Νέα

Sissy (Zuzana)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kanibalos2005
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kanibalos2005

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
www.bourdela.tv/content/view/2550/1/]Το thread αναφέρεται στην καταχώρηση της κοπέλας στον κατάλογο.[/url]

καλησπερα μαγγες ηθελα να ρωτησω τη γνωμη σας για καποιον που εχει παει ραντεβου με sissy απο zuzana???
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
καλώς τον!! Να πας να δείς πως είναι να μας πεις και μας  :rockon:
μην καννιβαλίζεις :2funny:
μπαίνω , διαβάζω,ενημερώνομαι να δω τι γίνεται, και αν έχω ερώτηση την κάνω!!!!!
 
OP
OP
K

kanibalos2005

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
αξιοπιστη ενημερωση , οχι πεταμενο χρημα. Ρωτω επειδη δεν εχει καθολου feedback
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
και αφού ο τρές δεν ακούγεται ,αλλος δεν απαντά, σε βλέπω να πέφτεις ηρωικά μαχόμενος με τη Σισσυ :2funny:
 
OP
OP
K

kanibalos2005

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
και αφού ο τρές δεν ακούγεται ,αλλος δεν απαντά, σε βλέπω να πέφτεις ηρωικά μαχόμενος με τη Σισσυ :2funny:
Ναι ρε γαμωτο ριχνω το ζαρι, Σαββατο εχω ραντεβου και το σκεφτομαι χωρις feedback να το ριξω το ζαρι ή θα φαω φολα????? to be or not to be
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
μπήκα να την δώ. αν είναι οπως στίς φωτό παει και έρχεται.Αλλά από μπουκινκσ αδειο το προγραμμα.
  Η γνώμη μου Περίμενε μπάς και διαβάσεις τίποτα αύριο αλλιώς έχεις δυνατότητα για ακυροσούλα.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ναι ρε γαμωτο ριχνω το ζαρι, Σαββατο εχω ραντεβου και το σκεφτομαι χωρις feedback να το ριξω το ζαρι ή θα φαω φολα????? to be or not to be
Γιατί ρε φιλαράκι δεν κάνεις το εξής....πας :zombie:, χτυπάς :headbang:, δεν σου αρέσει αυτό που βλέπεις και λες...."Hi baby :happy:....what the fuck happened here :knuppel:...where is Sissy?...by by!!!! :thefinge:"
 

andreougr

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
7
Κριτικές
8
Like
51
Πόντοι
0
το σισακι το εχω παρει 4 φορεσ μεχρι στιγμης.........ειναι πολυ νεο και ομορφο κοριτσακι πραγμα που γουσταρς πολυ ......βεβαια εχει τισ παραξενιες του του τυπου οτι δεν γουσταρει γλυφομουνι και πολλα πιπιλισματα στα βιζακια του αλλα γενικα κανουμε καλο σεξ και ειναι καλο αλογακι....
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
το σισακι το εχω παρει 4 φορεσ μεχρι στιγμης.........ειναι πολυ νεο και ομορφο κοριτσακι πραγμα που γουσταρς πολυ ......βεβαια εχει τισ παραξενιες του του τυπου οτι δεν γουσταρει γλυφομουνι και πολλα πιπιλισματα στα βιζακια του αλλα γενικα κανουμε καλο σεξ και ειναι καλο αλογακι....
:think: :think: :think:

 

andreougr

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
7
Κριτικές
8
Like
51
Πόντοι
0
επειδη σε βλεπω και εχεις απορειες.........αν και  μου αρεσει πολυ το γλυφομουνι στο συγκεκριμενο παω επειδη γενικα ειναι καλο.......νεα - ξανθουλα με σφιχτο  κορμακι και petite (ειναι 1.65 αλλα μπροστα στο 1.90 κοντο το λες..) και ειναι γελαστο....
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
επειδη σε βλεπω και εχεις απορειες.........αν και  μου αρεσει πολυ το γλυφομουνι στο συγκεκριμενο παω επειδη γενικα ειναι καλο.......νεα - ξανθουλα με σφιχτο  κορμακι και petite (ειναι 1.65 αλλα μπροστα στο 1.90 κοντο το λες..) και ειναι γελαστο....

Τhanks φίλε. 'Ολο λέω να την πάρω και κάπου κολλάω. Είσαι πρώτος που ποστάρεις. Μου αρέσεουν τα Petite!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom