Νέα

Smartphones

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα OmarNow
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι smartphone εχετε;;;

  • iPhone

    Ψήφοι: 144 25,7%
  • Android

    Ψήφοι: 342 61,1%
  • Windows Phone

    Ψήφοι: 48 8,6%
  • Έχω μια μπακατέλα που κρατάει 5 μέρες η μπαταρία

    Ψήφοι: 77 13,8%
  • Ubuntu

    Ψήφοι: 4 0,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    560
OP
OP
OmarNow

OmarNow

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2014
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
το λογισμικό μπορεί να τα υποστηρίξει. Το θέμα είναι ποια είναι αυτή η εφαρμογή που χρειάζεται 4-8 πυρήνες;
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
το λογισμικό μπορεί να τα υποστηρίξει. Το θέμα είναι ποια είναι αυτή η εφαρμογή που χρειάζεται 4-8 πυρήνες;
τα παιχνιδια ειναι απαιτητικα .... τωρα ποσους πυρηνες θελουν  :idiot:

δηλαδη το πχ ανδροιντ ειναι σχεδιασμενο για πολλους πυρηνες ?
 
OP
OP
OmarNow

OmarNow

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2014
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
τα παιχνιδια ειναι απαιτητικα .... τωρα ποσους πυρηνες θελουν  :idiot:

δηλαδη το πχ ανδροιντ ειναι σχεδιασμενο για πολλους πυρηνες ?

αν δεν ήταν αλήθεια θα είχε αποκαλυφτεί σαν σκάνδαλο
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
πριν λιγο πηγα για καφε στο κεντρο της θεσσαλονικης το μεσημερακι που ειχε ακομα μερα εξω...
πηρε ενας φιλος μου ενα κινεζικο 8πυρηνο και καλα και 13mp camera και και και...
το τι κολλημα ειχε δεν μπορει να φανταστειτε, και μολις το πηρε μονο το facebook ειχε βαλει επανω...
πηγε να μου κανει και κοντρα στην φωτογραφικη γιατι και καλα εχουμε ιδια αναλυση καμερας στα 13mp...
αυτος με τον κινεζο και εγω με το samsung galaxy note 3 που εχω...
τον καιμενο τον στεναχωρησα τοσο πολυ που σκεφτεται να βρει μια δικαιολογια να το στειλει πισω ΜΗΠΩΣ παρει τα λεφτα του...
ενταξει οτι πληρωνεις παιρνεις...150 ευρω ειχε ο κινεζος...και το δικο μου ειχε ξεκινησει με 800 ευρω...(εγω δεν το πηρα 800 εννοειται)
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
πριν λιγο πηγα για καφε στο κεντρο της θεσσαλονικης το μεσημερακι που ειχε ακομα μερα εξω...
πηρε ενας φιλος μου ενα κινεζικο 8πυρηνο και καλα και 13mp camera και και και...
το τι κολλημα ειχε δεν μπορει να φανταστειτε, και μολις το πηρε μονο το facebook ειχε βαλει επανω...
πηγε να μου κανει και κοντρα στην φωτογραφικη γιατι και καλα εχουμε ιδια αναλυση καμερας στα 13mp...
αυτος με τον κινεζο και εγω με το samsung galaxy note 3 που εχω...
τον καιμενο τον στεναχωρησα τοσο πολυ που σκεφτεται να βρει μια δικαιολογια να το στειλει πισω ΜΗΠΩΣ παρει τα λεφτα του...
ενταξει οτι πληρωνεις παιρνεις...150 ευρω ειχε ο κινεζος...και το δικο μου ειχε ξεκινησει με 800 ευρω...(εγω δεν το πηρα 800 εννοειται)
εγω εχω το s 3 κ το καλοκαίρι έκανα πλάκα σε κάτι iPhone5 κ στο τέλος θέλανε όλοι το τηλ μου για φωτογραφίες τους τρελανα στο κάζο χε χε...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
πριν λιγο πηγα για καφε στο κεντρο της θεσσαλονικης το μεσημερακι που ειχε ακομα μερα εξω...
πηρε ενας φιλος μου ενα κινεζικο 8πυρηνο και καλα και 13mp camera και και και...
το τι κολλημα ειχε δεν μπορει να φανταστειτε, και μολις το πηρε μονο το facebook ειχε βαλει επανω...
πηγε να μου κανει και κοντρα στην φωτογραφικη γιατι και καλα εχουμε ιδια αναλυση καμερας στα 13mp...
αυτος με τον κινεζο και εγω με το samsung galaxy note 3 που εχω...
τον καιμενο τον στεναχωρησα τοσο πολυ που σκεφτεται να βρει μια δικαιολογια να το στειλει πισω ΜΗΠΩΣ παρει τα λεφτα του...
ενταξει οτι πληρωνεις παιρνεις...150 ευρω ειχε ο κινεζος...και το δικο μου ειχε ξεκινησει με 800 ευρω...(εγω δεν το πηρα 800 εννοειται)
ενταξει εχει και καποια με καλη καμερα πχ to doogee ,to thl κλπ.....φυσικα οτι λεει 13 mp δεν ειναι και 13 να εξηγουμαστε
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
εγω εχω το s 3 κ το καλοκαίρι έκανα πλάκα σε κάτι iPhone5 κ στο τέλος θέλανε όλοι το τηλ μου για φωτογραφίες τους τρελανα στο κάζο χε χε...
ρε μμαν εγω εχω το σ5 ολες μα ολες οι ρυθμισεις βγαζουν τα προσωπα πεπλατυσμενα ελαφρα  :S,,τοχεις παρατηρησει στο παλιο μοντελο που εχεις εσυ?και στο αυτοματο να το βαλεις τα ιδια
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
ελαχιστα κινεζικα ειναι εφαμιλλα η και ανωτερα απο τα samsung.εχοντας περασει απο 3 galaxy(s,s2,s5)κατεληξα στο xiaomi mi3w και θα αλλαξω μολις τα φτυσει...370 ευροπαικα αλλα ΠΙΣΤΟΛΙ!!!!!!!!
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
ελαχιστα κινεζικα ειναι εφαμιλλα η και ανωτερα απο τα samsung.εχοντας περασει απο 3 galaxy(s,s2,s5)κατεληξα στο xiaomi mi3w και θα αλλαξω μολις τα φτυσει...370 ευροπαικα αλλα ΠΙΣΤΟΛΙ!!!!!!!!

και εγω ειχα μια απαραδεκτη εικονα για τα κινεζικα μεχρι που γνωρισα τα Xiaomi και πλεον δεν κοιταω αλλη μαρκα για κανενα λογο ... καμερα, επεξεργαστη στα παντα ανωτερα απο ιφολες και σαμσουνγκ..αλλωστε δεν ειναι τυχαιο οτι στα λιγα χρονια λειτουργιας της εταιρειας εχει ηδη γινει η 3η μεγαλυτερη στο κοσμο
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
και εγω ειχα μια απαραδεκτη εικονα για τα κινεζικα μεχρι που γνωρισα τα Xiaomi και πλεον δεν κοιταω αλλη μαρκα για κανενα λογο ... καμερα, επεξεργαστη στα παντα ανωτερα απο ιφολες και σαμσουνγκ..αλλωστε δεν ειναι τυχαιο οτι στα λιγα χρονια λειτουργιας της εταιρειας εχει ηδη γινει η 3η μεγαλυτερη στο κοσμο
ΔΥΣΤΥΧΩΣ οι κινεζοι θα κυριαρχησουν στην παγκοσμια αγορα πολυ συντομα!!!ηδη η samsung μειωνει την παραγωγη κ την εξελιξη κατα 30% στην γκαμα της...τα φτηνα εργατικα βλεπεις....
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ρε τυποι που θα βρω καλωδιο για ανταπτορα φορτιστη κινητου sony-ericsson ?

URL]]
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
ρε μμαν εγω εχω το σ5 ολες μα ολες οι ρυθμισεις βγαζουν τα προσωπα πεπλατυσμενα ελαφρα  :S,,τοχεις παρατηρησει στο παλιο μοντελο που εχεις εσυ?και στο αυτοματο να το βαλεις τα ιδια
οχι δεν εχω δει κατι τέτοιο η φωτο είναι σούπερ κ δεν το αλλάζω με τίποτα μόνο με το note 4 θα το έκανα μαν που είναι τουμπαναρα.
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
310
Πόντοι
5.785
στον πειραια μολις βγει απο τον ηλεκτρικο εχει τυπακια που πουλανε οτι καλωδιο θες με ελαχιστα ευρω... εχω παρει το γνωστο χταποδι εδω κ 5 χρονια και ακομα δουλευει.. δεν ειχα δωσει πανω απο 5 ευρω
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
στον πειραια μολις βγει απο τον ηλεκτρικο εχει τυπακια που πουλανε οτι καλωδιο θες με ελαχιστα ευρω... εχω παρει το γνωστο χταποδι εδω κ 5 χρονια και ακομα δουλευει.. δεν ειχα δωσει πανω απο 5 ευρω
εγω στο σχιστο ειχα ακουσει,το θεμα ειναι οτι ψαχνω κατι αμεσα να βρω,πηρα ενα απο ομονοια και κανει 2 μερες να φορτισει η μπαταρια και το πλερωσα και 5,50 ευρα  :new_shocked:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Ο snapdragon 410 είναι πιο δυνατός απ' τον ΜΤΚ6592;
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Σκεφτόμουν αγορά UMI Zero ή Coolpad f2 ή ZTE V5 Max. Aλλά αν είναι πολύ ισχυρότερος ο σναπντράγκον θα πάρω το τελευταίο.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Σκεφτόμουν αγορά UMI Zero ή Coolpad f2 ή ZTE V5 Max. Aλλά αν είναι πολύ ισχυρότερος ο σναπντράγκον θα πάρω το τελευταίο.

Τύπε το UMI,δεν έχει τον απλό ΜΤΚ...αλλά τον Τ... ;)
Ούτε 200€ δεν κάνει...προσφορά... :sunglasses:


Brand UMI
Model UMI ZERO
Product Type Android Phone, 3G Smartphone
SIM Card Type One Standard Card, One Micro Card

Network
3G Support
Band WCDMA 900/2100MHz
GSM 850/900/1800/1900MHz
SIM Card Dual SIM Dual Standby

OS and CPU
Operating System Android 4.4
CPU Type MTK6592T, 2.0GHz, Octa Core


URL]]
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
σωστος ο μπιλυ13
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom