Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Θα σαι υποψήφιος κοινοταρχης?? Αληθεύει??
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ειρήνη υμιν είναι η μόνη λύση
φήμες που διαρρέονται από το Μαξίμου λένε ότι στα τέλη Σεπτέμβρη με αρχές Οκτώβρη θα έχουμε εθνικές εκλογές με το σύστημα της απλής αναλογικής. Οι δικές μου πληροφορίες λένε ότι κλείδωσε η ημερομηνία των εθνικών εκλογών την Κυριακή 3 Οκτωβρίου. :wink:

Υ.Γ. το Κίεβο πάντως έχει πολύ υλικό και για εσάς τα μπαρμπάδια άνω των 50 σε σχέση με τις άλλες δυο χώρες του big3 :wink:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.674
Like
11.614
Πόντοι
2.406
φήμες που διαρρέονται από το Μαξίμου λένε ότι στα τέλη Σεπτέμβρη με αρχές Οκτώβρη θα έχουμε εθνικές εκλογές με το σύστημα της απλής αναλογικής. Οι δικές μου πληροφορίες λένε ότι κλείδωσε η ημερομηνία των εθνικών εκλογών την Κυριακή 3 Οκτωβρίου. :wink:

Υ.Γ. το Κίεβο πάντως έχει πολύ υλικό και για εσάς τα μπαρμπάδια άνω των 50 σε σχέση με τις άλλες δυο χώρες του big3 :wink:
Ποιο είναι το big 3? Μπαρμπαδια οριακά 50 πρώτον,
κ δεύτερον 40 είσαι εσύ πιανεσαι Γιa τζοβενο στο big3?
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Ποιο είναι το big 3? Μπαρμπαδια οριακά 50 πρώτον,
κ δεύτερον 40 είσαι εσύ πιανεσαι Γιa τζοβενο στο big3?
λεω οτι για εσας που ειστε κοντα στα 50 συν πλην το κιεβο και η ουκρανια εναι παραδεισος σε σχεση με τις αλλες 2 χωρες του big3. :wink:

εδω ρε ψηλε φαντασου γαμανε στο κιεβο κατι ναυαγια που μεχρι τα 35 τους χρονια δεν ειχαν παει ποτε με κανονική γυναικα παρα μονο με πουτανες :wink:

ξερεις εσυ τι εννοω
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.890
Πόντοι
3.846
Απλα πιο ευκολες ειναι οι 20αρες η οι 40αρες χωρισμενες η και παντρεμενες.
Γενικα μια χωρισμενη 40αρα γυναικα στην ουκρανια εχει μελλον αποκαταστασης απο ντοπιο?
Δεν με ενδιαφερει η παντρειά αλλα θα ηθελα περισσοτερο μια σχεση με μια ουκρανεζα απο μια ελληνιδα.
Εσένα όπως σε κόβω μάλλον για σχέση με καμια Αλβανίδα σε βλέπω.
Ουκρανεζα μόνο καμία ξεδοντιαρα ίσως σου κάτσει
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Απλα πιο ευκολες ειναι οι 20αρες η οι 40αρες χωρισμενες η και παντρεμενες.
Γενικα μια χωρισμενη 40αρα γυναικα στην ουκρανια εχει μελλον αποκαταστασης απο ντοπιο?
Δεν με ενδιαφερει η παντρειά αλλα θα ηθελα περισσοτερο μια σχεση με μια ουκρανεζα απο μια ελληνιδα.

Βασικά οι Ουκρανέζες έχουν χάλια δόντια χάλια δέρμα από μικρή κιόλας ηλικία οπότε μετά τα 40 δε βλέπονται.Είναι γυναίκες με χαμηλό χρόνο ημίσειας ζωής σα γκόμενες χαλάνε γρήγορα καμία σχέση με Γερμανίδες,Σουηδέζες ακόμα και Πολωνέζες,Τσέχες.
Σε αυτά τα ηλικιακά καλύτερες οι μαύρες και οι Ασιάτισσες το ίδιο σκατά φαίνονται μικρές και μεγάλες δεν καταλαβαίνεις ηλικία.

Για να μείνει μια Ουκρανέζα ανταγωνιστική μετά τα 40 πρέπει να κάνει γιόγκες,πιλάτες,γυμναστική,πλαστικές,δίαιτες κτλ δηλαδή να ξοδεύει ένα σκασμό λεφτά ή πρακτικά να σπονσοράρεται.Επίσης δεν πρέπει να δουλεύει ή να δουλεύει πολύ λίγο.
Τα πιπίνια κάτω των 20 που είναι διαθέσιμα πρέπει να είσαι ηλικιακά κάτω των 35 για να έχεις ελπίδες και αν.Αλλιώς στα 21-22 αρραβωνιάζονται ή παντρεύονται και μετά πέταξε το πουλάκι.Αυτά για επαρχία,Κίεβο γαμάς και δυνατές γκόμενες στα 22-30 σα μπάρμπας αλλά χρειάζεσαι κασέ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.674
Like
11.614
Πόντοι
2.406
Σωστός ο αρχηγός με. Μια παρατήρηση πολλές 35 πλας κάνουν πιλατες γυμναστήρια κλπ το κόστος είναι της πλάκας 10ε το μήνα
Δεν χρειάζεται σπόνσορα Γι αυτό
Εξ ου και 35 με 40 έχει αρκετές που θα καλύψουν τα γούστα του ελληνικου κοινού Η πλειοψηφία βέβαια μετά τα 40 είναι ναυάγια αλλά Ελλάδα
Ο κλωντ ανήκει σε αυτή την κατηγορία, οπότε αν έχει 2 με 2500 το. Μήνα εισόδημα σταθερό ο στόχος θα επιτευχθεί άνετα
Αν είναι στα 1500 με 2000 δυσκολεύει η φαση
Αν είναι κάτω από 1500 είναι πρακτικά αδύνατον ναχεις ανατολικη γκόμενα που έστω να κοιταγεται λιγο
Φυσικά με όλες αυτές φωρτβνεσαι κι όλα τα βάρη τους
Παιδια σπουδές τους μανάδες γιατρούς εγχηρησεις συν κάνα 2000 έξτρα κάθε καλοκαίρι που θα πηγαίνει στα πάτρια εδαφη
Αν θυμάται κάποιος τον Φον μακουλη παλιό και ωραίο μέλος που είχε πάρει μια από τιρασπολ και στα ποστ έγραφε που τους έπαιρνε οικογενειακως για διακοπες οντεσα και άλλα πολλά που δεν τα γράφε αλλά. Εννοούνται
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.674
Like
11.614
Πόντοι
2.406
Εσένα όπως σε κόβω μάλλον για σχέση με καμια Αλβανίδα σε βλέπω.
Ουκρανεζα μόνο καμία ξεδοντιαρα ίσως σου κάτσει
Για μένα μόνο Βουλγάρα από επαρχία κάνει για Έλληνα κλασικό μειντ ιν γκρις
Με τις άλλες δεν βγαίνουν. Τα λοτζιστικ
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.247
Like
3.507
Πόντοι
1.706
Μια χαρα ειναι ο κμαν τυπε,εχει αναπτυξει μεθοδο και εχει απειρες γνωσεις περι του μπλοκ.
Μια ζωη γεματη εμπειρίες
Η μέθοδός του είναι καθώς περνάνε τα χρόνια να πληρώνει όλο και περισσότερα. Χαίρω πολύ. Ούτε το look του δεν νοιάζεται να βελτιώσει. Θα τον βλέπουν σαν μπάρμπα και θα προσθέτουν και «ανθυγιεινό» στο κασέ.
Εγώ έχω πληρώσει image maker (μία γνωστή μου) κι έχω κερδίσει κάπου 8 με 10 χρόνια.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
Αν θυμάται κάποιος τον Φον μακουλη παλιό και ωραίο μέλος που είχε πάρει μια από τιρασπολ και στα ποστ έγραφε που τους έπαιρνε οικογενειακως για διακοπες οντεσα και άλλα πολλά που δεν τα γράφε αλλά. Εννοούνται
Μεγαλη μορφη και ευγενικος τυπος ... ειχε βεβαια τα παραπανισια κιλακια του :grin:


ΥΓ.
Για το ηλικιακο κομματι ... εκει που ειστε ημασταν και εδω που ειμαστε θα ερθετε (για τους νεοτερους).
Η δικια μας γενια ειναι η πιο τυχερη γιατι οταν επεσε το Τειχος ειχαμε την σωστη ηλικια (γυρω στα 20) ουτε πολυ μικροι ουτε μεγαλοι και μεχρι τα 50 καποιοι γαμησαν εκατονταδες χαμογελαστες ανατολικες , πιο χορτατοι δεν γινεται. Ας ανησυχουν αλλοι καθοτι αλλαξαν πολλα στο μπλοκ πραγματι οπως και σε ολο τον κοσμο , μερικοι προλαβαν περισσοτερο ...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Μεγαλη μορφη και ευγενικος τυπος ... ειχε βεβαια τα παραπανισια κιλακια του :grin:


ΥΓ.
Για το ηλικιακο κομματι ... εκει που ειστε ημασταν και εδω που ειμαστε θα ερθετε (για τους νεοτερους).
Η δικια μας γενια ειναι η πιο τυχερη γιατι οταν επεσε το Τειχος ειχαμε την σωστη ηλικια (γυρω στα 20) ουτε πολυ μικροι ουτε μεγαλοι και μεχρι τα 50 καποιοι γαμησαν εκατονταδες χαμογελαστες ανατολικες , πιο χορτατοι δεν γινεται. Ας ανησυχουν αλλοι καθοτι αλλαξαν πολλα στο μπλοκ πραγματι οπως και σε ολο τον κοσμο , μερικοι προλαβαν περισσοτερο ...
Τι να ξέρουμε ρε φίλε εμείς τα μπαρμπάδια ;;??

Ούτε καν youtube δεν είχαμε να "προστατευτούμε" από άσκοπα ταξίδια.???
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.674
Like
11.614
Πόντοι
2.406
Η μέθοδός του είναι καθώς περνάνε τα χρόνια να πληρώνει όλο και περισσότερα. Χαίρω πολύ. Ούτε το look του δεν νοιάζεται να βελτιώσει. Θα τον βλέπουν σαν μπάρμπα και θα προσθέτουν και «ανθυγιεινό» στο κασέ.
Εγώ έχω πληρώσει image maker (μία γνωστή μου) κι έχω κερδίσει κάπου 8 με 10 χρόνια.
Την γαμισες κιόλας? Την γνωστή σου???
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.247
Like
3.507
Πόντοι
1.706
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Η μέθοδός του είναι καθώς περνάνε τα χρόνια να πληρώνει όλο και περισσότερα. Χαίρω πολύ. Ούτε το look του δεν νοιάζεται να βελτιώσει. Θα τον βλέπουν σαν μπάρμπα και θα προσθέτουν και «ανθυγιεινό» στο κασέ.
Εγώ έχω πληρώσει image maker (μία γνωστή μου) κι έχω κερδίσει κάπου 8 με 10 χρόνια.

Δηλαδή τώρα φαίνεσαι γύρω στα 60?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Άμα πιεις και κανα ταλισκερακι θα φαίνεσαι 40.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom