Νέα

"Silver SPA", Νέα Σμύρνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232
επίσκεψη σήμερα , μετά τη κριτική του φίλου και συναγωνιστή ΜΠΑΡΟΥΧΟΥ καθώς και καλά λόγια εξωθεσμικού επίσκεψη για να δω το φαινόμενο Βάνα , δούλευαν τέσσερις κοπέλες , Τζένη ξανθιά μίλφ σώμα με πιασίματα και 2.5-3άρι βυζί , Βάνα μελαχρινή μίλφ σχετικά ψηλή (1.72) με ψιλοκανονικό σώμα και 2.5αρι σιλικονάτο βυζί , Μαρία ψηλή ξανθιά με κανονικό σώμα και 2άρι βυζί και τέλος η πιο ωραία η Helen κοντή κοπέλα με καστανό σκούρο ίσιο μαλλί μέχρι κάτω απο τους ώμους , κανονικό πολύ ωραίο κορμί και 2άρι σύν σιλικονάτο βυζί . Η Helen μου άρεσε πιο πολύ απ όλες αλλά απο πρίν είχα αποφασίσει να περάσω με τη Βάνα η οποία με τη ρόμπα και τα λεοπαρδαλέ εσώρουχα είναι πολύ καύλα αλλά χωρίς αυτά χάνει αρκετά ... για να μην παρεξηγηθώ μια χαρά είναι για 42 χρονών αλλά άλλη εντύπωση είχα σχηματίσει απ όσα είχα διαβάσει και ακούσει γι αυτή τόσο για την εμφάνιση της όσο και για τις υπηρεσίες της και ίσως να περίμενα περισσότερα...Με τη Βάνα λοιπόν τη μιλφάρα με το μεγάλο τατουαζ πισω χαμηλά δεξιά στη πλάτη και 2 ακόμη μικρότερα έγινε η πρώτη συνεδρία στη βόλτα μου που ήταν κατώτερη των προσδοκιών που μου είχαν δημιουργηθεί και εδώ να διευκρινίσω για να μην παρεξηγηθώ καλή ήταν δε πέρασα χάλια , Θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική .
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.225
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
ξέρουμε, αν ψάξεις κι εσύ... μπορεί και να την βρείς...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.225
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
επίσκεψη σήμερα , μετά τη κριτική του φίλου και συναγωνιστή ΜΠΑΡΟΥΧΟΥ καθώς και καλά λόγια εξωθεσμικού επίσκεψη για να δω το φαινόμενο Βάνα , δούλευαν τέσσερις κοπέλες , Τζένη ξανθιά μίλφ σώμα με πιασίματα και 2.5-3άρι βυζί , Βάνα μελαχρινή μίλφ σχετικά ψηλή (1.72) με ψιλοκανονικό σώμα και 2.5αρι σιλικονάτο βυζί , Μαρία ψηλή ξανθιά με κανονικό σώμα και 2άρι βυζί και τέλος η πιο ωραία η Helen κοντή κοπέλα με καστανό σκούρο ίσιο μαλλί μέχρι κάτω απο τους ώμους , κανονικό πολύ ωραίο κορμί και 2άρι σύν σιλικονάτο βυζί . Η Helen μου άρεσε πιο πολύ απ όλες αλλά απο πρίν είχα αποφασίσει να περάσω με τη Βάνα η οποία με τη ρόμπα και τα λεοπαρδαλέ εσώρουχα είναι πολύ καύλα αλλά χωρίς αυτά χάνει αρκετά ... για να μην παρεξηγηθώ μια χαρά είναι για 42 χρονών αλλά άλλη εντύπωση είχα σχηματίσει απ όσα είχα διαβάσει και ακούσει γι αυτή τόσο για την εμφάνιση της όσο και για τις υπηρεσίες της και ίσως να περίμενα περισσότερα...Με τη Βάνα λοιπόν τη μιλφάρα με το μεγάλο τατουαζ πισω χαμηλά δεξιά στη πλάτη και 2 ακόμη μικρότερα έγινε η πρώτη συνεδρία στη βόλτα μου που ήταν κατώτερη των προσδοκιών που μου είχαν δημιουργηθεί και εδώ να διευκρινίσω για να μην παρεξηγηθώ καλή ήταν δε πέρασα χάλια , Θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική .
τι να κάνουμε... υπέστης κι εσύ το Barouf Effect...
 

zolie

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
104
Like
122
Πόντοι
1
Περασμα απο το εν λογω καταστημα σημερα μηπως και πετυχω Ελεν,κλεισμενη φουλ.Ειδα τζενη και Βανα .Παρολο που ειχα πει στον εαυτο μου οτι αν δε βρω Ελεν παω για να δοκιμασω Αγαπη στο λαγ 23,δεν μπορεσα να αντισταθω στο χαμογελο της Βανας.Περασα πολυ ωραια αλλα οχι τοσο λογω του σερβις αλλα περισοτερο γιατι μου αρεσε πολυ σαν γυναικα.Για να μην παρεξηγηθω το σερβις υστερουσε σε σχεση με επιπεδο Μαρινας οχι οτι δεν ητανε πολυ καλη η κοπελα.Πολυ καλο στοματικο με πολυ ενασχοληση με τα μπαλακια ,παρακατω δεν πηγε,ωραιο σεξ με φιλια και αληθοφανη βογγητα και γενικα πολυ ερωτικη γυναικα.Παιχτηκε ενας γυρος σεξ σε ωριαιο προγραμμα ,ζητησε και πηρε 20 για ελ.στοματικο.Το μασαζ πολυ καλο .Το μεγαλο ατου της για μενα, ειναι ο τυπος που εχει,πολυ σεξι και ευδιαθετη γυναικα.
στην ερωτηση αν θα ξαναπηγαινα εχουμε ενα ναι και δυο οχι.Το ναι, γιατι ειναι γυναικαρα ,ακρως καβλωτικη και θερμη και ωραια τυπισα και προτεινεται ανεπιφυλακτα.Τα οχι ειναι οτι πρωτον σε προσωπικο στις πολυ πολυ σπανιες πλεον επισκεψεις μου σε επαγγελματιες ,θελω φουλ σερβις και ανωμαλιες(και φυσικα δεν κατηγορω καμια κοπελα που δεν τα κανει απλα προτιμω αυτες που τα κανουν) και δευτερον και σημαντικοτερο τα +20 για ελ.στοματικο τα θεωρω απαραδεκτα και ηταν και η μονη μελανη στιγμη σε αυτο το ραντεβου
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.209
Κριτικές
18
Like
19.987
Πόντοι
4.546
Περασμα απο το εν λογω καταστημα σημερα μηπως και πετυχω Ελεν,κλεισμενη φουλ.Ειδα τζενη και Βανα .Παρολο που ειχα πει στον εαυτο μου οτι αν δε βρω Ελεν παω για να δοκιμασω Αγαπη στο λαγ 23,δεν μπορεσα να αντισταθω στο χαμογελο της Βανας.Περασα πολυ ωραια αλλα οχι τοσο λογω του σερβις αλλα περισοτερο γιατι μου αρεσε πολυ σαν γυναικα.Για να μην παρεξηγηθω το σερβις υστερουσε σε σχεση με επιπεδο Μαρινας οχι οτι δεν ητανε πολυ καλη η κοπελα.Πολυ καλο στοματικο με πολυ ενασχοληση με τα μπαλακια ,παρακατω δεν πηγε,ωραιο σεξ με φιλια και αληθοφανη βογγητα και γενικα πολυ ερωτικη γυναικα.Παιχτηκε ενας γυρος σεξ σε ωριαιο προγραμμα ,ζητησε και πηρε 20 για ελ.στοματικο.Το μασαζ πολυ καλο .Το μεγαλο ατου της για μενα, ειναι ο τυπος που εχει,πολυ σεξι και ευδιαθετη γυναικα.
στην ερωτηση αν θα ξαναπηγαινα εχουμε ενα ναι και δυο οχι.Το ναι, γιατι ειναι γυναικαρα ,ακρως καβλωτικη και θερμη και ωραια τυπισα και προτεινεται ανεπιφυλακτα.Τα οχι ειναι οτι πρωτον σε προσωπικο στις πολυ πολυ σπανιες πλεον επισκεψεις μου σε επαγγελματιες ,θελω φουλ σερβις και ανωμαλιες(και φυσικα δεν κατηγορω καμια κοπελα που δεν τα κανει απλα προτιμω αυτες που τα κανουν) και δευτερον και σημαντικοτερο τα +20 για ελ.στοματικο τα θεωρω απαραδεκτα και ηταν και η μονη μελανη στιγμη σε αυτο το ραντεβου
Έχουν ενδιαφέρον αυτές οι κριτικές, σωστή ενημέρωση, μαθαίνουμε οι υπόλοιποι τι και πώς, άλλου είναι ΟΛΑ μέσα στην όποια τιμή και αλλού υπάρχουν έξτρα.
Καλές οι νέες δοκιμές βέβαια, δεν βλάπτουν.
 

zolie

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
104
Like
122
Πόντοι
1
Έχουν ενδιαφέρον αυτές οι κριτικές, σωστή ενημέρωση, μαθαίνουμε οι υπόλοιποι τι και πώς, άλλου είναι ΟΛΑ μέσα στην όποια τιμή και αλλού υπάρχουν έξτρα.
Καλές οι νέες δοκιμές βέβαια, δεν βλάπτουν.
παω πολυ σπανια για μασαζακι πλεον και θεωρουσα οτι το ελ.στοματικο ειναι στην τιμη, λαθος μου.Αν το ειχα ρωτησει απο την αρχη θα το ειχα γλυτωσει η θα ειχα φυγει.Βεβαια περασα σουπερ το αξιζε το κατοσταρι η ολη εμπειρια αλλα αμα θες εξτραδακια για δεδομενες υπηρεσιες καλο θα ειναι να το λες απο την αρχη.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.209
Κριτικές
18
Like
19.987
Πόντοι
4.546
παω πολυ σπανια για μασαζακι πλεον και θεωρουσα οτι το ελ.στοματικο ειναι στην τιμη, λαθος μου.Αν το ειχα ρωτησει απο την αρχη θα το ειχα γλυτωσει η θα ειχα φυγει.Βεβαια περασα σουπερ το αξιζε το κατοσταρι η ολη εμπειρια αλλα αμα θες εξτραδακια για δεδομενες υπηρεσιες καλο θα ειναι να το λες απο την αρχη.
Μέχρι στιγμής, δεν μου έχουν ζητήσει έξτρα για ελεύθερο στοματικό, στα μασάζ. Βέβαια, δεν τα έχω επισκεφθεί όλα για να έχω ιδία άποψη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: zolie

zolie

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
104
Like
122
Πόντοι
1
Μέχρι στιγμής, δεν μου έχουν ζητήσει έξτρα για ελεύθερο στοματικό, στα μασάζ. Βέβαια, δεν τα έχω επισκεφθεί όλα για να έχω ιδία άποψη.
και εμενα δεν μου εχει τυχει,να μου πουν οτι δεν κανουν ναι αλλα ως εξτρα ποτε.Να τονισω παλι οτι ηταν το μονο αρνητικο στο ραντεβου.
 

zolie

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
104
Like
122
Πόντοι
1
Μέχρι στιγμής, δεν μου έχουν ζητήσει έξτρα για ελεύθερο στοματικό, στα μασάζ. Βέβαια, δεν τα έχω επισκεφθεί όλα για να έχω ιδία άποψη.
νομιζω οτι αν το ξεκαθαρισεις απο την αρχη δεν θα χρεωθει,οποτε αν σε βγαλει ο δρομος τσεκαρε το αξιζει.Κοιταξα και μερικες σελιδες πισω και δεν ειδα να αναφερει καποιος κατι για εξτρα.Πιστευω οτι ηταν αφαιμαξη της στιγμης και για αυτο με χαλασε.Τα συν εικοσι το ενα συν εικοσι το αλλο μας τα λεγαν οι βιζιτες πριν απο εικοσι χρονια .Το μονο εξτρα που αναγνωριζω ειναι ο κωλος.Τα υπολοιπα ειναι νομιζω στην κατηγορια του μασαζ "δεδομενα".
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.641
Πόντοι
2.596
πέρασα και εγώ από silver spa ... να βρω τι βάνα ...διάβασα σχόλια και ήθελα να την τιμήσω από κοντά ,,ήταν σε ραντεβού και δεν τα κατάφερα ... μίλησα με Τζένη .... και η αλήθεια είναι ότι με μαγνήτισαν... τα υπέροχα ψηλά ποδιά της ...το όμορφο πρόσωπο της και σκέφτηκα να δοκιμάσω το τζενακι ... μπήκα λοιπόν για το καθιερωμένο ντουζάκι και περίμενα το κορίτσι το ξανθό ...ανοίγει η πόρτα ..μοθ γελάει ..βγάζει τι ρόμπα ..και δεν είχα άδικο όπως σκεφτικά ..ποδαρες ..βυζαρες και ωραίο κολλώ ...ξεκινήσαμε το μασάζ με έντονη πίεση εκεί που έπρεπε ..χαλάρωσα πολύ ..με γύρισε μπροστά και μου τον πήρε χωρίς προφυλακτικό ...όλα ήταν υπέροχα .. τελειώσαμε και είπα να φύγω ..πηγαίνοντας προς την πόρτα .. έπεσε το μάτι μου στη ναντια την ασιατισσα .. μελαμψη ομορφιά σκέφτηκα ... την επομένη φορά λοιπόν ... ναντια ..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.374
Πόντοι
7.636
ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ SILVER SPA ... NA ΒΡΩ ΤΙ ΒΑΝΑ ...ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗΣΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ,,ΗΤΑΝ ΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ... ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΖΕΝΗ .... ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΜΑΓΝΗΤΙΣΑΝ... ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΨΗΛΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ...ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΟ ΤΖΕΝΑΚΙ ... ΜΠΗΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΟ ΝΤΟΥΖΑΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟ ΞΑΝΘΟ ...ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΠΟΡΤΑ ..ΜΟΘ ΓΕΛΑΕΙ ..ΒΓΑΖΕΙ ΤΙ ΡΟΜΠΑ ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΔΙΚΟ ΟΠΩΣ ΣΚΕΦΤΙΚΑ ..ΠΟΔΑΡΕΣ ..ΒΥΖΑΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ ΚΟΛΟ ...ΞΕΚΗΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΜΑΣΑΖ ΜΕ ΕΝΤΟΝΗ ΠΙΕΣΗ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ..ΧΑΛΑΡΩΣΑ ΠΟΛΥ ..ΜΕ ΓΥΡΙΣΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΗΡΕ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ...ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ .. ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ..ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ .. ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΣΤΗ ΝΑΝΤΙΑ ΤΗΝ ΑΣΙΑΤΙΣΣΑ .. ΜΕΛΑΜΨΗ ΟΜΟΡΦΙΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ... ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ... ΝΑΝΤΙΑ ..
Τζένη έμπειρη αξίζει
Νάντια δεν την έχω δει.Εκτος αν δεν την θυμάμαι...
 

Ntaffy2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
441
Κριτικές
4
Like
1.094
Πόντοι
361
Καλησπέρα συναγωνιστές το silver spa σε ποια περιοχή της Αθήνας είναι; Έχει κοπέλες με βυζάρες και κωλάρες;
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.450
Κριτικές
42
Like
7.850
Πόντοι
4.666
Καλησπέρα συναγωνιστές το silver spa σε ποια περιοχή της Αθήνας είναι; Έχει κοπέλες με βυζάρες και κωλάρες;
Στο θέρμο της αιτωλοακρανανίας, όπως πας για γρεβενά!
 

Ntaffy2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
441
Κριτικές
4
Like
1.094
Πόντοι
361
Στο θέρμο της αιτωλοακρανανίας, όπως πας για γρεβενά!
Χερεται συναγωνιστή, εγώ δεν μένω Αθήνα,στην Θήβα μένω για αυτό σε ρωτάω και εσύ με ειρωνεύεσαι, συναγωνιστή δεν μένουμε όλοι στην Αθήνα, υπάρχουμε και οι επαρχιώτες,δεν είσαι σωστός να ειρωνεύεσαι!!
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.450
Κριτικές
42
Like
7.850
Πόντοι
4.666
Χερεται συναγωνιστή, εγώ δεν μένω Αθήνα,στην Θήβα μένω για αυτό σε ρωτάω και εσύ με ειρωνεύεσαι, συναγωνιστή δεν μένουμε όλοι στην Αθήνα, υπάρχουμε και οι επαρχιώτες,δεν είσαι σωστός να ειρωνεύεσαι!!
την έννοια του gps την έχεις ακουστά???? μιλάμε για Αθήνα τώρα όχι για κανά χωριό στην επαρχία....υπάρχει μπάνερ και βλέπεις τη διεύθυνση την γκουγκλάρεις και πάς άνθρωπέ μου!!!! Πώς να δεχτώ μία τέτοια ερώτηση???? δηλαδή εγώ αν ήθελα να πάω σε μασατζίδικο στη Θήβα, θα σε ρώταγα που είναι??? αν θα σε ρώταγα κάτι θα σε ρώταγα ποιά να πάρω ή τι κάνει ποιά κλπ κλπ! Έλεος!!!!!!!
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Καλησπέρα συναγωνιστές το silver spa σε ποια περιοχή της Αθήνας είναι; Έχει κοπέλες με βυζάρες και κωλάρες;
Έχει με κωλάρες περισσότερο...
Θα δεις και βυζάρες βέβαια...
 

Ntaffy2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
441
Κριτικές
4
Like
1.094
Πόντοι
361
την έννοια του gps την έχεις ακουστά???? μιλάμε για Αθήνα τώρα όχι για κανά χωριό στην επαρχία....υπάρχει μπάνερ και βλέπεις τη διεύθυνση την γκουγκλάρεις και πάς άνθρωπέ μου!!!! Πώς να δεχτώ μία τέτοια ερώτηση???? δηλαδή εγώ αν ήθελα να πάω σε μασατζίδικο στη Θήβα, θα σε ρώταγα που είναι??? αν θα σε ρώταγα κάτι θα σε ρώταγα ποιά να πάρω ή τι κάνει ποιά κλπ κλπ! Έλεος!!!!!!!
Καλησπέρα συναγωνιστή πρώτον γκουγκλαρα και δεν μου το βγάζει το συγκεκριμένο spa αλλά παρεμφερή που σημαίνει ότι τά παρεμφερή σπα, μπορεί να είναι κανονικά σπα και όχι όπως το "συγκεκριμένο" καταλαβαίνεις τι εννοώ!! Συναγωνιστή ηρέμησε,όπως είπες πολύ σωστά μιλάμε για ΑΘΉΝΑ και όχι για κάνα χωριό στην επαρχία!!Για αυτό εσείς οι ΑΘΗΝΑΊΟΙ που τα έχετε όλα δίπλα σας,μην νευριαζετε και τσαντιζεστε με εμάς τους επαρχιώτες που στο κάτω κάτω της γραφής δεν την ξέρουμε την ΑΘΉΝΑ σαν και εσάς και απόλυτα φυσιολογικό να μην την ξέρουμε την ΑΘΉΝΑ σαν και εσάς, ψυχραιμία, ψυχραιμία, ψυχραιμία όπως έλεγε και ο ΑΞΈΧΑΣΤΟΣ ΘΑΝΆΣΗΣ ΒΈΓΓΟΣ!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom