Νέα

Smartphones

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα OmarNow
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Τι smartphone εχετε;;;

  • iPhone

    Ψήφοι: 144 25,7%
  • Android

    Ψήφοι: 342 61,1%
  • Windows Phone

    Ψήφοι: 48 8,6%
  • Έχω μια μπακατέλα που κρατάει 5 μέρες η μπαταρία

    Ψήφοι: 77 13,8%
  • Ubuntu

    Ψήφοι: 4 0,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    560

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Οποιος δινει πανω απο ενα 200αρι σημερα για κινητο τα εχει για πεταμα imo..
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
εντυπωσεις απο xiaomi red mi note 4x pro prime? :think:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326

στο φβ μου εσκασε και το ακολουθησα απο περιεργεια να δω αν ισχυει και ειναι αληθινο η εκδοση 3/16 εχει τοσο δεν το εχω τωρα αλλα με λιγο ψαξιμο θα το βρεις
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Tim Cook:
Κόψτε τον καθημερινό σας καφέ και θα μπορέσετε να αγοράσετε το iPhone X!

Αν και πολλοί είναι εκείνοι που θεωρούν απαγορευτική την τιμή του iPhone X, o CEO της Apple έκανε ξεκάθαρο ότι έχει διαφορετική αντίληψη, υπερασπιζόμενος σαφώς την τιμή της συσκευής.

Συγκεκριμένα, ο ίδιος τόνισε, ότι μπορείτε να το αποκτήσετε μόλις έναντι 33 δολαρίων το μήνα, με κάποιο πρόγραμμα δόσεων.
Προσθέτει, ότι κάτι τέτοιο είναι αρκετά φθηνότερο από την αγορά ενός καφέ «σε αυτά τα ακριβά καταστήματα», ενώ οι χρήστες μπορούν να εξοικονομήσουν ως 350 δολάρια με το iPhone που έχουν ήδη στην κατοχή τους.

Κατά τη διάρκεια του launch event του επετειακού iPhone X, ο Cook επισκέφθηκε ένα Apple Store στο Palo Alto.
Η επίσκεψη σε κάποιο Apple Store την ημέρα κυκλοφορίας ενός νέου iPhone αποτελείπαράδοση που την ακολουθεί από τότε που έγινε CEO το 2011.

Το μήνυμα που στην ουσία θέλει να περάσει ο Cook είναι ότι αν το iPhone σας φαίνεται ακριβό, θα πρέπει να περιορίσετε τον εθισμό σας στην καφεΐνη όσο και τις καθημερινές επισκέψεις στα Starbucks

Παιρνουμε xiaomi και μας μενουνε 1200 ευρω για καφεδες,σουβλακια και πουτανες για ενα χρόνο.Οσο για το σκουπιδι το αμερικανικο να το βαλουν στον πατο τους
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Υπαρχει ενα κινητο που γαμαει.. Τιμη περιπου 500 ευρω με επεξεργαστη Snapdragon 835, RAM 8 GB, μνημη 128 GB, διπλη SIM, διπλη καμερα πισω 16αρα και η μπροστινη επισης 16αρα, 5,5 ιντσες οθονη 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio  με προστασια Corning Gorilla Glass 5, μπαταρια στα 3300 Li-Po 3300 mAh, δακτυλικο αποτυπωμα μπροστα και αλουμινενιο σασι.
Δεν σας λεω πια μαρκα ειναι. Μπορειτε να το βρειτε ομως.
Μπορει να μου πει καποιος ενα λογο (πλην της αξιας μεταπωλησης) που θαπρεπε να προτιμησω το iphone ή ενα Samsung Note 8 , αντι του ανω περιγραφομενου κινητου; Βρειτε μου ενα λογο.....
και εγω τυπε δεν είμαι οπαδος της apple ουτε γουστάρω να δινω τοσα λεφτα στα κινητο.το iPhone x όμως εχει φερει καποια features που θα τα δουμε από του χρονου και περα στις άλλες μαρκες κινητών.ενα είναι το face id το οποιο θα χρησιμοποιείται και σε αγορες μεσω apple pay.δευτερο είναι το animoji το οποιο εχει πανω από 50 χαρακτήρες καρτουν και μπορεις να στειλεις μεχρι και ηχιτικο μυνημα.επισης είναι all screen τηλεφωνο και βασικο μενου δεν εχει.εχει και αλλα features  τα οποια τωρα δεν θυμαμε.
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
ρε αλανια αγγελιες για κινητα εδω που μπορω να βαλω , πουλαω ενα χιαομι redmi 3s
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Παιρνουμε xiaomi και μας μενουνε 1200 ευρω για καφεδες,σουβλακια και πουτανες για ενα χρόνο.Οσο για το σκουπιδι το αμερικανικο να το βαλουν στον πατο τους



Α γεια σου !  :thumbsup:
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
για έμενα είναι ένα πλήρες τηλέφωνο το xiaomi note 4...
ετσι πιστευω κι εχω διαβασει και εγω...σε προσιτη τιμη με πολυ καλες κι αξιοπιστες επιδοσεις....βαζει κατω πολυ ακριβοτερα ''ονοματα'' σε συσκευες...
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.860
Κριτικές
8
Like
19.336
Πόντοι
4.636
ετσι πιστευω κι εχω διαβασει και εγω...σε προσιτη τιμη με πολυ καλες κι αξιοπιστες επιδοσεις....βαζει κατω πολυ ακριβοτερα ''ονοματα'' σε συσκευες...
Το πιο σημαντικό πράγμα που πρέπει να προσέξει κάποιος είναι ο επεξεργαστής επειδή δοκίμασα και τα δύο τηλέφωνα και για αυτό το λέω μην σας ξεγεγελά...
το 10 πύρινο mtk το οκταπύρηνο snapdragon είναι καλύτερο...
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
Το πιο σημαντικό πράγμα που πρέπει να προσέξει κάποιος είναι ο επεξεργαστής επειδή δοκίμασα και τα δύο τηλέφωνα και για αυτό το λέω μην σας ξεγεγελά...
το 10 πύρινο mtk το οκταπύρηνο snapdragon είναι καλύτερο...
εννοεις ο snapdragon καλυτερος απο mtk?απ οτι εχω διαβασει οι αποψεις διιστανται...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εγω από ότι καταλαβα δινουμε
30 ευρω για το 90% της χρησης τηλεφωνου που είναι τηλεφωνήματα και μηνυματα.
30 ευρω για το άλλο 10% της χρησης του τηλεφωνου που είναι ιντερνετ-παιχνιδια-εφαρμογες-φωτογραφικη-βιντεο.
70 ευρω για να μην κολλαει και μας σπαει τα νευρα.
και από κει και πανω ότι δινουμε είναι για την μοστρα , η οποια λογω μεγέθους κινητου τελικα δεν γινεται διοτι δεν είναι κανενα ογκωδες αμαξι για να φαινεται, στην τσεπη είναι όταν βολταρεις, στην τσαντα όταν εισαι θαλασσα κλπ. μου αρεσει που καποιοι άπλες δινουν 1000 ευρω παραπανω για να εχει μοστρα το κινητο τους ένα δαγκωμενο μηλο 1 εκατοστο το οποιο δεν φαινεται ουτε όταν το εχεις στην τσεπη ουτε όταν μιλας και το γραπώνεις.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
τριπλασιασε τα, για να μη τρως κολληματα.
Διαφωνω και εγω με την αγορα κινητου μοστρας, αλλα οχι να παρουμε και αυτο του κατοσταρικου, και σε 3 μηνες να ταχει φτυσει.
Ειχα παρει τον Samsung Note3 και το κρατησα 3,5 χρονια. Το αλλαξα γιατι του ελειπαν καποιοες συχνοτητες (λογω παλαιοτητος) και ετσι ειχα προβληματα με το 4G σε μερικες περιοχες, και γιατι ηθελα ενα αλλο με 2 SIM.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom