Νέα

Σεξουαλική Παρενόχληση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pristine
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
Άρα , η εναλλακτική σωστή λύση είναι το δέσιμο . Θα την αφήσεις έτσι δεμένη κάμποση ώρα και μόνο θα την χαιδεύεις και θα την φιλάς σ' όλο της το σώμα και θα της λες καθησυχαστικές κουβέντες . Έτσι είναι πολύ πιθανόν να συνηθίσει και στο τέλος να αρχίσει να της αρέσει κιόλας . Πως σας φαίνεται ;
Επίσης , νομίζω ότι έχει σημασία , πως θα της σκίσεις τα ρούχα . Η πρόταση μου είναι όχι υπερβολικά βίαια (δεν πρέπει να τρομάξει πολύ) , αλλά πάντως αποφασιστικά - για να νοιώσει καλά ποιός είναι ο κυρίαρχος ...
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Καλά ρε νώντα όμως, βιαστή της δεκάρας, πως σου αντιστάθηκε αφού είσαι τόσο hey γαμάτος  και σου έλεγε για Δανούς χλεχλέδες?  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ως κορυφαια παπαρια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πριν την επεφτε στην λουκρητια....λες να θελει να την δεσει και αυτην; :think:
Καλά ρε νώντα όμως, βιαστή της δεκάρας, πως σου αντιστάθηκε αφού είσαι τόσο hey γαμάτος  και σου έλεγε για Δανούς χλεχλέδες?  :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Μια τέτοια θέλω για να μην με κολάζει

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Άρα , η εναλλακτική σωστή λύση είναι το δέσιμο . Θα την αφήσεις έτσι δεμένη κάμποση ώρα και μόνο θα την χαιδεύεις και θα την φιλάς σ' όλο της το σώμα και θα της λες καθησυχαστικές κουβέντες . Έτσι είναι πολύ πιθανόν να συνηθίσει και στο τέλος να αρχίσει να της αρέσει κιόλας . Πως σας φαίνεται ;
Μπααα, πολυ αρλερκιν ακουγεται αυτο, σιγα μην της κανουμε κι αερα. Η λυση ειναι με το ενα χερι να τη σφαλιαριζεις και με το αλλο να βαζεις τη καποτα(κι αν τα καταφερεις σφυρα μου)....
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
οχι λεμε...εφυγε τρεχοντας και μ αφησε μες στο σπιτι της(!)

δε φανταζεσαι ξενερωμα...δεν το πιστευα :helpplea:

και μου χει μεινει κι η πουτσα καυλωμενη :headbang: :headbang:
Είναι να χει τον τρόπο του όμως ο άλλος να καβλώνει το θηλυκό, όχι μαλακίες! αυτά να βλέπουμε εμείς οι καναπεδάκηδες γαμήκουλες  :rockon: να διδασκόμεθα
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom