Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
τι θες μωρη γριά ξεδοντιαρα κακασχημη και ζηλιάρα;;;;;;;;
και τρώγεσε μαζί μου;;;;;; ΔΕΝ θα το γλυτώσης το κερατο θα σου την......
:knockinb: :fuck1: :fuck2: :2on1: :pipa2: :tits2: :tits: :fuck2: :fuck1: :knockinb: την Ξανθιά που να χτυπιέσε κατω + τις σερβιτόρες σου.Εκτος την κουτρα που θα πέση στην κουζίνα σου.
( Στο  κολητάρι μου τον  ΦΛ όμως θα πληρώνω).

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Παιδες ΠΡΟΣΟΧΗ!!!Ο ΔΑΣΚΑΛΟΣ δεν παιζει αυτα που λεει τα πραγματοποιει εγω κοντεψα να χασω την ξανθια μου!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Παιδες ΠΡΟΣΟΧΗ!!!Ο ΔΑΣΚΑΛΟΣ δεν παιζει αυτα που λεει τα πραγματοποιει εγω κοντεψα να χασω την ξανθια μου!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!! σαν δεν ντρεπεσαι λέω εγω.
γι' αυτο χαθηκες τρείς μέρρες τώρα;;;;;;;;;;;;;;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Αρκάνς μου έσωσες την βραδυά που πήγε να πάει τέλειως στραβά.

Η νεαρά έχει μέλλον αρκεί να προσέξει τον εαυτό της και να καλωπιστεί καλύτερα.
αντε να κανω και εγω καμια καινουργια ανακαλυψη,γιατι ο αλλαν μας εχει παρει μονοτερμα ολους.
στα δικο του γηπεδο παιζουμε ολοι.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καλησπέρα σε όλους

μετά από πολύυυυ καιρο ξαναγύρισα κι εγώ μια βραδυά στα παλιά μου τα λημέρια στην Σόφια με τον φίλο μου. Έμπειρος πλέον με τις συμβουλές όλων εδώ ήξερα τι ήθελα.

Και ήθελα την tiffany η οποία μου έχει δώσει στο παρελθόν στιγμές μεγάλης ηδονής. Την πήρα τηλ. την προηγούμενη μου είπε οκ αλλα... όταν εφτασα και της έστειλα λεπτομέρειες που να έρθει είπε ότι είναι πολύ κουρασμένη και δεν μπορεί....Γαμ΄την ατυχία μου

Μου το έχει ξανακάνει αυτό κι έτσι της έβγαλα μια κίτρινη κάρτα. Όπότε πήγε αργά και πρέπει να βρώ αντικαταστάτρια. Πάμε λοιπόν στην γνωστή μας Darina. Οκ έρχομαι σε μια ώρα μου λέει. Πέρασε μιάμισι και δεν ήρθε. Παίρνω τηλ. το σηκώνει ένας άντρα..που είναι Νταρίνα ρε κολέγκα..λέει κάτι σε σπασμένα αγγλικά ότι δεν επιβεβαίωσα...τρία ερωτηματικά εγώ...οπότε πάω γρήγορα στην επόμενη επιλογή (ευχαριστώ φίλε arcans) την Πέτια. Τηλ το σηκώνει μια κοπέλα η οποία μιλούσε καλά αγγλικά. Μου λέει ευγενικά ότι θα πρέπει να ξέρω ότι η Πέτια δεν μιλάει αγγλικά (ο ήξερα). Μπράβο λέω..πολύ  επαγγελματισμός. Επειδή ξέρω κάτι κουτσά στραβά σέρβικα λέω οκ θα συνενοηθούμε.

Λοιπόοοον, arcans έβγαλες Λαβράκι. Η κοπέλα άνετη κατ' αρχήν και χαμογελαστή. Με το χιουμοράκι της και καλό social time όσα καταλαβαινα  :grin:

Παρουσία: πρόσωπο μέτριο όχι τίποτα ιδιαίτερο αλλά συμπαθητικό. Σώμα αρκετά καλό, αδύνατη με καλές αναλογίες. Στήθος μικρό και σφιχτό (εμένα έτσι μ' αρέσει) κόλος ωραιότατος αλλά πολύ μαλακός (αγύμναστός;) σε υφή. Δύο μεγάλα τατουάζ στην πλάτη. Σέξυ παρουσία γενικά αλλά και σέξυ διάθεση. Καθαρή μου φάνηκε, έκανε και ντουζάκι πριν.

Στο δια ταύτα τώρα, στο sex η κοπέλα το ΄χει. Είναι καυλιάρα και μπαίνει κατ' ευθείαν στο παιχνίδι χωρίς μη με εξάιρεση τα βαθιά φιλιά στο στόμα (που δυστυχώς εγώ τα θέλω και γι' αυτό με χάλασε λίγο). Πίπα καλούτσικη αλλά πάντως δεν είναι το δυνατό της σημείο. Όταν όμως την βάλεις κάτω και το...βάλεις τότε το παιχνίδι απογειώνεται. Χωρίς λιπαντικά υγρή και συμμετέχει με αληθοφανείς αντιδράσεις τόσο που νομίζεις ότι είσαι με γκομενάκι που χτύπησες στο μπάρ. Κανένα μη σε δάχτυλα, σε εναλλαγή στάσεων, σε αγριάδες..όλα με συμμετοχή χαρούμενη και ιδιαίτερα σεξουαλική.

Στο ενδιάμεσο των δύο "μαχών" που είχαμε καλή συζήτηση με χιούμορ, κάναμε μαζί και ντουζάκι. όλα ωραία. Μπάινει στο top 3 της Σόφιας.

Η τιμή 100 ευρώ το δίωρο.

[size=10pt]Για τον φίλο κάλεσα την Alex την γνωστή από τα ποστ του Άλαν. Ο φίλος μου έμεινε καταυχαριστημένος. Πολύ καλά αγγλικά και social time και στο sex πολύ καλή, ειδικά στοματικό.

Εδώ θα πρέπει να σημειώσω ότι έμεινα στο EXPO hotel το οποίο δεν είναι φιλικό ιδιαίτερα με τα κορίτσια γιατί οι πορτιέρηδες θέλουν να σου δώσουν τα δικά τους. Μέχρι τώρα είχα πρόβλημα στα εξής ξενοδοχεία: expo, City, Grand hotel. Σε αυτά είχα κλείσει μονόκλινο και με υποχρέωσαν να πληρώσω δίκλινο επειδή ήρθε η κοπέλα.

Αυτά άντε και σε καλύτερα...
[/size]

Το Ρεσεψιονίστα ποιός τον κατσαδιασε εσυ ή ο φίλος σου;;;;;;;;;;;;;
κατι εμαθα σχετικά....................... και ρεσπέκτ με πολύ σεβασμό απο Αλεξ διότι μάλωσε για πάρτι της χωρις καν να την εχει δεί και αν την γουστάρη.
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Εδώ θα πρέπει να σημειώσω ότι έμεινα στο EXPO hotel το οποίο δεν είναι φιλικό ιδιαίτερα με τα κορίτσια γιατί οι πορτιέρηδες θέλουν να σου δώσουν τα δικά τους. Μέχρι τώρα είχα πρόβλημα στα εξής ξενοδοχεία: expo, City, Grand hotel. Σε αυτά είχα κλείσει μονόκλινο και με υποχρέωσαν να πληρώσω δίκλινο επειδή ήρθε η κοπέλα.

Αυτά άντε και σε καλύτερα...

Το ιδιο ακριβως συμβαινει και στο GreenVille, το Sheraton ειναι αναλογα με το τυπο που ειναι στη reception.
οσο για το Kempisnki θα μαθω τη δευτερα (6/12) το βραδι που θα ειμαι επανω. Αν ειναι κανενας συναγωνιστης επανω θα χαρω να τα πουμε
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Το Ρεσεψιονίστα ποιός τον κατσαδιασε εσυ ή ο φίλος σου;;;;;;;;;;;;;
κατι εμαθα σχετικά....................... και ρεσπέκτ με πολύ σεβασμό απο Αλεξ διότι μάλωσε για πάρτι της χωρις καν να την εχει δεί και αν την γουστάρη.
μπορει να μην την ειχε δει,αλλα ηξερε οτι το προιον ειναι made in allan,και πιστοποιημενο με iso9002,ηταν σιγουρος οτι ητανε καλο.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
αρχηγε πηρες πετια τελικα.ωραιος. ;) ;) ;) ;) ;)
αν θυμασε και στο πμ σου ειχα πει οτι δεν ξερει αγγλικα αλλα ξερει ιταλικα.
τελος παντως σημασια εχει οτι περασες καλα.
παντως και η πετια και η αλεξ ειναι καλα στανταρακια για καποιον που δεν βρισκει τιποτα καλυτερο στην σοφια.απο το να πεσει σε καμια μπουρουχα και να κλαιει τα λεφτα του,1000 φορες αυτες.
[size=10pt]οσο για νταρινα-τιφανι,με αυτες πρεπει να να ασχοληθει ο αλλαν,και να τις μαλωσει λιγο,γιατι απο αυτα που διαβαζω την ειδαν λιγο ντιβες.[/size]
ακου εκει ο νταβας τις νταρινας ηθελε και επιβεβαιωση ο μαλακας.οταν ειχαμε παρει εμεις μεσοβδομαδιατικα(αλλαν ξερεις)τεταρτη μερα,ηρθε με 200χλμ στο ξενοδοχειο.
οσο για την αλλη την τιφανι πρεπει να την ειδε η playvizita 2010 τις σοφιας,τηλεφωνα δε σηκωνει,κουρασμενη ειναι.υπομονη και βγαινει το 2010,το 2011 θα φερει καινουργια τεμαχια,και την βλεπω μετα να πλενει σκαλες και αυτη.

Ναι φιλε αρκ θα τις επιπληξω ανάλογα... :fuck1: :fuck1: :fuck2: :fuck2: :2on1: :2on1: :pipa1: :pipa1: :pipa2: :pipa2: :zfuck: :knockinb: 

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Καταρρακτώδεις βροχές 30-40 λίτρων ανά τετραγωνικό δημιούργησαν σοβαρά προβλήματα τόσο στη Σόφια, όσο και γενικότερα στην Κεντρική και τη Δυτική Βουλγαρία. Η Πολιτική Προστασία της χώρας κήρυξε «πορτοκαλί» κώδικα σε 14 δυτικές περιφέρειες, όπου οι πλημμύρες θεωρούνται ιδιαίτερα απρόβλεπτες και επικίνδυνες.

    «Φουσκωμένα» ποτάμια, που ξεχειλίζουν γέφυρες, κατολισθήσεις, που κλείνουν περάσματα στα βουνά, πλημμυρισμένα υπόγεια και ισόγεια στις πόλεις, είναι οι εικόνες, που κυριαρχούν στους τηλεοπτικούς σταθμούς της χώρας.

Τα παραπάνω είναι από το αθηναϊκό πρακτορείο ειδήσεων. Του νου σου Άλαν! Μείνε σπίτι να  :knockinb:

 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καταρρακτώδεις βροχές 30-40 λίτρων ανά τετραγωνικό δημιούργησαν σοβαρά προβλήματα τόσο στη Σόφια, όσο και γενικότερα στην Κεντρική και τη Δυτική Βουλγαρία. Η Πολιτική Προστασία της χώρας κήρυξε «πορτοκαλί» κώδικα σε 14 δυτικές περιφέρειες, όπου οι πλημμύρες θεωρούνται ιδιαίτερα απρόβλεπτες και επικίνδυνες.

    «Φουσκωμένα» ποτάμια, που ξεχειλίζουν γέφυρες, κατολισθήσεις, που κλείνουν περάσματα στα βουνά, πλημμυρισμένα υπόγεια και ισόγεια στις πόλεις, είναι οι εικόνες, που κυριαρχούν στους τηλεοπτικούς σταθμούς της χώρας.

Τα παραπάνω είναι από το αθηναϊκό πρακτορείο ειδήσεων. Του νου σου Άλαν! Μείνε σπίτι να  :knockinb:

τι μαλακιες ειναι αυτές;;;;;;;  παπαρια κοινώς τίποτα εχει βροχές αλλα ολλα μια  χαρά και βόλτα πήγα και για ψωνια πηγα και για καφε και όλλα καλά.
ποιος τις λεει αυτες τι μακακιες;;;;;;;;;;;;;
πες τους να πάνε να  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:


Για  :knockinb: :fuck1: :fuck2: :2on1: :knockinb: δέν εκατσε σημερα ειναι νωρίς ακόμα οι γκομενες δεν θελουν πιεση τα πρωινά  :think: :think: :think: :think: :think: :think:....  απο αυτη την ωρα και μετα ειναι καλά,,,
( δεν μιλώ για βιζιτες) αυτες δεν εχουν ώρα...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
και για καμάκι πηγα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!
Την παρασκευή και Σάββατο ειναι ημέρες απο τις φοιτήτριες και τις γαζώτριες και πλακοραφούδες που βγαίνουν σεριάνι στην αγορά....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

καλές περασιες στο Μόλλ Σόφια και χαμός στο Μόλλ καρφουρ.

τωρα εσεις ακουστε τις παπαριες των ΜΜΕ.

 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Επειδή σχεδιάζω ταξιδάκι στην Σόφια που μπορώ να βρω αυτά τα μωρά?

http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/95036117876624927841.jpg[/img[/URL]]

Μένουν στην Σόφια?
Κάνουν λεσβιακό ή απλώς το κάνουν για την φωτό?
Ρωτάω γιατί κάμποσες σελίδες πίσω τις πόσταρατε και δείχνουν πολύ καλές!!!!!

 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Επειδή σχεδιάζω ταξιδάκι στην Σόφια που μπορώ να βρω αυτά τα μωρά?

http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/95036117876624927841.jpg[/img[/URL]]

Μένουν στην Σόφια?
Κάνουν λεσβιακό ή απλώς το κάνουν για την φωτό?
Ρωτάω γιατί κάμποσες σελίδες πίσω τις πόσταρατε και δείχνουν πολύ καλές!!!!!


[/quote]

ζευγαράκι ειναι μεν αλλά πολλά τα λεφτά Αρηηηηηηηηηηηηηη.......
100 € η καθε μια ανa ώρα και οι δυο μαζί 200 χ2 ώρες 400 € αντεχεις;;;;;
χωρος πιάτσας  ΠΛΑΝΕΤ _ Ντολτσε βιτα.
Αν δεν φορτωθουν εκει  μετα τις 12.00 ιν Σιτυ κλάμπ.
TEDI & ANDREEVA. (TA ONOMATA)


Σημ,: παρακαλώ πολύ λιγο προσεκτικά τις ερωτησεις σας θα μπορουσα να βρώ  μπελά μου αν δεν με γνωριζαν διΑΦΟΡΟΙ ΦΙΛΟΙ....
Σε πμ οτι θελεις για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις και μου τα χώνουν πισω απο την πλάτη μου.
εχω ακουση αρκετα.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Την 3η της παρέας που μπορώ να την βρω?
Γουστάρω κουαρτέτο....... :rockon:

URL]]
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Την 3η της παρέας που μπορώ να την βρω?
Γουστάρω κουαρτέτο....... :rockon:

http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/78807455772956955801.jpg[/img[/URL]]


[/quote]

Δεν εχω ιδέα κάνε μια βόλτα απο Πλάνετ και θα βρείς πολλες Ωραιες και εμφανισιμες κοπέλλες
μην κολάς σε κατι συγκεκριμένο, δεν ειναι βιζιτούδες εκει του τυπου μιας ωρας οπως οι επαγγελματιες.
Θα βρης πολλές ωραιες και εμφανισιμες απο κει και πέρα το παιχνίδι δικο σου κερασματα διασκεδαση και  τα δωράκια σε χρήμα ή σε ειδος.
ο χωρος προσφέρεται για γνωριμιες  καλού επιπεδου.
δεν μπορεις να κανης παιχνιδι τυπου ποσα  , τοσα  παρτα και ελα μαζί μου - προσεξετο λιγο.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Δεν εχω ιδέα κάνε μια βόλτα απο Πλάνετ και θα βρείς πολλες Ωραιες και εμφανισιμες κοπέλλες
μην κολάς σε κατι συγκεκριμένο, δεν ειναι βιζιτούδες εκει του τυπου μιας ωρας οπως οι επαγγελματιες.
Θα βρης πολλές ωραιες και εμφανισιμες απο κει και πέρα το παιχνίδι δικο σου κερασματα διασκεδαση και  τα δωράκια σε χρήμα ή σε ειδος.
ο χωρος προσφέρεται για γνωριμιες  καλού επιπεδου.
δεν μπορεις να κανης παιχνιδι τυπου ποσα  , τοσα  παρτα και ελα μαζί μου - προσεξετο λιγο.
Σε ευχαριστώ παίχτη....
Είσουν κατατοπιστικότατος, με έβαλες στο κλίμα!!!!
Να περνάς καλά συναγωνιστή!!!!
 

aapsou

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2010
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Την 3η της παρέας που μπορώ να την βρω?
Γουστάρω κουαρτέτο....... :rockon:

http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/78807455772956955801.jpg[/img[/URL]]


[/quote]

την 3η της παρεας μπορεις να την βρεις στο ιντερνετ/κλαμπς/μπαρακια/βουλγαρικα μπουζουκια κλπ
ειναι γνωστη τραγουδιστρια στη βουλγαρια (ονοματος andrea) και πρωην μοντελο-κατι σα τη δικια μας τζουλια-
αρα πανε σε κανα πλανετ κ ισως την δεις εκει , παντως.. δε θελω να σου ριξω το ηθικο αλλα ΑΝ πηδιεται θα θελει πολλλλααααααααα λεφτα(σιγουρα πανω απο τα 100-200ε που αναφερθηκαν) και σιγουρα να σαι και λιγο στα κυκλωματα της μιας και υποθετω αυτη θα  πηγαινει με τιποτε 'μεγαλα' ονοματα(επιχειρηματιες στη σοφια κλπ), οπως ειπα ειναι η βουλγαρικη εκδοση της τζουλιας (περιπου , αντε πες δν εχει κανει τσοντα αυτη) οποτε οπως προειπαν θελει αλλο χειρισμο

[MEDIA=youtube]WBHv0pO94JQ[/MEDIA]

[MEDIA=youtube]eMT0rHM6yas[/MEDIA]
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Να σου πει ο House στην Πυλη Αξιου που θα τις βρεις αν θελεις Νεωπα !!!!

   
URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom