Νέα

Σφράγισμα Oίκων Aνοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
και το ειπα... :2funny: :2funny: :2funny:
Αυτο που ξερω ειναι πως πριν καμμια δεκαετια που βρεθηκα στο Ριο σε ενα μαγαζι ηταν μια παρεα νανων και κουβαλουσανε κατι τουμπανα που μας ειχαν πεταχτη τα ματια εξω.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Δεν ξερω αν ηταν ο Vasos η καποιος αλλος.
Αυτο που ξερω ειναι πως πριν καμμια δεκαετια που βρεθηκα στο Ριο σε ενα μαγαζι ηταν μια παρεα νανων και κουβαλουσανε κατι τουμπανα που μας ειχαν πεταχτη τα ματια εξω.

Άλλο τα κοντοπούτανα,και άλλο ο νανισμός φίλε..
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Με αυτόν το νόμο πριν λίγα χρόνια έκλεισαν πάνω από δέκα σπίτια στην Πάτρα...

Για αυτο φαινεται πεσανε στη πεινα οι μπατσοι και οι βουλευτες εκει και το ριξανε στις δουλειες με τα φρουτακια...
 

akatanomastos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2008
Μηνύματα
253
Like
4
Πόντοι
1
Σύντροφοι,

Ας βάλουμε μια σειρά σε ολες αυτές τις σκέψεις που διάβασα.

1ον Στην Ελλάδα αδικούμε τα μπουρδέλα παρομοιάζοντας το κράτος με αυτά. Μια επιχείρηση στη χωρα μας λειτουργεί υποδειγματικά και την υποτιμούμε.

2ον Ειναι παντελώς ρατσιστικό να θέλουμε να περιορίσουμε σε ορισμενες περιοχές την λειτουργεία των μπουρδέλων.

3ον Το κράτος δικαίου θα πρέπει να διασφαλίζει την νόμιμο λειτουργία ολων των οικων ανοχής κατω απο αυστηρές συνθηκες υγειας κλπ.

4ον Επειδή ο χαρακτήρας του κράτους ειναι φοροεισπρακτικός ας μιλήσει ανοιχτα και μέσα απο ενα διάλογο με τις εκδιδομενες να δημιουργήσει ενα σωστό νομοθετικό πλαισιο.

5ον Ειμαι πεπεισμένος οτι τίποτα απο τα παραπάνω θα γίνει δεδομένου οτι ζούμε σε μια χώρα που αγεται και φερετε απο ηλιθιους τύπου Ψωμιαδη, Παπαθεμελή, Ανθιμου, Αδωνι, Καρατζαφέρη κλπ. Θα συμφωνήσω δε με τον προλαλήσαντα οτι η ΝΔ στην Ηλεια πήρε 40% αντι να παρει ενα τίποτα.

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΞΙΖΟΥΝ

Αρα μια λύση υπάρχει... ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΤΕΒΕΙΤΕ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ

Υπάρχουν και υγιής πολιτικές δυνάμεις και άτομα που θα σας στηρίξουν.
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
να μπουν στανταρ που αφορουν την ηγειηνη των σπιτιων
να επιτραπει η φυλαξη απο αστυνομια και ιδιωτικες εταιριες τον εκει περιοχων για να μην εχουμε εκτροπα και νταβατζιδες
να αναρτηται το φυλο ελενχου υγιεινης της καθε νομιμης κοπελας στο χωρο εργασιας τις
και να μαζευτουν σε συγκεκριμενα σημεια που δεν θα ενοχλουν κανεναν πουστη ελληνα.

 

akatanomastos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2008
Μηνύματα
253
Like
4
Πόντοι
1
Πέραν των ως ανω αναγραφομένων θα ΄θελα να υπενθυμίσω και το παρακάτω συμβαν.

Πριν χρόνια επι σοσιαλισμού εδω στην Ελλάδα ειχε προσληφθεί στη βουλή μια καθαρίστρια πρώην ιερόδουλος (ιερο - δουλος ) και βέβαια όταν καποιοι απο τους υπεράνω ηθικής εθνοπατέρες την ανακάλυψαν μαζι με την φυλάδα την Αυριανη ξεσηκώθηκαν ζητώντας να απολυθεί δεδομένου οτι δεν ηταν σωστ΄στο ναο της θηικής να εργάζεται μια γυναίλα πρωην ιερόδουλος. Προς τιμήν του ο μακαρίτης ο Γιαννόπουλος ειπε το ξής καταπληκτικό μεσα στη βουλή... Οποιος δεν εχει παει σε πουτανα να σηκωσει το χερι του .... και βέαια μουγκα ολοι και γλύτωσε η γυναικα.

Αυτά τα χαμερπή υποκείμενα μας κυβερνουν.

Οπως επι χούντας οι βασανιστές βίαζαν και σκότωναν στο ξυλο ανθρώπους και μετα στην κκλησία με τις οικογένειες τους ολο χαμογελα....

Καθίκια απλυτα

 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
σαφως και δεν πρεπει να κλεισουν τα ντελα ..ΑΛΛΑ.........

θα πρεπει να συμμορφωθουνε και τα ντελα και οι ιδιοκτητες τους σε πολλα πραματακια :tickedoff:

τα περισσοτερα ντελα σε μεταξι-φυλης και λιοσιων ειναι μεσα στη μπιχλα και στα σκατα...
δε καθαριζουν καθολου τα δωματια ,ασε  που μπαινει μεσα καθε καρυδιας καρυδι!
το τελαιυταιο καιρο εχει παρατηρηθει πως η πλειοψηφια των μαγαζιων αλλαξε καποτες και απο τα λολιτα τα προφυλακτικα
πηραν τα sure τα οποια σπανε συνεχεια!!!!!!!με οποιο κυνδυνο αυτο συνεπαγεται !!!!!!
οι πουτανες δεν τους ενοχλει καθολου αυτο!τους το εχω πει επανελειμενως για τις καποτες και με γραφουνε στο μουνι τους!
μαλιστα τα συγκεκριμενα προφυλακτικα τα θεωρουν και καλα... :jerking:
επισης καποιες αλλες κυριες θα πρεπει να ειναι πιο ευγενικες οταν ο πελατης δεν τις επιλεγει και φευγει
οπως και οι υπηρεσιες το ιδιο..(εχουνε φαει μαπες για αυτο απο πολλους αλλα μυαλο γιοκ....).
ας κοιταξουν λιγο τα χαλια  τους καποια μαγαζια εκει στο κεντρο και μετα ας ζητησουν δικαιωματα.
ας τοποθετησουν κλιματισμο σε ολα τα δωματια,τουαλετες και καθαρα σεντονια και ας αφησουν τις τσιγκουνιες τους κατα
μερος!!!!μονο ετσι θα διεκδικουν σωστα τα δικαωματα τους!αλλα  ετσι ειναι τωρα μας ζητανε τη βοηθεια μας οι πουτανες
που θα χασουν το μπερντε......
κατα τα αλλα....αντε μωρο μου ελα χυσε δεν εχουμε αλλο χρονο(και η τσατσα κτυπαει τη πορτα του δωματιου..)
ρε ουστ απο εδω  :headbang:
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Πέραν των ως ανω αναγραφομένων θα ΄θελα να υπενθυμίσω και το παρακάτω συμβαν.

Πριν χρόνια επι σοσιαλισμού εδω στην Ελλάδα ειχε προσληφθεί στη βουλή μια καθαρίστρια πρώην ιερόδουλος (ιερο - δουλος ) και βέβαια όταν καποιοι απο τους υπεράνω ηθικής εθνοπατέρες την ανακάλυψαν μαζι με την φυλάδα την Αυριανη ξεσηκώθηκαν ζητώντας να απολυθεί δεδομένου οτι δεν ηταν σωστ΄στο ναο της θηικής να εργάζεται μια γυναίλα πρωην ιερόδουλος. Προς τιμήν του ο μακαρίτης ο Γιαννόπουλος ειπε το ξής καταπληκτικό μεσα στη βουλή... Οποιος δεν εχει παει σε πουτανα να σηκωσει το χερι του .... και βέαια μουγκα ολοι και γλύτωσε η γυναικα.

Αυτά τα χαμερπή υποκείμενα μας κυβερνουν.

Οπως επι χούντας οι βασανιστές βίαζαν και σκότωναν στο ξυλο ανθρώπους και μετα στην κκλησία με τις οικογένειες τους ολο χαμογελα....

Καθίκια απλυτα
τι θυμηθηκες ρε συ....
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
σαφως και δεν πρεπει να κλεισουν τα ντελα ..ΑΛΛΑ.........

θα πρεπει να συμμορφωθουνε και τα ντελα και οι ιδιοκτητες τους σε πολλα πραματακια :tickedoff:

τα περισσοτερα ντελα σε μεταξι-φυλης και λιοσιων ειναι μεσα στη μπιχλα και στα σκατα...
δε καθαριζουν καθολου τα δωματια ,ασε  που μπαινει μεσα καθε καρυδιας καρυδι!
το τελαιυταιο καιρο εχει παρατηρηθει πως η πλειοψηφια των μαγαζιων αλλαξε καποτες και απο τα λολιτα τα προφυλακτικα
πηραν τα sure τα οποια σπανε συνεχεια!!!!!!!με οποιο κυνδυνο αυτο συνεπαγεται !!!!!!
οι πουτανες δεν τους ενοχλει καθολου αυτο!τους το εχω πει επανελειμενως για τις καποτες και με γραφουνε στο μουνι τους!
μαλιστα τα συγκεκριμενα προφυλακτικα τα θεωρουν και καλα... :jerking:
επισης καποιες αλλες κυριες θα πρεπει να ειναι πιο ευγενικες οταν ο πελατης δεν τις επιλεγει και φευγει
οπως και οι υπηρεσιες το ιδιο..(εχουνε φαει μαπες για αυτο απο πολλους αλλα μυαλο γιοκ....).
ας κοιταξουν λιγο τα χαλια  τους καποια μαγαζια εκει στο κεντρο και μετα ας ζητησουν δικαιωματα.
ας τοποθετησουν κλιματισμο σε ολα τα δωματια,τουαλετες και καθαρα σεντονια και ας αφησουν τις τσιγκουνιες τους κατα
μερος!!!!μονο ετσι θα διεκδικουν σωστα τα δικαωματα τους!αλλα  ετσι ειναι τωρα μας ζητανε τη βοηθεια μας οι πουτανες
που θα χασουν το μπερντε......
κατα τα αλλα....αντε μωρο μου ελα χυσε δεν εχουμε αλλο χρονο(και η τσατσα κτυπαει τη ποτρα του δωματιου..)
ρε ουστ απο εδω  :headbang:
εχεις χιλια δικια αλλα νομιζεις πως οι πιο πολλες πουτανες εχουν δικαιωματα στο μπουρδελο?εμενα δεν με νοιαζει ας κλεισουν η ας τα πανε σε κανα βουνο αλλα οι πιο πολλες μαλλον θυματα ειναι....
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
μια σοβαρη πλειοψηφια εχει δικαιωματα φιλε γιατι ειναι και ιδιοκτητες!(οπως αυτη που ανοιξε το θρεντ).
ειδικα οι ελληνιδες πουτανες ...


τα θυματα ειναι οι ξενες(ρωσσιδες κτλπ.)
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
χε χε ηρθε η ωρα να κανουμε κ'εμεις την απεργια μας....))))
 

akatanomastos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2008
Μηνύματα
253
Like
4
Πόντοι
1
Ειχαμε και σοσιαλισμό αδερφέ....

Ερε κλωτσιες που θέλουμε.................
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
μια σοβαρη πλειοψηφια εχει δικαιωματα φιλε γιατι ειναι και ιδιοκτητες!(οπως αυτη που ανοιξε το θρεντ).
ειδικα οι ελληνιδες πουτανες ...


τα θυματα ειναι οι ξενες(ρωσσιδες κτλπ.)
πολυ αμφιβαλλω αν ειναι σοβαρη πλειοψηφια..εν παση περιπτωση η κατερινα απ οτι λεγεται το σπιτι της μια χαρα ειναι...εγω δεν ξερω γιατι εχω να παω σε μπουρδελο κανα 15 χρονια και λιγα λεω...και ελληνιδες πουτανες σε μπουρδελα υπαρχουν πολλες?η τις κρινεις γιατι ειναι ιδιοκτητριες?αν και αυτο δεν μπορουμε ν το ξερουμε...
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
πολυ αμφιβαλλω αν ειναι σοβαρη πλειοψηφια..εν παση περιπτωση η κατερινα απ οτι λεγεται το σπιτι της μια χαρα ειναι...εγω δεν ξερω γιατι εχω να παω σε μπουρδελο κανα 15 χρονια και λιγα λεω...και ελληνιδες πουτανες σε μπουρδελα υπαρχουν πολλες?η τις κρινεις γιατι ειναι ιδιοκτητριες?αν και αυτο δεν μπορουμε ν το ξερουμε...


παρα πολλες δεν ειναι αλλα ιδιοκτητριες ειναι αρκετες φιλε!(το γνωριζω).
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
χε χε ηρθε η ωρα να κανουμε κ'εμεις την απεργια μας....))))
εσυ δηλαδη νομιζεις οτι αν κανετε απεργια θα νοιαστει κανεις?και δεν το λεω με κακιαα αλλα θα βγει κανεις να φωναξει ανοιχτε τα μπουρδελα?χλωμο μου φαινεται.... :cheesy:
 

akatanomastos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2008
Μηνύματα
253
Like
4
Πόντοι
1
Να κανετε κουκλα μου απεργια αλλα προηγουμένως να εχετε ξεκαθαρίσει τι ζητατε και κυρίως να είσαστε σε θέση να διασφαλίσετε την υγεια ολων των εμπλεκομενων και βέβαια να συμππεριφερθείτε σαν επαγγελματίες.

Απεργια για την απεργια ειναι καταδικασμενη κινηση.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εσυ δηλαδη νομιζεις οτι αν κανετε απεργια θα νοιαστει κανεις?και δεν το λεω με κακιαα αλλα θα βγει κανεις να φωναξει ανοιχτε τα μπουρδελα?χλωμο μου φαινεται.... :cheesy:
και μενα ετσι μου φενεται να σου πω την αληθεια.. αλλα τι να κανουμε? εδω στην Ελλαδα ολοι απεργουνε.. ηρθε και η ωρα μας.. για να δουμε τι θα γινει...  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom