Νέα

Sexy-καυλιάρες Ελληνίδες ή ξένες αθλήτριες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LEFTY2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 404K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
δε βλεπω να σχολιαζει κανεις ομως οταν πουμε κατι καλο για καμια γκομενα ε? μονο σαν τις σφηνοπουτσες ενας ενας μολις πει καποια κατι αρνητικο....ουτε του μουνιντζα του αρεσε η αλογομουρα αλλα μονο στα μουνακια την πεσατε....κουραδομαγκες....ρε ουστ λεμε :2funny:

αυτες τις μαγκιες στις μαναδες και τις γκομενες σας γιατι μαλλον απο κει τρωτε πολυ παντοφλα και ερχεστε εδω να πουλησετε νταβατζιλικια....

οποιος θελει νταβατζιλικια να παει να ανοιξει κανα μπουρδελακι και να αφησει τα διαδικτυακα καραγκιοζιλικια γιατι μονο ρομπα γινεται...καθολου "μαγκας" και "αντρας"
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
στη κουζινα σου μπριζολα,τραβα να μαθεις να μαγειρευεις γιατι θα μεινεις στο ραφι
σιδερο,σκουπα,φαρασι,φακιολι και ενας μεθυσμενος χοντρος(αν εισαι τυχερη)να αδειαζει μεσα σου καθε βραδυ
το μελλον σου ειναι λαμπρο

σταματα να περιγραφεις  βιωματικες καταστασεις (μονο ως κατι τετοιο μπορω να το δω)...ειναι θλιβερο 
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
εκει καταληξαμεεε
μην πουμε καμια αρνητικη κριτικη
βαλτεεεε να σας δουμεεεεε
(στις θετικες κριτικες που εχω κανει απειρες δεν μιλαει κανενας χαχαχα)
δεν βαζουμε βρε.. οπως δεν βαζετε κ εσεις
κ εγω το ειπα
ειμαι το τερας του λοχ νες..  κ τις ζηλευω ολες (ειδικα την μπλανκα μας)
URL]]
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
εκει καταληξαμεεε
μην πουμε καμια αρνητικη κριτικη
βαλτεεεε να σας δουμεεεεε
(στις θετικες κριτικες που εχω κανει απειρες δεν μιλαει κανενας χαχαχα)
δεν βαζουμε βρε.. οπως δεν βαζετε κ εσεις
κ εγω το ειπα
ειμαι το τερας του λοχ νες..  κ τις ζηλευω ολες (ειδικα την μπλανκα μας)
Εντάξει είναι άσχημη η Μπλάνκα!Θα βάλουμε την Βερούλη να ικανοποιηθείς...να σου ψιλομοιάζει κιόλας! :tooth:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
δε βλεπω να σχολιαζει κανεις ομως οταν πουμε κατι καλο για καμια γκομενα ε? μονο σαν τις σφηνοπουτσες ενας ενας μολις πει καποια κατι αρνητικο....ουτε του μουνιντζα του αρεσε η αλογομουρα αλλα μονο στα μουνακια την πεσατε....κουραδομαγκες....ρε ουστ λεμε :2funny:

αυτες τις μαγκιες στις μαναδες και τις γκομενες σας γιατι μαλλον απο κει τρωτε πολυ παντοφλα και ερχεστε εδω να πουλησετε νταβατζιλικια....

οποιος θελει νταβατζιλικια να παει να ανοιξει κανα μπουρδελακι και να αφησει τα διαδικτυακα καραγκιοζιλικια γιατι μονο ρομπα γινεται...καθολου "μαγκας" και "αντρας"
URL]]
 

proto

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
844
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
6
http://[URL unfurl="true"]www.eurosyst.gr/images/Meat_Fish6.jpg[/img[/URL]] [size=20pt][b]και [/b][/size][img]http://[URL unfurl="true"]www.viomes.gr/content/2/thumbs2/35.jpg[/img[/URL]]
[/quote]


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

το φακιολι ξεχασες ρε...... :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
αν βαλουμε δλδ θα βαλεις????εχεις τα κοτσια???

ρε αναλ.......γιατι θα βαλεις φωτο? να μας δειξεις ποσο μεγαλο ειναι το πουλι σου? δειξε το στη γκομενα σου και στις πουτανες.......δε μας ενδιαφερει ο πουτσος σου ουτε κανενος αλλου εδω μεσα.........

ομοιως δε μας ενδιαφερει το αν θα εκτιμησετε τον κωλο και τα βυζια μας.......

αυτο σημαινει οτι εσυ δε μπορεις να εκφερεις αποψη? επειδη δεν εχουμε δει το πουλι σου? ή οτι εμεις δε μπορουμε να εκφερουμε αποψη? επειδη εσυ δεν εχςι δει τα βυζια μας?

και εν πασει περιπτωσει οποιος θελει ας δημοσιευσει το πουλι του....θα φαει το ιδιο δουλεμα που ειχαν φαει και οι αλλοι που εκαναν το ιδιο τολμημα.......
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εντάξει είναι άσχημη η Μπλάνκα!Θα βάλουμε την Βερούλη να ικανοποιηθείς...να σου ψιλομοιάζει κιόλας! :tooth:

η βερουλη μαλιστα :2funny: αυτη ειναι γυναικα........με τα ουλα της..........μεχρι και @@δια εχει κατεβασει (σχεδον)
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
ρε αναλ.......γιατι θα βαλεις φωτο? να μας δειξεις ποσο μεγαλο ειναι το πουλι σου? δειξε το στη γκομενα σου και στις πουτανες.......δε μας ενδιαφερει ο πουτσος σου ουτε κανενος αλλου εδω μεσα.........

ομοιως δε μας ενδιαφερει το αν θα εκτιμησετε τον κωλο και τα βυζια μας.......

αυτο σημαινει οτι εσυ δε μπορεις να εκφερεις αποψη? επειδη δεν εχουμε δει το πουλι σου? ή οτι εμεις δε μπορουμε να εκφερουμε αποψη? επειδη εσυ δεν εχςι δει τα βυζια μας?

και εν πασει περιπτωσει οποιος θελει ας δημοσιευσει το πουλι του....θα φαει το ιδιο δουλεμα που ειχαν φαει και οι αλλοι που εκαναν το ιδιο τολμημα.......


στο καβλι εσενα ο νους σου ε???θα σου λειπει μαλλον,για σωμα μιλησε η φιλη σου,ανοιξε τα στραβα σου και διαβασε.μεχρι τοτε  :birdman:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ρε αναλ.......γιατι θα βαλεις φωτο? να μας δειξεις ποσο μεγαλο ειναι το πουλι σου? δειξε το στη γκομενα σου και στις πουτανες.......δε μας ενδιαφερει ο πουτσος σου ουτε κανενος αλλου εδω μεσα.........

ομοιως δε μας ενδιαφερει το αν θα εκτιμησετε τον κωλο και τα βυζια μας.......

αυτο σημαινει οτι εσυ δε μπορεις να εκφερεις αποψη? επειδη δεν εχουμε δει το πουλι σου? ή οτι εμεις δε μπορουμε να εκφερουμε αποψη? επειδη εσυ δεν εχςι δει τα βυζια μας?

και εν πασει περιπτωσει οποιος θελει ας δημοσιευσει το πουλι του....θα φαει το ιδιο δουλεμα που ειχαν φαει και οι αλλοι που εκαναν το ιδιο τολμημα.......
απο την στιγμη που δεν ποσταρω την πουτσα μου δεν μπορω να σχολιασω μια πουτσα που θα δω και να πω ποσο μικρη ειναι και τι ελαττωματα εχει
το καταλαβαινεις αυτο?
πες μας οτι για να χωρεσουν τα μπουτια με τον κωλο σου σε φωτο θελεις ειδικο ευρυγωνιο φακο να σε καταλαβουμε και να δειξουμε κατανοηση,αλλα μην μας το παιζεις και μουναρα
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ρε αναλ.......γιατι θα βαλεις φωτο? να μας δειξεις ποσο μεγαλο ειναι το πουλι σου? δειξε το στη γκομενα σου και στις πουτανες.......δε μας ενδιαφερει ο πουτσος σου ουτε κανενος αλλου εδω μεσα.........

ομοιως δε μας ενδιαφερει το αν θα εκτιμησετε τον κωλο και τα βυζια μας.......

αυτο σημαινει οτι εσυ δε μπορεις να εκφερεις αποψη? επειδη δεν εχουμε δει το πουλι σου? ή οτι εμεις δε μπορουμε να εκφερουμε αποψη? επειδη εσυ δεν εχςι δει τα βυζια μας?

και εν πασει περιπτωσει οποιος θελει ας δημοσιευσει το πουλι του....θα φαει το ιδιο δουλεμα που ειχαν φαει και οι αλλοι που εκαναν το ιδιο τολμημα.......
Όχι ρε μουνίτσα....αλλά αν πχ πούμε ότι ο Κούρκουλος ήταν άσχημος...θα γελάσετε!Το ίδιο κάνουμε κι εμείς τώρα...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Εντάξει είναι άσχημη η Μπλάνκα!Θα βάλουμε την Βερούλη να ικανοποιηθείς...να σου ψιλομοιάζει κιόλας! :tooth:

ρε γατε πραγμματικα ομως.. τι σου συμβαινει σημερα? εχεις προβληματα? εχεις πιει? ελα μιλα μας ανοιξε μας την καρδια σου  :P :P

αν σου πω οτι ειναι ομορφη η μπλανκα θα κανεις χαρουλες?? σ ενδιαφερει τοσο πολυ αν εμενα μ αρεσει ορ νοτ??? σε ενδιαφερει τοσοοο πολυ αν εγω μοιαζω στη βερουλη ορ νοτ??? δλδ τι γελοια συζητηση ειναι αυτη που γινεται τοση ωρα.. :tooth:

αν βαλουμε δλδ θα βαλεις????εχεις τα κοτσια???

οχι δεν θα βαλω κ το εχω πει 89697597 φορες
ουτε κ με ενδιαφερει αν βαλετε ή οχι
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
στο καβλι εσενα ο νους σου ε???θα σου λειπει μαλλον,για σωμα μιλησε η φιλη σου,ανοιξε τα στραβα σου και διαβασε.μεχρι τοτε  :birdman:

ναι ε? αυτο εννουσες? βαλε μας τη γαμπα σου τοτε....και μετα μπορεις να εκφερεις αποψη.........καπις?

και συ ειμαστε σιγουροι οτι αθωρα το εξελλαβες και αθωα το κουοταρες.....και μετα ξυπνησες και τα χασες.....

ρε πατε καλα?

θα ανοιξω θρεντ....

"Πως οι ελληναρες εχουν αναγαγει σε μουναρα οτιδηποτε φωτογραφιζεται σε περιοδικο και παιζουν σωρηδον το πουλι τους βλεποντας εξωφυλλα και τηλεοραση"


τοση λιγουρια εχω καιρο να δω...... :2funny: (ευτυχως υπαρχουν και εξαιρεσεις :) )
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Όχι ρε μουνίτσα....αλλά αν πχ πούμε ότι ο Κούρκουλος ήταν άσχημος...θα γελάσετε!Το ίδιο κάνουμε κι εμείς τώρα...

δε θα γελασω.........οπως δε θα γελασω αν μου πεις οτι δε σου αρεσει ο μπραντ πιτ........γιατι εμενα ΔΕ μου αρεσει ας πουμε......σεβομαι τα γουστα των ανθρωπων ρε συ γκατο......

υπραχουν ανθρωποι που ειναι αποδεκτα ομορφοι αλλα δεν αρεσουν σε ολους........ο μπραντ πιτ ειναι για μενα ενας απο αυτους....

συγγνωμη απλα η κοπελιτσα που εβαλες δεν ανηκει σε αυτην την κατηγορια.....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ρε γατε πραγμματικα ομως.. τι σου συμβαινει σημερα? εχεις προβληματα? εχεις πιει? ελα μιλα μας ανοιξε μας την καρδια σου  :P :P

αν σου πω οτι ειναι ομορφη η μπλανκα θα κανεις χαρουλες?? σ ενδιαφερει τοσο πολυ αν εμενα μ αρεσει ορ νοτ??? σε ενδιαφερει τοσοοο πολυ αν εγω μοιαζω στη βερουλη ορ νοτ??? δλδ τι γελοια συζητηση ειναι αυτη που γινεται τοση ωρα.. :tooth
Έχω πιει...δεν βλέπεις το άβαταρ? :birdman:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ναι ε? αυτο εννουσες? βαλε μας τη γαμπα σου τοτε....και μετα μπορεις να εκφερεις αποψη.........καπις?

και συ ειμαστε σιγουροι οτι αθωρα το εξελλαβες και αθωα το κουοταρες.....και μετα ξυπνησες και τα χασες.....

ρε πατε καλα?

θα ανοιξω θρεντ....

"Πως οι ελληναρες εχουν αναγαγει σε μουναρα οτιδηποτε φωτογραφιζεται σε περιοδικο και παιζουν σωρηδον το πουλι τους βλεποντας εξωφυλλα και τηλεοραση"


τοση λιγουρια εχω καιρο να δω...... :2funny: (ευτυχως υπαρχουν και εξαιρεσεις :) )
1 κ.τ.σ. σπερμα πρωι-μεσημερι-βραδυ μπας και συνελθεις :rockon: :rockon:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
δε θα γελασω.........οπως δε θα γελασω αν μου πεις οτι δε σου αρεσει ο μπραντ πιτ........γιατι εμενα ΔΕ μου αρεσει ας πουμε......σεβομαι τα γουστα των ανθρωπων ρε συ γκατο......

υπραχουν ανθρωποι που ειναι αποδεκτα ομορφοι αλλα δεν αρεσουν σε ολους........ο μπραντ πιτ ειναι για μενα ενας απο αυτους....

συγγνωμη απλα η κοπελιτσα που εβαλες δεν ανηκει σε αυτην την κατηγορια.....
Ναι αλλά δεν τους λες άσχημους!Λες δεν μου αρέσει εμένα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom