Νέα

"Silver SPA", Νέα Σμύρνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

PetrosPetros12

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2022
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
Εγώ με την Καρολίνα είχα εντελώς διαφορετική εμπειρία. Πίπα χωρίς προφυλακτικό και πολύ ορεξατη συνολικά. Και προσωπικά πιστεύω ότι και σε εμφάνιση είναι τοπ.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.453
Κριτικές
42
Like
7.854
Πόντοι
4.666
Εγώ με την Καρολίνα είχα εντελώς διαφορετική εμπειρία. Πίπα χωρίς προφυλακτικό και πολύ ορεξατη συνολικά. Και προσωπικά πιστεύω ότι και σε εμφάνιση είναι τοπ.εγώ
εγώ αποκόμισα στο συγκεκριμένο μαγαζί(γιατί όταν εργαζόταν σε άλλα είχα καλύτερη εμπειρία χωρίς να ναι κάτι ουάου) ένα αποστειρωμένο πρόγραμμα που σε καμία περίπτωση δεν θα το επέλεγα εκ νέου.
 

PetrosPetros12

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2022
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
Εγώ μόνο στο συγκεκριμένο μαγαζί την έχω συναντήσει πριν κάποιους μήνες. Θα την ξανασυναντήσω σύντομα και θα μοιραστώ την εμπειρία μου.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
εγώ αποκόμισα στο συγκεκριμένο μαγαζί(γιατί όταν εργαζόταν σε άλλα είχα καλύτερη εμπειρία χωρίς να ναι κάτι ουάου) ένα αποστειρωμένο πρόγραμμα που σε καμία περίπτωση δεν θα το επέλεγα εκ νέου.
Σωστά , έτσι είναι
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
676
Like
1.136
Πόντοι
206
στα μάτια εννοεί

επίσκεψη πριν λίγο .
υποδοχή η Βίκυ
κοπέλες:
Νατάσα πρόσφατη ρωσική νόστιμη προσθήκη. ξανθιά
Καρολίνα όμορφη σέξυ καλλιγραμμη έγχρωμη κοπέλα
Τζένη η σέξυ ξανθιά μιλφ
Νάντια η γνωστή όμορφη Ταυλανδεζα
και μια καινούργια κοπέλα η Ρωσίδα Αγάπη. ξανθιά με ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους ωραίο κορμί καφέ μάτια. Ηλικία 27 περίπου και ύψος στο 1.65 αν και με τα τακούνια δύσκολο να είσαι ακριβής.
πολύ όμορφη παρουσία δεν είναι σωληνοκοριτσο κάπου την έχω ξαναδεί παλιότερα αλλά δεν θυμάμαι που....
Η Νάντια δουλεψε παλιά Μπακνανα; Φραντζη 4;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f

George Iakovidis

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.682
Κριτικές
46
Like
5.440
Πόντοι
5.646

Beirut

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
65
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
0
Η Νάντια δουλεψε παλιά Μπακνανα; Φραντζη 4;
Η Νάντια δούλευε παλιά στην Κατεχάκη -DBA- έχει κλείσει πολύ καιρό. Δεν την θυμάμαι Μπακνανά η Φ4 αλλά δεν τον κόβω κιόλας. Όμορφη Ασιάτισσα και έκανε πολύ καλό μασάζ.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
ΟΚ.. Τεστ_ :sunglasses:Την επόμενη φορά ρωτήστε όλες τις " Τσέχες" , πώς ακριβώς τονίζεται στα Τσέχικα η λέξη > Mπρνο ... ( Το τεστ = απο την παλιά στουντιοβυζαρού Βαλεντίνα, Κ 61 , Βρβχ 19 κλπ / πρώην Καρολίνα, η οποία είναι όντως από εκεί..)
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
47
Like
7.281
Πόντοι
5.646
Εγώ μόνο στο συγκεκριμένο μαγαζί την έχω συναντήσει πριν κάποιους μήνες. Θα την ξανασυναντήσω σύντομα και θα μοιραστώ την εμπειρία μου.
Αν εννοείς την Καρολίνα μόνο εδώ έχει εμφανιστεί το τελευταίο καιρό.Παλια ήταν και αλλου
 

PetrosPetros12

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2022
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
Αν εννοείς την Καρολίνα μόνο εδώ έχει εμφανιστεί το τελευταίο καιρό.Παλια ήταν και αλλου
Ναι στην Καρολίνα αναφέρομαι. Δεν ξέρω τι έχει κάνει στο παρελθόν, εγώ εδώ την έχω συναντήσει μόνο.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Ναι στην Καρολίνα αναφέρομαι. Δεν ξέρω τι έχει κάνει στο παρελθόν, εγώ εδώ την έχω συναντήσει μόνο.
Έχει δουλέψει και μόνη της στην Γλυφάδα , μετά παράλληλα και Γλυφάδα και Νέα Σμυρνη
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Εγώ με την Καρολίνα είχα εντελώς διαφορετική εμπειρία. Πίπα χωρίς προφυλακτικό και πολύ ορεξατη συνολικά. Και προσωπικά πιστεύω ότι και σε εμφάνιση είναι τοπ.
Μάλλον έχει και η Καρολίνα τα up and down της … λογικό , δεν είναι κουρδισμένη μηχανή …
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.074
Like
4.491
Πόντοι
1.706
ΟΚ.. Τεστ_ :sunglasses:Την επόμενη φορά ρωτήστε όλες τις " Τσέχες" , πώς ακριβώς τονίζεται στα Τσέχικα η λέξη > Mπρνο ... ( Το τεστ = απο την παλιά στουντιοβυζαρού Βαλεντίνα, Κ 61 , Βρβχ 19 κλπ / πρώην Καρολίνα, η οποία είναι όντως από εκεί..)
Φοβερές βυζάρες ...τι απέγινε άραγε
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom