Νέα

"Silver SPA", Νέα Σμύρνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Ntaffy2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
441
Κριτικές
4
Like
1.094
Πόντοι
361
την έννοια του gps την έχεις ακουστά???? μιλάμε για Αθήνα τώρα όχι για κανά χωριό στην επαρχία....υπάρχει μπάνερ και βλέπεις τη διεύθυνση την γκουγκλάρεις και πάς άνθρωπέ μου!!!! Πώς να δεχτώ μία τέτοια ερώτηση???? δηλαδή εγώ αν ήθελα να πάω σε μασατζίδικο στη Θήβα, θα σε ρώταγα που είναι??? αν θα σε ρώταγα κάτι θα σε ρώταγα ποιά να πάρω ή τι κάνει ποιά κλπ κλπ! Έλεος!!!!!!!
Καλησπέρα συναγωνιστή και εγώ προσωπικά από εσάς τους ΑΘΗΝΑΊΟΥΣ που όπως είναι παρά πολύ φυσιολογικό νά ξέρετε παρά πολύ περισσότερα για call girls που αξίζουν,για τά σπα και τα λοιπά και τά λοιπά για αυτό κιόλας μπήκαμε και εμείς οι επαρχιώτες στο σάιτ για να μαθαίνουμε από εσάς!!
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.374
Πόντοι
7.636

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.623
Πόντοι
2.660

Ntaffy2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
441
Κριτικές
4
Like
1.094
Πόντοι
361
Silver spa Νέα Σμύρνη στα Άνω Πατήσ

Silver spa Νέα Σμύρνη στα Άνω Πατήσια.
Καλησπέρα συναγωνιστή γιατί εγώ είμαι από την Θήβα,όταν φτάσω με το λεωφορείο στα ΚΤΕΛ Βοιωτίας στις τρεις γέφυρες στην Λιοσίων θα πω του ταξιτζή,να με πάει στην Νέα Σμύρνη στα άνω Πατήσια;Διευκρινησε συναγωνιστή,δεν μένουμε όλοι στην Αθήνα!!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Καλησπέρα συναγωνιστή γιατί εγώ είμαι από την Θήβα,όταν φτάσω με το λεωφορείο στα ΚΤΕΛ Βοιωτίας στις τρεις γέφυρες στην Λιοσίων θα πω του ταξιτζή,να με πάει στην Νέα Σμύρνη στα άνω Πατήσια;Διευκρινησε συναγωνιστή,δεν μένουμε όλοι στην Αθήνα!!
Νέα Σμύρνη φιλε, κοντα στη Συγγρου, δεν καταλαβαινω γιατί το θέμα αυτο έγινε τόσο δύσκολο....
 

Morfeas1984

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2020
Μηνύματα
65
Like
115
Πόντοι
0
Νέα Σμύρνη φιλε, κοντα στη Συγγρου, δεν καταλαβαινω γιατί το θέμα αυτο έγινε τόσο δύσκολο....
Έγινε δύσκολο γιατί ο τύπος προφανώς και μας τρολλαρει.Ειπα να τον τρολλαρω και εγώ λίγο αλλά βαρέθηκα ήδη
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.115
Κριτικές
2
Like
3.552
Πόντοι
456
Καλησπέρα συναγωνιστή γιατί εγώ είμαι από την Θήβα,όταν φτάσω με το λεωφορείο στα ΚΤΕΛ Βοιωτίας στις τρεις γέφυρες στην Λιοσίων θα πω του ταξιτζή,να με πάει στην Νέα Σμύρνη στα άνω Πατήσια;Διευκρινησε συναγωνιστή,δεν μένουμε όλοι στην Αθήνα!!
αδερφε , στη νεα σμυρνη ειναι .θα πεις του ταξιτζη να σε παει στο κτιριο της αγροτικης τραπεζας. ειναι ενα τετραγωνο απο εκει. παρε κι ενα τηλεφωνο το μαγαζι να σου πει την ακριβη διευθυνση .
 

kalws420

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2015
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Υπάρχει αγροτική ακόμα? στη Νέα Σμύρνη? Και αμα ο ταρίφας δε ξέρει που είναι η πρώην ΑΤΕ bank? Άρα απλά του λες του ανθρώπου πάρε ένα τηλέφωνο στο κατάστημα χωρίς να βοηθάς καθόλου με το comment σου.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.439
Κριτικές
14
Like
4.463
Πόντοι
746
Μαγκες στειλτε ενα PM στον συνναγωνιστη με την διευθυνση τουλαχιστον το δρομο ...
γιατι βλεπω να χτυπαει ολα τα κουδουνια και την αλλη μερα θα τον δουμε στην Τατιανα ...!
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.641
Πόντοι
2.596
τειλτε ενα PM στον συνναγωνιστη με την διευθυνση τουλαχιστον το δρομο ...
γιατι βλεπω να χτυπαει ολα τα κουδουνια και την αλλη μερα θα τον δουμε στην Τατιανα ...!
:rockon: :tooth: Θα το βρει εύκολο είναι...
 

Ntaffy2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
441
Κριτικές
4
Like
1.094
Πόντοι
361
αδερφε , στη νεα σμυρνη ειναι .θα πεις του ταξιτζη να σε παει στο κτιριο της αγροτικης τραπεζας. ειναι ενα τετραγωνο απο εκει. παρε κι ενα τηλεφωνο το μαγαζι να σου πει την ακριβη διευθυνση .
Χερεται συναγωνιστή σε ευχαριστώ πολύ!!
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.641
Πόντοι
2.596

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.115
Κριτικές
2
Like
3.552
Πόντοι
456

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.374
Πόντοι
7.636
Υπάρχει αγροτική ακόμα? στη Νέα Σμύρνη? Και αμα ο ταρίφας δε ξέρει που είναι η πρώην ΑΤΕ bank? Άρα απλά του λες του ανθρώπου πάρε ένα τηλέφωνο στο κατάστημα χωρίς να βοηθάς καθόλου με το comment σου.
Αυτή η τράπεζα δεν έγινε Πειραιώς;;
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.115
Κριτικές
2
Like
3.552
Πόντοι
456

Ntaffy2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
441
Κριτικές
4
Like
1.094
Πόντοι
361
Έγινε δύσκολο γιατί ο τύπος προφανώς και μας τρολλαρει.Ειπα να τον τρολλαρω και εγώ λίγο αλλά βαρέθηκα ήδη
Καλησπέρα συναγωνιστή δεν σας τρολαρω καθόλου, απλά μια ερώτηση έκανα,πως σου φάνηκε ότι σας τρολαρω δεν μπορώ να καταλάβω!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλησπέρα συναγωνιστή πρώτον γκουγκλαρα και δεν μου το βγάζει το συγκεκριμένο spa αλλά παρεμφερή που σημαίνει ότι τά παρεμφερή σπα, μπορεί να είναι κανονικά σπα και όχι όπως το "συγκεκριμένο" καταλαβαίνεις τι εννοώ!! Συναγωνιστή ηρέμησε,όπως είπες πολύ σωστά μιλάμε για ΑΘΉΝΑ και όχι για κάνα χωριό στην επαρχία!!Για αυτό εσείς οι ΑΘΗΝΑΊΟΙ που τα έχετε όλα δίπλα σας,μην νευριαζετε και τσαντιζεστε με εμάς τους επαρχιώτες που στο κάτω κάτω της γραφής δεν την ξέρουμε την ΑΘΉΝΑ σαν και εσάς και απόλυτα φυσιολογικό να μην την ξέρουμε την ΑΘΉΝΑ σαν και εσάς, ψυχραιμία, ψυχραιμία, ψυχραιμία όπως έλεγε και ο ΑΞΈΧΑΣΤΟΣ ΘΑΝΆΣΗΣ ΒΈΓΓΟΣ!!
Φίλε έχεις δίκιο σε αυτά που γράφεις , απλώς πρέπει να μάθουμε όλοι να διαβάζουμε σωστά τις πληροφορίες που γράφονται και αναφέρονται για κάθε μασατζιδικο ή άλλο χώρο !
Για παράδειγμα στην κορυφή της σελίδας του γράφει silver spa , Νέα Σμύρνη . Αυτό σου δίνει την περιοχή που υπάρχει αυτό . Διεύθυνση την μαθαίνεις από το τηλέφωνο μα τα άλλα στοιχεία που σε ενδιαφέρουν όπως κουδούνι , όροφος , διαμέρισμα κλπ
Δεν υπάρχει λόγος έντασης , απλά είναι όλα όταν " μελετούμε " σωστά τις πληροφορίες
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom