Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

talibanezos

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
92
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
0
Φιλε ποκαχοντα κ οι υπολοιποι,μακαρι ναναι οπως τα λετε κ ας κοροιδευετε.ομως εγω εχω αγχωθει.το μποξερακι δεν ειναι προφυλακτικο.ποςο δυσκολο ειναι να υγραθηκε το μποξερακι απο υγρα της κοπελας κ να πηγε στο εργαλειο μου κανας ιος?

Φίλε δεν είμαι γιατρός αλλά σε διαβάζω τόση ώρα και απορώ με την περίπτωσή σου... Πραγματικά θα σε δικαιολογούσα μόνο αν ήσουν 20χρονος και κάτω. Αλλιώς, αν είσαι τόσο φοβιτσιάρης, δεν πρέπει όχι γυναίκα να ξανα-ακουμπήσεις αλλά ούτε και σουβλάκια να ξαναφάς γιατί είναι πιθανόν ο τυλιχτής να είχε ακουμπήσει πριν σου τυλίξει το γύρο, ένα χαρτονόμισμα που το είχε ακουμπήσει κάποιος που είχε ακουμπήσει πριν λίγο μουνί...κλπ, κλπ..
Χαλάρωσε λίγο γιατί εσύ δεν θα πας από HIV αλλά από σύνδρομο Michael Jackson...

Φιλικά πάντα...
 

tas33

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
133
Κριτικές
15
Like
5
Πόντοι
11
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕ CT KAI STUDIO GIRLS ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΧΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΙΛΑ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΓΑΣΤΡΕΝΕΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΚΑΤΙ ΣΤΙΣ 6 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΕΚΑΝΑ TEST HIV ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΜΕΘΟΔΟΣ CMIA  ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΩ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΥΣ ΙΔΡΩΤΕΣ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΘΑΝΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ TON HIV   ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΡΕΜΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ HIV ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΧΕΤΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΠΙΒΑΙΒΕΩΜΕΝΟ ΚΑΝΕΝΑ ΚΡΟΥΣΜΑ HIV ΑΠΟ CT H STUDIO GIRL (KASSANDRAS0 ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕ CT KAI STUDIO GIRLS ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΧΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΙΛΑ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΓΑΣΤΡΕΝΕΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΚΑΤΙ ΣΤΙΣ 6 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΕΚΑΝΑ TEST HIV ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΜΕΘΟΔΟΣ CMIA  ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΩ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΥΣ ΙΔΡΩΤΕΣ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΘΑΝΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ TON HIV   ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΡΕΜΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ HIV ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΧΕΤΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΠΙΒΑΙΒΕΩΜΕΝΟ ΚΑΝΕΝΑ ΚΡΟΥΣΜΑ HIV ΑΠΟ CT H STUDIO GIRL (KASSANDRAS0 ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ρε φιλε μας δουλευεις? αφου το τεστ βγηκε αρνητικο. Επισης απο ακαποτο στοματικο δεν κολλας HIV.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕ CT KAI STUDIO GIRLS ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΧΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΙΛΑ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΓΑΣΤΡΕΝΕΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΚΑΤΙ ΣΤΙΣ 6 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΕΚΑΝΑ TEST HIV ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΜΕΘΟΔΟΣ CMIA  ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΩ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΥΣ ΙΔΡΩΤΕΣ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΘΑΝΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ TON HIV   ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΡΕΜΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ HIV ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΧΕΤΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΠΙΒΑΙΒΕΩΜΕΝΟ ΚΑΝΕΝΑ ΚΡΟΥΣΜΑ HIV ΑΠΟ CT H STUDIO GIRL (KASSANDRAS0 ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
γαμαγες ακαποτα????
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
438
Κριτικές
2
Like
774
Πόντοι
81
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕ CT KAI STUDIO GIRLS ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΧΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΙΛΑ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΓΑΣΤΡΕΝΕΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΚΑΤΙ ΣΤΙΣ 6 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΕΚΑΝΑ TEST HIV ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΜΕΘΟΔΟΣ CMIA  ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΩ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΥΣ ΙΔΡΩΤΕΣ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΘΑΝΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ TON HIV   ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΡΕΜΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ HIV ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΧΕΤΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΠΙΒΑΙΒΕΩΜΕΝΟ ΚΑΝΕΝΑ ΚΡΟΥΣΜΑ HIV ΑΠΟ CT H STUDIO GIRL (KASSANDRAS0 ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Φιλος , χαλαρωσε το αγχος που εχεις ευθυνεται κατα πασα πιθανοτητα για τους νυχτερινους ιδρωτες πολυ πιθανο και για τις διαρροιες.Τα κιλα που εχασες μπορει να τα εχασες για χιλιους δυο λογους.Οχι γιατρος δεν ειμαι ,ουτε τον παριστανω , αλλα αφου εκανες το τεστ τι τρελαινεσαι?
Βρες το κουραγιο  και πηγαινε στο Συγγρος και ξανακανε το τεστ οχι για κανενα λογο αλλα για να σου φυγει η ΙΔΕΑ  , γιατι ετσι οπως το πας θα χρειαζεσαι ψυχιατρο και θα διαλυσης την οικογενεια σου για ενα ξενοπηδημα
 

~morfeas~

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕ CT KAI STUDIO GIRLS ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΧΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΙΛΑ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΓΑΣΤΡΕΝΕΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΚΑΤΙ ΣΤΙΣ 6 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΕΚΑΝΑ TEST HIV ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΜΕΘΟΔΟΣ CMIA  ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΩ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΥΣ ΙΔΡΩΤΕΣ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΘΑΝΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ TON HIV   ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΡΕΜΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ HIV ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΧΕΤΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΠΙΒΑΙΒΕΩΜΕΝΟ ΚΑΝΕΝΑ ΚΡΟΥΣΜΑ HIV ΑΠΟ CT H STUDIO GIRL (KASSANDRAS0 ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φίλε μου αν έχει κάποιος ΗIV θα φανεί στα τέστ μετά απο 3 εβδομάδες απο την ημέρα που μεταδόθικε ο ιός, όλα αυτά που λές είναι περισότερο ψυχοσωματικά παρά κάτι άλλο. Πάντος για να σου φύγει η ιδέα κάνε ένα τέστ και σε δημόσιο νοσοκομείο. Αν θές στείλε μου pm μιας και ο τομεας εργασιας μου σχετίζετε με όλα αυτά.
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε μου αν έχει κάποιος ΗIV θα φανεί στα τέστ μετά απο 3 εβδομάδες απο την ημέρα που μεταδόθικε ο ιός, όλα αυτά που λές είναι περισότερο ψυχοσωματικά παρά κάτι άλλο. Πάντος για να σου φύγει η ιδέα κάνε ένα τέστ και σε δημόσιο νοσοκομείο. Αν θές στείλε μου pm μιας και ο τομεας εργασιας μου σχετίζετε με όλα αυτά.

Σε 3 εβδομάδες χλωμό, αλλά σε 6 μάλλον... Για ακρίβεια 12 εβδομάδες (3 μήνες) μετά το περιστατικό θα φανεί κατά 99.9% και 6 μήνες μετά κατά 100%...Υπάρχει μέθοδος βέβαια που το βρίσκει 10 ΜΕΡΕΣ μετά το ύποπτο περιστατικό...
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Ότι έχεις διάρροια δεν είναι δύσκολο να το διαπιστώσει κανείς  :2funny: :2funny:
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Πετυχα συνευρεση με αθλητρια κολ γκερλ, που ειχε σπιρακια στο στομα , δεν την αφησα να μου κανει ακαποτο, απλα απο περιεργεια..εαν εχει γκομενα ερπη (απλη μορφη) στο στομα, και σου κανει στοματικο, υπαρχει περιπτωση να κολησεις τπτ?κολαει ερπης γεννητικων οργανων με τετοιο τροπο, η αλλο το ενα αλλο το αλλο?
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕ CT KAI STUDIO GIRLS ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΧΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΙΛΑ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΓΑΣΤΡΕΝΕΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΚΑΤΙ ΣΤΙΣ 6 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΕΚΑΝΑ TEST HIV ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΜΕΘΟΔΟΣ CMIA  ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΩ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΥΣ ΙΔΡΩΤΕΣ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΘΑΝΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ TON HIV  ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΡΕΜΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ HIV ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΧΕΤΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΠΙΒΑΙΒΕΩΜΕΝΟ ΚΑΝΕΝΑ ΚΡΟΥΣΜΑ HIV ΑΠΟ CT H STUDIO GIRL (KASSANDRAS0 ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εγω ειμαι κρουσμα τυπε! σε ποια studio girls πηγες? μπορει να πηγα εκει πριν απο σενα!

Α ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Σε 3 εβδομάδες χλωμό, αλλά σε 6 μάλλον... Για ακρίβεια 12 εβδομάδες (3 μήνες) μετά το περιστατικό θα φανεί κατά 99.9% και 6 μήνες μετά κατά 100%...Υπάρχει μέθοδος βέβαια που το βρίσκει 10 ΜΕΡΕΣ μετά το ύποπτο περιστατικό...

Τι λες ρε συ! 3-4 βδομαδες και το ΕLISA εχει δωσει αποτελεσμα. αυτο το 10 μερες εννοεις με PCR και ειναι μοριακος ελεγχος. 6 βδομαδες ειναι πολυ....σιγα μη θελει 12 εβδομαδες.

Π
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Τι λες ρε συ! 3-4 βδομαδες και το ΕLISA εχει δωσει αποτελεσμα. αυτο το 10 μερες εννοεις με PCR και ειναι μοριακος ελεγχος. 6 βδομαδες ειναι πολυ....σιγα μη θελει 12 εβδομαδες.

Π

Φίλε μου μην επιμένεις...Ήταν σαφές αυτό που έγραψα...Για σίγουρο αποτέλεσμα 12 βδομάδες μετά το περιστατικό...Φυσικά και μπορεί να δώσει αποτέλεσμα και σε λιγότερο, αλλά δεν είναι 100% σίγουρο (κυρίως τα αρνητικά αποτελέσματα)._
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Φίλε μου μην επιμένεις...Ήταν σαφές αυτό που έγραψα...Για σίγουρο αποτέλεσμα 12 βδομάδες μετά το περιστατικό...Φυσικά και μπορεί να δώσει αποτέλεσμα και σε λιγότερο, αλλά δεν είναι 100% σίγουρο (κυρίως τα αρνητικά αποτελέσματα)._
Δες λίγο pm.
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Πετυχα συνευρεση με αθλητρια κολ γκερλ, που ειχε σπιρακια στο στομα , δεν την αφησα να μου κανει ακαποτο, απλα απο περιεργεια..εαν εχει γκομενα ερπη (απλη μορφη) στο στομα, και σου κανει στοματικο, υπαρχει περιπτωση να κολησεις τπτ?κολαει ερπης γεννητικων οργανων με τετοιο τροπο, η αλλο το ενα αλλο το αλλο?

Φυσικά και μεταδίδεται με αυτόν τον τρόπο ο έρπης. Ο έρπης τύπου Α που βγάζουν οι περισσότεροι από εμάς στο στόμα μεταδίδεται στα γεννητικά όργανα μέσω στοματικού έρωτα και αντίστροφα και όμοια ο έρπης τύπου Β από τα γεννητικά όργανα στο στόμα!
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Φίλε μου μην επιμένεις...Ήταν σαφές αυτό που έγραψα...Για σίγουρο αποτέλεσμα 12 βδομάδες μετά το περιστατικό...Φυσικά και μπορεί να δώσει αποτέλεσμα και σε λιγότερο, αλλά δεν είναι 100% σίγουρο (κυρίως τα αρνητικά αποτελέσματα)._

ασε ρε φιλε που θες και 12 εβδομαδες....αμα εισαι υποσιτισμενος τοτε οκ (τσεκαρε Αφρικη μερια). Τωρα για Ελλαδα, τι λες οτι θες 12 εβδομαδες? Αν τσιμπησεις κατι (HIV) θα νοσησεις μετα απο 1-2 βδομαδες (και πολυ σου λεω) και αφου νοσεις το ανοσοποιητικο σου θα φτιαξει αντισωματα που ανιχνευονται. Τωρα αν θες να μου πεις για καποιο false negative που ειχες εσυ ποτε δει σε υγιη αντρα που το εκανε στις 3-4 εβδομαδες και του βγηκε θετικο μετα, ελα να μου πεις. Ελεος δηλαδη, να εχουμε και καποιο perspective ρε πουστη μου

Π
 

ZIGOLLO

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.121
Like
0
Πόντοι
16
Τα κοκκινα στιγματα στο πεος παρα τη χρηση προφυλακτικου γνωριζει καποιος τι σημαινουν η το εχει αντιμετωπίσει?
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Τα κοκκινα στιγματα στο πεος παρα τη χρηση προφυλακτικου γνωριζει καποιος τι σημαινουν η το εχει αντιμετωπίσει?

Φιλε, για αυτο θες ειδικο διοτι μπορει να ειναι 320 πραγματα....
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες να κανς μια ισως χιλιοειπωμενη ερωτηση...

Για τον άντρα υπάρχει εξέταση για ΣΜΝ? και δεν αναφερομαι σε αυτα που πιθανως φαινονται...μιλαω για αυτα που ισως δεν φαινονται...οπως αυτο που προκαλει τον καρκινο του τραχηλου της μητρας, HPV?

τεσπα, αν γνωριζετε τι και που (υποθετω Συγγρος), ενημερωστε...

Υ.Γ γιατι οι ΑΝΤΡΕΣ, πρεπει να ειμαστε και ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom