Νέα

Σοβαρό τροχαίο Mad Clip

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 936
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Ρε μλκς, ΡΕ ΜΛΚΣ, μετά από τον πόνο και τον οδυρμό για το μακαρίτη τώρα το γυρίσατε στην πχοιότητα; Τι είναι το μάξιμος, ελένη, χαγιαμπούσα: Έχει και πιο χαμηλά;
ταλενταρα ο πιμποδικηγορος, χρηζει μεγαλη μελετη τελικα.
απορω που τα ξερει ολα αυτα και ποσο χρονο εχει για να τα παρακολουθει κιολας :confused:
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Θεός σχωρεστον ,αλλά ΓΤΠ "καλλιτέχνης"..ωραία πρότυπα για τους πιτσιρικάδες....η δε μουσική μαγεία....μπαφοι κοκες κλπ μλκιες.ΤΡΑΒΑΤΕ ΡΕ να κατεβάσετε κάνα σασμάν να γίνετε άντρες(θα γαμάτε κ καλυτερα)....τι μλκιες ακούει ο κόσμος σήμερα σαν "μουσική"....α ξέχασα τα όπλα...χαχαχαχαχχχ wannabe αμερικανακια
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Οι οδηγοί τέτοιων αυτοκινήτων θα μπορούσαν να είναι ( ή σωστότερα θα έπρεπε να είναι) επαγγελματίες οδηγοί αγώνων και απλά να υπάρχουν συνοδηγοί αστυνομικοί(υπάρχουν οδηγοί σε αυτά τα σώματα, λεωφορεία, κλούβες ματ, πυροσβεστική). Τι σωστότερο να τα οδηγεί κάποιος που ασχολείται με την ταχύτητα και τους αγώνες.
ΑΜΗΝ Κ ΠΟΤΕ!! Μπας κ γλυτώσει κάνα πιτσιρίκι από τη μάστιγα στα διάφορα λιμανάκια...
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
ΑΦΜ θες; Τουλαχιστον εγω μορφωθηκα. Κι οταν φτασω στην ηλικια σου δεν θα ειμαι καραφλας, 100 κιλα λιπος αραγμενο στον καναπε με αμανικο φανελακι και το βαφτιστικο σταυρουδακι να πετιεται μεσα απο την τριχατζα του στηθους
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μορφωθηκες τελειωνοντας ενα ΑΕΙ? Οπως το 99% των Ελληνων? Εχεις και αλλο τετοιο συντομο ανεκδοτο?

Φαίνεται από χιλιόμετρα τι νοητικό βρέφος είσαι.
Σε ρωτησα τι εχεις τελειωσει. Φοβασαι να μας πεις? Η εφορια τι σχεση εχει?
Σε ρώτησα εχεις διαβάσει έστω Richard Dawkins, Hitchens, Paine η είσαι άθεος από κωλο? Δεν απαντησες.

Το πουλάκι σου τουλάχιστον το παίζεις για διαμαρτυρία στο Χριστούλη ή τρως μόνο σουβλακια τη μεγάλη εβδομάδα;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.742
Πόντοι
5.506
ταλενταρα ο πιμποδικηγορος, χρηζει μεγαλη μελετη τελικα.
απορω που τα ξερει ολα αυτα και ποσο χρονο εχει για να τα παρακολουθει κιολας :confused:
Θα σεβεστε Αλεξ, ολα τα προλαβαινει, ΟΛΑ.
 

Κωλόγατο

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
228
Like
103
Πόντοι
1
Μορφωθηκες τελειωνοντας ενα ΑΕΙ? Οπως το 99% των Ελληνων? Εχεις και αλλο τετοιο συντομο ανεκδοτο?

Φαίνεται από χιλιόμετρα τι νοητικό βρέφος είσαι.
Σε ρωτησα τι εχεις τελειωσει. Φοβασαι να μας πεις? Η εφορια τι σχεση εχει?
Σε ρώτησα εχεις διαβάσει έστω Richard Dawkins, Hitchens, Paine η είσαι άθεος από κωλο? Δεν απαντησες.

Το πουλάκι σου τουλάχιστον το παίζεις για διαμαρτυρία στο Χριστούλη ή τρως μόνο σουβλακια τη μεγάλη εβδομάδα;
1) το αν ειμαι νοητικο βρεφος εχει φανει απο τους ειδικους, των οποιων τα λογια εχουν σιγουρα μεγαλυτερη βαρυτητα απο ενος τυχαρπαστου Ψυχακια777

2) Διοικηση επιχειρησεων εχω τελειωσει, η εφορια ηταν ειρωνικη επειδη ρωτας στοιχεια, αλλα δεν δινεις τα αντιστοιχα δικα σου

3) δεν εχω διαβασει γιατι δεν υπαρχει χρονος για οοοοολα (δουλεια-ταινιες-μουσικη-βολτες-αθλητισμος-παρεα-γυναικα κτλ κτλ). Εαν εχεις διαβασει τι προσπαθεις να πετυχεις; Να μας κανεις φιγουρα; Αυτο που ξερω ειναι ο Ντοκινς, οπως κι αλλοι κορυφαιοι επιστημονες της εποχης μας (Ντε Γκρας Ταισον, Χοκινγκ) ειναι αθεοι

4) το πουλακι μου το παιζω ανημερα Πασχα και 15αυγουστο για να μετραει η αμαρτια διπλη και να εξασφαλισω μεγαλυτερο καζανι στην Κολαση
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Kαπως ετσι του 'εφυγε.'..
50-100 μετρα ΜΕΤΑ την στροφη...
2 πιθανες αιτιες....
ή φθαρμενα ελαστικα....
ή απενεργοποιημενα Antispin-ESP... κλπ συστηματα...
RIP στον τυπο!
Μετά και τη δημοσίευση του βίντεο από το βενζινάδικο, φαίνεται ότι ο συγχωρεμένος έχασε ακριβώς με τον ίδιο τρόπο τον έλεγχο. Στην ευθεία, του φεύγει λίγο δεξιά, πάει να το μαζέψει αριστερά και φεύγει εκτός.
 

SexyBeast

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
21
Θεός σχωρεστον ,αλλά ΓΤΠ "καλλιτέχνης"..ωραία πρότυπα για τους πιτσιρικάδες....η δε μουσική μαγεία....μπαφοι κοκες κλπ μλκιες.ΤΡΑΒΑΤΕ ΡΕ να κατεβάσετε κάνα σασμάν να γίνετε άντρες(θα γαμάτε κ καλυτερα)....τι μλκιες ακούει ο κόσμος σήμερα σαν "μουσική"....α ξέχασα τα όπλα...χαχαχαχαχχχ wannabe αμερικανακια
Έχει χάσει την έννοιά της η λέξη καλλιτέχνης.
 

SexyBeast

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
21
Μετά και τη δημοσίευση του βίντεο από το βενζινάδικο, φαίνεται ότι ο συγχωρεμένος έχασε ακριβώς με τον ίδιο τρόπο τον έλεγχο. Στην ευθεία, του φεύγει λίγο δεξιά, πάει να το μαζέψει αριστερά και φεύγει εκτός.
Πολύς κόσμος την έχει πατήσει έτσι και με λιγότερο γρήγορα αυτοκίνητα.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.178
Like
34.493
Πόντοι
9.931
Μετά και τη δημοσίευση του βίντεο από το βενζινάδικο, φαίνεται ότι ο συγχωρεμένος έχασε ακριβώς με τον ίδιο τρόπο τον έλεγχο. Στην ευθεία, του φεύγει λίγο δεξιά, πάει να το μαζέψει αριστερά και φεύγει εκτός.
Πιθανόν να ειχε απενεργοποιημένο τον ηλεκτρονικό έλεγχο ευστάθειας, γνωστo ως ESP η DSC.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
1) το αν ειμαι νοητικο βρεφος εχει φανει απο τους ειδικους, των οποιων τα λογια εχουν σιγουρα μεγαλυτερη βαρυτητα απο ενος τυχαρπαστου Ψυχακια777

2) Διοικηση επιχειρησεων εχω τελειωσει, η εφορια ηταν ειρωνικη επειδη ρωτας στοιχεια, αλλα δεν δινεις τα αντιστοιχα δικα σου

3) δεν εχω διαβασει γιατι δεν υπαρχει χρονος για οοοοολα (δουλεια-ταινιες-μουσικη-βολτες-αθλητισμος-παρεα-γυναικα κτλ κτλ). Εαν εχεις διαβασει τι προσπαθεις να πετυχεις; Να μας κανεις φιγουρα; Αυτο που ξερω ειναι ο Ντοκινς, οπως κι αλλοι κορυφαιοι επιστημονες της εποχης μας (Ντε Γκρας Ταισον, Χοκινγκ) ειναι αθεοι

4) το πουλακι μου το παιζω ανημερα Πασχα και 15αυγουστο για να μετραει η αμαρτια διπλη και να εξασφαλισω μεγαλυτερο καζανι στην Κολαση

1. Τελειωσες διοικηση επιχειρησεων απο τις πιο σκουπιδενιες σχολες και ηρθες εδω να μας κανεις επιδειξη σπουδων και μορφωσης?
Πανε παραπερα ρε παιδακι

2. Το εχω ξαναγραψει ηλεκτρολογος μηχανικος εμπ ειμαι και εχω δικη μου δουλεια απο τοτε που τελειωσα.

3. Μας λες με αλλα λογια οτι δεν εχεις γνωση γι αυτο για το οποιο μιλας. Αρα για ποιους ειδικους μιλας? Γι αυτους που εχεις αγνοια? Δηλαδη νιωθεις ανετος να μας λες εθελοντικα οτι εισαι ακομα ενας ασχετος με αποψη.

4. Αυτο και αν φαινεται.

bonus. Συναισθηματικα ασταθης και νευρικος εισαι και γελας σε καθε παραθεση? Μη προσπαθεις τοσο πολυ να εισαι ανετος θα κανεις ρυτιδες.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.889
Κριτικές
16
Like
14.709
Πόντοι
6.515
Φορουσε ζώνη? :think:
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Μετά και τη δημοσίευση του βίντεο από το βενζινάδικο, φαίνεται ότι ο συγχωρεμένος έχασε ακριβώς με τον ίδιο τρόπο τον έλεγχο. Στην ευθεία, του φεύγει λίγο δεξιά, πάει να το μαζέψει αριστερά και φεύγει εκτός.


Δεν πάει να το μαζέψει, κάνει το χειρότερο δυνατό, πατάει φρένο και ο τροχός με την μικρότερη πρόσφυση γίνεται άξονας περιστροφής.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
1) ...και δυο τρομαρες

2) η εκκλησια ειναι σκατα γιατι η βαση της ειναι μια απατη και το κοινο της αφελεις ανθρωπακια

3) ποιος ξερει τι τσιμπουκια πηρε ο κουλης στα μεγαλα κεφαλια της εκκλησιας και μιλανε ΥΠΕΡ του εμβολιασμου πλεον...ισως και επειδη πολλοι κληρικοι "εκοιμηθηκαν" ? βεβαια, θα επαιξε κι αυτο το ρολο του

4) φυσικα και με ενοχλει ο σκοταδισμος του Ισλαμ αλλα δεν μπορω να ασχοληθω και με αυτους. Ας βγαλουν ακρη τα ισλαμικα κρατη. Τα θελουν και τα παθαινουν. Ενω εαν και τα 7 δις ανθρωπων ειμασταν αθεοι....δεν θα ηταν καλυτερα; Μπεσα ρε, δεν θα ηταν καλυτερα; Ενας λιγοτερος λογος για διχασμο και αλληλλοσκοτωμους.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ο ιδιος ειναι σκουπιδι, ματι βγαζει


Σύνηθες παραλήρημα ανθρώπων που σταμάτησαν τα χάπια χωρίς να τους το πει ο γιατρός… :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom