Νέα

Σοφία Φυρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easyrider77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
711
Like
2.546
Πόντοι
446
εγω θα στο αντιστρεψω...
εμφανισιακα αυτος ο τριμαλακας ειναι πολυ καλυτερος απο τη φυρου..., του αξιζει πολυ πιο ωραια γκομενα.
η φατσα της φυρου ειναι μετριοτατη σκυλοφατσα.
εχει κανει καριερα λογω βυζιων και κωλου.

Ήθελα να το γράψω και αυτό αλλά θα έπεφταν να με φάνε..

Αυτό που της δίνω, ειδικά για ελληνίδα, είναι ότι γυμνάζεται και τα κιλά της εγκυμοσύνης τα έχασε σε χρόνο dt.
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.335
Πόντοι
1.056
Τύποι συγχωρήστε με αν έχει ξαναμπεί το παρακάτω βίντεο, δεν έχω παρακολουθήσει όλες τις σελίδες του νήματος (είναι και πολλές)

 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
728
Like
956
Πόντοι
86
  • Like
Αντιδράσεις: linear

Jenson Button

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2021
Μηνύματα
984
Like
8.763
Πόντοι
1.046
Πάντως από τα βίντεο ο Κοψιάλης έχει γίνει τρελό παιδοβούβαλο!!Το ακριβώς αντίθετο με την Φύρου που έγινε και μάνα,τι να πεις μετά...
Μετά ο μαλάκας ενοχλούνταν που της έστελνε μηνύματα ο Πετρετζίκης...
Και μιας και μας διαβάζεις Αλέξανδρε κόψε την μάσα,γιατί σε λίγο δεν θα χωράς από την πόρτα, και δεν θα είναι από τα κέρατα......
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.435
Like
2.531
Πόντοι
456
Σ αρεσουν ψηλές κι εσενα τύπε?
Εγω γουσταρω γκομενες απο 1,80 κι επανω,αν και δεν τις βρισκεις τοσο ευκολα!

Οι ψηλές γυναίκες είναι δυσεύρετες και κατά συνέπεια μεγαλύτερης αισθητικής αξίας. Η συγκεκριμένη μόνο βυζί πουλάει, ντυμένη casual στο δρόμο δεν νομίζω να γύρναγε κανένας.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.110
Πόντοι
10.411
JxToQBn.gif
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
541
Like
2.392
Πόντοι
446
Τι ανεβάζει ρε φίλε;
Ο τύπος είναι απίστευτος από την μια κυνηγάει κάποιον αν γράψει κάτι για την γυναίκα του και από την άλλη την δείχνει με το Στρινγκ κατεβασμένο στα πόδια της ξαπλωμένη και σκεπασμένη με σεντόνι με τον κολλητό του στο ίδιο δωμάτιο τα πάντα κάνει για μερικές χιλιάδες like αύριο μεθαύριο άμα τον ρωτήσει ο γιος του τ είναι αυτό το θα πει;Κάναμε πλάκα ότι ο κολλητός μου πήδηξε την μάνα σου;
 

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.137
Like
3.672
Πόντοι
456
Σε 5-6 χρόνια δεν θα έχει Φράγκο ο τύπος. Η Φυρού θα βιζιταρει Μύκονο -Dubai, ο γιος σε 15 χρόνια που θα τα βλέπει θα λέει "τι μαλάκας είναι αυτός"
 
Τελευταία τροποποίηση:

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.622
Πόντοι
2.816
Πάντως από τα βίντεο ο Κοψιάλης έχει γίνει τρελό παιδοβούβαλο!!Το ακριβώς αντίθετο με την Φύρου που έγινε και μάνα,τι να πεις μετά...
Μετά ο μαλάκας ενοχλούνταν που της έστελνε μηνύματα ο Πετρετζίκης...
Και μιας και μας διαβάζεις Αλέξανδρε κόψε την μάσα,γιατί σε λίγο δεν θα χωράς από την πόρτα, και δεν θα είναι από τα κέρατα......
Ποιο μέλος του βου.κομ είναι τύπε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom