Νέα

Σοβαρό τροχαίο Mad Clip

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 936
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
τοσο πολυ ερωτυλος εισαι δηλαδη ρε πιμποδικηγορε ?
κατι ειδα για μια που κοιμοταν και εσυ παλευες να χωσεις.
ισχυει οντως ?
Εκεινη το ζητησε, εγω δεν ψηνομουν. Την προτιμουσα ξυπνια
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Εκεινη το ζητησε, εγω δεν ψηνομουν. Την προτιμουσα ξυπνια
ναι αλλα για να στο ειπε, μαλλον @@ μπιχτης εισαι.
κοινως σου πηρε τα σωβρακα αν δεν το καταλαβες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
ναι αλλα για να στο ειπε, μαλλον @@ μπιχτης εισαι.
κοινως σου πηρε τα σωβρακα αν δεν το καταλαβες.
Ασε τύπε, δεν μασαω. Η συγκεκριμενη για να μεινει δυο χρονια μαζι μου μαλλον περνούσε πολυ καλα
Δεν ηταν η τυπισσα που θα εκανε συμβιβασμους σε τιποτα
Γι αυτο εξαλλου και στο τελος με παρατησε, γιατι δεν εβλεπε γαμο στον οριζοντα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Ασε τύπε, δεν μασαω. Η συγκεκριμενη για να μεινει δυο χρονια μαζι μου μαλλον περνούσε πολυ καλα
Δεν ηταν η τυπισσα που θα εκανε συμβιβασμους σε τιποτα
Γι αυτο εξαλλου και στο τελος με παρατησε, γιατι δεν εβλεπε γαμο στον οριζοντα
εσυ μπορεις να λες οτι δε μασας, ομως αλλα καταλαβα εγω.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056

στο 1.18 κανει τον σταυρο του πριν βουτηξει:headbang2::confused::confused::confused:
 

Κωλόγατο

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
228
Like
103
Πόντοι
1
1. Τελειωσες διοικηση επιχειρησεων απο τις πιο σκουπιδενιες σχολες και ηρθες εδω να μας κανεις επιδειξη σπουδων και μορφωσης?
Πανε παραπερα ρε παιδακι

2. Το εχω ξαναγραψει ηλεκτρολογος μηχανικος εμπ ειμαι και εχω δικη μου δουλεια απο τοτε που τελειωσα.

3. Μας λες με αλλα λογια οτι δεν εχεις γνωση γι αυτο για το οποιο μιλας. Αρα για ποιους ειδικους μιλας? Γι αυτους που εχεις αγνοια? Δηλαδη νιωθεις ανετος να μας λες εθελοντικα οτι εισαι ακομα ενας ασχετος με αποψη.

4. Αυτο και αν φαινεται.

bonus. Συναισθηματικα ασταθης και νευρικος εισαι και γελας σε καθε παραθεση? Μη προσπαθεις τοσο πολυ να εισαι ανετος θα κανεις ρυτιδες.
1) αυτην περασα, αυτην εβγαλα, δεν θα κατσω να την βγαλω εξω να την μετρησω εαν την εχεις μεγαλυτερη εσυ η εγω. Κομπλεξ δειχνει

2) ζμπουτζαμ ηλεκτρολογε μηχανικε του εμπ (αν ειναι αληθεια γιατι κι εγω αμα ηθελα σου εγραφα ιατρικη), δεν θα πηγαινα ποτε σε τετοια σχολη, δεν μου ταιριαζει. Το φλεξαρισμα αλα Μαντ Κλιπ αλλου, οχι σε μενα. Νομιζεις οτι θα σηκωθω ορθιος να σε χειροκροτησω;

3) οι πληροφοριες εκει εξω ειναι εκατομμυρια στην εποχη του ιντερνετ που ζουμε. Και πολλες φορες καθοδηγουμενες. Αν εσυ θες να διαβαζεις συγκεκριμενα πραγματα και μετα να τα παπαγαλιζεις, κανε το. Εγω προτιμω, οταν ακουω δυο αντικρουομενες πλευρες, να προσπαθω να τις δω την καθεμια απο την μερια της, και με αντικειμενικοτητα να παιδεψω το μυαλο μου ωστε να καταληξω. Οτι ακριβως ΔΕΝ κανει η βοθροδοξια δηλαδη (βαπτισμα σε βρεφικη ηλικια, θρησκευτικα στο σχολειο κτλ κτλ) που σε σπρωχνει προς το μερος της απο μικρο

4) η επομενη θα ειναι για σενα, με καποιο εικονισμα διπλα

μπονους. τι ηθελες να κανω; λαικ η θυμωμενη φατσουλα; γελοιοτητες γραφεις, γελιο θα βαλω
 

Κωλόγατο

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
228
Like
103
Πόντοι
1
Σύνηθες παραλήρημα ανθρώπων που σταμάτησαν τα χάπια χωρίς να τους το πει ο γιατρός… :confused:
λυγιζω κατω απο το βαρος της επιχειρηματολογιας σου, οποτε θα προσπαθησω να απαντησω αναλογα......καθρεφτακι
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
1) αυτην περασα, αυτην εβγαλα, δεν θα κατσω να την βγαλω εξω να την μετρησω εαν την εχεις μεγαλυτερη εσυ η εγω. Κομπλεξ δειχνει

2) ζμπουτζαμ ηλεκτρολογε μηχανικε του εμπ (αν ειναι αληθεια γιατι κι εγω αμα ηθελα σου εγραφα ιατρικη), δεν θα πηγαινα ποτε σε τετοια σχολη, δεν μου ταιριαζει. Το φλεξαρισμα αλα Μαντ Κλιπ αλλου, οχι σε μενα. Νομιζεις οτι θα σηκωθω ορθιος να σε χειροκροτησω;

3) οι πληροφοριες εκει εξω ειναι εκατομμυρια στην εποχη του ιντερνετ που ζουμε. Και πολλες φορες καθοδηγουμενες. Αν εσυ θες να διαβαζεις συγκεκριμενα πραγματα και μετα να τα παπαγαλιζεις, κανε το. Εγω προτιμω, οταν ακουω δυο αντικρουομενες πλευρες, να προσπαθω να τις δω την καθεμια απο την μερια της, και με αντικειμενικοτητα να παιδεψω το μυαλο μου ωστε να καταληξω. Οτι ακριβως ΔΕΝ κανει η βοθροδοξια δηλαδη (βαπτισμα σε βρεφικη ηλικια, θρησκευτικα στο σχολειο κτλ κτλ) που σε σπρωχνει προς το μερος της απο μικρο

4) η επομενη θα ειναι για σενα, με καποιο εικονισμα διπλα

μπονους. τι ηθελες να κανω; λαικ η θυμωμενη φατσουλα; γελοιοτητες γραφεις, γελιο θα βαλω

Εσυ βγηκες απο το δρομο σου για να ερθεις εδω να μας κανεις επιδειξη και μας λες για χριστιανισμο σε ασχετο θεμα, χωρις να σε ρωτησει κανεις.
Πηρες την απαντηση σε ΔΙΚΟΥΣ σου ορους και τωρα κλαις.
Οτι θα εκανε ενας μπεμπης δηλαδη.

Μη σταματας να νιωθεις ανετα να μας δειχνεις ποσο πελωριος κλοουν εισαι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Decipher

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2014
Μηνύματα
429
Like
1.298
Πόντοι
201
Και κάτι ακόμα: ο Mad Clip τα έχωνε συχνά στην παλιά φρουρά που τον έβλεπε με μισό μάτι, αλλά όπως φαίνεται κάτι σωστό είχαν να του πουν...


Στη ζωή οι έξυπνοι μαθαίνουν από τα λάθη των άλλων!
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
:priest:

Screenshot_24.jpg
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ασε τύπε, δεν μασαω. Η συγκεκριμενη για να μεινει δυο χρονια μαζι μου μαλλον περνούσε πολυ καλα
Δεν ηταν η τυπισσα που θα εκανε συμβιβασμους σε τιποτα
Γι αυτο εξαλλου και στο τελος με παρατησε, γιατι δεν εβλεπε γαμο στον οριζοντα
ολο και απο κάποιο αλλο κλαδί θα πιάστηκε :think:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Στη ζωή οι έξυπνοι μαθαίνουν από τα λάθη των άλλων!
σωστος...(εν μερη) αλλα οσο εξυπνος και να εισαι δε γίνεται να μη κάνεις λάθη...αρα ολο και κάποιος αλλος έξυπνος θα μάθει απο σενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom