Νέα

"Silver SPA", Νέα Σμύρνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.074
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Στην πίπα της καποιες φορές είναι αστέρι ...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
τι γεμάτο, σπυράκια?
=============
Μάλλον ήθελε κόμμα > μετά το "όμως"= πριν το "και" _ ....ας ελπίσουμε :)
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
ναι, κακη συνταξη, το κάτω σύστημα απλα τριχα, βέβαια κ κατι αλλο να ειχε, δεν θα φαινοταν και ουτε που πολυκοιταξα!
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.641
Πόντοι
2.596
Μια Νατάσα ξέρουμε τίποτα;Έχει εργαστεί αλλού;
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.375
Πόντοι
41.447
Μια Νατάσα ξέρουμε τίποτα;Έχει εργαστεί αλλού;
Δεν την έχω δει κάπου αλλού. Καινούργια στο χώρο αλλά πολύ όμορφη ειδικά στο πρόσωπο.
Περίπου 25 ετών ρωσικής καταγωγής, με λευκή επιδερμίδα μακρύ ξανθό μαλλί, ωραίο κορμί με μακριά πόδια.
Και ξαναλέω πάρα πολύ όμορφο πρόσωπο, θυμίζει λίγο Μπριζιτ Μπαρντό (γαλλική μυτούλα εκφραστικά μάτια). Στο δωμάτιο δεν ξέρω τι λέει αλλά μπήκα στα άμεσα υπόψιν!
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.641
Πόντοι
2.596
πέρασα με Κάτια, καθαρά από περιέργεια. όμορφο λεπτό μιλφ, χαμογελαστό . χαρούμενη και ομιλητική στο δωμάτιο, συμπαθητικό μασάζ αν και βιαστικό λόγο μόνο 30 λεπτών.
Μεγάλο μείον ( για εμένα) το πρόσωπο της που είναι γεμάτο ακμή , γεμάτο όμως και το απεριποίητο μουν@κι της το οποίο δεν ακούμπησα λόγο τρίχας!!!
παρόλα αυτά θα της δώσω και άλλη μια ευκαιρία μήπως και έπεσα στην περίπτωση ως προς το αξύριστο του θέματος
Η Κάτια είναι η μελαχρινή από το Μπακνανα;
 

Observerbou

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
164
Πόντοι
0
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Δεν την έχω δει κάπου αλλού. Καινούργια στο χώρο αλλά πολύ όμορφη ειδικά στο πρόσωπο.
Περίπου 25 ετών ρωσικής καταγωγής, με λευκή επιδερμίδα μακρύ ξανθό μαλλί, ωραίο κορμί με μακριά πόδια.
Και ξαναλέω πάρα πολύ όμορφο πρόσωπο, θυμίζει λίγο Μπριζιτ Μπαρντό (γαλλική μυτούλα εκφραστικά μάτια). Στο δωμάτιο δεν ξέρω τι λέει αλλά μπήκα στα άμεσα υπόψιν!

Δεν την έχω δει κάπου αλλού. Καινούργια στο χώρο αλλά πολύ όμορφη ειδικά στο πρόσωπο.
Περίπου 25 ετών ρωσικής καταγωγής, με λευκή επιδερμίδα μακρύ ξανθό μαλλί, ωραίο κορμί με μακριά πόδια.
Και ξαναλέω πάρα πολύ όμορφο πρόσωπο, θυμίζει λίγο Μπριζιτ Μπαρντό (γαλλική μυτούλα εκφραστικά μάτια). Στο δωμάτιο δεν ξέρω τι λέει αλλά μπήκα στα άμεσα υπόψιν!
Την δοκίμασα εγώ παιδιά την Νατάσα Καλό κορμί, τέλειο στήθος δυάρι, συμμετοχή με φιλιά και αγκαλιές όλη την ώρα και πίπα πολλή καλή γιατί είναι μικρή και δεν φαίνετε να έχει κάνει πολλά χλμ. Εγώ την πήρα για μία ώρα και ευχαριστώ τους δύο φίλους που ανακάλυψαν και έγραψαν για αυτό το πιπινάκι
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
είναι όντως πολύ όμορφη η Νατάσα και χαίρομαι που ακούω πως είναι καλή και στο δωματιο
Φοβερή φίλε σου λέω μόνο δεν ξέρει Ελληνικά καθόλου αλλά τι να το κάνεις που έχει όλο το άλλο πακέτο
 

manolisex

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
184
Πόντοι
0
Κάτι πρέπει να κάνετε με τη είσοδο δε γίνεται σήμερα πάλι 5 λεπτά περιμέναμε
 

PetrosPetros12

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2022
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
Με την Τατιάνα έχει κάποιος τίποτα νεότερο; Γνωρίζουμε αν θα επιστρέψει και πότε;
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.074
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Αν την έχεις αραβική/αράπικη/Αιθιοπίας.....κολλάει λίγο......γενικα έχει τα φεγγάρια της αλλά έχει κι αυτή βαρεθεί τόσα χρόνια να τον τρώει......πάντως όταν τα παίρνει κάι σε κοιτάζει είναι ανεπανάληπτη
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.453
Κριτικές
42
Like
7.854
Πόντοι
4.666
Στο στοματικό τα σπάει, αλλά κλέβει στο στήσιμο κ αποφεύγει να τον πάρει όλον μέσα..
αν φιλε μου τα σπάει στην πίπα η καρολίνα, τότε η Μαριάννα στα καλά της στην Καλλιρόης τι έσπαγε??? τα τανκς του πούτιν στα 2 ?
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
αν φιλε μου τα σπάει στην πίπα η καρολίνα, τότε η Μαριάννα στα καλά της στην Καλλιρόης τι έσπαγε??? τα τανκς του πούτιν στα 2 ?
Τυπε κ η θεία Ελένη πριν 20 χρόνια ήταν μοντέλο..
:confused: :confused: :confused:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Αν την έχεις αραβική/αράπικη/Αιθιοπίας.....κολλάει λίγο......γενικα έχει τα φεγγάρια της αλλά έχει κι αυτή βαρεθεί τόσα χρόνια να τον τρώει......πάντως όταν τα παίρνει κάι σε κοιτάζει είναι ανεπανάληπτη
Δεν βαρέθηκε όμως να παντελονιαζει ευρ@..
:confused::confused::confused:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom