Νέα

Σκότωσαν 20χρονη στα Γλυκά Νερά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kolofatseas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 181K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.304
Κριτικές
7
Like
38.230
Πόντοι
10.411
Ξερω οτι βγηκε στα 5 χρονια με τον νομο Παρασκευοπουλου. Τωρα ποσα να ειχε φαει? Δεν ξερω, καπου στα 12?
Για τα 5 όντως το διάβασα πριν λίγο,δεν βρήκα όμως πουθενά να αναφέρουν το σύνολο της ποινής που έπρεπε να κάτσει μέσα για να τον γαμάνε
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.558
Like
20.379
Πόντοι
6.056

celebre


εδω ο αλεξ "δεν θυμαται" αλλη ιδια περιπτωση σε περιοδο 10ετιας

τι να λεμε τωρα!!!!

ο γερος πατερας του φονια κραταει σε ομηρια την κυβερνηση
Στο προηγουμενο εγκλημα που σχολιαζαμε για μερες παλι τα ιδια λεγαμε,δεν θυμαμαι ποιο ηταν(Τοπαλουδη ισως).Δηλαδη αν ειχαμε τσιριζα ή κατι αλλο πιστευεις θα τον πετουσαν στην αρενα?Ο νομος των φυλακων εχει καταργηθει κι αυτος:think::confused::confused::confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.733
Κριτικές
184
Like
43.911
Πόντοι
21.896
Πες του ρε Αλεξ ότι ο ασημοτριχης γορίλας δεν ζει στην Ουγκαντα αλλά στη πλατεία Συντάγματος να τον πετσοκοψεις ....
επιτελουσ ενα jab, ένα southpaw, κάτι....
Τυπε η γορίλες κλόουν τσίρκου ζουν στο Μαξίμου εδώ κ σαράντα χρόνια σε αυτή τη χωρα :confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Αλ

Αλεξ κανεις ενα λαθος,δινεις δωρεαν νομικες συμβουλές στο σαιτ καί ετσι χανεις την εμπιστοσυνη.
Δεν πρέπει να μιλας νομικα εδω μεσα λες και βρισκεσαι στο δικαστηριο.
Δεν εχεις δικιο.
Υπαρχουν πολλα μελη που εχω συμβουλευσει και εχουν ωφεληθεί.
Και με εχουν ευχαριστησει.
Το οτι καποιοι δημοσιως επιθυμουν να διδασκουν νομικα χωρις να ξερουν, δεν σημαινει οτι πρεπει να σιωπώ εγω και οχι αυτοι.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206

celebre

μονο η περιπτωση τοπαλουδη υπαρχει

αλλα και αυτη η περιπτωση δεν ειναι ακριβως η ιδια περιπτωση με την καρολαιν

και ουτε ο προφυλακισμενος εκατσε vip στην 6η πτερυγα των φυλακων κορυδαλου
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.492
Κριτικές
1
Like
7.534
Πόντοι
2.306
Δεν εχεις δικιο.
Υπαρχουν πολλα μελη που εχω συμβουλευσει και εχουν ωφεληθεί.
Και με εχουν ευχαριστησει.
Το οτι καποιοι δημοσιως επιθυμουν να διδασκουν νομικα χωρις να ξερουν, δεν σημαινει οτι πρεπει να σιωπώ εγω και οχι αυτοι.
παντως τύπε αν ποτέ αποδειχτεί ποτέ ότι είσαι « εμπειρικος» από τα καφενεία της Ευελπίδων και από ξεσκαρτάρισμα βιβλιοθήκης κανενός αιώνιου φοιτητή, θα πέσει το γέλιο της αρκούδας....
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.717
Κριτικές
6
Like
11.155
Πόντοι
3.936
Βγήκαν έξω λέει οι φεμινιστριες τα κουτσαβακια, να διαδηλώνουν κατά της καταπιεσης από την πατριαρχικη κοινωνια. Μα η πατριαρχικη κοινωνια δεν τις τάιζε τοσα χρόνια και εχουν θρέψει 10 μετρα κωλους; Η πατριαρχικη κοινωνια δεν εστειλε στα σύνορα φαντάρους, να φυλάνε σκοπιά, για να κοιμούνται αυτες ήσυχες, και να γ@μιουνται ανενοχλητες με τους @ραπαδες; Η πατριιαρχικη κοινωνια δεν δίνει συνταξη στις ανύπαντρες θυγατέρες των αστυνομικών για να κάνουν ψωλινγκ; Και πολλά άλλα..
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586

celebre

μονο η περιπτωση τοπαλουδη υπαρχει

αλλα και αυτη η περιπτωση δεν ειναι ακριβως η ιδια περιπτωση με την καρολαιν

και ουτε ο προφυλακισμενος εκατσε vip στην 6η πτερυγα των φυλακων κορυδαλου

Δεν είναι και τόσο κακό. Η υπόθεση δεν έχει εξιχνιαστεί ακόμα, μιλούν για εμπλοκή και άλλου προσώπου(-ων), μαύρο χρήμα...
Ακόμα έχουμε το μαύρο τζιπ που πήγε 1.20 και έφυγε 3 ώρες αργότερα αφού δολοφονήθηκε η κοπέλα.

Αν τον είχαν σε άλλη πτέρυγα, ευκολότατα τον καθάριζε κάποιος με το πρόσχημα της "τιμής" και μετά θάβονται τα πάντα.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Μαλάκες, έχετε κάψει φλάτζα μου φαίνεται!

Δείτε και καμιά μπαλίτσα να ξελαμπικάρει ο εγκέφαλος! :tooth:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Βγήκαν έξω λέει οι φεμινιστριες τα κουτσαβακια, να διαδηλώνουν κατά της καταπιεσης από την πατριαρχικη κοινωνια. Μα η πατριαρχικη κοινωνια δεν τις τάιζε τοσα χρόνια και εχουν θρέψει 10 μετρα κωλους; Η πατριαρχικη κοινωνια δεν εστειλε στα σύνορα φαντάρους, να φυλάνε σκοπιά, για να κοιμούνται αυτες ήσυχες, και να γ@μιουνται ανενοχλητες με τους @ραπαδες; Η πατριιαρχικη κοινωνια δεν δίνει συνταξη στις ανύπαντρες θυγατέρες των αστυνομικών για να κάνουν ψωλινγκ; Και πολλά άλλα..
ψωλινγκ ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Βαρετό... Έχουν καεί οι ποδοσφαιριστές και δεν βλέπεις μπάλα πλέον.
Όχι, δεν νομίζω. Έχουν παιχτεί αρκετά καλά ματσάκια!

Τέσπα, από το να συζητάτε ώωωωωωρες ατελείωτες για το θέμα αυτό... θα προτιμήσω μπαλίτσα!
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.558
Like
20.379
Πόντοι
6.056
Δεν είναι και τόσο κακό. Η υπόθεση δεν έχει εξιχνιαστεί ακόμα, μιλούν για εμπλοκή και άλλου προσώπου(-ων), μαύρο χρήμα...
Ακόμα έχουμε το μαύρο τζιπ που πήγε 1.20 και έφυγε 3 ώρες αργότερα αφού δολοφονήθηκε η κοπέλα.

Αν τον είχαν σε άλλη πτέρυγα, ευκολότατα τον καθάριζε κάποιος με το πρόσχημα της "τιμής" και μετά θάβονται τα πάντα.
Αν το πραμα βρωμαει απο ψηλα,τοτε το καθαρισμα λογω "τιμης","εκδικησης","θειας δικης",δεν το γλιτωνει.Αν καποιος αποτελει κινδυνο να ξεσκεπαστει κατι μεγαλυτερο συνηθως τον ¨πνιγουν" οι τυψεις και οι ενοχες και προβαινει στο απονενοιημενο διαβημα :confused: :confused: :confused:
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586
Αν το πραμα βρωμαει απο ψηλα,τοτε το καθαρισμα λογω "τιμης","εκδικησης","θειας δικης",δεν το γλιτωνει.Αν καποιος αποτελει κινδυνο να ξεσκεπαστει κατι μεγαλυτερο συνηθως τον ¨πνιγουν" οι τυψεις και οι ενοχες και προβαινει στο απονενοιημενο διαβημα :confused: :confused: :confused:
Καλά δεν το πάω "τόοοοσο ψηλά", μπορεί να έχει να κάνει με εγκληματική οργάνωση, να είπε αυτή ότι θα τον καρφώσει και να τον απείλησαν:
Ή σκοτώνουμε την γυναίκα σου ή και τους δυό σας.

Εντάξει σενάριο αλλά λέμε τώρα.
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.043
Πόντοι
216
Παιρνετε μια γευση, τι τραβαμε οι δικηγοροι απο τους πελατες μας.
Οι οποιοι σε ενα μεγαλο ποσοστο θεωρουν οτι ειναι τουλαχιστον διδακτορες νομικης και τα ξερουν ολα με μεγαλη βεβαιοτητα.
Ειδικα αν εχουν παρακολουθησει και Κουτσελίνη, Τατιάνα και Αυτιά, τα γνωριζουν και με λεπτομερειες.
Και σου κανουν και υποδειξεις στη δουλεια σου. Και σου λενε "εγω ξερω αυτό, εσυ γιατι εκανες αλλο?"
Μια φορα πριν κανα χρονο συγκρατηθηκα με πολυ κοπο να μην ριξω στη μουρη ενος πελατη τον καφε που κρατουσα, οταν μου εκανε αναλυση δικονομιας ενω ηταν ασχετου επαγγελματος και οταν του ειπα "αυτα που λες δεν ισχύουν", τολμησε να μου πει "μηπως τα εχεις παρατησει και δεν μελετάς τις νεες νομοθεσιες?" Βλεπεις δεν ειχε πληρωσει ακομη, αλλιως θα τον ειχα μπουχίσει
Αυτό το φαινόμενο δεν είναι ούτε αστείο ούτε τυχαίο. Καλός δείκτης του βαθμού ηλιθιοποιησης της ελληνικής κοινωνίας.
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.641
Πόντοι
2.596
Γιατι, εχεις αμφιβολια τι θα πουνε? Προφυλακιση θα πουνε
Όχι φυσικά καμία αμφιβολία.
Ήμουν σίγουρος όπως και όλοι .Περιμένουμε βέβαια και άλλες εξελίξεις επί του θέματος
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.041
Like
13.077
Πόντοι
2.606
Ρε παιδια, τα εχω πει εκατο φορες, εχω βαρεθει πλεον ειλικρινα.
Σας λεει κατι ενας δικηγορος. Η μονη απαντηση που ειναι αποδεκτη, ειναι το "αφου το λες εσυ, ετσι θα ειναι".
Ως που θα παει η γραφικοτητα, να σας λεει κατι ενας νομικος κι εσεις οι μη νομικοι να το συνεχιζετε?
Τωρα ας πουμε το συνεχισες. Ενω σε κατατοπισα. Και μου κάνεις μαθηματα νομικης, λεγοντας αρλούμπες. Ε συγνωμη κιολας, καπου δεν πρεπει να σταματησει αυτο?
Έχει διαλέξει καλό δικηγόρο ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom