Νέα

Sex στο Βουκουρέστι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astrapm
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 245K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Να μην τα πολυλογώ, τής έδωσα μια πίπα εκεί μέσα στον δρόμο, με το άγχος ενος περιπολικού της αστυνομίας που τριγυρνούσε εκεί γύρω.
Μετά με πήγε στο δωμάτιο της, τρείς πιστολιές, χύσιμο παντού, φιλάκι και αποχαιρετισμός.
Το γαμήσι Βουκουρέστι δεν θέλει κόπο, θέλει τρόπο.

(Πρόσθεσα λίγο στην ιστορία για σασπένς, ώρα που είναι).

μακαρι αλλα οχι κατηφορισα μονος προς old town και εκανα γυρα τα μπαρ κλαμπ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
ρε τυπε διαβασε πισω ολοκληρα σεντονια εχω γραψει
τι δηλαδη θες να ποσταρω
εχω χαρτες εισητηριο απο λεωφορειο,μετρο 28 λει στο πορτοφολι για να τα δειχνω στις ρουμανες εδω να τους πιανω κουβεντα και φωτο στο φβ μου
αποδειξη απο ξενοδοχειο
Δεν πιστευω τιποτα
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Ρε μαγκες ειναι ωρα για τετοιες κουβεντες τωρα;... εξαλλου ο τυπος δεν ειπε πως γαμησε αλλα το πως αν το θελει η τυχη μπορει να στο φερει στο πιατο μονο του... και ισχυει, αν ανατρεξω στο παρελθον εχω γραψει πολλα απο τυχη. Το θεμα ειναι τι κανουμε τωρα... γιατι σκεφτομουν κ να μετακομισω βουκουρεστι...
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
θυμαμαι στο βουκουρεστι γυρισα ολα τα μασατζιδικα αυτα που εχουν κραχτες και αυτοκοληττα και διαφημιστικα στους οδηγους πολεων
πανακριβα ολα και σεξ μηδεν
ευτυχως βρηκα το κρυφο στουντιο και βρηκα την υγιεια μου

κολ γκιρλ δεν δοκιμασα γιατι μια φορα πηρα μια και μεχρι να συνενοηθουμε μου τελειωσε την καρτα

απο το μαμπα ειχα τηλεφωνο απο ενα γκομενακι που δεν χρησιμοποιησα ποτε αλλα το εχω ακομα στο κινητο για αναμνηση

ποιος ξερει αμα τυχει και ξανανεβω ποτε να την παρω  :grin:

απο καμακι δεν ασχοληθηκα πολυ αλλα παρατηρησα ελληνικη νοοτροπια στον τροπο διασκεδασης

το καλυτερο μεγαλυτερο κλαμπ που πηγα το μπαμπου και οταν εφυγα το εκανα περπατωντας μεχρι το κεντρο κανα δυοωρο μου πηρε

 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ο τυπος ιακυνθος πηγαινε στο βουκουρεστι πρεπει να ειχε γκομενα ρουμανα

αλλο περιστατικο σε ενα μασατζιδικο περιμενα με συναγωνιστες απο ιρακ καλοντυμενους

τους λεω δεν αξιζει εδω να πατε ελλαδα να πηδατε με 20ευρω φυλλης  :2funny: :2funny:
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Η φυλης ειναι πολυ μπροστα φιλος στο πληρωμενο...
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Λοιπό, ετοιμάζομαι να φύγω για τα πάτρια εδάφη της Βουλγαρίας αλλα δεν μπορώ να χωνέψω τη φόλα του ταξιδιού. Κ δε μιλάω για τις πουστιες της παλιάς πόλης, μια μέρα έμεινα εξαλλου, όσο για τη Μολδαβία. Κάθε χρόνο και χειρότερα. Νομιζω η ανατολική ευρώπη αργοσβήνει πλέον και δεν είναι το πληρωμένο που με πειράζει όσο οτι κοροιδευουν τους ξένους σε μερη που τους ειχαν τρελο respect. Εγώ εχω κανει προταση στο φιλο γκλοκ για αλλα μερη μακρινα μήπως υπαρχει εκει κατι στα τελευταια απομειναρια της σλαβικης φυλης.. μηπως και παλι λεω... οχι οτι ειμαι και σιγουρος... απλα θεωρω πως οτι ειναι ευρωπη πλεον εχει μολυνθει πολυ. ΠΟΥΤΑΝΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΕ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ. ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΥΠΕΡΜΑΧΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗΣ.

Στο θεμα μας, για να μην την πατανε συναγωνιστες, αν εχει ενας ντοπιος συναγωνιστης πληροφοριες για συγκεκριμενα μπαρ/κλαμπ που πανε ντοπιες νορμαλ στην παλια πολη, αλλιως να δωσουμε συρμα στους συναγωνιστες να πηγαινουν σε αλλα μερη για ελευθερο καμακι, εκτος παλιας πολης.
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
S club στην παλια πολυ για παιχνιδη με γκομενες και εμπορικα κεντρα και θερμη και μποα ειναι καλα για γλερτ για κατι ποιο σιγουρο θα σου πω αλλη φορα καποια τιπς.γκομενες γυρο απο μεγαλα ξενοδοχεια θα βρεις
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Πως γινεται να προτεινεις s club χωρις να κανεις αναφορα στο περιστατικο που ανεφερα; Κ παει στο διαολο εγω ηταν εις γνωσην μου κ ηξερα δε πασχιζω απο ενα 50ρικο, εξαλλου ηπια και εγω αρκετα, αλα για καποιον που την πατησει, δεν πρεπεο να αναφερθουν οι αναποδιες; Ετσι ξερε τραβατε s club?θα παρετε κοσμο στο λαιμο σας...
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Πως γινεται να προτεινεις s club χωρις να κανεις αναφορα στο περιστατικο που ανεφερα; Κ παει στο διαολο εγω ηταν εις γνωσην μου κ ηξερα δε πασχιζω απο ενα 50ρικο, εξαλλου ηπια και εγω αρκετα, αλα για καποιον που την πατησει, δεν πρεπεο να αναφερθουν οι αναποδιες; Ετσι ξερε τραβατε s club?θα παρετε κοσμο στο λαιμο σας...
Το περιστατικό που ανέφερες δεν είναι κάτι τόσο τραγικό και μπορεί να συμβεί! Νόμιζα πως ήξερες οτι κάποιες γκόμενες μέσα είναι των μαγαζιών για να κάνουν μπούγιο και να τραβάνε αντρες για κατανάλωση!ΟΛΑ τα μαγαζιά στη παλιά πόλη εχουν τέτοιες!Δεν κατάλαβες πως αυτή είναι του μαγαζιού?
Δεν σου έφαγε λεφτά...Μαζί τα είπιατε και ίσως είχες την ευκαιρία να σου κάτσει και δεν το έμαθες ποτέ αν και οι γκόμενες των μαγαζιών τα έχουν κάνει αυτά πολλές φορές! Αλλά και αυτές σίγουρα τον έχουν φάει από πελάτες που τους έκαναν ΚΛΙΚ!
Βέβαια σε  καταλαβαίνω που δεν είχες έμπειρο δεύτερο άτομο δίπλα διότι και η τιμή θα πήγαινε δια δύο και θα υπήρχε και δεύτερη γνώμη για την εκτίμηση της κατάστασης!

 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Μην πηγαινετε στο old city, οι γκομενες εχουνε καει απο τους ξένους, και οι περισσοτερες εκει στα bar ψαχνουν να τα φανε απο επιδοξους γαμιάδες. Το old city αξιζει μονο αν κανεις καμακι μονο σε καποια εστιατόρια που εχει σε κατι δρομάκια καθετα στις κεντρικες οδους, οπου μπορεις να βρεις μικρες γυναικοπαρέες που πανε εκει για ηρεμο καφε-χυμο-φαγητο, και μπορεις να τους πεσεις χαλαρα καθως εχει υσηχια και μηδενικο ανταγωνισμο.

Συνηθως γκομενες τις προκοπης δε πανει στα bar του old city, παρα μονο νεαρές φοιτητριες και γκομενες σαν αυτη που γνωρισε ο target.

Πρεπει να πηγαινετε σε αυτα που ειναι in, oπως το www.nuba.ro/]Νuba[/url] και το www.loftlounge.ro/]Loft[/url]
Aυτα τα μερη δε τα γνωριζουν πολλοι σεξοτουριστες, παρα μονο οσοι εχουν στενες επαφες με ντοπους (εγω δηλαδη  :headbaning1: )
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
freddo  στην παλια πολη πολες φοιτητριες που ψαχνονται....
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
εχω χαρτες εισητηριο απο λεωφορειο,μετρο 28 λει στο πορτοφολι για να τα δειχνω στις ρουμανες εδω να τους πιανω κουβεντα και φωτο στο φβ μου
αποδειξη απο ξενοδοχειο
Δυνατα χαρτια εχεις φιλε ...
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Μην πηγαινετε στο old city, οι γκομενες εχουνε καει απο τους ξένους, και οι περισσοτερες εκει στα bar ψαχνουν να τα φανε απο επιδοξους γαμιάδες. Το old city αξιζει μονο αν κανεις καμακι μονο σε καποια εστιατόρια που εχει σε κατι δρομάκια καθετα στις κεντρικες οδους, οπου μπορεις να βρεις μικρες γυναικοπαρέες που πανε εκει για ηρεμο καφε-χυμο-φαγητο, και μπορεις να τους πεσεις χαλαρα καθως εχει υσηχια και μηδενικο ανταγωνισμο.

Συνηθως γκομενες τις προκοπης δε πανει στα bar του old city, παρα μονο νεαρές φοιτητριες και γκομενες σαν αυτη που γνωρισε ο target.

Πρεπει να πηγαινετε σε αυτα που ειναι in, oπως το www.nuba.ro/]Νuba[/url] και το www.loftlounge.ro/]Loft[/url]
Aυτα τα μερη δε τα γνωριζουν πολλοι σεξοτουριστες, παρα μονο οσοι εχουν στενες επαφες με ντοπους (εγω δηλαδη  :headbaning1: )
Συμφωνώ αλλά μην ξεχνάς πως οι γκόμενες της προκοπής ανεξαρτήτως εθνικότητας δεν κάθονται από το πρώτο βράδι! Ο φίλος ήταν για μια μέρα και στη φάση του μόνος μόνο με ...ασόβαρη της Παλιάς πόλης είχε ελπίδες να κάνει κάτι!
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Συμφωνώ αλλά μην ξεχνάς πως οι γκόμενες της προκοπής ανεξαρτήτως εθνικότητας δεν κάθονται από το πρώτο βράδι! Ο φίλος ήταν για μια μέρα και στη φάση του μόνος μόνο με ...ασόβαρη της Παλιάς πόλης είχε ελπίδες να κάνει κάτι!
Δεν ειναι απαραιτητο να του καθησει απο το πρώτο βράδυ, δυσκολο εώς αδυνατο χωρίς πληρωμένο.
Αλλα αν θεωρητικά ειχε φτιαχτει καποιο rapport, θα μπορουσε να τη γαμήσει σε επομενο ταξίδι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom