Νέα

Sexy-καυλιάρες Ελληνίδες ή ξένες αθλήτριες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LEFTY2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 404K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Μπες σε κάνα φόρουμ να δεις τι γνώμη έχει ο αντρικός πληθυσμός για την Βλάσιτς! ;)

δεν με νοιαζει βρε γατε
ουφου! ξεκολα! ας την βγαζουν κ μιςς γιουνιβερς για μενα ειναι χαλια οχι τοσο οσο η γκαμοβα βεβαια χαχαχαχα

σου ειπα εγω να μην σ αρεσει? εσυ γιατι μπλεκεσαι στο γουστο μου???
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μπες σε κάνα φόρουμ να δεις τι γνώμη έχει ο αντρικός πληθυσμός για την Βλάσιτς! ;)

δωσε μας λινκ σε παρακαλω.........αυτο ειλικρινα θελω να το δω....... :2funny:


αναλ και δωρητη.......ξεκατινιαζεστε χειροτερα απο γκομενες με ρολλευ στο μαλλι και παντοφλα...........καληνυχτα σας :2funny:


α και που σαι αναλ........αυριο θα σε εκτυπωσω να σε κανω εικονισμα κατω απο το μαξιλαρι μου........να εχω τουλαχιστον εναν εικονικο πουτσο.......μπορει να βαλω και τον κορτεζ μαζι να κανουμε και παρτουζιτσα :2funny:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
οχι.....προτιμω να τις γυριζω τις τσοντες :)

τις βλεπω μονο σε φασεις τρελης ωορηξιας ή με κανα γκομενο.......τις αλλες μερες γυριζω βιντεακια :)


τη βικυ να μην την πιανεις στο στομα σου εσυ και μερικοι χλεμπονιαρηδες απο εδω μεσα γιατι η βικυ ειναι ΑΛΛΟΥ........και απλα κανει μερικους ξελιγωμενους μπουρδελιαρηδες να λιγουρευονται ονοματα δε λεμε οικογενειες δε θιγουμε.......το κακο εδω μεσα με μερικους ειναι οτι νομιζουν οτι η βικυ ειναι στο επιπεδο τους......κανουν λαθος.....η βικυ κινειται αλλου ;)
και επετρεψε μου να το ξερω πολυ καλυτερα απο εσενα γιατι συχναζουμε στα ιδια μερη ;)

αντε δες την τσοντουλα σου να ξεχαρμανιασεις τωρα
με αποστομωσες τωρα τι να πω?τα ξερεις ολα
παω να κλαψω


υγ.σημερα εχεις ρεπο απο τα γυρισματα,την παρεα με τον γκομενο και αποχη απο τα μερη που συχναζεις με τη βικυ? :2funny: :2funny:
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
δωσε μας λινκ σε παρακαλω.........αυτο ειλικρινα θελω να το δω....... :2funny:


αναλ και δωρητη.......ξεκατινιαζεστε χειροτερα απο γκομενες με ρολλευ στο μαλλι και παντοφλα...........καληνυχτα σας :2funny:


α και που σαι αναλ........αυριο θα σε εκτυπωσω να σε κανω εικονισμα κατω απο το μαξιλαρι μου........να εχω τουλαχιστον εναν εικονικο πουτσο.......μπορει να βαλω και τον κορτεζ μαζι να κανουμε και παρτουζιτσα :2funny:



ναι μονοι μας μιλαμε.εσυ δεν απαντας....αν συμετεχεις και εσυ,εισαι μια απο τα ιδια που μας λες.μην το κανεις αυτο με το μαξιλαρι...σε παρακαλω.....δεν το θελω....θα ξερναω συνεχεια .αυτο θες??
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
με αποστομωσες τωρα τι να πω?τα ξερεις ολα
παω να κλαψω


υγ.σημερα εχεις ρεπο απο τα γυρισματα,την παρεα με τον γκομενο και αποχη απο τα μερη που συχναζεις με τη βικυ? :2funny: :2funny:

ναι εχω περιοδο :) και οταν εχω περιοδο απεχω απο ολα........τιποτα αλλο? θες να συζητησουμε ισως για ταμπον?
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366

Συνημμένα

  • blankavlasic45.jpg
    blankavlasic45.jpg
    64,3 KB · Εμφανίσεις: 44

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ναι μονοι μας μιλαμε.εσυ δεν απαντας....αν συμετεχεις και εσυ,εισαι μια απο τα ιδια που μας λες.μην το κανεις αυτο με το μαξιλαρι...σε παρακαλω.....δεν το θελω....θα ξερναω συνεχεια .αυτο θες??

πωπω σταματα σου λεω.... :2funny:


υπαρχει μια διαφορα καλε μου.......εσυ και ο αλλος ζοριζεστε να μου την πειτε ως ελληναρες υπεργαμιαδες που ειστε.........εγω απλα σας ειρωνευομαι χωρις να ζοριζομαι ιδιαιτερα :)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εντάξει ρε μουνίτσα...αυτή είναι άσχημη...βάλε μας από κάτω την φωτό σου για να συγκρίνουμε! :2funny:

ρε συ γκατουλη..........ειλικρινα δηλαδη......δεν ξερω αν η συγκεκριμενη φωτο την αδικει.......μακαρι να ειναι ετσι......

ειναι ΧΑΛΙΑ ρε συ :2funny: με τα δικα μου γουστα παντα!!!!!
τα ματια της βασικα ειναι χαλια........εχει το βλεμμα της αγελαδας πως αλλιως να στο πω!!! αχαχαχα

ελα ειμαι σιγουρη οτι μπορουμε να βρουμε μια γυναικα που να αρεσει και στους δυο μας πολυ.... :2funny:

Καλη καρδια βρε........χαχαχαχαχα

φωτογραφιες μονο στο μσν μου υπαρχουν....... :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Εντάξει ρε μουνίτσα...αυτή είναι άσχημη...βάλε μας από κάτω την φωτό σου για να συγκρίνουμε! :2funny:

ενταξει
εχει ωραια φρυδια κ ομορφο χρωμα ματιων
ενταξει? θα ηρεμησεις? αχαχαχαχαχα
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
πωπω σταματα σου λεω.... :2funny:


υπαρχει μια διαφορα καλε μου.......εσυ και ο αλλος ζοριζεστε να μου την πειτε ως ελληναρες υπεργαμιαδες που ειστε.........εγω απλα σας ειρωνευομαι χωρις να ζοριζομαι ιδιαιτερα :)


υπεργαμιαδες???αυτο που το ειδες ???ενα ποστ μου βρες να το λεω αυτο και γονατιστος θα ζητησω συγγνωμη.....
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
πωπω σταματα σου λεω.... :2funny:


υπαρχει μια διαφορα καλε μου.......εσυ και ο αλλος ζοριζεστε να μου την πειτε ως ελληναρες υπεργαμιαδες που ειστε.........εγω απλα σας ειρωνευομαι χωρις να ζοριζομαι ιδιαιτερα :)
δεν ειπα ουτε εγω ουτε ο αναλ οτι ειμαστε υπεργαμιαδες(ειναι της φαντασιας σου)εσυ το παιζεις απελευθερωμενη,χειραφετημενη και προχωρημενη
τελικα το μετανιωσα δεν θα δω τις τσοντες με τις ξενες μουναρες θα δω την δικια σου
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ρε συ γκατουλη..........ειλικρινα δηλαδη......δεν ξερω αν η συγκεκριμενη φωτο την αδικει.......μακαρι να ειναι ετσι......

ειναι ΧΑΛΙΑ ρε συ :2funny: με τα δικα μου γουστα παντα!!!!!
τα ματια της βασικα ειναι χαλια........εχει το βλεμμα της αγελαδας πως αλλιως να στο πω!!! αχαχαχα

ελα ειμαι σιγουρη οτι μπορουμε να βρουμε μια γυναικα που να αρεσει και στους δυο μας πολυ.... :2funny:

Καλη καρδια βρε........χαχαχαχαχα

φωτογραφιες μονο στο μσν μου υπαρχουν....... :2funny:

παλιοζουλιαρα αχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ειναι σαν αγγελος αυτη βρε.. του κατω κοσμου :tooth:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Καληνυχτα σας :)

γκατουλη........προς στιγμην με τρομαξες με αυτα που εγραφες αλλα η καρδια μου πηγε στη θεση της και ηρεμησα......ουφ.......επανηλθες στην καρδια και την εκτιμηση μου :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ρε συ γκατουλη..........ειλικρινα δηλαδη......δεν ξερω αν η συγκεκριμενη φωτο την αδικει.......μακαρι να ειναι ετσι......

ειναι ΧΑΛΙΑ ρε συ :2funny: με τα δικα μου γουστα παντα!!!!!
τα ματια της βασικα ειναι χαλια........εχει το βλεμμα της αγελαδας πως αλλιως να στο πω!!! αχαχαχα

ελα ειμαι σιγουρη οτι μπορουμε να βρουμε μια γυναικα που να αρεσει και στους δυο μας πολυ.... :2funny:

Καλη καρδια βρε........χαχαχαχαχα

φωτογραφιες μονο στο μσν μου υπαρχουν....... :2funny:
Καληνύχτα Ελλεηνίδα! :2funny:
 

Συνημμένα

  • mastaexeiszalisei110jpgbb6.png
    mastaexeiszalisei110jpgbb6.png
    220,3 KB · Εμφανίσεις: 17

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Διαβάζοντας τις τελευταίες σελίδες κατάλαβα ότι αποφασίσαμε οριστικά. :2funny: :2funny: :2funny:


Amanda σε λατρευώ και υπόσχομαι ότι θα είμαι πιστός  :smitten: :smitten: :smitten:

amanda3.jpg
http://i34.tinypic.com/169s4z7.jpg[/img[/URL]]
[img]http://blogs.suntimes.com/sportsprose/amanda%20beard.jpg
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
δεν ειπα ουτε εγω ουτε ο αναλ οτι ειμαστε υπεργαμιαδες(ειναι της φαντασιας σου)εσυ το παιζεις απελευθερωμενη,χειραφετημενη και προχωρημενη
τελικα το μετανιωσα δεν θα δω τις τσοντες με τις ξενες μουναρες θα δω την δικια σου


δεν το παιζω τιποτα απο ολα αυτα........ειδικα χειραφετημενη :2funny:
οποιος με ξερει λιγο παραπανω απο εδω μεσα αυτο το χειραφετημενη το ακουει και γελαει.....

εν πασει περιπτωσει το μονο που ξερω εγω φιλτατε ειναι οτι ξερω παρα πολυ καλα τι μου αρεσει και τι γουσταρω να κανω σε ολους τους τομεις Sex included......εαν αυτο εσυ το θεωρεις προχωρημενο ή εναλλακτικο ή δεν ξερω εγω τι προβλημα σου......

δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να ποσταρω τον κωλο και τους πουτσους που τρωω για να σε πεισω για τις αποψεις μου (μιας και φαινεται οτι κατι τετοιο θα το εκτιμουσες  :2funny: )
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
geia sou prezerakou aekara!! thea einai kai aekara o teleios sundiasmos!!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
δεν το παιζω τιποτα απο ολα αυτα........ειδικα χειραφετημενη :2funny:
οποιος με ξερει λιγο παραπανω απο εδω μεσα αυτο το χειραφετημενη το ακουει και γελαει.....

εν πασει περιπτωσει το μονο που ξερω εγω φιλτατε ειναι οτι ξερω παρα πολυ καλα τι μου αρεσει και τι γουσταρω να κανω σε ολους τους τομεις Sex included......εαν αυτο εσυ το θεωρεις προχωρημενο ή εναλλακτικο ή δεν ξερω εγω τι προβλημα σου......

δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να ποσταρω τον κωλο και τους πουτσους που τρωω για να σε πεισω για τις αποψεις μου (μιας και φαινεται οτι κατι τετοιο θα το εκτιμουσες  :2funny: )
μου θυμιζεις μια γκομενα που ειχα
εκανε κουβεντα φανταστικη στο μυαλο της και εβγαζε απο μονη της δικα της συμπερασματα ξεκαρφωτα
αν δεν ησουν τοσο αγαμητη θα πιστευα οτι εισαι αυτη
 

Συνημμένα

  • exeisxaseithmpalla1-111.png
    exeisxaseithmpalla1-111.png
    253,9 KB · Εμφανίσεις: 43

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
μου θυμιζεις μια γκομενα που ειχα
εκανε κουβεντα φανταστικη στο μυαλο της και εβγαζε απο μονη της δικα της συμπερασματα ξεκαρφωτα
αν δεν ησουν τοσο αγαμητη θα πιστευα οτι εισαι αυτη


δωρητη αστην μην ασχολησε αλλο.με κατι τετοια χυνει αυτη, με το να ασχολουνται μαζι της,,,,μουνιτσα γαμησου εσυ και οι οπαδοι σου :birdman: :birdman:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Η mounitsa έφυγε εδώ και ώρα γιατί αλλιώς θα είχε απαντήσει πριν καν ποστάρετε.
Τώρα τι πήγε να κάνει, ποιός ξέρει? :rolleyes: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom