Νέα

Σκότωσαν 20χρονη στα Γλυκά Νερά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kolofatseas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 181K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.368
Κριτικές
1
Like
35.439
Πόντοι
6.256
Μιλάμε ο τύπος έχει πρόγραμμα :confused:
Αυτος ειναι 100 τοις εκατο συνειδητοποιημενος, οπως η αλλη που εριξε το βιτριολι.
Τετοια ατομα αμετανοητα το μονο που τους αξιζει ειναι ενα σαπισμα στο ξυλο καθε δυο τρεις μηνες
Οπως οι τυπου κουφοντινας,
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.347
Πόντοι
1.056
Αυτος ειναι 100 τοις εκατο συνειδητοποιημενος, οπως η αλλη που εριξε το βιτριολι.
Τετοια ατομα αμετανοητα το μονο που τους αξιζει ειναι ενα σαπισμα στο ξυλο καθε δυο τρεις μηνες
Οπως οι τυπου κουφοντινας,
Μην σου πω ότι το απολαμβάνει κιόλας.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.368
Κριτικές
1
Like
35.439
Πόντοι
6.256
Ομως με παπαιωαννιδη δεν εχουμε σόου.
Ενας Κούγιας νομιζω θα ταν οτι επρεπε,
 

Antonio Capito

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
199
Like
231
Πόντοι
21
Όπως και πολλοί άλλοι δικηγόροι δεν βγήκαν να μιλήσουν όπως σε άλλες υποθέσεις
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Ενω θα επρεπε να γοητευονται με τον τροπο που σκεφτεσαι.
Ναι?

Δυστυχώς όμως είναι και απαραίτητες.Μόνος δεν μπορεί να ζήσει κανένας,τουλάχιστον για μεγάλο διάστημα.

Θα το ξαναπώ άλλη μια φορά,υπάρχουν καλές περιπτώσεις αλλά τις βρίσκεις μόνο μέσω κονέ και παρεών.Αυτή είναι η μεγάλη μαλακία στην Ελλάδα.Ο κάθε μαλάκας που απλά τυχαίνει να είναι στην κατάλληλη παρέα,τρώει.

Δικτύωση,χωρίς αυτό ότι άλλα χαρίσματα μπορεί να έχεις ακυρώνονται.Γιατί καμία δεν θα σου δώσει ευκαιρία να της τα δείξεις,επειδή δε σε ξέρει.Ή τουλάχιστον καμία από αυτές που θα ήθελες κι εσύ.

Αδερφε μου Sad παν μετρον αριστον. Η ιδιοτελεια στο μυαλο καθε γυναικας ειναι δεδομενη,ας ξεκινησουμε απο αυτο. Καθε γυναικα γοητευεται απο το στατους και τον "κυκλο". Αυτο δε σημαινει οτι κοιταει μονο αυτα! Ριξε διχτυα σε λιγοτερο δοκιμες μουνοπαγιδες,πχ σε φουρνους , βιβλιοθηκες και καφετεριες take-away:dancing: Ξερεις ποσες τιμιες κορασιδες της διπλανης πορτας θα γνωρισεις ετσι? Παιξε μπαλιτσα και θα δεις οτι το χαμογελο και το τακτ σου θα τις γδυσουν αλλοτε μακροπροθεσμα και αλλοτε βραχυπροθεσμα.

Θα εχεις ετοιμα ΠΑΝΤΑ ραβασακια με μικρο ονομα και κινητο ,ωστε ανα πασα στιγμη μετα απο δυο-τρεις τυπικες κουβεντες να τα προσφερεις, χωρις να γινεσαι πιεστικος ζητωντας κινητο. Σε μουνοπαγιδες στανταρακια ΒΕΒΑΙΑ οπως βιβλιοθηκες η take way θα βλεπεις πιο τακτικα καποιες γκομενες που ξερεις οτι συχναζουν εκει. Αρα θα εχεις την ευκαιρια να δωσεις ραβασακι μεταγενεστερα.
Παντα με τακτ και διακριτικοτητα. Ετσι θα τις αιφνιδιασεις και θα τρυπησεις το μυαλο τους με μυστηριο. Αυτο ψαχνουν κυριως, το μυστηριο και το απροσμενο. Ακομα και αν εχεις 5 ευρω στην τσεπη. Θα εισαι ο εαυτος σου. Αν εισαι μπουλης,δε θα υποδυθεις τον κουλ. Αν παλι εισαι πιο διαχυτικος,δε θα υποδυθεις το μιζερο εσωστρεφη μπουλη για να γινεις αρεστος. Οσο και αν αρκετες οπως ΣΩΣΤΑ εχεις αναφερει ψαχνουν τετοιους γιατι τους εχουν του χεριου τους. ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΣΟΥ,εσυ να γαμησεις θελεις, οχι να κανεις πιρφορικη σχεση. Αν προκυψει αργοτερα και σχεση,καλοδεχουμενη εφοσον σε γεμιζει. Αν η αποπειρα σου βγει ξινη γιατι θα σε θεωρησει πεφτουλα,παλι ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΣΟΥ. Συνεχιζεις ...αυτες πολλες,εμεις λιγοι :dancing:

Η δικαστινα της δικης μου ιστοριας ειχε φτασει σε σημειο να μου πει "α δε μπορω μαζι σου,εισαι πολυ κοινωνικος για τα μετρα μου και δεν το αντεχω". Πριν ξεκινησουν τα μπινελικια και οι αναιτιες ζηλοτυπιες. Εβλεπε να μιλαω για καποια μαθηματα με αλλες κοπελες και φουντωνε.ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΑΡΙΟΛΑΡΑ ,ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΕΥΝΟΥΧΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ ΨΥΧΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΕΦΙ. Και να πω οτι ειχαμε προχωρησει κιολας,φευ! Κακως μπηκα στο τρυπακι της και απορω πως την πατησα ετσι λογω συμπονοιας απο εκει που δεν το περιμενα ,γιατι πιστευα οτι αξιζει. Σημειωτεον,ηταν απο αριστερη-κομμουνιστικη οικογενεια και εβγαζε και αρκετο ταξικο κομπλεξ,χλευαζοντας τον πιο κοσμοπολιτικο-λαικο τροπο ζωης μου. Λες και επρεπε να της δινω αναφορα για το αν γουσταρω να πηγαινω Μακη Δημακη και οχι πχ σε κατι εντεχνους πουθεναδες. Τελικα στο Ελλαδισταν τιποτα δεν ειναι τυχαιο. Οι ιδεοληψιες και τα κομπλεξ απο την οικογενεια ξεκινανε.

Αν περιμενεις πασα απο κυκλο, ματαια θα περιμενεις. Ιδιως με μεγαλη παρεα σε μαγαζια,και εξοδα θα κανεις και μπακουρι θα μεινεις. Πολλα αρσενικα εχουν γινει γυναικωτοι στον τροπο σκεψης και ανταγωνιστικοι με το λαθος, τοξικο τροπο. Οι γενιες των πατεραδων μας ανταλλαζαν γκομενες της ιδια παρεας, θεωρωντας το κατι το απολυτα φυσιολογικο. Αυτο τελειωσε. Σημερα οχι μονο δε βοηθανε αλλα αρκετοι γινονται και γκομενοχαλαστρες. Με εναν ευρυτερο κυκλο το μονο που θα καταφερνες θα ηταν μια επιπλαστα καλυτερη εξωθεν μαρτυρια σε γκομενες-μαιντανους ,οχι σαν αυτες που προανεφερα. Ουτε σαν τα καβλακια που βλεπεις να βολταρουν κατα μονας στη Θεσσαλονικη. Εσυ την ουσια αναζητας,οχι το φαινεσθαι. Μη νομιζεις οτι με καλο κυκλο θα γαμουσες τις γκομενες-μαιντανους.
.... Τελος, θεωρησε δεδομενο οτι οταν βγαινεις ακομα και με στενο κυκλο(πχ 2 κολληταρια σου) πρωτιστα θα ενδιαφερθειτε να περασετε καλα ως αρσενικα μπακουρια μιλωντας -εν μεσω μπυρας- περι ανεμων και υδατων(δουλειες,αθλητικα κλπ) και η γνωριμια με καβλακια θα μπει σε δευτερη μοιρα. Ισως δε μπει καν ,αν σκοπευετε να συνεχισετε σε κανενα κωλομπαρο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.368
Κριτικές
1
Like
35.439
Πόντοι
6.256
σκατιανα τωρα, κανιβαλιζει τον παπα που εχασε την κορη του,
νομιζω βρεθηκε το επομενο θεμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.368
Κριτικές
1
Like
35.439
Πόντοι
6.256
το μεγαλο γελιο ειναι που οι λαθρολαγνοι χαιρονται που οι δολοφονοι δεν ειναι ξενοι,
χαλαρωσαμε, οι ξενοι δεν κανουν τετοια, δεν σκοτωνουν δεν λεηλατουν
ο προπο ας χαλαρωσει,
3 περιπολικα στην αν αττικη το βραδυ του φονου,
και 30 για τις μεταγωγες του μπαμπη
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.885
Κριτικές
3
Like
4.459
Πόντοι
456
Η αυτοκτονία του Δογιάνη σηκώνει θεωρίες ή τυχαίο ατυχές γεγονός;
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Αδερφε μου Sad παν μετρον αριστον. Η ιδιοτελεια στο μυαλο καθε γυναικας ειναι δεδομενη,ας ξεκινησουμε απο αυτο. Καθε γυναικα γοητευεται απο το στατους και τον "κυκλο". Αυτο δε σημαινει οτι κοιταει μονο αυτα! Ριξε διχτυα σε λιγοτερο δοκιμες μουνοπαγιδες,πχ σε φουρνους , βιβλιοθηκες και καφετεριες take-away:dancing: Ξερεις ποσες τιμιες κορασιδες της διπλανης πορτας θα γνωρισεις ετσι? Παιξε μπαλιτσα χωρις καραγκιοζιλικια και θα δεις οτι το χαμογελο και το τακτ σου θα τις γδυσουν αλλοτε μακροπροθεσμα και αλλοτε βραχυπροθεσμα.

Θα εχεις ετοιμα ΠΑΝΤΑ ραβασακια με μικρο ονομα και κινητο ,ωστε ανα πασα στιγμη μετα απο δυο-τρεις τυπικες κουβεντες να τα προσφερεις, χωρις να γινεσαι πιεστικος ζητωντας κινητο. Παντα με τακτ και διακριτικοτητα. Ετσι θα τις αιφνιδιασεις και θα τρυπησεις το μυαλο τους με μυστηριο. Αυτο ψαχνουν κυριως, το μυστηριο και το απροσμενο. Ακομα και αν εχεις 5 ευρω στην τσεπη. Θα εισαι ο εαυτος σου. Αν εισαι μπουλης,δε θα υποδυθεις τον κουλ. Αν παλι εισαι πιο διαχυτικος,δε θα υποδυθεις το μπουλη για να γινεις αρεστος. Οσο και αν αρκετες οπως ΣΩΣΤΑ εχεις αναφερει ψαχνουν τετοιους γιατι τους εχουν το χεριου τους. ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΣΟΥ,εσυ να γαμησεις θελεις οχι να κανει πιρφορικη σχεση. Αν προκυψει αργοτερα και σχεση,καλοδεχουμενη εφοσον σε γεμιζει.

Αν περιμενεις πασα απο κυκλο, ματαια θα περιμενεις. Ιδιως με μεγαλη παρεα σε μαγαζια,και εξοδα θα κανεις και μπακουρι θα μεινεις. Πολλα αρσενικα εχουν γινει γυναικωτοι στον τροπο σκεψης και ανταγωνιστικοι με το λαθος, τοξικο τροπο. Ογι γενιες των πατεραδων μας ανταλλαζαν γκομενες της ιδια παρεας, θεωρωντας το κατι το απολυτα φυσιολογικο. Αυτο τελειωσε. Σημερα οχι μονο δε βοηθανε αλλα αρκετοι γινονται και γκομενοχαλαστρες.

Μπα,οι ελληνίδες δε γουστάρουν και πολύ το μυστήριο.Θέλουν τα σίγουρα,αυτός είναι,αυτή είναι η παρέα του,εκεί δουλεύει,δεν θέλουν να 'ανακαλύψουν' κάποιον από μόνες τους.Ή φοβούνται.

Στα μαγαζιά που λες φούρνους,καφετέριες κλπ,κάποιες κοπέλες υπάλληλοι σου φέρονται ευγενικά γιατί είσαι πελάτης.Άλλες ούτε αυτό δεν κάνουν,σε εξυπηρετούν με τα μούτρα κάτω.Άσε που στα take away,έχω τύχει κάποιες να έχουν τους γκόμενοφύλακες τους εκεί στασίδι απ'το πρωί.

Ο κύκλος δε σημαίνει ότι σου φέρνει γκόμενα απαραιτήτως,αλλά σου δίνει τουλάχιστον την ευκαιρία να μιλήσεις με κάποια,που μόνος είναι τρομερά δύσκολο στην Ελλάδα
 

psaras

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
50
Like
52
Πόντοι
0
Να γιατί ο Κούγιας δεν ανέλαβε τον πιλότο. Προηγείται ο εφοπλιστής στη Ζάκυνθο.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Μπα,οι ελληνίδες δε γουστάρουν και πολύ το μυστήριο.Θέλουν τα σίγουρα,αυτός είναι,αυτή είναι η παρέα του,εκεί δουλεύει,δεν θέλουν να 'ανακαλύψουν' κάποιον από μόνες τους.Ή φοβούνται.

Στα μαγαζιά που λες φούρνους,καφετέριες κλπ,κάποιες κοπέλες υπάλληλοι σου φέρονται ευγενικά γιατί είσαι πελάτης.Άλλες ούτε αυτό δεν κάνουν,σε εξυπηρετούν με τα μούτρα κάτω.Άσε που στα take away,έχω τύχει κάποιες να έχουν τους γκόμενοφύλακες τους εκεί στασίδι απ'το πρωί.

Ο κύκλος δε σημαίνει ότι σου φέρνει γκόμενα απαραιτήτως,αλλά σου δίνει τουλάχιστον την ευκαιρία να μιλήσεις με κάποια,που μόνος είναι τρομερά δύσκολο στην Ελλάδα
ναι σου δινει ευκαιρια να μιλησεις με καποια, αλλα μετα βγαινεις καρτα σε ολη την παρεα και αρχιζουν κουτσομπολια ,διαβαλματα και μαλακιες. Εσυ ξερεις παρεα στη σημερινη Ελλαδα που να μην ειχε εστω απο μια σκατοψυχη η εναν ρουφιανο-αμπαλο-χαζοτρολακια?

Σκεψου να βγεις ραντεβου κιολας. Την επομενη μερα θα ξερουν και τι ωρα κατουρησες. Αρα ακομα και σε παρεα-κυκλο θελει διακριτικα βηματα για να φας καποια γκομενα, χωρις να το παρουν πρεφα οι καθε λογης καλοθελητες. Η να το μαθουν εστω μετα Χριστον :dancing:

Σε take-away εχω φαει καβλακι Αλβανιδα barista 30+. Με το κολαν φαινοταν κατω απο 30...στυλ Φουρειρα.Πηγαινα καθε μερα, ωσπου μ εμαθε ,ξεκινησαμε κουβεντουλες του ΜΙΣΟΥ ΛΕΠΤΟΥ καθε φορα και αφησα ραβασακι..αυτο ηταν. Η συγκεκριμενη κοπελα ηταν ενα ονειρο. Και μου εκανε εντυπωση οτι στην αρχη απεκρυψε οτι ηταν Αλβανιδα. Την επομενη μερα με πηρε αρχικα με αποκρυψη και βρεθηκαμε στο πρωτο ρεπο που ειχε το μετεπειτα σ/κ. Αν δεν ηταν χωρισμενη με παιδια(!),ισως εκανα σχεση μαζι της.

τοσα χρονια μαλακιζομουν στα μπαρακια μονο με τις γκομενες-μαιντανους που καβλωνουν με τον κυκλο και τις σελφι,το καλο της καραντινας ειναι οτι εμαθα-μαθαινω να παιζω μπαλιτσα σε πιο αδοκιμα μερη ,οπου δεν το περιμενουν να χωθεις. Ειδικα η παραλια της Θεσσαλονικης ειναι ενα κινητο μουνολιβαδι,κυριως για πιο μικρες ηλικιες . ΟΧΙ μονο μικρες ηλικιες ομως. Εχει και μεγαλυτερες,ιδιως τωρα που καταφτανουν τα γκρουπακια απο Αμερικη,Βορειες Χωρες και Βαλκανια. Απορω πως υπαρχουν μαλακες της νεας γενιας που πληρωνουν για να παραστουν σε σεμιναρια που μαθαινουν "καμακι" ?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586
ναι σου δινει ευκαιρια να μιλησεις με καποια, αλλα μετα βγαινεις καρτα σε ολη την παρεα και αρχιζουν κουτσομπολια ,διαβαλματα και μαλακιες. Εσυ ξερεις παρεα στη σημερινη Ελλαδα που να μην ειχε εστω απο μια σκατοψυχη η εναν ρουφιανο-αμπαλο-χαζοτρολακια?

Σκεψου να βγεις ραντεβου κιολας. Την επομενη μερα θα ξερουν και τι ωρα κατουρησες. Αρα ακομα και σε παρεα-κυκλο θελει διακριτικα βηματα για να φας καποια γκομενα, χωρις να το παρουν πρεφα οι καθε λογης καλοθελητες. Η να το μαθουν εστω μετα Χριστον :dancing:

Σε take-away εχω φαει καβλακι Αλβανιδα barista 30+. Με το κολαν φαινοταν κατω απο 30...στυλ Φουρειρα.Πηγαινα καθε μερα, ωσπου μ εμαθε ,ξεκινησαμε κουβεντουλες του ΜΙΣΟΥ ΛΕΠΤΟΥ καθε φορα και αφησα ραβασακι..αυτο ηταν. Η συγκεκριμενη κοπελα ηταν ενα ονειρο. Και μου εκανε εντυπωση οτι στην αρχη απεκρυψε οτι ηταν Αλβανιδα. Την επομενη μερα με πηρε αρχικα με αποκρυψη και βρεθηκαμε στο πρωτο ρεπο που ειχε το μετεπειτα σ/κ. Αν δεν ηταν χωρισμενη με παιδια(!),ισως εκανα σχεση μαζι της.

τοσα χρονια μαλακιζομουν στα μπαρακια μονο με τις γκομενες-μαιντανους που καβλωνουν με τον κυκλο και τις σελφι,το καλο της καραντινας ειναι οτι εμαθα-μαθαινω να παιζω μπαλιτσα σε πιο αδοκιμα μερη ,οπου δεν το περιμενουν να χωθεις. Ειδικα η παραλια της Θεσσαλονικης ειναι ενα κινητο μουνολιβαδι,κυριως για πιο μικρες ηλικιες . ΟΧΙ μονο μικρες ηλικιες ομως. Εχει και μεγαλυτερες,ειδικα τωρα που καταφτανουν τα γκρουπακια απο Αμερικη,Βορειες Χωρες και Βαλκανια.
Ισχύει, εγώ σπάνια βράδυ κτλπ να βγάλω γκόμενα. Γενικά να πιάσω έτσι στο άσχετο κουβέντα και το χιούμορ δεν μου βγαίνει.
Αντιθέτως σε τέτοιες φάσεις όπως λες από μέρη που πάω συχνά, φαρμακείο, σουπερμάρκετ κάτι έχω κάνει.
Με βολεύει γιατί κ εντάξει χαρακτήρας είμαι και κάποιο χιούμορ έχω αλλά δεν μου βγαίνει το επιτηδευμένο πέσιμο.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Ισχύει, εγώ σπάνια βράδυ κτλπ να βγάλω γκόμενα. Γενικά να πιάσω έτσι στο άσχετο κουβέντα και το χιούμορ δεν μου βγαίνει.
Αντιθέτως σε τέτοιες φάσεις όπως λες από μέρη που πάω συχνά, φαρμακείο, σουπερμάρκετ κάτι έχω κάνει.
Με βολεύει γιατί κ εντάξει χαρακτήρας είμαι και κάποιο χιούμορ έχω αλλά δεν μου βγαίνει το επιτηδευμένο πέσιμο.
ακριβως ετσι. σε μερη οπως φαρμακειο,σουπερ μαρκετ,φουρνους,take away παιζεις μπαλα σε πεδιο με πολλες αφορμες προσφορες για χωσιμο, χωρις να τρομαξει η αλλη. βρισκεσαι σε γηπεδο με κοινους τοπους και κοινες προβληματικες. αρκει να μη ντρεπεσαι... το πιο απλο παραδειγμα..να ρωτησεις μια συμπελατισσα που βρισκεται το ταδε προιον :dancing: η σε take-away να πειραματιστεις δηθεν με νεες γευσεις καφε,πουλωντας το προφιλ του wannabe γευσιγνωστη στη barista. κι ομως εγω εν τελει ετσι γνωρισα οχι μονο το καβλακι, αλλα και τον καφε του προφιλ μου που δεν αποχωριζομαι εκτοτε(για χειμερινη περιοδο):cheesy::cheesy:
 
Τελευταία τροποποίηση:

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.368
Κριτικές
1
Like
35.439
Πόντοι
6.256
Να γιατί ο Κούγιας δεν ανέλαβε τον πιλότο. Προηγείται ο εφοπλιστής στη Ζάκυνθο.
Ο σαλταρισμενος κουγιας θα δωσει παλι ρεστα, θα κλεινει τηλεφωνα και θα κοντραρεται με σκατιανα και εισαγγελατο

Να δουμε παλι ποια υποθεση θα τραβηξουν απο τα μαλλια τα μμε μας.
Τοσο πατο τα μμε μας δεν εχουν ξαναπιασει ποτε πριν οπως επι κουλη

Θα βγουν οι μαλακες και θα πουν τι σχεση εχει ο κουλης με τα μμε.
Εχει γιατι τα πληρωνει αδρά, για καποιο γνωστο λογο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom