Νέα

Σεξουαλική Παρενόχληση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pristine
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Εμενα με παρενοχλεί σεξουαλικά η έριναλ, πώς μου προτείνετε να κινηθώ, σκέφτομαι διά της νόμιμης οδού :think:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ΠΟΙΑ δε σε παρενοχλεί σεξουαλικά εσένα?  :boobies:
 

Επισκέπτης
εγω εχω κανει αποπειρα "βιασμου"

αλλα ειμαι τοσο βλακας που δεν τα καταφερα τελικα :headbang:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Εμενα με παρενοχλεί σεξουαλικά η έριναλ, πώς μου προτείνετε να κινηθώ, σκέφτομαι διά της νόμιμης οδού :think:
και μενα με παρενοχλουσε σεξουαλικα ο σταματης αλλα δεν το κανα θεμα..... :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
καλα της κανανε της καριολας. που μου την ειδε και business woman. δε παει να γλυψει καμια πουτσα λεω γω.
 

Επισκέπτης
Ρε μπουμπ , ρώτα το νώντα ... για να μάθουμε τι δεν πρέπει να κάνουμε όταν βιάζουμε ...
οταν θα την εχεις γδυσει και την εχεις ακινητοποιησει μη σηκωθεις απ τον καναπε για να παρεις καποτα γιατι θα σηκωθει και θα φυγει τρεχοντας και κλαιγοντας και θα σ αφησει μονο σου μες στο σπιτι της και θα ξενερωσεις γαμα τα και θα σαι και καυλωμενος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :helpplea:
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
οταν θα την εχεις γδυσει και την εχεις ακινητοποιησει μη σηκωθεις απ τον καναπε για να παρεις καποτα γιατι θα σηκωθει και θα φυγει τρεχοντας και κλαιγοντας και θα σ αφησει μονο σου μες στο σπιτι της και θα ξενερωσεις γαμα τα και θα σαι και καυλωμενος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :helpplea:
Καλά , με συγχωρείς , πως σηκώθηκες να πάρεις καπότα , είχε σταματήσει να παλεύει ;
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
δεν παλευε και πολυ μονο κλαψουριζε και μου λεγε οτι εχει μποιφρεντ στη δανια

βρωμομουνο μεγαλο
Άρα , η εναλλακτική σωστή λύση είναι το δέσιμο . Θα την αφήσεις έτσι δεμένη κάμποση ώρα και μόνο θα την χαιδεύεις και θα την φιλάς σ' όλο της το σώμα και θα της λες καθησυχαστικές κουβέντες . Έτσι είναι πολύ πιθανόν να συνηθίσει και στο τέλος να αρχίσει να της αρέσει κιόλας . Πως σας φαίνεται ;
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Άρα , η εναλλακτική σωστή λύση είναι το δέσιμο . Θα την αφήσεις έτσι δεμένη κάμποση ώρα και μόνο θα την χαιδεύεις και θα την φιλάς σ' όλο της το σώμα και θα της λες καθησυχαστικές κουβέντες . Έτσι είναι πολύ πιθανόν να συνηθίσει και στο τέλος να αρχίσει να της αρέσει κιόλας . Πως σας φαίνεται ;

ως κορυφαια παπαρια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
ως κορυφαια παπαρια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Έχεις να προτείνεις κάτι άλλο ; Το θέμα μην ξεχνάς είναι ένας απολαυστικός βιασμός . Εγώ μάλιστα προσπαθώ να το μετεξελίξω σε κοινή απόλαυση . Ακούω ...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Έχεις να προτείνεις κάτι άλλο ; Το θέμα μην ξεχνάς είναι ένας απολαυστικός βιασμός . Εγώ μάλιστα προσπαθώ να το μετεξελίξω σε κοινή απόλαυση . Ακούω ...

εχω φίλο ενα καλό ψυχίατρο - μόλις γυρίσει απο διακοπές θα σε πω :2funny: :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom