Νέα

Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα don kihotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 557K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπερα.απεχω λιγο καιρο απο το σαιτ.απλα λεω οτι θελει αρκετη προσοχη απο εδω και περα.καποιοι απο εδω θα με αναγνωρισουν ειμαι στον ιατρικο χωρο και υπαρχουν και αλλες κοπελες που βρεθηκαν θετικες μεχρι τωρα,απλα επειδη δεν μπορω να πω περισσοτερα προσοχη γιατι αυτο που ανοιξε αφορα πολυ κοσμο...προσοχη και οχι κοροιδια και να θυμασται οτι ο καθενας ξερει μονο για τον ευατο του και οχι για τον διπλα του και εσυ αν προστατευεσαι και δεν εχει προστατευτει ο νομιμος συντροφος σου ( αντρογυνο-αραβωνας - σχεση ισως και μακροχρονη ) ειστε σιγουροι για το οτι ο αλλος σου ηταν πιστος και οτι μονο εσυ εκανες την κουτσουκελα????
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Άλλες τρεις εκδιδόμενες γυναίκες, εκ των οποίων οι δύο είναι Ελληνίδες, βρέθηκαν σήμερα θετικές στον ιό HIV που  κατά τη διάρκεια του υγειονομικού ελέγχου από τα ειδικά κλιμάκια του Κέντρου Ελέγχου Λοιμώξεων και Πρόληψης Νοσημάτων (ΚΕΕΛΠΝΟ).

Πρόκειται για ιερόδουλες, που εκδίδονταν στο κέντρο της Αθήνας, στην περιοχή της Ομόνοιας. Τα τρία νέα περιστατικά των οροθετικών γυναικών εντοπίστηκαν κατά τη διάρκεια υγειονομικού ελέγχου που έγινε το πρωί της Δευτέρας στο Κέντρο Αλλοδαπών, στην οδό Πέτρου Ράλλη.

Στο Κέντρο ελέγχθηκαν  24 γυναίκες, και μέσω του rapid test, του τεστ ταχείας δράσης στο οποίο υποβλήθηκαν διαπιστώθηκε ότι οι δύο εξ αυτών είναι οροθετικές.

Μάλιστα, κατά πληροφορίες, η μία εξ αυτών επιδιδόταν στην παροχή ερωτικών υπηρεσιών παρότι γνώριζε ότι είναι φορέας του ιού HIV. Η ιχνηλάτηση του ενδεχόμενου τρόπου μετάδοσης του ιού HIV από τις οροθετικές  ιερόδουλες μέσω της αναζήτησης των ανδρών που συνευρέθηκαν μαζί τους είναι πολύ δύσκολη έως απίθανη, δεδομένου ότι οι εκδιδόμενες δεν είχαν συγκεκριμένο χώρο εργασίας («πιάτσα»).

protothema.gr

Να καθαριζουμε σιγα σιγα, βγαλτε τις φωτο και αυτων να δουνε ποιοι πρεπει να ψαχτουνε. Να ξερετε οτι πολλοι ειχαν εμπιστοσυνη στα μπορδελα γιατι ελεγχονταν. Εγω και δερματολογο που ειχα ρωτησει μου ειχε πει να μην φοβαμαι γιατι καθε 2 εβδομαδες περνανε τεστ οι κοπελες. Την ψιλιαστηκα απο το 2009 τη δουλεια και οταν φιλος εμφανισε HPV λοιμοξη μαλλον απο μπουρδελο και σταματησα. Τωρα με μπουταρη στη θεσσαλονικη εχουν γινει παρανομα ολα και εδω. Περα απο τα κτηνη, φταινε οι υγειονομικες αρχες που τις πληρωνουμε και ξυνονται. Μυνηστε το δημο γιατι δεν εκανε αυτα που οφειλε, αυτα ειναι εγκληματικα πραγματα, θελουν να αφανισουν τους ελληνες τελειως. Δωστε στα ζωα να καταλαβουν ποιος κανει κουμαντο.
Για εμενα φταινε αυτοι που δεν κανουν τους ελεγχους.
Αρχιστε και στη θεσσαλονικη να δουμε τι παιζει
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
Του παρθεναγωγείου είσαι;
Άκου "σχέση" και "ειλικρινείς".
Που ζεις;
Ξέρεις πως λέγεται το site στο οποίο μπήκες;
Καμία σχέση με "ειλικρινείς σχέσεις".

Χα χα χα. Μάλιστα.
όπως και να χει, εφόσον εκδίδεται μια γυναικα πρέπει να είναι υγιείς για το καλό όλων. Κανείς δεν θέλει να κολλήσει ΣΜΝ και ΑΙDS. Εκτός αν είναι καμμια νέα μόδα και έμεινα πίσω....
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
Είναι να τραβάς τα μαλλιά σου με αυτά που γράφουν μερικοί....  :headbang:

Αυτο που μου κάνει εντύπωση, είναι που παίρνετε στα σοβαρα τον πικερ...
το άτομο που προσπαθούσε επι 2 χρόνια
να πουλήσει ενα ζευγαρι μεταχειρισμένα reebook
να παρει 20 ευρω
να πάει μεταξουργειο  :jerking:

Ελεος  :uglystupid:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ρε μάγκες κατι άσχετο και σχετικό μαζί :grin: το λιοντάρι που είναι; :grin: τώρα με τη φασαρία μήπως τρέχει για εξετάσεις....ο τύπος γαμούσε ακαποτα οτι κινούταν :grin:
ο λιονταρης τυπε απηυθυνε αγωνιστικο χαιρετισμο και δηλωσε αηδιασμενος απτα λαθη που εκανε στο παρελθον
μας προετρεψε μαλιστα ολους του σαιτ εννοω να κανουμε μονο safe sex
δεν κανω πλακα αληθεια εγινε αυτο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Είναι να τραβάς τα μαλλιά σου με αυτά που γράφουν μερικοί....  :headbang:

Αυτο που μου κάνει εντύπωση, είναι που παίρνετε στα σοβαρα τον πικερ...
το άτομο που προσπαθούσε επι 2 χρόνια
να πουλήσει ενα ζευγαρι μεταχειρισμένα reebook
να παρει 20 ευρω
να πάει μεταξουργειο  :jerking:

Ελεος  :uglystupid:
τελικα τα πουλησε ομως :rockon:
 

Επισκέπτης
ο λιονταρης τυπε απηυθυνε αγωνιστικο χαιρετισμο και δηλωσε αηδιασμενος απτα λαθη που εκανε στο παρελθον
μας προετρεψε μαλιστα ολους του σαιτ εννοω να κανουμε μονο safe sex
δεν κανω πλακα αληθεια εγινε αυτο
τύπε ..σορυ..δεν το ήξερα..αν έγινε αυτό ...τι να πω χάλασε ο κόσμος..και ο λιονταρης.. :2funny:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
με αυτα και με αυτα το AIDS παει συννεφο
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
ο λιονταρης τυπε απηυθυνε αγωνιστικο χαιρετισμο και δηλωσε αηδιασμενος απτα λαθη που εκανε στο παρελθον
μας προετρεψε μαλιστα ολους του σαιτ εννοω να κανουμε μονο safe sex
δεν κανω πλακα αληθεια εγινε αυτο
επιβεβαιωνω μενει μονο ο μαρης πλεον :grin:
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
να ζητανε τι κοπελα μου???μην ανοιξω το στομα μου...4 κοπελες μια ρωσιδα μια βουλγαρα και 2 ελεινιδες ...

2 ελεινιδες :o
το συμπερασμα ειναι να γαμαμε πολωνεζες και αλβανιδες
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Χα χα χα. Μάλιστα.
όπως και να χει, εφόσον εκδίδεται μια γυναικα πρέπει να είναι υγιείς για το καλό όλων. Κανείς δεν θέλει να κολλήσει ΣΜΝ και ΑΙDS. Εκτός αν είναι καμμια νέα μόδα και έμεινα πίσω....
συμφωνω με την τοποθετηση σου και φυσικα δεν εχει να κανει η ειλικρινεια με το ονομα του σαιτ
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Να καθαριζουμε σιγα σιγα, βγαλτε τις φωτο και αυτων να δουνε ποιοι πρεπει να ψαχτουνε. Να ξερετε οτι πολλοι ειχαν εμπιστοσυνη στα μπορδελα γιατι ελεγχονταν. Εγω και δερματολογο που ειχα ρωτησει μου ειχε πει να μην φοβαμαι γιατι καθε 2 εβδομαδες περνανε τεστ οι κοπελες. Την ψιλιαστηκα απο το 2009 τη δουλεια και οταν φιλος εμφανισε HPV λοιμοξη μαλλον απο μπουρδελο και σταματησα. Τωρα με μπουταρη στη θεσσαλονικη εχουν γινει παρανομα ολα και εδω. Περα απο τα κτηνη, φταινε οι υγειονομικες αρχες που τις πληρωνουμε και ξυνονται. Μυνηστε το δημο γιατι δεν εκανε αυτα που οφειλε, αυτα ειναι εγκληματικα πραγματα, θελουν να αφανισουν τους ελληνες τελειως. Δωστε στα ζωα να καταλαβουν ποιος κανει κουμαντο.
Για εμενα φταινε αυτοι που δεν κανουν τους ελεγχους.
Αρχιστε και στη θεσσαλονικη να δουμε τι παιζει
την είπες τη βλακεία σου παίχτη για τη θεσσαλονίκη...όλα έχουν άδειες...όλα έχουν χαρτιά...και οι κοπέλες ελέγχονται σε μόνιμη βάση...μάλιστα με μία όταν μου είχε σπάσει η καπότα είδα χαρτιά που για καλή μου τύχη ήταν της ακριβώς προηγούμενης μέρας...σοβαρό το θέμα αλλά μη το γαμήσουμε με την τρομολαγνεία...από την άλλη να μας γίνει όλους μάθημα
 

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
εξεταασις αγαπη μου εσυ

όταν δούλευα ντελιβεράς η ταρίφα που ζητάγαν για το βιβλιάριο υγείας που είναι υποχρεωτικό στα επισιτιστικά επαγγέλματα ήταν 50 ευρώ. Κάποια ανάλογη ταρίφα θα υπάρχει και για τα υπόλοιπα επαγγέλματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom