Νέα

"Silver SPA", Νέα Σμύρνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
Εγγρ.
2 Αυγ 2021
Μηνύματα
83
Like
72
Πόντοι
0

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.074
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Είσαι συλλεκτικό μέλος τότε ήδη.....πιστεύω από κοντά θα ήταν τότε πολύ όμορφη γαζελα....
Γιατί χάθηκε το κοννε ομως
 
Εγγρ.
2 Αυγ 2021
Μηνύματα
83
Like
72
Πόντοι
0
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
αν δεν επιστρέψει αυτή....όλες οι άλλες μέτριες σε διαφορετικά επιπεδα.....η καρολίνα δυστυχώς φόλα του κερατα!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και αυτή η μαριάννα...ποιά συμπαθητική παρουσία??? πολύ κάτω του μετρίου...δυστυχώς.
Καρολίνα έχουν γίνει διαφορά σχόλια για αυτό που λες.Αν και δεν θα δοκίμαζα ποτέ...

Όσο για το θέμα εμφάνισης των περισσότερων πλέον δεν είναι και ότι καλύτερο.Και όσο κρατάει η κατάσταση αυτή δεν θα υπάρχει βελτίωση δυστυχώς απ'ότι φαίνεται...
Από άνοιξη ίσως όταν ανοίξουν τα στριπτιτζαδικα και κάνει καμία εμφάνιση τύπου Τατιάνα.
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.074
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Το είπε ο φίλος παραπάνω όταν τον ρώτησα.....προφανώς πολλοί δεν την ξέρουν .....πουθενά δεν παίζει ανοιχτά, είχε προφίλ FB, Inst. Τώρα έχω καιρό να μπω να την δω, ίσως να έχει αλλάξει και αυτά. Πιο λεπτή και πιο όμορφη από Κ και νομίζω και ψηλότερη.
Δεν την έχω δει ποτέ όμως και δεν γνωριζω λεπτομέρειες.
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.374
Πόντοι
7.636
Το είπε ο φίλος παραπάνω όταν τον ρώτησα.....προφανώς πολλοί δεν την ξέρουν .....πουθενά δεν παίζει ανοιχτά, είχε προφίλ FB, Inst. Τώρα έχω καιρό να μπω να την δω, ίσως να έχει αλλάξει και αυτά. Πιο λεπτή και πιο όμορφη από Κ και νομίζω και ψηλότερη.
Δεν την έχω δει ποτέ όμως και δεν γνωριζω λεπτομέρειες.
Μήπως έχει σταματήσει άμα λες για καιρό
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Με την αδερφή της Καρολίνας έχει κανείς κοννε;
Το τηλ που είχε το μιραντάκι δεν καλεί εδώ κ χρόνια..
Φήμες έλεγαν για γκεστ 1 φορά την εβδομάδα σε λαδαδικο στο π.φαληρο-νεα Σμύρνη..
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Καλησπέρα μάγκες η δική μου μικρή και προσωπική εμπειρία αλλά τελευταία πέντε χρόνια από την Καρολίνα είναι εξαιρετικά καλή σε όλα και στην επικοινωνία και στις υπηρεσίες και απλά δεν έχω βρει χρόνο να πάω από κοντά εκεί που βρίσκεται τώρα όμως θα γίνει σύντομα.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.453
Κριτικές
42
Like
7.854
Πόντοι
4.666
Παιδάκια η κυρα Κατερίνα διαβάζει κ κράζει! Στη σελίδα της βέβαια διότι εδω μέσα ξέρει οτι θα φάει ταπωμα! Κατερινιώ βλεπω οι τρέσες δε δουλέψανε και παλι με ένα καυλι στο στόμα τη βγάζεις,κρίμα. Δεν έγινες κυρία όπως το άλλο βλαμενο η αδερφή σου που το παίζει κ κουλτούρα! Άντε φιλακια και κάνε κανα μανικιούρ στα βρωμοδαχτυλα σου και την επόμενη θα σου φέρω ψαλιδάκι για τις τρίχες στη μύτη
αχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!! δάχτυλο κατερινιώ????? ρε τι παπάτζες είναι όλες τους!
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.453
Κριτικές
42
Like
7.854
Πόντοι
4.666
δεν έχω ξαναδεί γυναίκα να είναι τόσο χαλαρή και αδιάφορη όταν κάνει σεξ. Παίρνει στάσεις λές και παίζει βόλει ή μπάσκετ όπου έχει σύστημα....όλα προβλεπόμενα. η πιπα της δε...είναι κωμωδία τύπου american pie. Απορώ με τα παιδιά που της γράφουν καλά σχόλια. Τί να πώ? χαμηλές οι απαιτήσεις?μάλλον
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Παιδάκια η κυρα Κατερίνα διαβάζει κ κράζει! Στη σελίδα της βέβαια διότι εδω μέσα ξέρει οτι θα φάει ταπωμα! Κατερινιώ βλεπω οι τρέσες δε δουλέψανε και παλι με ένα καυλι στο στόμα τη βγάζεις,κρίμα. Δεν έγινες κυρία όπως το άλλο βλαμενο η αδερφή σου που το παίζει κ κουλτούρα! Άντε φιλακια και κάνε κανα μανικιούρ στα βρωμοδαχτυλα σου και την επόμενη θα σου φέρω ψαλιδάκι για τις τρίχες στη μύτη
Τον στόλισε κανονικοτατα τον Βασιλάκη το Κατερινιο , εδώ πρέπει να υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος , btheway η Τατιανα η μποτοξοποιημμενη Λευκορωσσα ξέρει κανείς που έχει εξαφανιστεί ???
 
Τελευταία τροποποίηση:

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.374
Πόντοι
7.636
Καλησπέρα μάγκες η δική μου μικρή και προσωπική εμπειρία αλλά τελευταία πέντε χρόνια από την Καρολίνα είναι εξαιρετικά καλή σε όλα και στην επικοινωνία και στις υπηρεσίες και απλά δεν έχω βρει χρόνο να πάω από κοντά εκεί που βρίσκεται τώρα όμως θα γίνει σύντομα.
Είναι κάθε μέρα;
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.453
Κριτικές
42
Like
7.854
Πόντοι
4.666
σχεδόν κάθε μέρα. Είναι εξαιρετική σε όλα της, κορμάρα, πιπάρα, μαύρη γαζέλα σκέτη!!!!!! και στο μασάζ άπαιχτη! Θα σου μείνει αξέχαστη η συνεδρία μαζί της!
 

George Iakovidis

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.682
Κριτικές
46
Like
5.440
Πόντοι
5.646
σχεδόν κάθε μέρα. Είναι εξαιρετική σε όλα της, κορμάρα, πιπάρα, μαύρη γαζέλα σκέτη!!!!!! και στο μασάζ άπαιχτη! Θα σου μείνει αξέχαστη η συνεδρία μαζί της!
Κάνει και nuru?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
δεν έχω ξαναδεί γυναίκα να είναι τόσο χαλαρή και αδιάφορη όταν κάνει σεξ. Παίρνει στάσεις λές και παίζει βόλει ή μπάσκετ όπου έχει σύστημα....όλα προβλεπόμενα. η πιπα της δε...είναι κωμωδία τύπου american pie. Απορώ με τα παιδιά που της γράφουν καλά σχόλια. Τί να πώ? χαμηλές οι απαιτήσεις?μάλλον
τι να πω καλε μου φιλε εγω απλα την εμπειρια μου κοινοποιω ως σημερα και καμια φορα δεν ειχα παραπονο. αν αλλαξει θα το πω....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom