Νέα

SOS! Γλείψιμο πατούσες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα corab4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ac69

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
19
Like
21
Πόντοι
0
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
60
Like
268
Πόντοι
20
Καθαρά, πεντακάθαρα και περιποιημένα.
Αν έχει και κανένα δακτυλιδάκι στο στο 2ο δάκτυλο ακόμη καλύτερα!
Γούστα είναι αυτά :buck2::buck2::buck2:
Στείλε μου δωράκι και θα το φορέσω
 

Amartoli EVA

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2024
Μηνύματα
28
Like
41
Πόντοι
0
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
60
Like
268
Πόντοι
20
Εμένα συνήθως θέλουν να είναι βρόμικα και κόβω βόλτες στο μπαλκόνι ξυπόλητη για να μείνει ευχαριστημένος ο πελάτης...
Η αλήθεια είναι πως και εγώ το έχω ακούσει αυτό. Η ξέρω γω στο κάμπινγκ ξυπόλυτη στο χώμα μέχρι να γεμίσει λάσπη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καθαρή, όπως στο βίντεο. Btw η τέχνη φαίνεται από μακριά!
Η αλήθεια είναι ότι το βίντεο το έβγαλα ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΆ μόλις βγήκα από το μπάνιο. Ήταν τόσο λαμπερά που ήθελα να τα δείξω κάπου
 
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
178
Like
321
Πόντοι
21
Η αλήθεια είναι πως και εγώ το έχω ακούσει αυτό. Η ξέρω γω στο κάμπινγκ ξυπόλυτη στο χώμα μέχρι να γεμίσει λάσπη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Η αλήθεια είναι ότι το βίντεο το έβγαλα ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΆ μόλις βγήκα από το μπάνιο. Ήταν τόσο λαμπερά που ήθελα να τα δείξω κάπου
Δηλαδή μύριζαν σαν την 1η ημέρα της Άνοιξης
 
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
178
Like
321
Πόντοι
21
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
178
Like
321
Πόντοι
21

Amartoli EVA

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2024
Μηνύματα
28
Like
41
Πόντοι
0
υποθέτω (προσοχή στον τόνο και το τελευταίο γράμμα) ότι αν το κυνηγήσεις, μπορεί να παίξει κάποια χορηγία... you never know
Από το στόμα σου και στων εταιρειών το αυτί, γιατί έχω και τις αναλογίες μοντέλου και το πρόσωπο μου το περιποιούμαι τόσο όσο χωρίς πλαστικές επεμβάσεις ακόμα, οπότε ΑΜΗΝ
 
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
178
Like
321
Πόντοι
21
Από το στόμα σου και στων εταιρειών το αυτί, γιατί έχω και τις αναλογίες μοντέλου και το πρόσωπο μου το περιποιούμαι τόσο όσο χωρίς πλαστικές επεμβάσεις ακόμα, οπότε ΑΜΗΝ
και να μην τις κανεις... πιστεψε με... ειναι καυλα να γερνας με αξιοπρεπεια (λεμε τωρα) και να μην γινεσαι τσιρκο.... κρατα ομορφη.. ;-)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom