Νέα

Σοφία Φυρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easyrider77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
728
Like
956
Πόντοι
86
φαινεται ψώνιο παντως...την εχει πιστεψει για τα καλά
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.202
Πόντοι
1.056
frame.jpg

Μεγάλη ψώλα, η Σοφία! :alivedick:


ass-to-grass-sofia.gif
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.180
Like
34.497
Πόντοι
9.931
Αυτος ο τυπος θα πρεπει να παει στην Τηνο, να ανεβει γονατιστός μεχρι την Παναγια και να αναψει μια λαμπαδα 2 μετρα τουλαχιστον!

Ο τυπος γαμαει ενα απο τα καλύτερα μουνια της showbiz στην ηλικιακή κατηγορια τον 30 ενω ο ιδιος ειναι ενας διάσημος μπουχεσας!
 

Διαγραμμένο μέλος 69683

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2009
Μηνύματα
551
Like
2.656
Πόντοι
446
Σου παραθέτω το παρακάτω ανέκδοτο και όποιος κατάλαβε. - κατάλαβε... Διάβασε το και θα καταλάβεις... Βγαλμένα από την ζωή είναι όλα φίλε..

Ένας τύπος πηγαίνει μια μέρα σε ένα μπαρ και παραγγέλνει ένα ποτό.
Ξαφνικά εκεί που περίμενε την παραγγελία του έρχονται 2 μουναρες και πηγαίνουν σε έναν κακομούτσουνο, κακάσχημο τύπο στην γωνιά, τον παίρνουν μαζί τους και φεύγουν.
Ο τύπος είναι λίγο απορημένος αλλά δεν δίνει σημασία....Την άλλη μέρα πάλι αυτός πηγαίνει στο μπαρ και παραγγέλνει πάλι και επαναλαμβάνεται το ίδιο σκηνικό.
Άλλες δύο γυναίκες μουναρες, έρχονται στο μαγαζί, πηγαίνουν στην γωνία και παίρνουν τον πανάσχημο τύπο και φεύγουν.
Ο τύπος πάλι απορημένος αλλά δεν δίνει σημασία.
Το σκηνικό αυτό επαναλαμβάνεται κάθε μέρα.
Έρχονται δυο - τρεις γυναίκες, πανέμορφες και έπαιρναν τον τύπο αυτό και έφευγαν.
Ύστερα από καμιά εβδομάδα ο τύπος μας είχε τελείως απορήσει για το τι γινόταν και έτσι σκέφτηκε να ρωτήσει τον μπάρμαν:
– Δεν μου λες ρε μπάρμαν.. Εδώ και μια εβδομάδα παρατηρώ την ίδια κατάσταση με αυτόν τον χλεχλέ.
Πώς καταφέρνει και τα κάνει αυτά;
– Δεν ξέρω ρε φίλε λέει ο μπάρμαν.. κι εγώ την ίδια απορία έχω. Εγώ τον παρακολουθώ εδώ κι έναν μήνα… και πράγματι, λεφτά δεν έχει, αμάξι δεν έχει, φάτσα όπως βλέπεις είναι χάλια, δεν ξέρει να μιλάει.
Ενώ το μόνο που κάνει είναι να κάθεται σε εκείνη την γωνιά και να γλύφει τα φρύδια του…
 
Τελευταία τροποποίηση:

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.139
Κριτικές
8
Like
32.298
Πόντοι
6.536
Πω ρε πούστη....

:O
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.433
Κριτικές
3
Like
12.218
Πόντοι
3.506

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom