Νέα

"Silver SPA", Νέα Σμύρνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.641
Πόντοι
2.596
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.375
Πόντοι
41.447
τι εννοείς δεν κοιτάζει όσο πρέπει;
στα μάτια εννοεί

επίσκεψη πριν λίγο .
υποδοχή η Βίκυ
κοπέλες:
Νατάσα πρόσφατη ρωσική νόστιμη προσθήκη. ξανθιά
Καρολίνα όμορφη σέξυ καλλιγραμμη έγχρωμη κοπέλα
Τζένη η σέξυ ξανθιά μιλφ
Νάντια η γνωστή όμορφη Ταυλανδεζα
και μια καινούργια κοπέλα η Ρωσίδα Αγάπη. ξανθιά με ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους ωραίο κορμί καφέ μάτια. Ηλικία 27 περίπου και ύψος στο 1.65 αν και με τα τακούνια δύσκολο να είσαι ακριβής.
πολύ όμορφη παρουσία δεν είναι σωληνοκοριτσο κάπου την έχω ξαναδεί παλιότερα αλλά δεν θυμάμαι που....
 
Τελευταία τροποποίηση:

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
στα μάτια εννοεί

επίσκεψη πριν λίγο .
υποδοχή η Βίκυ
κοπέλες:
Νατάσα πρόσφατη ρωσική νόστιμη προσθήκη. ξανθιά
Καρολίνα όμορφη σέξυ καλλιγραμμη έγχρωμη κοπέλα
Τζένη η σέξυ ξανθιά μιλφ
Νάντια η γνωστή όμορφη Ταυλανδεζα
και μια καινούργια κοπέλα η Ρωσίδα Αγάπη. ξανθιά με ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους ωραίο κορμί καφέ μάτια. Ηλικία 27 περίπου και ύψος στο 1.65 αν και με τα τακούνια δύσκολο να είσαι ακριβής.
πολύ όμορφη παρουσία δεν είναι σωληνοκοριτσο κάπου την έχω ξαναδεί παλιότερα αλλά δεν θυμάμαι που....
Η Αγάπη παιζει να είναι η Αγάπη των στουντιο? Αν ναι είχε περάσει απο το Τατοιου. Η ταυλανδεζα είναι αυτη που ηταν στο Φραντζή 4 λίγο πριν το τέλος?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.375
Πόντοι
41.447
Η Αγάπη παιζει να είναι η Αγάπη των στουντιο? Αν ναι είχε περάσει απο το Τατοιου. Η ταυλανδεζα είναι αυτη που ηταν στο Φραντζή 4 λίγο πριν το τέλος?
η Νάντια δεν θυμάμαι να έχει περάσει από Φ4
Η Αγάπη δεν ξέρω επίσης αν ήταν στο Τατοιου
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
η Νάντια δεν θυμάμαι να έχει περάσει από Φ4
Η Αγάπη δεν ξέρω επίσης αν ήταν στο Τατοιου
Βλέπω ότι η Αγάπη έφυγε απο το προγραμμα του Θεσσαλίας 136 (Dreamplace) όποτε παιζει να είναι αυτη!
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Η Αγάπη παιζει να είναι η Αγάπη των στουντιο? Αν ναι είχε περάσει απο το Τατοιου. Η ταυλανδεζα είναι αυτη που ηταν στο Φραντζή 4 λίγο πριν το τέλος?
Ρε λες να είναι η Νάντια ή σχιστοματα με τις μπουταρες που δούλευε εποχες 2017 με 018 στο Φρατζη 4 παρέα με Ζέτα τότε , ρε μπας και ειν τούτη ??
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
Βλέπω ότι η Αγάπη έφυγε απο το προγραμμα του Θεσσαλίας 136 (Dreamplace) όποτε παιζει να είναι αυτη!
Η Αγαπη του Dreamplace 27 χρονων ? Δυσκολο ναναι αυτη αν ειναι αυτη η ηλικια.
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.641
Πόντοι
2.596
Η Αγάπη παιζει να είναι η Αγάπη των στουντιο? Αν ναι είχε περάσει απο το Τατοιου. Η ταυλανδεζα είναι αυτη που ηταν στο Φραντζή 4 λίγο πριν το τέλος?
Μια ξανθιά με ωραία βυζιά αυτή;Η Αγαπη από το στούντιο;
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
47
Like
7.281
Πόντοι
5.646
Η Αγάπη παιζει να είναι η Αγάπη των στουντιο? Αν ναι είχε περάσει απο το Τατοιου. Η ταυλανδεζα είναι αυτη που ηταν στο Φραντζή 4 λίγο πριν το τέλος?
Φρατζή 4 ταυλανδεζα;Ποια λες;
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
19
Like
3.088
Πόντοι
7.195
πέρασμα χθες μεσημερι απο το καταστημα
παρουσες Τζενη απο Τσεχια κατα δηλωση της
Καρολινα εγχρωμο πιπινι
Νατασα διαρκως σε δωματιο , την ζητησα και οταν εφευγα
διαλεξα Τζενη νταρντανα με πιασιματα και απιθανη τρελη πιπα πληρης απασχοληση με ολη την περιοχη με τρελλανε
στη συζητηση μου προτεινε DUO με Καρολινα και ενεδωσα.
Καρολινα μικρο σοκολατακι με αεροπιπα σιλικονατο βυζι και απεραντη υπομονη χαμογελαστη να ασχολειται μαζι μου.
οι κουκλες ανταλαξαν φιλια στα βυζια τους και μεχρι εκει διοτι η Τζενη μου εξηγησε γελωντας οτι δεν ειναι λεσβιες.
Το αρνητικο με το σοκολατακι ειναι οτι σε αφηνει να γλυψεις τα βυζακια μονο διοτι ποναει οπως λεει.
Δακτυλα απαγορευονται και απο τις δυο.
Το αλλο αρνητικο τα χρηματα ζητηθηκαν προκαταβολικα και απο τις δυο διοτι δεν ημουν γνωστος στο μαγαζι.
Αν εξαιρεσεις την Τζεναρα το υπολοιπο πακετο δεν ελεγε.
θα προσπαθησω για ραντεβου με την Νατασα διοτι φαινεται οι συναγωνιστες την εχουν ξεσκισει και δεν εχει ωρα ουτε για μπανιο !!!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
πέρασμα χθες μεσημερι απο το καταστημα
παρουσες Τζενη απο Τσεχια κατα δηλωση της
Καρολινα εγχρωμο πιπινι
Νατασα διαρκως σε δωματιο , την ζητησα και οταν εφευγα
διαλεξα Τζενη νταρντανα με πιασιματα και απιθανη τρελη πιπα πληρης απασχοληση με ολη την περιοχη με τρελλανε
στη συζητηση μου προτεινε DUO με Καρολινα και ενεδωσα.
Καρολινα μικρο σοκολατακι με αεροπιπα σιλικονατο βυζι και απεραντη υπομονη χαμογελαστη να ασχολειται μαζι μου.
οι κουκλες ανταλαξαν φιλια στα βυζια τους και μεχρι εκει διοτι η Τζενη μου εξηγησε γελωντας οτι δεν ειναι λεσβιες.
Το αρνητικο με το σοκολατακι ειναι οτι σε αφηνει να γλυψεις τα βυζακια μονο διοτι ποναει οπως λεει.
Δακτυλα απαγορευονται και απο τις δυο.
Το αλλο αρνητικο τα χρηματα ζητηθηκαν προκαταβολικα και απο τις δυο διοτι δεν ημουν γνωστος στο μαγαζι.
Αν εξαιρεσεις την Τζεναρα το υπολοιπο πακετο δεν ελεγε.
θα προσπαθησω για ραντεβου με την Νατασα διοτι φαινεται οι συναγωνιστες την εχουν ξεσκισει και δεν εχει ωρα ουτε για μπανιο !!!
Μέτριο κυρίως με λίγα από καλό το τελικό αποτέλεσμα λοιπόν … κρίμα
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.453
Κριτικές
42
Like
7.854
Πόντοι
4.666
πέρασμα χθες μεσημερι απο το καταστημα
παρουσες Τζενη απο Τσεχια κατα δηλωση της
Καρολινα εγχρωμο πιπινι
Νατασα διαρκως σε δωματιο , την ζητησα και οταν εφευγα
διαλεξα Τζενη νταρντανα με πιασιματα και απιθανη τρελη πιπα πληρης απασχοληση με ολη την περιοχη με τρελλανε
στη συζητηση μου προτεινε DUO με Καρολινα και ενεδωσα.
Καρολινα μικρο σοκολατακι με αεροπιπα σιλικονατο βυζι και απεραντη υπομονη χαμογελαστη να ασχολειται μαζι μου.
οι κουκλες ανταλαξαν φιλια στα βυζια τους και μεχρι εκει διοτι η Τζενη μου εξηγησε γελωντας οτι δεν ειναι λεσβιες.
Το αρνητικο με το σοκολατακι ειναι οτι σε αφηνει να γλυψεις τα βυζακια μονο διοτι ποναει οπως λεει.
Δακτυλα απαγορευονται και απο τις δυο.
Το αλλο αρνητικο τα χρηματα ζητηθηκαν προκαταβολικα και απο τις δυο διοτι δεν ημουν γνωστος στο μαγαζι.
Αν εξαιρεσεις την Τζεναρα το υπολοιπο πακετο δεν ελεγε.
θα προσπαθησω για ραντεβου με την Νατασα διοτι φαινεται οι συναγωνιστες την εχουν ξεσκισει και δεν εχει ωρα ουτε για μπανιο !!!
και να πώ ότι δεν έχω ενημερώσει για καρολίνα...........άσε που κλαίμε με την χώρα καταγωγής της τζένης.....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Τελικά μάθαμε ποια είναι;Ήταν σε μασάζ άλλο πριν η σε στούντιο;
Απο τις φωτο δείχνει περισσότερο γι Αγάπη που ηταν στο Συγγρου 108. Εκεί εχει και φωτογραφίες, τσεκάρετε και εσείς....
 

Observerbou

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
164
Πόντοι
0
πέρασμα χθες μεσημερι απο το καταστημα
παρουσες Τζενη απο Τσεχια κατα δηλωση της
Καρολινα εγχρωμο πιπινι
Νατασα διαρκως σε δωματιο , την ζητησα και οταν εφευγα
διαλεξα Τζενη νταρντανα με πιασιματα και απιθανη τρελη πιπα πληρης απασχοληση με ολη την περιοχη με τρελλανε
στη συζητηση μου προτεινε DUO με Καρολινα και ενεδωσα.
Καρολινα μικρο σοκολατακι με αεροπιπα σιλικονατο βυζι και απεραντη υπομονη χαμογελαστη να ασχολειται μαζι μου.
οι κουκλες ανταλαξαν φιλια στα βυζια τους και μεχρι εκει διοτι η Τζενη μου εξηγησε γελωντας οτι δεν ειναι λεσβιες.
Το αρνητικο με το σοκολατακι ειναι οτι σε αφηνει να γλυψεις τα βυζακια μονο διοτι ποναει οπως λεει.
Δακτυλα απαγορευονται και απο τις δυο.
Το αλλο αρνητικο τα χρηματα ζητηθηκαν προκαταβολικα και απο τις δυο διοτι δεν ημουν γνωστος στο μαγαζι.
Αν εξαιρεσεις την Τζεναρα το υπολοιπο πακετο δεν ελεγε.
θα προσπαθησω για ραντεβου με την Νατασα διοτι φαινεται οι συναγωνιστες την εχουν ξεσκισει και δεν εχει ωρα ουτε για μπανιο !!!
Δηλαδη παει ο αλλος τα σκαει για αεροπιπα, να μη μπορει να γλυψει η να βαλει δακτυλα. Καταλαβαμε για το τι παιζει. Ευτυχως μας γλιτωσες
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom