Νέα

Sexy-καυλιάρες Ελληνίδες ή ξένες αθλήτριες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LEFTY2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 404K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
χαχχαχαχαχαχ :2funny:


γκατο και κατι αλλο.......απο τη δικη σου πλευρα προφανως σου φαινεται ευκολο το να πεις "απλα εμενα δε μου αρεσει"

για σκεψου ομως να σου πει μια γυναικα για τη μπελουτσι "ειναι πολυ ομορφη απλα εμενα δε μου αρεσει"?

εγω δεν παρατηρω εξαρσεις υστεριας εδω μεσα απο τις γυναικες.....παρα μαλλον απο τους αντρες εαν τους θιξεις καμια γκομενα εξωφυλλου.....

εγω απο την αλλη εντυπωσιαζομαι σπανια απο την ομορφια οποτε ισως ειμαι λανθασμενο μετρο συγκρισης δεν ξερω......παντως ειναι πολυ ευκολο να βγαζουμε την ουρα μας απ εξω ;)
Θα παραξενευτώ αλλά θα το δεχτώ!Αν μου πει όμως ότι είναι άσχημη... θα την κράξω... ;)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ελεος???το ασχημος ειμαι???

ασχημος δεν ξερω αν εισαι........θλιβερος σιγουρα εισαι.........ρωτας σε ενα φορουμ αν εισαι ασχημος? και ποσταρεις φωτογραφιες σου? τι να σου πω...εσυ κρινεις........εαν εσενα δε σε προβληματιζει σαφως εμενα μου περισσευει........


υ.γ. αληθεια αν μια γκομενα του φορουμ εβαζε τη φωτο της με μαγιο εδω μεσα ποια θα ηταν τα σχολια??????
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ρε mounitsa σορρυ κιολας αλλα σε εχει πιασει υστερια και γραφεις ετσι ασταματητα? :grin: :grin:

ξερω θα με πεις και μενα ''σφηνοπουτσα''...... :grin: :grin:


οχι ρε συ.........αλλα εγω σε εναν μιλησα και πεταχτηκαν αλλοι 3.....απλα ευγενικη ειμαι και απανταω σε ολους.... :P
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ασχημος δεν ξερω αν εισαι........θλιβερος σιγουρα εισαι.........ρωτας σε ενα φορουμ αν εισαι ασχημος? και ποσταρεις φωτογραφιες σου? τι να σου πω...εσυ κρινεις........εαν εσενα δε σε προβληματιζει σαφως εμενα μου περισσευει........


υ.γ. αληθεια αν μια γκομενα του φορουμ εβαζε τη φωτο της με μαγιο εδω μεσα ποια θα ηταν τα σχολια??????
το εχει κανει μελος και ειναι θεα εδω μεσα
εισαι πολυ πισω
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
το εχει κανει μελος και ειναι θεα εδω μεσα
εισαι πολυ πισω

ευγε της.......και αλλες εχουν βγαλει τα βυζια τους και αλλες γαμιουνται......ναι και? τι θες να μου πεις? οτι ειναι φορουμ γνωριμιων?

τα βυζια τους κωλους και τους κοιλιακους τους ξεβρακωνουμε σε φορουμ γνωριμιων......

δε νομιζω στο φορουμ του ολυμπιακου ή των οικολογων να ξεβρακωνεται κανενας ε?
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
ασχημος δεν ξερω αν εισαι........θλιβερος σιγουρα εισαι.........ρωτας σε ενα φορουμ αν εισαι ασχημος? και ποσταρεις φωτογραφιες σου? τι να σου πω...εσυ κρινεις........εαν εσενα δε σε προβληματιζει σαφως εμενα μου περισσευει........


υ.γ. αληθεια αν μια γκομενα του φορουμ εβαζε τη φωτο της με μαγιο εδω μεσα ποια θα ηταν τα σχολια??????


καλα εισαι και χαζη ε?δεν καταλαβαινεις και την πλακα....σιγα μην περιμενω την μουτσουνα σου να μου πει αν της αρεσω....


αν ηταν μουναρα η γκομενα και εβαζε φοτο.μπραβο της,αν ηταν σαν και σενα(φανταζομαι)θα ετρωγε κράξιμο....
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
που ειναι το κακο στον αυνανισμο? αλλωστε και εδω μεσα εχουμε πηξει στους μαλακες :cheesy:
πουθενα.τον αυνανισμο πολλοι αγαπησαν τα αποτελεσματα του κανεις
παρακαλα κανε ταλαιπωρο λαθρομεταναστη να σε βολεψει(δωστου και κανα χαρτζιλικι εστω)
 

proto

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
844
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
6
οχι ρε συ.........αλλα εγω σε εναν μιλησα και πεταχτηκαν αλλοι 3.....απλα ευγενικη ειμαι και απανταω σε ολους.... :P

εμ σε φορουμ ειμαστε και 3 και 103 μπορουν να πεταχτουν...... ;)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Θα παραξενευτώ αλλά θα το δεχτώ!Αν μου πει όμως ότι είναι άσχημη... θα την κράξω... ;)

την γκαμοβα μην τολμησεις κ την πεις ασχημη ομως
για τον τολλθαυμαστη ειναι θεα, ε θα ναι κ για 2-3 αλλους αρα ειναι αντικειμενικα ομορφη
να σαν την βλασικ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
καλα εισαι και χαζη ε?δεν καταλαβαινεις και την πλακα....σιγα μην περιμενω την μουτσουνα σου να μου πει αν της αρεσω....


αν ηταν μουναρα η γκομενα και εβαζε φοτο.μπραβο της,αν ηταν σαν και σενα(φανταζομαι)θα ετρωγε κράξιμο....


αφου δεν περιμενεις παλαμακια τι μας κοτσαρεις τη φωτογραφια σου ρε παλληκαρακι? για να πεσουμε ξερες απο το πετυχημενο μαγιουδακι? ή για να ζηλεψουν τα αλλα αγορακια και να σφιχτουν στο γυμναστηριο για να πετυχουν τελεια γραμμωση στους κοιλιακους?

εν πασει περιπτωσει ΚΑΠΟΙΟΙ εδω μεσα εχουν μπει σε αυτο το φορουμ για να κανουν κουβεντα και ανταλλαγη αποψεων......

ΚΑΠΟΙΟΙ αλλοι εχουν μπει απλα για να κλαψομουνιαζουν για τις ελληνιδες....

και ΚΑΠΟΙΟΙ αλλοι για να γαμησουν-γαμηθουν ή να ζητησουν επιβεβαιωση λεγοντας ποσο γαμιαδες-σωματαραδες-λεφταδες ειναι........

διαλεξτε κατηγοριες αγορια.......
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
πουθενα.τον αυνανισμο πολλοι αγαπησαν τα αποτελεσματα του κανεις
παρακαλα κανε ταλαιπωρο λαθρομεταναστη να σε βολεψει(δωστου και κανα χαρτζιλικι εστω)


χαχαχααχα τον λαθρομεταναστη τον ρωτησες???
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ευγε της.......και αλλες εχουν βγαλει τα βυζια τους και αλλες γαμιουνται......ναι και? τι θες να μου πεις? οτι ειναι φορουμ γνωριμιων?

τα βυζια τους κωλους και τους κοιλιακους τους ξεβρακωνουμε σε φορουμ γνωριμιων......

δε νομιζω στο φορουμ του ολυμπιακου ή των οικολογων να ξεβρακωνεται κανενας ε?
η βικαρα εχει βαλει φωτο και ειναι αποδεκτη απο ολους γιατι εχει κοτσια και ειναι σωστη
ολες οι αλλες μονο κρινετε και ειστε τιγκα στο κομπλεξ και στη κατινια
αυτα
καληνυχτω,μολις κατεβασα κατι καλες τσοντουλες και παω να τις δω,θα ερθεις να τις δουμε μαζι μουνιτσα?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
πουθενα.τον αυνανισμο πολλοι αγαπησαν τα αποτελεσματα του κανεις
παρακαλα κανε ταλαιπωρο λαθρομεταναστη να σε βολεψει(δωστου και κανα χαρτζιλικι εστω)


ασχολεισου με το τι θα κανεις εσυ με το πουλακι σου και ασε τις δικες μου τρυπουλες ησυχες :) μια χαρα τρωνε :)
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
την γκαμοβα μην τολμησεις κ την πεις ασχημη ομως
για τον τολλθαυμαστη ειναι θεα, ε θα ναι κ για 2-3 αλλους αρα ειναι αντικειμενικα ομορφη
να σαν την βλασικ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μπες σε κάνα φόρουμ να δεις τι γνώμη έχει ο αντρικός πληθυσμός για την Βλάσιτς! ;)
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
αφου δεν περιμενεις παλαμακια τι μας κοτσαρεις τη φωτογραφια σου ρε παλληκαρακι? για να πεσουμε ξερες απο το πετυχημενο μαγιουδακι? ή για να ζηλεψουν τα αλλα αγορακια και να σφιχτουν στο γυμναστηριο για να πετυχουν τελεια γραμμωση στους κοιλιακους?

εν πασει περιπτωσει ΚΑΠΟΙΟΙ εδω μεσα εχουν μπει σε αυτο το φορουμ για να κανουν κουβεντα και ανταλλαγη αποψεων......

ΚΑΠΟΙΟΙ αλλοι εχουν μπει απλα για να κλαψομουνιαζουν για τις ελληνιδες....

και ΚΑΠΟΙΟΙ αλλοι για να γαμησουν-γαμηθουν ή να ζητησουν επιβεβαιωση λεγοντας ποσο γαμιαδες-σωματαραδες-λεφταδες ειναι........

διαλεξτε κατηγοριες αγορια.......




ναι ναι καλη μου ολο για τους αλλους ξερεις να λες.η δικια σου κατηγορια ποια ειναι ???ανταλλαγη αποψεων???σε σιτε με πουτανες???ε,πουτανα θα εισαι και εσυ....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
η βικαρα εχει βαλει φωτο και ειναι αποδεκτη απο ολους γιατι εχει κοτσια και ειναι σωστη
ολες οι αλλες μονο κρινετε και ειστε τιγκα στο κομπλεξ και στη κατινια
αυτα
καληνυχτω,μολις κατεβασα κατι καλες τσοντουλες και παω να τις δω,θα ερθεις να τις δουμε μαζι μουνιτσα?

οχι.....προτιμω να τις γυριζω τις τσοντες :)

τις βλεπω μονο σε φασεις τρελης ωορηξιας ή με κανα γκομενο.......τις αλλες μερες γυριζω βιντεακια :)


τη βικυ να μην την πιανεις στο στομα σου εσυ και μερικοι χλεμπονιαρηδες απο εδω μεσα γιατι η βικυ ειναι ΑΛΛΟΥ........και απλα κανει μερικους ξελιγωμενους μπουρδελιαρηδες να λιγουρευονται ονοματα δε λεμε οικογενειες δε θιγουμε.......το κακο εδω μεσα με μερικους ειναι οτι νομιζουν οτι η βικυ ειναι στο επιπεδο τους......κανουν λαθος.....η βικυ κινειται αλλου ;)
και επετρεψε μου να το ξερω πολυ καλυτερα απο εσενα γιατι συχναζουμε στα ιδια μερη ;)

αντε δες την τσοντουλα σου να ξεχαρμανιασεις τωρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom