Νέα

Σφράγισμα Oίκων Aνοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Θα μεταφιεστούμε ρε παίδες .  :grin:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Παντως αν τυχων και κλεισουν (αλλα ολο και καποια τρυπα στους νομους θα βρειτε, ειμαι σιγουρος)
Θα γινει πανικος, χωρις πλακα.
Σας εχουν γονατισει εκει στο ελλαντα ρε πουστη μου....δεν σας αφηνουν να σηκωσετε κεφαλι σε τιποτα πλεον. Νισαφι πια. Καντε κατι.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Όπως γουστάρει ο καθένας .
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Παντως αν τυχων και κλεισουν (αλλα ολο και καποια τρυπα στους νομους θα βρειτε, ειμαι σιγουρος)
Θα γινει πανικος, χωρις πλακα.
Σας εχουν γονατισει εκει στο ελλαντα ρε πουστη μου....δεν σας αφηνουν να σηκωσετε κεφαλι σε τιποτα πλεον. Νισαφι πια. Καντε κατι.
Της πουτανας θα γινει την Τεταρτη..αλλα δεν ξερω ποιανης..
thinking-023.GIF
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Σας εχουν γονατισει εκει στο ελλαντα ρε πουστη μου....δεν σας αφηνουν να σηκωσετε κεφαλι σε τιποτα πλεον. Νισαφι πια. Καντε κατι.
Ελα το καλοκαιρι να βοηθησεις. Παντως υποψη οτι το κατω κεφαλι σηκωνεται οτι και να κανουν...
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
πες του τα γιατι το παιζει υπερανω...
Ελα το καλοκαιρι να βοηθησεις. Παντως υποψη οτι το κατω κεφαλι σηκωνεται οτι και να κανουν...
το σωστο-σωστο ;)
ψηφιζεις κυριος συντηρητικη κυβερνηση?
τι περιμενεις, να σου φτιαξει βιτρινες?
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
πες του τα γιατι το παιζει υπερανω...το σωστο-σωστο ;)
ψηφιζεις κυριος συντηρητικη κυβερνηση?
τι περιμενεις, να σου φτιαξει βιτρινες?

Ποιος το παιζει υπερ ανω εγω?
Εγω λεω αυτα που μου λενε και αυτα που βλεπω.
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Θα δουμε βρε παιδια..ευχαριστω παντως για την συμπαρασταση εκ μερους ολων των εκδιδομενων προσωπων..
Μπορει να αστειευομαστε οσο να'ναι..αλλα τα πραγματα ειναι σοβαρα και οι συνεπειες τρομερες...
Φανταστειτε τον αριθμο μονο των αλλοδαπων που κυκλοφορουν στην Αθηνα..και που θα τους αποκλεισει το δικαιωμα ο ιδιος ο νομος να πληρωσουν να εκτονωθουν..
Με βλεπω να ανοιγω βιοτεχνια με τσιγκινα βρακακια..αντρικα και γυναικεια..για να εφοδιασω την αγορα...
Χρυσες δουλειες θα κανω...!!!!
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
εγω θα φοραω μια πανοπλια... ;)
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Θα δουμε βρε παιδια..ευχαριστω παντως για την συμπαρασταση εκ μερους ολων των εκδιδομενων προσωπων..
Μπορει να αστειευομαστε οσο να'ναι..αλλα τα πραγματα ειναι σοβαρα και οι συνεπειες τρομερες...
Φανταστειτε τον αριθμο μονο των αλλοδαπων που κυκλοφορουν στην Αθηνα..και που θα τους αποκλεισει το δικαιωμα ο ιδιος ο νομος να πληρωσουν να εκτονωθουν..
Με βλεπω να ανοιγω βιοτεχνια με τσιγκινα βρακακια..αντρικα και γυναικεια..για να εφοδιασω την αγορα...
Χρυσες δουλειες θα κανω...!!!!
+1000000
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ο καημος θα ειναι ολος δικος σας εκει πανω αν σας κλεισουν τα μπουρδελακια και οι τανες την κανουν προς επαρχια  :rockon: :rockon: :rockon:
Αχ βρε ασπρουλη...αν γινει αυτο που λες...οι τανες ειναι τοσες πολλες που αμα αμολυθουν στην επαρχια..στο τελος θα φυγουν οι κατοικοι...για συνωστισμο λεμε..χαχαχαχ..
Κι απ'την αλλη...ποσες τανες μπορει να δεχτει μια επαρχια εφ'οσων ο αριθμος των οικων εκει ειναι μετρημενος?(εκει δεν υπαρχει πιθανοτητα ν'ανοιξουν καινουρια)
Το τραγελαφικο ολης της υποθεσης ξερετε ποιο ειναι?
Οτι καθε μερα δηλωνονται 10αδες γυναικες που την σφραγιδα για την εξασκηση επαγγελματος την βαζει ο ιδιος ο Νομαρχης..
Που στον ανεμο θα πανε να δουλεψουν ολες αυτες?
Μας δουλευουν ασυστολως...δεν βρισκετε?
 

Επισκέπτης
Αχ βρε ασπρουλη...αν γινει αυτο που λες...οι τανες ειναι τοσες πολλες που αμα αμολυθουν στην επαρχια..στο τελος θα φυγουν οι κατοικοι...για συνωστισμο λεμε..χαχαχαχ..
Κι απ'την αλλη...ποσες τανες μπορει να δεχτει μια επαρχια εφ'οσων ο αριθμος των οικων εκει ειναι μετρημενος?(εκει δεν υπαρχει πιθανοτητα ν'ανοιξουν καινουρια)

Αν δεν ανοιξουν καινουργια ειναι αδυνατο να δουλεψουν ολες αυτες οι ιεροδουλες επαρχια.Τα σπιτακια ειναι πολυ λιγα πραγματι.4-5 το πολυ  :headbang: :headbang: :headbang: Γιατι να μην ανοιξουν καινουργια ομως?

Που στον ανεμο θα πανε να δουλεψουν ολες αυτες?

Εχω 3 σπιτια με αρκετα δωματια.Κατι δεν μπορουμε να κανουμε εστω και για μερικες απο αυτες? :boobies:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Αχ βρε ασπρουλη...αν γινει αυτο που λες...οι τανες ειναι τοσες πολλες που αμα αμολυθουν στην επαρχια..στο τελος θα φυγουν οι κατοικοι...για συνωστισμο λεμε..χαχαχαχ..
Κι απ'την αλλη...ποσες τανες μπορει να δεχτει μια επαρχια εφ'οσων ο αριθμος των οικων εκει ειναι μετρημενος?(εκει δεν υπαρχει πιθανοτητα ν'ανοιξουν καινουρια)
Το τραγελαφικο ολης της υποθεσης ξερετε ποιο ειναι?
Οτι καθε μερα δηλωνονται 10αδες γυναικες που την σφραγιδα για την εξασκηση επαγγελματος την βαζει ο ιδιος ο Νομαρχης..
Που στον ανεμο θα πανε να δουλεψουν ολες αυτες?
Μας δουλευουν ασυστολως...δεν βρισκετε?

Μα υπαρχει ποτε η περιπτωση να αφησουν  οι τανες την Αθηνα να πανε αλλου (Που????)
Μονο θεσσαλονικη, και εκει απ'οτι διαβαζω στην μπουρδελοκατασταση της Θεσσαλονικης με το που ληξουν οι αδειες Antios amigo και αυτες απο εκει! Πανε λεει πιο εξω απο την πολη?
Που ρε παιδια θα τα πατε επιτελους (Για αυτους που κανουν κουμαντο παει αυτο).
Κλεινουν στην Αθηνα, Κλεινουν στην Θεσσαλονικη, η επαρχια ειναι απαγορευτικη...λοιπον? Τι?
Να πανε στην επαρχια? Ποια επαρχια? Πλακα μας κανετε?
Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα δηλαδη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom