Νέα

Σκότωσαν 20χρονη στα Γλυκά Νερά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kolofatseas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 181K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.304
Κριτικές
7
Like
38.230
Πόντοι
10.411
Eυτυχως,ετοιμος ημουν να σε βαλω στη λιστα με τους τεντι μποιζ που βαλθηκαν να γκρεμισουν τα θεμελια της αξιοσεβαστης αφαν γκατε της ελληνικης δημοσιογραφιας :confused: :confused: :confused:
Ο σύγγαυρος troub μου είχε αποδώσει κάποτε αυτό τον χαρακτηρισμό ελέω φασαριόζικης μουσικής που ανάρτησα σε γνωστό μουσικό νήμα του σαη και τάραξα την σχετική ηρεμία στην οποία ευρισκόταν :confused:
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.885
Κριτικές
3
Like
4.459
Πόντοι
456
Εμενα τι μου το λες?
Οταν λεω για αποδειξεις και ΦΠΑ στους πελατες, αλλαζουν χρώμα.
Εγω το επιλεγω αυτο?
Μηπως το ΦΠΑ βγαινει απο την τσεπη μου? Εγω το χανω? Επιπλεον ειναι. Σε μενα κάνουνε χαρη? Τι ειναι αυτα που λες?
Δεν είναι όλοι οι πελάτες έτσι αλλά οκ. Δεκτό κατάλαβα τι εννοεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Ρε Γλάσκε, είσαι πολύ στόκος ρε αδερφάκι μου.
Παντού δόντι στην κυβέρνηση και λαδώματα υποψιάζεσαι.
Η απλή περίπτωση να τον βάλαν εκεί για την προστασία του, μια και η υπόθεση έχει σηκώσει τόσον ντόρο, δεν περνάει από το κούφιο κεφαλάκι σου, ε;
οχι μονο στοκος εισαι αλλα και κοματοσκυλο

για πιο λογο να εχει prive μεταχειρηση και να μην οδηγηθει σε φυλακη που οδηγουνται κοινοι δολοφονοι?

τι το ιδιαιτερο εχει το συγκεκριμενο κτηνος?

για ρωτα στα αφεντικα σου και πες μας αυριο αυτο που ρωτησα πριν?

ΠΙΟ ΔΟΝΤΙ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ Η ΠΟΙΟΥΣ ΑΠΕΙΛΗΣΑΝ ΓΙΑ ΕΥΝΟΙΚΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΗ ΣΤΟ ΚΤΗΝΟΣ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
οχι μονο στοκος εισαι αλλα και κοματοσκυλο

για πιο λογο να εχει prive μεταχειρηση και να μην οδηγηθει σε φυλακη που οδηγουνται κοινοι δολοφονοι?

τι το ιδιαιτερο εχει το συγκεκριμενο κτηνος?

για ρωτα στα αφεντικα σου και πες μας αυριο αυτο που ρωτησα πριν?

ΠΙΟ ΔΟΝΤΙ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ Η ΠΟΙΟΥΣ ΑΠΕΙΛΗΣΑΝ ΓΙΑ ΕΥΝΟΙΚΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΗ ΣΤΟ ΚΤΗΝΟΣ?
Στην προβλεπομενη φυλακη υποδικων πηγε, και πολυ ορθά εχουν τεθει τα μετρα που απαιτουνται για την προστασια του.
Ουδεμία ευνοϊκή μεταχειριση.
Πολυ σωστος χειρισμος απο τις αρχές.
Τα υπολοιπα ειναι απλως φύκια
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Στην προβλεπομενη φυλακη υποδικων πηγε, και πολυ ορθά εχουν τεθει τα μετρα που απαιτουνται για την προστασια του.
Ουδεμία ευνοϊκή μεταχειριση.
Πολυ σωστος χειρισμος απο τις αρχές.
Τα υπολοιπα ειναι απλως φύκια
για πες μου αλλη ευνοημενη περιπτωση αστυνομιας σε φονια παρομοια με την συγκεκριμενη την τελευταια δεκαετια?
 
Τελευταία τροποποίηση:

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.416
Κριτικές
512
Like
69.377
Πόντοι
41.129
Σχετικα με το θεμα ο Μπαμπης ετρωγε πολυ παντοφλα ο κακομοιρης, ηταν και πιλοτος παναθεματον ...
Μπουνιες λεει ετρωγε κλωτσες στα αρχιδια παντοφλιες... Ε ρε τι τραβουσε ο κακομοιρης απο την 20αρα, ελπιζω να διαβαζει το θρεντ κανα δικαστης της υποθεσης και να δειξει κατανοηση στο bulling που του εκανε η Καρολαιν και του δωσει κανα ελαφρυντικο.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.558
Like
20.379
Πόντοι
6.056
Ο σύγγαυρος troub μου είχε αποδώσει κάποτε αυτό τον χαρακτηρισμό ελέω φασαριόζικης μουσικής που ανάρτησα σε γνωστό μουσικό νήμα του σαη και τάραξα την σχετική ηρεμία στην οποία ευρισκόταν :confused:
Να μην τον ακους αυτον,δεν βλεπει μικυ μαου που του λεω,ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ :confused: :confused: :confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
για πες μου αλλη ευνοημενη περιπτωση αστυνομιας σε φονια παρομοια με την συγκεκριμενη την τελευταια δεκαετια?
Ούτε αρχείο κραταω, ούτε με ενδιαφερει να ψαξω.
Ο συγκεκριμενος θα κινδυνευε άμεσα με κακοποιηση στη φυλακη και η πολιτεία όφειλε να τον προφυλαξει. Τελεία, παράγραφος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006

Αλεξ ποσα θα φαει αυτος;;
Αλλο καθαρμα αυτος.
Αποπειρα ανθρωποκτονιας και βιασμος.
Γυρω στα 15 χρονια συνολικα θα φαει
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Ούτε αρχείο κραταω, ούτε με ενδιαφερει να ψαξω.
Ο συγκεκριμενος θα κινδυνευε άμεσα με κακοποιηση στη φυλακη και η πολιτεία όφειλε να τον προφυλαξει. Τελεία, παράγραφος.
σαφεστατα δεν μπορεις να ψαξεις επειδη ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ αλλη καλυψη αστυνομιας σε φονια για το ιδιο εγκλημα σε βαθος δεκαετιας ωστε να μεταφερθει σε φυλακη vip του κορρυδαλου οπου υπαρχουν κρατουμενοι για ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ εγκληματα

μολις τωρα δυστυχως επαληθευσες ΚΥΒΕΡΝΗΤΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ για το συγκεκριμνο ατομο

τα πως και τα γιατι μενει να μαθουμε και θα βγουνε ολα στην φορα τιποτα δεν μενει κρυφο

αλλη μια γκαφα αλλο ενα σκανδαλο απο μια "αριστη" κυβερνηση
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
σαφεστατα δεν μπορεις να ψαξεις επειδη ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ αλλη καλυψη αστυνομιας σε φονια για το ιδιο εγκλημα σε βαθος δεκαετιας ωστε να μεταφερθει σε φυλακη vip του κορρυδαλου οπου υπαρχουν κρατουμενοι για ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ εγκληματα

μολις τωρα δυστυχως επαληθευσες ΚΥΒΕΡΝΗΤΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ για το συγκεκριμνο ατομο

τα πως και τα γιατι μενει να μαθουμε και θα βγουνε ολα στην φορα τιποτα δεν μενει κρυφο

αλλη μια γκαφα αλλο ενα σκανδαλο απο μια "αριστη" κυβερνηση
Τρια πουλακια καθονταν. Ο επομενος
 
  • Like
Αντιδράσεις: piko

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.304
Κριτικές
7
Like
38.230
Πόντοι
10.411

Αλεξ ποσα θα φαει αυτος;;
Για την φοιτήτρια την οποία γρονθοκόπησε και βίασε πόσα έφαγε αλλά βγήκε?
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.558
Like
20.379
Πόντοι
6.056
σαφεστατα δεν μπορεις να ψαξεις επειδη ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ αλλη καλυψη αστυνομιας σε φονια για το ιδιο εγκλημα σε βαθος δεκαετιας ωστε να μεταφερθει σε φυλακη vip του κορρυδαλου οπου υπαρχουν κρατουμενοι για ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ εγκληματα

μολις τωρα δυστυχως επαληθευσες ΚΥΒΕΡΝΗΤΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ για το συγκεκριμνο ατομο

τα πως και τα γιατι μενει να μαθουμε και θα βγουνε ολα στην φορα τιποτα δεν μενει κρυφο

αλλη μια γκαφα αλλο ενα σκανδαλο απο μια "αριστη" κυβερνηση
Τελευταια συνηθιζουν να το κανουν και με παιδεραστες για να μην πεσουν θυματα μεσα στις φυλακες.Παλια βεβαια ειχαν περισσοτερες ενοχες και ειχαμε "περιπτωσεις αυτοχειριας" :confused: :confused: :confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Για την φοιτήτρια την οποία γρονθοκόπησε και βίασε πόσα έφαγε αλλά βγήκε?
Ξερω οτι βγηκε στα 5 χρονια με τον νομο Παρασκευοπουλου. Τωρα ποσα να ειχε φαει? Δεν ξερω, καπου στα 12?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ωραια. Με την ιδια λογικη ο εμπορος ναρκωτικων εχει ελαφρυντικο αν σκοτωσει αυτον που τον απειλει να τον καταδωσει στις αρχες.
Ρε φιλε μα το θεο δηλαδη, εστω ΜΙΑ φορα να γραψεις σωστη κουβεντα, ούτε κατα τύχη? Πώς τα καταφερνεις? Ειναι μεγαλο ταλεντο αυτο.
Χαχαχααα ρε δικηγορε με τα αστεια σου
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206

celebre


εδω ο αλεξ "δεν θυμαται" αλλη ιδια περιπτωση σε περιοδο 10ετιας

τι να λεμε τωρα!!!!

ο γερος πατερας του φονια κραταει σε ομηρια την κυβερνηση
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.492
Κριτικές
1
Like
7.534
Πόντοι
2.306

Ξεκίνησα Σκληρή προπονηση

Λοιπόν καμία νομική επiμελεια δεν χάνει ο πιλότος αν δεν καταδικαστεί
Μόνο φυσική επιμέλεια χάνει

Το να μη ξέρεις κάτι σαν Επιστήμονας δεν είναι ντροπή
Το να επιμένεις όμως ενώ δεν το ξέρεις είναι Το χειρότερο

Κ κηδεμονία δεν έχει ποτέ ο γονιός
Κηδεμονία έχει Μόνο αυτός Που έχει οριστεί από το δικαστηριο

Ανοίξτε το Οικογενειακό δίκαιο κ πείτε μου που είναι λάθος
Σας αφήνω να μελετήσω τις χελώνες του Γκαλαπάγκος
Πες του ρε Αλεξ ότι ο ασημοτριχης γορίλας δεν ζει στην Ουγκαντα αλλά στη πλατεία Συντάγματος να τον πετσοκοψεις ....
επιτελουσ ενα jab, ένα southpaw, κάτι....
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Αλ
Ρε παιδια, τα εχω πει εκατο φορες, εχω βαρεθει πλεον ειλικρινα.
Σας λεει κατι ενας δικηγορος. Η μονη απαντηση που ειναι αποδεκτη, ειναι το "αφου το λες εσυ, ετσι θα ειναι".
Ως που θα παει η γραφικοτητα, να σας λεει κατι ενας νομικος κι εσεις οι μη νομικοι να το συνεχιζετε?
Τωρα ας πουμε το συνεχισες. Ενω σε κατατοπισα. Και μου κάνεις μαθηματα νομικης, λεγοντας αρλούμπες. Ε συγνωμη κιολας, καπου δεν πρεπει να σταματησει αυτο?
Αλεξ κανεις ενα λαθος,δινεις δωρεαν νομικες συμβουλές στο σαιτ καί ετσι χανεις την εμπιστοσυνη.
Δεν πρέπει να μιλας νομικα εδω μεσα λες και βρισκεσαι στο δικαστηριο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom