Νέα

Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα don kihotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 557K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1

Μάλλον μούφα άρθρο - δεν φαίνεται να της μοιάζει στις φωτό. Το tineye βγάζει τα παρακάτω αποτελέσματα της μίας φωτογραφίας του άρθρου

 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
την είπες τη βλακεία σου παίχτη για τη θεσσαλονίκη...όλα έχουν άδειες...όλα έχουν χαρτιά...και οι κοπέλες ελέγχονται σε μόνιμη βάση...μάλιστα με μία όταν μου είχε σπάσει η καπότα είδα χαρτιά που για καλή μου τύχη ήταν της ακριβώς προηγούμενης μέρας...σοβαρό το θέμα αλλά μη το γαμήσουμε με την τρομολαγνεία...από την άλλη να μας γίνει όλους μάθημα
ρε φιλε εδω στην αθηνα εχου νομιμη αδεια μονο 6-7 απο τα 200 που λειτουργουν και στην θεσσαλονικη ειναι ολα νομιμα και ολες μονιμες και νομιμες, γερμανια εχετε γινει...μπραβο!
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
εξεταασις αγαπη μου εσυ
βρε αμαντα μαλλον εισαι του χωρου...λεω μηπως ξερεις για μαιμου εξετασεις?????για αλλη κοπελα να δινει δειγμα και αλλη να εκδιδεται???και ξερεις κατι δεν φταινε παντα οι κοπελες αλλα οταν πας με καποιον-α αγνωστη πας με προφθλαξη κουκλιτσα μου τις εξετασεις αστες στην ακρη για τους χαζους και τους δηθεν...οχι σε μενα βλεπεις ειμαι στον χωρο της δημοσιας υγειας σε ποστο που ξερω και τους σωστους και τα λαμογια και πιστεψε με οτι στον χωρο σας επικρατει ο νομος της μαφιας...συγνωμη αλλα λεω την αποψη μου και μονο....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ρε φιλε εδω στην αθηνα εχου νομιμη αδεια μονο 6-7 απο τα 200 που λειτουργουν και στην θεσσαλονικη ειναι ολα νομιμα και ολες μονιμες και νομιμες, γερμανια εχετε γινει...μπραβο!
εκει στο βορρα ειναι πολυ μπροστα τυπε :grin:
 

Επισκέπτης
βρε αμαντα μαλλον εισαι του χωρου...λεω μηπως ξερεις για μαιμου εξετασεις?????για αλλη κοπελα να δινει δειγμα και αλλη να εκδιδεται???και ξερεις κατι δεν φταινε παντα οι κοπελες αλλα οταν πας με καποιον-α αγνωστη πας με προφθλαξη κουκλιτσα μου τις εξετασεις αστες στην ακρη για τους χαζους και τους δηθεν...οχι σε μενα βλεπεις ειμαι στον χωρο της δημοσιας υγειας σε ποστο που ξερω και τους σωστους και τα λαμογια και πιστεψε με οτι στον χωρο σας επικρατει ο νομος της μαφιας...συγνωμη αλλα λεω την αποψη μου και μονο....
ναι ειμαι του χορου....και τα ξερω και αυτα αλλα πιστεψεμε με ολλααυτα που ακουμε δεν πιστεβω η μαλον θελω να πιστεψω οτι ολλες δεν θα κανανε τετια βλακια .....και εμεις πανω απο ολλα θελουμε να ειμαστε υγιές....
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
ρε τυποι αυτο το αρθρο στο mychannell γραφει για μια Αννα απο Φυλης!
τθ παιζει μαυτο? μουφα αρθρο η παιζει κατι?
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Να καθαριζουμε σιγα σιγα, βγαλτε τις φωτο και αυτων να δουνε ποιοι πρεπει να ψαχτουνε. Να ξερετε οτι πολλοι ειχαν εμπιστοσυνη στα μπορδελα γιατι ελεγχονταν. Εγω και δερματολογο που ειχα ρωτησει μου ειχε πει να μην φοβαμαι γιατι καθε 2 εβδομαδες περνανε τεστ οι κοπελες. Την ψιλιαστηκα απο το 2009 τη δουλεια και οταν φιλος εμφανισε HPV λοιμοξη μαλλον απο μπουρδελο και σταματησα. Τωρα με μπουταρη στη θεσσαλονικη εχουν γινει παρανομα ολα και εδω. Περα απο τα κτηνη, φταινε οι υγειονομικες αρχες που τις πληρωνουμε και ξυνονται. Μυνηστε το δημο γιατι δεν εκανε αυτα που οφειλε, αυτα ειναι εγκληματικα πραγματα, θελουν να αφανισουν τους ελληνες τελειως. Δωστε στα ζωα να καταλαβουν ποιος κανει κουμαντο.
Για εμενα φταινε αυτοι που δεν κανουν τους ελεγχους.
Αρχιστε και στη θεσσαλονικη να δουμε τι παιζει
stin thesaloniki minane gia 6 mines xoris adies logou diamarttiries apo ton kosmo pou menoun dipla ston vardari edw k 3 mines oli exoume adies k enoite k kopeles exoun ola ta aparetita xartia k pernane giatrous otan prepi , k fisika stin salonika doulevi mono mia kopela stin vardia opos orizi o nomos .gia mena fteei to kratos pou den dini adies sta magazia stin athina k ena ferni to alo k oti poles kopeles doulevoune stin athina xoris xartia einai gnosto ara avti i mpompa eitan thema xronou na skasei
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
βρε αμαντα μαλλον εισαι του χωρου...λεω μηπως ξερεις για μαιμου εξετασεις?????για αλλη κοπελα να δινει δειγμα και αλλη να εκδιδεται???και ξερεις κατι δεν φταινε παντα οι κοπελες αλλα οταν πας με καποιον-α αγνωστη πας με προφθλαξη κουκλιτσα μου τις εξετασεις αστες στην ακρη για τους χαζους και τους δηθεν...οχι σε μενα βλεπεις ειμαι στον χωρο της δημοσιας υγειας σε ποστο που ξερω και τους σωστους και τα λαμογια και πιστεψε με οτι στον χωρο σας επικρατει ο νομος της μαφιας...συγνωμη αλλα λεω την αποψη μου και μονο....
Σωστος !!!!!!!!
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
41
Like
3.677
Πόντοι
4.587
Σύμφωνα με το δελτίο ειδήσεων εντοπίστικαν ελληνίδα και δύο βουλγάρες στην Ομόνοια με τα ίδια προβλήματα. Προφανώς το πρόβλημα του AIDS και Ηπατίιδας στη Αθήνα έχει μεγαλύτερη έκταση από αυτή που φαντάζεται κάποιος. Κάποτε σε ένα thread εδώ μέσα είχαμε κάνει μία συζήτηση σχετικά με τις ιερόδουλες ότι είναι καλύτερο να πάνε εκτός Αττικής. Η καλύτερη λύση θα ήταν να τις συγκεντρώσουν όλες σε τρεις τέσσερις πολυλκατοικίες ή και περισσότερες για να μπορούν να ελέγχονται ευκολότερα. Παντού ξεφυτρώνουν νέα σπιτάκια, άλλες τρέχουν από εδώ άλλες από εκεί, όυτε γνωρίζει κανείς πόσες πουτάνες εκδίδονται στα σπίτια στους δρόμους στις αγγελίες και σε τι συνθήκες, εξ΄ άλλου πελάτες είμαστε και έχουν δει τα μάτια μας ουκ ολίγα. Κάτω από μία τέτοια κατάσταση είναι πολύ φυσικό να έρθει σύντομα και το AIDS όπως και ήρθε.  Η αποχή από τα μπουρδέλα είναι η καλύτερη κίνηση αυτή την στιγμή μέχρι να γίνει  ουσιαστική παρέμβαση από το κράτος.  
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Εδώ λέει ότι βρέθηκαν άλλες τρεις ιερόδουλες με Έιτζ από τότε που ξεκίνησαν ελέγχους  :o
[URL unfurl="true"]http://news.in.gr/greece/article/?aid=1231193737[/url]
Τώρα τι να πεις; Προφυλακτικό αγάπη μου!  :grin:
Αν σκεφτει κανεις οτι βρηκανε 4 συνολικα απο 70 εξετασεις την στιγμη που υπαρχουν συμφωνα με τον Λοβερδο πανω απο 500 οικοι εντος της αθηνας και στους οποιους λειτουργουν με βαρδιες 2-3 κοπελες στον καθεναν καταλαβαινει κανει οτι ειμαστε ακομη πολυ στην αρχη
καθως πολλες απο αυτες ισως εχουν σταματησει ηδη ενω δεν γνωριζουμε ποσες ειναι αυτες που εχουν φυγει ηδη εδω και μηνες
Αναφερομαι μονο για απλους οικους ανοχης και οχι για στουντιο μασατζιδικα Αμνεζια κτλ κτλ κτλ

Θα κλαψουν μανουλες και οικογενειες με δαυτο που εσκασε τωρα................

ΑΠΟΧΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΙΔΕΣ !!!!!!
 

Angus Fuck

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2011
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Νομιζω πως ηδη τα σπιτια θα ψαχνουν πελατη με τα κυαλι και αυτο θα εχει ως συνεπεια να γαμανε τα πακια που μεχρι προχθες τα εδιωχναν...η κατασταση δεν αλλαζει ευκολα...
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Σύμφωνα με το δελτίο ειδήσεων εντοπίστικαν ελληνίδα και δύο βουλγάρες στην Ομόνοια με τα ίδια προβλήματα. Προφανώς το πρόβλημα του AIDS και Ηπατίιδας στη Αθήνα έχει μεγαλύτερη έκταση από αυτή που φαντάζεται κάποιος. Κάποτε σε ένα thread εδώ μέσα είχαμε κάνει μία συζήτηση σχετικά με τις ιερόδουλες ότι είναι καλύτερο να πάνε εκτός Αττικής. Η καλύτερη λύση θα ήταν να τις συγκεντρώσουν όλες σε τρεις τέσσερις πολυλκατοικίες ή και περισσότερες για να μπορούν να ελέγχονται ευκολότερα. Παντού ξεφυτρώνουν νέα σπιτάκια, άλλες τρέχουν από εδώ άλλες από εκεί, όυτε γνωρίζει κανείς πόσες πουτάνες εκδίδονται στα σπίτια στους δρόμους στις αγγελίες και σε τι συνθήκες, εξ΄ άλλου πελάτες είμαστε και έχουν δει τα μάτια μας ουκ ολίγα. Κάτω από μία τέτοια κατάσταση είναι πολύ φυσικό να έρθει σύντομα και το AIDS όπως και ήρθε.  Η αποχή από τα μπουρδέλα είναι η καλύτερη κίνηση αυτή την στιγμή μέχρι να γίνει  ουσιαστική παρέμβαση από το κράτος.  
:thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom