Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Τις έκανα στη βιοκλινικη Αθηνών.

Εδώ ρε τύποι οι γιατροί μεταξύ τους λένε αλά νταλων.

Εσείς τα ξέρετε όλα καλύτερα;

Ξαναλέω, είχα σε εξαρση έρπη τύπου 1 στα χείλη, το έχω από 10 ετών αυτό.. εγλυψα μουνι και έβγαλε έρπη μετά από 3 ημέρες.. εντωμεταξυ έκανε πυρετο η κοπέλα.. είχε ανέκαθεν ή κόλλησε από το χείλος μου; Οι γιατροί δε συμφωνουνε μεταξύ τους πάντως..

Κολλάει ο τύπου 1 στα γεννητικά όταν είναι σε έξαρση ή ου?
μπες στο iatronet.gr και στειλε ερωτηση σε γιατρο
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796

Συνημμένα

  • received_1897990370316965_2.jpeg
    received_1897990370316965_2.jpeg
    79,7 KB · Εμφανίσεις: 28
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
ενας φιλος γαμησε ακαποτα μια γκομενα και εβγαλε σπυρακια στο πουλι του εγω πιστευω οτι κολλησε ερπη :think:



 

Συνημμένα

  • psoli.jpg
    psoli.jpg
    30,1 KB · Εμφανίσεις: 35

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
218
Πόντοι
66
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
ενας φιλος γαμησε ακαποτα μια γκομενα και εβγαλε σπυρακια στο πουλι του εγω πιστευω οτι κολλησε ερπη :think:
φίλε κόψε τις βλακείες και πήγαινε άμεσα σε ένα γιατρό. Μοιάζει με μολυσματική τέρμινθο, όχι ότι μπορείς να κάνεις διάγνωση από φωτο στο νετ, και θέλει θεραπεία, γιατί διασπείρεται πανεύκολα παντού και μπορεί να ταλαιπωρείσαι για μήνες. Σε κάθε περίπτωση από εδώ δε θα βρεις λύση
 

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
286
Κριτικές
12
Like
702
Πόντοι
901
Καλησπέρα παιδιά. Μέτα την προηγούμενη επαφή μου πριν 3-4 μέρες με μια Τάνα όπου ΟΛΑ έγιναν με προφυλακτικό στοματικό κλπ νιώθω ένα ήπιο τσούξιμο και νιώθω το κεφαλάκι λίγο πρισμενο (όχι ιδιαίτερα) ενώ δερματικά δεν υπάρχει κανένα σύμπτωμα. Το σπέρμα μου εμφανίζει ένα σχετικά κίτρινο χρώμα (όχι έντονο) και τα ούρα μερικές φορές είναι σκουρα. Δεν έχω κάποια ακράτεια και η ούρηση γίνεται κανονικά πέρα από το μικρό τσούξιμο. Μου κάνει εντύπωση γιατί όλα έγιναν με καποτα. Τι άρπαξα; Καμμιά ιδέα;
 

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
286
Κριτικές
12
Like
702
Πόντοι
901
Τάνα ακαποτα έχω να πάρω πάνω από 9 μήνες (απλά το αναφέρω)
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
463
Κριτικές
3
Like
92
Πόντοι
1
να γραψω και εγω μια εμπειρια για μια γνωμη απο δω απο σας που ξερετε αρκετα. ακαποτα δεν δινω συχνα και οποτε το κανω μετα πλυση με betadine.  και γενικα δεν ειχα κανενα θεμα ποτε.  τη τελευταια φορα το αυγουστο ομως οταν εγινε μετα ειχα ενα τσουξιμο και μια ενοχληση. χωρις κανενα ομως σημαδι.  παρολο που εκανα μετα για καιρο πλυση με betadine και με το οctenisept σαν ιδεα απο το μυαλο μου περασε οτι ολα ειναι οκ. αλλα με τρωει μεσα μου οτι κατι θα εχω ..που κ που με ενοχλει και με ποναει. τι να ειναι και τι εξεταση υπαρχει να γινει? ευχαριστω εκ των προτερων
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.015
Πόντοι
496
να γραψω και εγω μια εμπειρια για μια γνωμη απο δω απο σας που ξερετε αρκετα. ακαποτα δεν δινω συχνα και οποτε το κανω μετα πλυση με betadine.  και γενικα δεν ειχα κανενα θεμα ποτε.  τη τελευταια φορα το αυγουστο ομως οταν εγινε μετα ειχα ενα τσουξιμο και μια ενοχληση. χωρις κανενα ομως σημαδι.  παρολο που εκανα μετα για καιρο πλυση με betadine και με το οctenisept σαν ιδεα απο το μυαλο μου περασε οτι ολα ειναι οκ. αλλα με τρωει μεσα μου οτι κατι θα εχω ..που κ που με ενοχλει και με ποναει. τι να ειναι και τι εξεταση υπαρχει να γινει? ευχαριστω εκ των προτερων
Η θεραπεία είναι να ξανά γαμήσεις ακάποτα και να ρίξεις και κρεμπιέ! Μετά όμως θα πιεις φάντα και δεν θα βάλεις μπεταντίν. Έκανες του κεφαλιού σου και την πάτησες, ενώ εδώ έχουμε πει χιλιάδες φορές ποια μέτρα είναι αποτελεσματικά  :dancing:
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
463
Κριτικές
3
Like
92
Πόντοι
1
μετρο αποτελεσματικο ειναι να φορας προφυλακτικο.το θεμα ειναι αν κανεις το λαθος και την πατησεις πως να σωσεις την κατασταση.
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.015
Πόντοι
496
μετρο αποτελεσματικο ειναι να φορας προφυλακτικο.το θεμα ειναι αν κανεις το λαθος και την πατησεις πως να σωσεις την κατασταση.
Ούτε το προφυλακτικό είναι ασφαλές, γιατί μπορείς να αρπάξεις κονδυλώματα και μόνο που θα την αγγίξεις την άλλην στα ακάλυπτα σημεία. Αυτό που λες είναι μύκητες και είναι σύνηθες φαινόμενο. Κάθε μπουρδελιάρης το έχει ζήσει. Θέλει καλό πλύσιμο της περιοχής και αποχή.
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
463
Κριτικές
3
Like
92
Πόντοι
1
ηδη κανω αποχη 3 μηνες. τι εξεταση να κανω και τι να παρω για να μου φυγει το αγχος?
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.015
Πόντοι
496
ηδη κανω αποχη 3 μηνες. τι εξεταση να κανω και τι να παρω για να μου φυγει το αγχος?
Κάνε για τα σοβαρά hiv, ηπατίτιδα, σύφιλη για να σου φύγει το άγχος. Πάντως δεν είναι κάτι σοβαρό αυτό. Πολλές φορές συμβαίνει και από το προφυλακτικό.
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.015
Πόντοι
496
Πάντως προσοχή μύστες γιατί διάβασα ότι υπάρχουν κάτι κονδυλώματα που δεν φαίνονται εύκολα με γυμνό μάτι γιατί είναι πολύ μικρά. Φανταστείτε να κάνει ακάποτη πίπα σε έναν τέτοιο η πουτάνα, το τι έχει να γίνει μετά...Θα κολλήσει η μισή Ευρώπη και η Ασία  :orchestra:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Καλησπέρα παιδιά. Μέτα την προηγούμενη επαφή μου πριν 3-4 μέρες με μια Τάνα όπου ΟΛΑ έγιναν με προφυλακτικό στοματικό κλπ νιώθω ένα ήπιο τσούξιμο και νιώθω το κεφαλάκι λίγο πρισμενο (όχι ιδιαίτερα) ενώ δερματικά δεν υπάρχει κανένα σύμπτωμα. Το σπέρμα μου εμφανίζει ένα σχετικά κίτρινο χρώμα (όχι έντονο) και τα ούρα μερικές φορές είναι σκουρα. Δεν έχω κάποια ακράτεια και η ούρηση γίνεται κανονικά πέρα από το μικρό τσούξιμο. Μου κάνει εντύπωση γιατί όλα έγιναν με καποτα. Τι άρπαξα; Καμμιά ιδέα;
ΝΕρό πίνεις τύπε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom