.jpg
    1234.jpg
    123,8 KB · Εμφανίσεις: 31

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Να τι μας χρειάζεται!

ψηφίζω δαγκωτό την επιστροφή του Μητσάρα εδώ στο bou, καθώς και ψηφίζω δαγκωτό στις επερχόμενες εκλογές τον ετεροθαλή αδερφό μου Κούλη Μητσοτάκη :grin:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Ναι ρε φίλε...και μανουρες συνέχεια, έχουμε γίνει κότες όλοι... :confused: :confused: :confused:

είδατε αγαπητέ μόλις έφυγε ο Μητσάρας από εδώ έχασαν τον νόημα τα ανατολικά νήματα. Μιλάμε μέχρι και αναρχοκομούνας και καταληψίας των πανεπιστημίων Αλέξης ξεσάλωσε και κατέθεσε πρόταση δυσπίστιας στον ετεροθαλή αδερφό μου χθες στη βουλή . :confused::confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom