Νέα

Smartphones

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα OmarNow
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Τι smartphone εχετε;;;

  • iPhone

    Ψήφοι: 144 25,7%
  • Android

    Ψήφοι: 342 61,1%
  • Windows Phone

    Ψήφοι: 48 8,6%
  • Έχω μια μπακατέλα που κρατάει 5 μέρες η μπαταρία

    Ψήφοι: 77 13,8%
  • Ubuntu

    Ψήφοι: 4 0,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    560
OP
OP
OmarNow

OmarNow

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2014
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Κάτι που ΑΝ σου πέσει από τα χέρια θα μαζεύεις για πολύ ώρα τα κομμάτια του. :pipa3: :pipa3: :pipa3:
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Μιας και είχα ζητήσει βοήθεια πριν την αγορά κινητού μου, τελικά αν θυμάστε μερικοί είχα πάρει το Sony Z2.

Μετά από κάποιο διάστημα χρήσης του έχω να πω πως δεν έχω κανένα μα κανένα παράπονο από το κινητό.

Το κινητό είναι σφαίρα ! Η μπαταρία έχει τον ατελείωτο. Αν ενεργοποιήσεις και το στάμινα φτάνουμε άνετα 3,5 μέρες.

Το μόνο θεματάκι του κινητού είναι το ηχείο του από θέμα έντασης. Επειδή είναι αδιάβροχο κινητό έχει μια λογική να μην είναι και τόσο δυνατό.

Κατά τα άλλα μπόμπα ! Το σερφάρισμα του είναι εκπληκτικό, κάμερα πολλή καλή. Πραγματικά νιώθω ότι έκανα την τέλεια επιλογή.

αααα και κάτι ακόμα. Μετά από χρήση κάμερας το κινητό ζεσταίνεται κοντά στην κάμερα. Αυτά και ευχαριστώ όσους με βοηθούσαν στο να επιλέξω κινητό τότε.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
samsung note 4 παιδια.....τι να λεμε;αλλη φαση το εργαλειο
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
γνωμες για το vodafone smart 4 max στα 129 ευρω?
χθεςπηρα στα χερια μου το συγκεκριμενο.
πρωτες εντυπωσεις το κινητο γαμαει!
πολυ μεγαλη οθονη(δεν βολευει ολους)
πολ γρηγορο ιντερνετ,καλη αναλυση καμερας και
γρηγορος επεξεργαστης.ολα αυτα σε παρα πολυ καλη
τιμη (129) γι αυτα που παιρνεις που ικανοποιουν
τον μεσο χρηστη.με την προσφορα αυτη εγινε χαμος
και δεν μπορουσα να το βρω πουθενα
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
χθεςπηρα στα χερια μου το συγκεκριμενο.
πρωτες εντυπωσεις το κινητο γαμαει!
πολυ μεγαλη οθονη(δεν βολευει ολους)
πολ γρηγορο ιντερνετ,καλη αναλυση καμερας και
γρηγορος επεξεργαστης.ολα αυτα σε παρα πολυ καλη
τιμη (129) γι αυτα που παιρνεις που ικανοποιουν
τον μεσο χρηστη.με την προσφορα αυτη εγινε χαμος
και δεν μπορουσα να το βρω πουθενα
Καλοριζικο τυπε εγώ έχω να πω οτι με το που πήρα χαβαι 4πυρηνο....το αιφον απλα μαρεση εμφανησιακα και σαν εικονίδια που έχουν οι μαγγες..κατα τα αλλά σερνετε....είναι μονο για να γιουτιουμπαρης..να βλέπεις την.και να ππεζής παιχνίδια....εδώ μπαίνουν απο το χαβαι και τρεχη πιο καλά και απο το ΠΣ μου :rockon:
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Καλοριζικο τυπε εγώ έχω να πω οτι με το που πήρα χαβαι 4πυρηνο....το αιφον απλα μαρεση εμφανησιακα και σαν εικονίδια που έχουν οι μαγγες..κατα τα αλλά σερνετε....είναι μονο για να γιουτιουμπαρης..να βλέπεις την.και να ππεζής παιχνίδια....εδώ μπαίνουν απο το χαβαι και τρεχη πιο καλά και απο το ΠΣ μου :rockon:
συμφωνω σε ολα.κι εγω τα ιδια σκεφτομουν χθες.
το 4g ειδικα πεταει
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
συμφωνω σε ολα.κι εγω τα ιδια σκεφτομουν χθες.
το 4g ειδικα πεταει
Δεν χοραει πολλά παιχνίδια βέβαια  ... Αλλά πεζό στο αιφον παιχνίδια...  ;) Αλλά δεν θα είχα το σιφόν κύρια συσκευή...και ναχανα ίντερνετ μπλουτουθ..Φότο βίντεο..μαικρο σ ντ κάρτα μνήμης 0ου είναι πολύ χρήση μη κτλ....εκανα το αιφονακι δευτεραντζα...
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
TidpZc1GK9JlItE5FH9MUTxjCZNojTz_LlmDKwJTVRUQg-XZ8ugANLLTrCMT9UuHj9c=w300-rw



Για όσους έχουν Android...έχει βγει δωρεάν χάρτης,που δεν χρειάζεται ίντερνετ...
Κατεβάζεις τον χάρτη στην συσκευή και τέλος...

HERE Beta: Offline maps & nav
Nokia Apps LLC  - January 12, 2015



Description
Here’s to finding your way no matter where you are. Here’s to embracing the world around you and daring to explore new places without fear of getting lost. Here’s to having the confidence to live your life, because you know exactly where you’re going.
HERE allows you to search, navigate or get directions around the world — even without an Internet connection. Simply save our interactive maps to your phone or tablet and they’ll continue to work for you offline, wherever you are.
With HERE you’ll have a map for every moment. Find restaurants and shops in your area and make spontaneous plans with your friends by sharing your location privately via Glympse. Or prepare for a future trip by personalising maps with all the places you’d like to explore as soon as you arrive. You can even check out ratings and reviews from Trip Advisor, Lonely Planet and more.
Wherever you travel by car, you’ll have offline access to world-class navigation with turn-by-turn voice directions. You’ll even get live traffic and public transport information, so you can always find the quickest way.
Here’s how you can experience your world in new, exciting ways:
• Always know where you’re going: Turn-by-turn drive and walk voice guidance even without an Internet connection.
• Maps that always work for you: Interactive maps of more than 100 countries that you can save and continue to use offline.
• Choose the fastest transport option: Integrated public transport maps, directions and information for more than 800 cities in more than 40 countries.
• Avoid delays: Real-time traffic and road closure information in more than 40 countries around the world.
• Plan trips before you go: Personalise maps from your phone or here.com and store all the places you’d like see for when you get there.
• Meet friends here and there: Glympse lets you share your location and what time you’ll get there by SMS or email.
δε χρειαζεται...βρειτε απο καποιον φιλο σας το blackmart.
ειναι εφαρμογη που οτι εχει το play store πληρωτεο,εκει το χει τσαμπα και κατεβαστε το ndrive και καθαρισατε.Μπορεις να κατεβασεις ολο τον κοσμο σε χαρτες...Μιας κ μιλησατε για gps...
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Εγω νομιζω μπορω να το στειλω το blackmart με μειλ σε οποιον θελει.Μετα το περναει στο κινητο,το εγκαθιστα και απο κει βρισκει οτι θελει.Βασικο να εχει εγκαταστησει κ το file manager γιατι το αντιστοιχο εργοστασιακο δε βλεπει τον φακελο του blackmart.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Και στο HERE μπορείς να κατεβάσεις πέραν της Ελλάδας και την Ευρώπη και τον κόσμο όλο για χρήση off-line, βασικά μνήμη να έχεις να αποθηκεύεις. Αλλά και το Google Maps (κατά την γνώμη μου το καλύτερο και πιο ενημερωμένο) έχει δυνατότητα για τοπική αποθήκευση χαρτών για off-line χρήση, και είναι και επισήμως δωρεάν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom