Νέα

Sex στο Βουκουρέστι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astrapm
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 245K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
οκ ,
μαλλον θα παω στο στουντιο που λεει ο pussy wagon,
αυτο ειναι στην φωτο?μην παω να χτυπαω κουτουρου πορτες....η αν θέλεις εξήγησε απο την 2η εικόνα.
ειδα κατι πολυ καλα και όμορφα και λεω να παω και σε αυτά,ας ειναι κα πιο ξερα απο παξιμαδι!!
ευχαριστω για τις συμβουλες [size=10pt][size=10pt]και θα γυρισω με νεοτερα[/size][/size].....
ο τύπος ήρθε ρώτησε έμαθε καβατζώθηκε
δεν επέστρεψε ποτέ όμως για να μας πει νεότερα
:jerking2:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Οκ, θα σας πω τι εγινε s club και ξεκαθαριζω πως δεν ειναι μομφη προς τον γκλοκ ο οποιος ειναι φιλος. Ξεκινώντας,  πιο στημένο πεθαίνεις... μπαινω μεσα να πιασω μπαρ κ σκονταφτω σε μια μουναρα. Λεω συγνωμη, λεει δεν πειραζει απο που εισαι, Ελλαδα εγω Μολδαβια λεει, λεω ωραια θα τα πουμε σε λιγο εχω πολλα να σου πω. Αυτη ειχε κ μια παρεα πιο μετρια μουνια αλλα ειχαν παρει θεσεις βολης, οποτε λεω εδω παιζει κονσόμα σαν εμπειρος παικτης που ειμαι. Παραγγελνω, αραζω κοβω κινηση και αφηνω κ το ταληρο στον μπαρμαν οπως ειπε ο γκλοκ (λει). Τεσπα μην τα πολυλογω, πιανουμε τη κουβεντα μετα κ προσπαθω να τη χτυπησω στο φιλοτιμο οτι εχω σχεσεις με μολδαβηα, φιλους κλπ. ενω αυτη να με κραταει σφιχτα λες και ημουν ο αντρας που περιμενε... λεω οπου ναναι θα σκασει το πιστολι. Και λεει can i have a drink. Λεω οκ, βοτκα, ουισκι; λεει οχι κρασι. Οκ λεω ακομα καλυτερα πιο φτηνο. Παω στο μπαρ, οχι σε αυτο που αφησα μπουρμπουαρ 5 λει το πανω κ λεω ενα ποτηρι κρασι. Λεει θα βαζουμε ποτηρια μονο μπουκαλι. Αμαν, ρουα ματ λεω μεσα μου... ξεροντας οτι κανω τη λαθος κινηση, αν ειναι δυνατον να μην πουλανε κ με το ποτηρι,λεω οκ βαρα το. Λεω δε γαμιεται τελευταια βραδια, μουναρα, την ειχαμε βρει με τα ρωσικα ειχε εντυπωσιαστει, οκ... ξεκιναμε λοιπον κ ερχονται και οι καριολες της να πιουν και εφυγε το μπουκαλι εν τη γενεσει του!!! Και ειχε και 35 ευρω!!! Λεω τι εγινε, λεει ενταξει παρεα ειμασταν ολοι μαζι.. λεω κοιτα αν θες δευτερο μπουκαλι οι 2 μας οκ; οκ λεει. Παω στο μπαρ που εδωσα το 5λεο tip και λεω chepeast bottle of wine. Μου βγαζει με 15 ευρω ενω ο προηγουμενος ο μπασταρδος εβαλε με 35 που του ειπα κ αυτου cheapest. Μου λεει η γκομενα μετα not so good like the previous wine. Λεω, Ok lets go to another place, i am bored here and i will open any wine you like. Ok, ok. Το ρουφαει κ αυτο μπαμ και μετα ζηταει τριτο. Ενδιαμεσα, η κουβεντα μας παει απιστευτα, λεω θες να κατσω βουκουρεστι να βγαινουμε κλπ. Λεει θα μαι 4 μερες εδω οκ αν θες. Λεω οκ, αν θες παμε βολτες, σπα, χιονοδρομικο κλπ. Ναι ολα καλα τα βρηκαμε. Στο τριτο μπουκαλι ασκω βετο και λεω αν θελεις τριτο σε αλλο μαγαζι. Λεει εδω αλλο ενα και μετα παμε σε αλλο μαγαζι σε μια ωρα. Συν οτι ηθελε το ακριβο κρασι. Λεω οχι αν ειναι ετσι θα φυγω κ τα λεμε αυριο. Οκ λεει κ με παραταει. Βαζω στοιχημα πως κ τριτο να ανοιγα παλι ιδια καταληξη θα ταν. Η νομιζε δε θα τα ετσι επειδη η κουβεντα μας πηγαινε τελεια; Μετα φευγοντας της λεω τι να κανω αυριο, να κατσω η να φυγω; λεει οτι θες. Λεω αν μου πεις οτι θα βρεθουμε θα κατσω. Λεει δεν ξερω. Της κανω εισαι ηλιθια στα ρωσικα κ εφυγα. Για μενα δε με νοιαζει το 50αρι.... δεν πασχιζω.. την καυλα μου εκανα, αυτα ειναι για εσας να τα βλεπετε ποια ειναι η ανατολικη ευρωπη του 2018. Τωρα με μεθοδο κμαν λογικα παιρνοταν, αλλα συγνωμη δεν θα παιξω ετσι. Τωρα, ειχε κ αρκετες κανονικες, δυαδες τριαδες αλλα δεν μπορεις να μπεις ευκολα, θες παρτενερ κ ειμαι μονος. Δεν κατηγορω γκλοκ, ισως μαζι του να χα πιο καλες πιθανοτητες, αλλα το μαγαζι οπως κ πολλα αλλα στην παλια πολη φανταζομαι, ειναι στημενα.
  αργα το καταλαβες οτι για να στα περνει ηταν εκει.μην σου πω γκομενο τον μπαρμαν ειχε.
βλεπω πολλες τετειες να τα κανουν σε ξενους.δεν ξερω το κλαμπ που λετε αν ειναι ενα με φοιτητες
στην παλια πολη το s.αν ειναι αυτο εμενα τοτε δεν με εβαλαν γιατι ειμαι ξενος.κατι τσιγανοι ηταν στην πορτα και μου μιλουσαν ρουμανικα.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
στην εποχή μου η παλιά πόλη ήταν άφτιαχτη
πέρναγαν καινούργιο δίκτυο υπονόμων θυμάμαι και ήταν τίγκα στους γιούφτους  :heavymetalbig:
 

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Μην πηγαινετε στο old city, οι γκομενες εχουνε καει απο τους ξένους, και οι περισσοτερες εκει στα bar ψαχνουν να τα φανε απο επιδοξους γαμιάδες. Το old city αξιζει μονο αν κανεις καμακι μονο σε καποια εστιατόρια που εχει σε κατι δρομάκια καθετα στις κεντρικες οδους, οπου μπορεις να βρεις μικρες γυναικοπαρέες που πανε εκει για ηρεμο καφε-χυμο-φαγητο, και μπορεις να τους πεσεις χαλαρα καθως εχει υσηχια και μηδενικο ανταγωνισμο.

Συνηθως γκομενες τις προκοπης δε πανει στα bar του old city, παρα μονο νεαρές φοιτητριες και γκομενες σαν αυτη που γνωρισε ο target.

Πρεπει να πηγαινετε σε αυτα που ειναι in, oπως το www.nuba.ro/]Νuba[/url] και το www.loftlounge.ro/]Loft[/url]
Aυτα τα μερη δε τα γνωριζουν πολλοι σεξοτουριστες, παρα μονο οσοι εχουν στενες επαφες με ντοπους (εγω δηλαδη  :headbaning1: )

παικτη, Loft/Nuba etc δεν ειναι για τον Βαλκανιο γιουφτο π με Ευρ 1Κ νομιζει οτι θα πηδηξει Βουκου 3ημερο.

το 80% των Ελληνων Βουκου ειναι αθλιοι τυποι για κεμπαμπ στο Dristor.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
παικτη, Loft/Nuba etc δεν ειναι για τον Βαλκανιο γιουφτο π με Ευρ 1Κ νομιζει οτι θα πηδηξει Βουκου 3ημερο.

το 80% των Ελληνων Βουκου ειναι αθλιοι τυποι για κεμπαμπ στο Dristor.
:2funny:
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Καλησπερα, θα βρεθω Βουκουρεστι για δουλεια σε λιγες μερες, και θα ηθελα απο καποιον γνωστη καμια πληροφορια στο που να βγω, ειτε για καμακωμα, αλλα και κανενα καλο κωλαδικο-στριπτιτζαδικο μηπως φορτωσουμε :)
 

PIREASEX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
91
Like
76
Πόντοι
0
Μην πηγαινετε στο old city, οι γκομενες εχουνε καει απο τους ξένους, και οι περισσοτερες εκει στα bar ψαχνουν να τα φανε απο επιδοξους γαμιάδες. Το old city αξιζει μονο αν κανεις καμακι μονο σε καποια εστιατόρια που εχει σε κατι δρομάκια καθετα στις κεντρικες οδους, οπου μπορεις να βρεις μικρες γυναικοπαρέες που πανε εκει για ηρεμο καφε-χυμο-φαγητο, και μπορεις να τους πεσεις χαλαρα καθως εχει υσηχια και μηδενικο ανταγωνισμο.

Συνηθως γκομενες τις προκοπης δε πανει στα bar του old city, παρα μονο νεαρές φοιτητριες και γκομενες σαν αυτη που γνωρισε ο target.

Πρεπει να πηγαινετε σε αυτα που ειναι in, oπως το www.nuba.ro/]Νuba[/url] και το www.loftlounge.ro/]Loft[/url]
Aυτα τα μερη δε τα γνωριζουν πολλοι σεξοτουριστες, παρα μονο οσοι εχουν στενες επαφες με ντοπους (εγω δηλαδη  :headbaning1: )
σε αυτα συντροφε τα μαγαζια που παραθετεις κυκλοφορουν και καλ γκερλ επαγγελματιες?
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
σε αυτα συντροφε τα μαγαζια που παραθετεις κυκλοφορουν και καλ γκερλ επαγγελματιες?
Γιαυτο δε ξερω τυπε, αλλα αυτα ειναι τα μαγαζια που πανε κυριλε και νορμαλ γκομενες απο ότι μου λενε οι ντόπιοι.
Αν καποιος συναγωνιστής πάει, να μας μεταφέρει πληροφοριες.
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Eλπίζω να μην πιστεψες οτι οι γιατροι θα παρουν αυξηση 400% ετσι? :headbaning2:
το 2014 που ειμουν εκει το φακελακι στα νοσοκομεια πηγαινε συννεφο με την αιτιολογια οτι οι γιατροι δεν πληρονονταν καλα. Κ ολα στο φανερο καμμια διακριτικοτητα . Μετα πολλοι γιατροι τους φευγανε εξω κυριως Γερμανια κ στα τελη του 2014 που ειχαν εκλογες ηταν θεμα η μεταναστευση των γιατρων. Το δημοσιευμα εχει καποια βαση
 

lakis1970

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
παικτη, Calea Floreasca εχει μπολικη δραση - εαν μενεις μονιμα, πες μου να σου στειλω πμ

Μένω κοντά, μπορεί να μου στείλεις και εμένα ΠΜ. Νομίζω πάντως ότι το έχω ξαναζητήσει; ή κάνω λάθος, πάντως ΠΜ δεν έχω :-)
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
το 2014 που ειμουν εκει το φακελακι στα νοσοκομεια πηγαινε συννεφο με την αιτιολογια οτι οι γιατροι δεν πληρονονταν καλα. Κ ολα στο φανερο καμμια διακριτικοτητα . Μετα πολλοι γιατροι τους φευγανε εξω κυριως Γερμανια κ στα τελη του 2014 που ειχαν εκλογες ηταν θεμα η μεταναστευση των γιατρων. Το δημοσιευμα εχει καποια βαση
Οι γιατροι τους ειναι για τον πουτσο καβαλα, μη διανοηθεις να κανεις καμια σοβαρη επεμβαση στη ρουμανια, θα γυρισεις σε κασα de facto.
Ιστοριες απο οδοντιάτρους που μου εχουνε πει ντοπιοι, βγαζουνε δοντια χωρις αναισθησια κτλ τραγελαφικα.
Ενας απο τους λογους που δε θα μετακομιζα ρουμανια ειναι οι γιατροι.

Βεβαια θελουν να παρουσιαζονται και καλα σαν γαματοι, αλλα ειναι ετη φωτος πίσω απο τους δικους μας. Μη φανταστεις οτι εκει πρεπει να γραψεις 19/20 σε πανεθνικο επιπεδο οπως εδω για να μπεις στη σχολη..Στην ελλαδα οι φοιτητες εχουν γερες επιστημονικες βασεις οταν εισαγονται στις ιατρικες σχολες οχι μαλακιες.

Οι ρουμανοι που εχουν λεφτα φευγουν στο εξωτερικο για επεμβάσεις.

Το μονο στο οποιο ειναι καλοι γιατροι, ειναι στις επεμβάσεις σιλικονης. Εκει τους βγαζω το καπελο, αλλα για τιποτα παραπανω.

Βεβαια δεν ειναι μονο σαν γιατροι για τον πεο. Και ως μηχανικοι ειναι επεισης για τον πουτσο καβαλα. Γενικα δε το εχουν το επιστημονικο, γιατι δεν εχουν σωστό (το κατα δυναμην) εκπαιδευτικο σύστημα.
 

Terry181

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
21
Like
18
Πόντοι
0
Πισω απο το χιλτον εχει ιεοροδουλες
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Εχει στο εμπορικο κεντρο και στην παλια πολυ στα μπαρακια εκει και στον δρομο αλλα ποιο κυριλατες θα πας στο φαισ κλαμπ μποα και στο μπαμπου αξιζει να ανηξεις μπουκαλξ για να τσιμπησουνε πηγαινε κοντα τους και μιλα τους στα αγγλικα ευγενικα θελει λιγο χωσιμο τωρα για μασααζ στο κεντρο μην πας το πολυ να στο παιξουνε οχι κατι αλλο.το βουκουρεστη θελει πολυ προσοχη αλλα ειναι και ωραια
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
598
Like
451
Πόντοι
26
:cum:
 

Συνημμένα

  • image-0-02-04-274036a82f93151893356dc3381a62489db5a09b6f615ab837a73b78c4dddc56-V.jpg
    image-0-02-04-274036a82f93151893356dc3381a62489db5a09b6f615ab837a73b78c4dddc56-V.jpg
    111,5 KB · Εμφανίσεις: 46

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Παίδες θα μαι 4 βδομάδες περίπου Βουκουρέστι για αλλαγή από Σόφια. Είμαι ήδη 3 μέρες και τα πράγματα πολύ υποτονικά στο ελεύθερο που παίζω... Είμαι απογοητευμένος.... Όποιος θέλει βόλτα και καμάκι να μου πει.

υγ: Φίλε glock, ξαναπήγα στο μαγαζί σου... Ακόμα πιο στημένο από την τελευταία φορά που πήγα.... Περισσότερες γυναίκες και όλες κονσομανσιόν με παραμύθι ότι είναι φοιτήτριες ή τουρίστριες. Σχεδόν όλες Μολδαβές. Ακόμα και αυτή που είχα δει στο προηγούμενο τάξιδι. Άκυρο μέρος εντελώς πλέον ...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.537
Πόντοι
2.406
Φιλε χαλαρωσε, εισαι σε καμενη γη
Κανς χαβαλε ετσι κι αλλθως τα σανσε γιαβοτιδηποτε ειναι ζερο..  ;)
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.537
Πόντοι
2.406
Εχει στο εμπορικο κεντρο και στην παλια πολυ στα μπαρακια εκει και στον δρομο αλλα ποιο κυριλατες θα πας στο φαισ κλαμπ μποα και στο μπαμπου αξιζει να ανηξεις μπουκαλξ για να τσιμπησουνε πηγαινε κοντα τους και μιλα τους στα αγγλικα ευγενικα θελει λιγο χωσιμο τωρα για μασααζ στο κεντρο μην πας το πολυ να στο παιξουνε οχι κατι αλλο.το βουκουρεστη θελει πολυ προσοχη αλλα ειναι και ωραια
χα χα
Το αλλοε τον τοτο το ξερεις τυπε? Οσον αφορα τα κλαμπ μπουκαλια κλπ
Γιαβτα μασαζ ετσι ειναι υπερμουφα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.537
Πόντοι
2.406
αυτες τις μλκες τις γραφει ενα συγκεκριμενο ατομο που δηλωνει συμβουλος επςνδυσεων κλπ
Μια φορα που βρεθηκαμε του λεω τι κ που σπουδασες. Μου απαντησε δημοσιογραφια καπου στη Σαλονικ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom