Νέα

Sex στο Βουκουρέστι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astrapm
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 245K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Υγ: σε ποιο μπαρ παλια πολη λες γινεται το καλυτερο παιχνιδι;
Νομίζω το "S" ειναι το καλύτερο!Μην μπεις και φύγεις όμως όπως πολλοί! Πιάνεις θέση στο μπάρ και αν αφήσεις τα 5 λει ρέστα σαν τιπς 1-2 φορές θα σε προσέχουν στα βασικά!
Μετά θα μπεις στο παίγνιο και θα τοποθετείς στο πλάνο όσες μπαίνουν ή βγαίνουν! Αν κινηθείς γρήγορα σε γνωριμίες μπορείς να παίξεις με πολλές για να επιλέξεις την καλύτερη διαθέσιμη για ξένο! Από τους Ρουμάνους playboy μην ψαρώνεις! Αυτοί έχουν τις καλύτερες και δεν τους νοιάζει τι θα κάνεις εσύ!
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Είμαι παλιά πόλη στο σουβλατζίδικο όπου κ χτύπησα κλασσική συνταγή, χοιρινό, ντομάτα, πατάτα, τυροκαυτερή, να πάνε κάτω τα φαρμάκια. Δεν έχω ξανακάνει πιο γκαντέμικο ταξίδι, ακόμα κ η σταθερή μου εδω το ακύρωσε. Θα παω στο s club αν κ το σκηνικό είναι στημένο για δυάδα και στα μέτρα του γκλοκ. Αύριο πρωί φεύγω. Αυτό το ταξίδι περισσοτερο με πληγωσε παρα με ανεβασε. Μονη μου παρηγορια, 3 ακομα νουμερα στο σακουλι... η διαφορα με το χθες... καλυτερη ψυχολογια, λογω περισσοτερης προσοχης στον ξενο, περισσοτερα νουμερα και πιο ποιοτικα.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Είμαι παλιά πόλη στο σουβλατζίδικο όπου κ χτύπησα κλασσική συνταγή, χοιρινό, ντομάτα, πατάτα, τυροκαυτερή, να πάνε κάτω τα φαρμάκια. Δεν έχω ξανακάνει πιο γκαντέμικο ταξίδι, ακόμα κ η σταθερή μου εδω το ακύρωσε. Θα παω στο s club αν κ το σκηνικό είναι στημένο για δυάδα και στα μέτρα του γκλοκ.
τέτοια ώρα δεν πρέπει να τρώς !Χτυπάς ένα δυο ποτά σπίτι με ανεβαστική μουσική !Μασάς μια τσίχλα στο δρόμο για το κλαμπ και μπαίνεις μέσα με ένα ύφος σας έχω όλους !Είσαι κοινωνικός εκεί που πρέπει και δεν επιτρέπεις σε κανέναν να σου πάρει τον αέρα! Μην ξεχνάς ποτέ την ανωτερότητά σου και την επιβολή της κυριαρχίας σου στο χώρο!
Καλά γαμήσια φίλε!!
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
τέτοια ώρα δεν πρέπει να τρώς !Χτυπάς ένα δυο ποτά σπίτι με ανεβαστική μουσική !Μασάς μια τσίχλα στο δρόμο για το κλαμπ και μπαίνεις μέσα με ένα ύφος σας έχω όλους !Είσαι κοινωνικός εκεί που πρέπει και δεν επιτρέπεις σε κανέναν να σου πάρει τον αέρα! Μην ξεχνάς ποτέ την ανωτερότητά σου και την επιβολή της κυριαρχίας σου στο χώρο!
Καλά γαμήσια φίλε!!

Σωστός. ΜΠΑΙΝΩ! ΑΕΡΑΑΑΑ!!!!
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Οκ, θα σας πω τι εγινε s club και ξεκαθαριζω πως δεν ειναι μομφη προς τον γκλοκ ο οποιος ειναι φιλος. Ξεκινώντας,  πιο στημένο πεθαίνεις... μπαινω μεσα να πιασω μπαρ κ σκονταφτω σε μια μουναρα. Λεω συγνωμη, λεει δεν πειραζει απο που εισαι, Ελλαδα εγω Μολδαβια λεει, λεω ωραια θα τα πουμε σε λιγο εχω πολλα να σου πω. Αυτη ειχε κ μια παρεα πιο μετρια μουνια αλλα ειχαν παρει θεσεις βολης, οποτε λεω εδω παιζει κονσόμα σαν εμπειρος παικτης που ειμαι. Παραγγελνω, αραζω κοβω κινηση και αφηνω κ το ταληρο στον μπαρμαν οπως ειπε ο γκλοκ (λει). Τεσπα μην τα πολυλογω, πιανουμε τη κουβεντα μετα κ προσπαθω να τη χτυπησω στο φιλοτιμο οτι εχω σχεσεις με μολδαβηα, φιλους κλπ. ενω αυτη να με κραταει σφιχτα λες και ημουν ο αντρας που περιμενε... λεω οπου ναναι θα σκασει το πιστολι. Και λεει can i have a drink. Λεω οκ, βοτκα, ουισκι; λεει οχι κρασι. Οκ λεω ακομα καλυτερα πιο φτηνο. Παω στο μπαρ, οχι σε αυτο που αφησα μπουρμπουαρ 5 λει το πανω κ λεω ενα ποτηρι κρασι. Λεει θα βαζουμε ποτηρια μονο μπουκαλι. Αμαν, ρουα ματ λεω μεσα μου... ξεροντας οτι κανω τη λαθος κινηση, αν ειναι δυνατον να μην πουλανε κ με το ποτηρι,λεω οκ βαρα το. Λεω δε γαμιεται τελευταια βραδια, μουναρα, την ειχαμε βρει με τα ρωσικα ειχε εντυπωσιαστει, οκ... ξεκιναμε λοιπον κ ερχονται και οι καριολες της να πιουν και εφυγε το μπουκαλι εν τη γενεσει του!!! Και ειχε και 35 ευρω!!! Λεω τι εγινε, λεει ενταξει παρεα ειμασταν ολοι μαζι.. λεω κοιτα αν θες δευτερο μπουκαλι οι 2 μας οκ; οκ λεει. Παω στο μπαρ που εδωσα το 5λεο tip και λεω chepeast bottle of wine. Μου βγαζει με 15 ευρω ενω ο προηγουμενος ο μπασταρδος εβαλε με 35 που του ειπα κ αυτου cheapest. Μου λεει η γκομενα μετα not so good like the previous wine. Λεω, Ok lets go to another place, i am bored here and i will open any wine you like. Ok, ok. Το ρουφαει κ αυτο μπαμ και μετα ζηταει τριτο. Ενδιαμεσα, η κουβεντα μας παει απιστευτα, λεω θες να κατσω βουκουρεστι να βγαινουμε κλπ. Λεει θα μαι 4 μερες εδω οκ αν θες. Λεω οκ, αν θες παμε βολτες, σπα, χιονοδρομικο κλπ. Ναι ολα καλα τα βρηκαμε. Στο τριτο μπουκαλι ασκω βετο και λεω αν θελεις τριτο σε αλλο μαγαζι. Λεει εδω αλλο ενα και μετα παμε σε αλλο μαγαζι σε μια ωρα. Συν οτι ηθελε το ακριβο κρασι. Λεω οχι αν ειναι ετσι θα φυγω κ τα λεμε αυριο. Οκ λεει κ με παραταει. Βαζω στοιχημα πως κ τριτο να ανοιγα παλι ιδια καταληξη θα ταν. Η νομιζε δε θα τα ετσι επειδη η κουβεντα μας πηγαινε τελεια; Μετα φευγοντας της λεω τι να κανω αυριο, να κατσω η να φυγω; λεει οτι θες. Λεω αν μου πεις οτι θα βρεθουμε θα κατσω. Λεει δεν ξερω. Της κανω εισαι ηλιθια στα ρωσικα κ εφυγα. Για μενα δε με νοιαζει το 50αρι.... δεν πασχιζω.. την καυλα μου εκανα, αυτα ειναι για εσας να τα βλεπετε ποια ειναι η ανατολικη ευρωπη του 2018. Τωρα με μεθοδο κμαν λογικα παιρνοταν, αλλα συγνωμη δεν θα παιξω ετσι. Τωρα, ειχε κ αρκετες κανονικες, δυαδες τριαδες αλλα δεν μπορεις να μπεις ευκολα, θες παρτενερ κ ειμαι μονος. Δεν κατηγορω γκλοκ, ισως μαζι του να χα πιο καλες πιθανοτητες, αλλα το μαγαζι οπως κ πολλα αλλα στην παλια πολη φανταζομαι, ειναι στημενα.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Οκ, θα σας πω τι εγινε s club και ξεκαθαριζω πως δεν ειναι μομφη προς τον γκλοκ ο οποιος ειναι φιλος. Ξεκινώντας,  πιο στημένο πεθαίνεις... μπαινω μεσα να πιασω μπαρ κ σκονταφτω σε μια μουναρα. Λεω συγνωμη, λεει δεν πειραζει απο που εισαι, Ελλαδα εγω Μολδαβια λεει, λεω ωραια θα τα πουμε σε λιγο εχω πολλα να σου πω. Αυτη ειχε κ μια παρεα πιο μετρια μουνια αλλα ειχαν παρει θεσεις βολης, οποτε λεω εδω παιζει κονσόμα σαν εμπειρος παικτης που ειμαι. Παραγγελνω, αραζω κοβω κινηση και αφηνω κ το ταληρο στον μπαρμαν οπως ειπε ο γκλοκ (λει). Τεσπα μην τα πολυλογω, πιανουμε τη κουβεντα μετα κ προσπαθω να τη χτυπησω στο φιλοτιμο οτι εχω σχεσεις με μολδαβηα, φιλους κλπ. ενω αυτη να με κραταει σφιχτα λες και ημουν ο αντρας που περιμενε... λεω οπου ναναι θα σκασει το πιστολι. Και λεει can i have a drink. Λεω οκ, βοτκα, ουισκι; λεει οχι κρασι. Οκ λεω ακομα καλυτερα πιο φτηνο. Παω στο μπαρ, οχι σε αυτο που αφησα μπουρμπουαρ 5 λει το πανω κ λεω ενα ποτηρι κρασι. Λεει θα βαζουμε ποτηρια μονο μπουκαλι. Αμαν, ρουα ματ λεω μεσα μου... ξεροντας οτι κανω τη λαθος κινηση, αν ειναι δυνατον να μην πουλανε κ με το ποτηρι,λεω οκ βαρα το. Λεω δε γαμιεται τελευταια βραδια, μουναρα, την ειχαμε βρει με τα ρωσικα ειχε εντυπωσιαστει, οκ... ξεκιναμε λοιπον κ ερχονται και οι καριολες της να πιουν και εφυγε το μπουκαλι εν τη γενεσει του!!! Και ειχε και 35 ευρω!!! Λεω τι εγινε, λεει ενταξει παρεα ειμασταν ολοι μαζι.. λεω κοιτα αν θες δευτερο μπουκαλι οι 2 μας οκ; οκ λεει. Παω στο μπαρ που εδωσα το 5λεο tip και λεω chepeast bottle of wine. Μου βγαζει με 15 ευρω ενω ο προηγουμενος ο μπασταρδος εβαλε με 35 που του ειπα κ αυτου cheapest. Μου λεει η γκομενα μετα not so good like the previous wine. Λεω, Ok lets go to another place, i am bored here and i will open any wine you like. Ok, ok. Το ρουφαει κ αυτο μπαμ και μετα ζηταει τριτο. Ενδιαμεσα, η κουβεντα μας παει απιστευτα, λεω θες να κατσω βουκουρεστι να βγαινουμε κλπ. Λεει θα μαι 4 μερες εδω οκ αν θες. Λεω οκ, αν θες παμε βολτες, σπα, χιονοδρομικο κλπ. Ναι ολα καλα τα βρηκαμε. Στο τριτο μπουκαλι ασκω βετο και λεω αν θελεις τριτο σε αλλο μαγαζι. Λεει εδω αλλο ενα και μετα παμε σε αλλο μαγαζι σε μια ωρα. Συν οτι ηθελε το ακριβο κρασι. Λεω οχι αν ειναι ετσι θα φυγω κ τα λεμε αυριο. Οκ λεει κ με παραταει. Βαζω στοιχημα πως κ τριτο να ανοιγα παλι ιδια καταληξη θα ταν. Η νομιζε δε θα τα ετσι επειδη η κουβεντα μας πηγαινε τελεια; Μετα φευγοντας της λεω τι να κανω αυριο, να κατσω η να φυγω; λεει οτι θες. Λεω αν μου πεις οτι θα βρεθουμε θα κατσω. Λεει δεν ξερω. Της κανω εισαι ηλιθια στα ρωσικα κ εφυγα. Για μενα δε με νοιαζει το 50αρι.... δεν πασχιζω.. την καυλα μου εκανα, αυτα ειναι για εσας να τα βλεπετε ποια ειναι η ανατολικη ευρωπη του 2018. Τωρα με μεθοδο κμαν λογικα παιρνοταν, αλλα συγνωμη δεν θα παιξω ετσι. Τωρα, ειχε κ αρκετες κανονικες, δυαδες τριαδες αλλα δεν μπορεις να μπεις ευκολα, θες παρτενερ κ ειμαι μονος. Δεν κατηγορω γκλοκ, ισως μαζι του να χα πιο καλες πιθανοτητες, αλλα το μαγαζι οπως κ πολλα αλλα στην παλια πολη φανταζομαι, ειναι στημενα.

ρε τυπε η δουλεια φανηκε στημενη

στο βουκουρεστι πηγα το 15 δυο φορες
στην παλια πολη εχει ολο το κοσμο βγαινει κλπ αλλα ειναι στημενες οι γκομενες και μαλακιζονται αβερτα
εντομεταξυ ολοι ψαχνονται για καμακι εκει
πολλοι αγγλοι ειδα
στο μπαμπου να πας εκει παει συνεχεια και η δικια μας που δουλευε στο εροτικα η σιμονα  :grin:
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Οκ, θα σας πω τι εγινε s club και ξεκαθαριζω πως δεν ειναι μομφη προς τον γκλοκ ο οποιος ειναι φιλος. Ξεκινώντας,  πιο στημένο πεθαίνεις... μπαινω μεσα να πιασω μπαρ κ σκονταφτω σε μια μουναρα. Λεω συγνωμη, λεει δεν πειραζει απο που εισαι, Ελλαδα εγω Μολδαβια λεει, λεω ωραια θα τα πουμε σε λιγο εχω πολλα να σου πω. Αυτη ειχε κ μια παρεα πιο μετρια μουνια αλλα ειχαν παρει θεσεις βολης, οποτε λεω εδω παιζει κονσόμα σαν εμπειρος παικτης που ειμαι. Παραγγελνω, αραζω κοβω κινηση και αφηνω κ το ταληρο στον μπαρμαν οπως ειπε ο γκλοκ (λει). Τεσπα μην τα πολυλογω, πιανουμε τη κουβεντα μετα κ προσπαθω να τη χτυπησω στο φιλοτιμο οτι εχω σχεσεις με μολδαβηα, φιλους κλπ. ενω αυτη να με κραταει σφιχτα λες και ημουν ο αντρας που περιμενε... λεω οπου ναναι θα σκασει το πιστολι. Και λεει can i have a drink. Λεω οκ, βοτκα, ουισκι; λεει οχι κρασι. Οκ λεω ακομα καλυτερα πιο φτηνο. Παω στο μπαρ, οχι σε αυτο που αφησα μπουρμπουαρ 5 λει το πανω κ λεω ενα ποτηρι κρασι. Λεει θα βαζουμε ποτηρια μονο μπουκαλι. Αμαν, ρουα ματ λεω μεσα μου... ξεροντας οτι κανω τη λαθος κινηση, αν ειναι δυνατον να μην πουλανε κ με το ποτηρι,λεω οκ βαρα το. Λεω δε γαμιεται τελευταια βραδια, μουναρα, την ειχαμε βρει με τα ρωσικα ειχε εντυπωσιαστει, οκ... ξεκιναμε λοιπον κ ερχονται και οι καριολες της να πιουν και εφυγε το μπουκαλι εν τη γενεσει του!!! Και ειχε και 35 ευρω!!! Λεω τι εγινε, λεει ενταξει παρεα ειμασταν ολοι μαζι.. λεω κοιτα αν θες δευτερο μπουκαλι οι 2 μας οκ; οκ λεει. Παω στο μπαρ που εδωσα το 5λεο tip και λεω chepeast bottle of wine. Μου βγαζει με 15 ευρω ενω ο προηγουμενος ο μπασταρδος εβαλε με 35 που του ειπα κ αυτου cheapest. Μου λεει η γκομενα μετα not so good like the previous wine. Λεω, Ok lets go to another place, i am bored here and i will open any wine you like. Ok, ok. Το ρουφαει κ αυτο μπαμ και μετα ζηταει τριτο. Ενδιαμεσα, η κουβεντα μας παει απιστευτα, λεω θες να κατσω βουκουρεστι να βγαινουμε κλπ. Λεει θα μαι 4 μερες εδω οκ αν θες. Λεω οκ, αν θες παμε βολτες, σπα, χιονοδρομικο κλπ. Ναι ολα καλα τα βρηκαμε. Στο τριτο μπουκαλι ασκω βετο και λεω αν θελεις τριτο σε αλλο μαγαζι. Λεει εδω αλλο ενα και μετα παμε σε αλλο μαγαζι σε μια ωρα. Συν οτι ηθελε το ακριβο κρασι. Λεω οχι αν ειναι ετσι θα φυγω κ τα λεμε αυριο. Οκ λεει κ με παραταει. Βαζω στοιχημα πως κ τριτο να ανοιγα παλι ιδια καταληξη θα ταν. Η νομιζε δε θα τα ετσι επειδη η κουβεντα μας πηγαινε τελεια; Μετα φευγοντας της λεω τι να κανω αυριο, να κατσω η να φυγω; λεει οτι θες. Λεω αν μου πεις οτι θα βρεθουμε θα κατσω. Λεει δεν ξερω. Της κανω εισαι ηλιθια στα ρωσικα κ εφυγα. Για μενα δε με νοιαζει το 50αρι.... δεν πασχιζω.. την καυλα μου εκανα, αυτα ειναι για εσας να τα βλεπετε ποια ειναι η ανατολικη ευρωπη του 2018. Τωρα με μεθοδο κμαν λογικα παιρνοταν, αλλα συγνωμη δεν θα παιξω ετσι. Τωρα, ειχε κ αρκετες κανονικες, δυαδες τριαδες αλλα δεν μπορεις να μπεις ευκολα, θες παρτενερ κ ειμαι μονος. Δεν κατηγορω γκλοκ, ισως μαζι του να χα πιο καλες πιθανοτητες, αλλα το μαγαζι οπως κ πολλα αλλα στην παλια πολη φανταζομαι, ειναι στημενα.


Παλια πολη ησουν?Αν ησουν εκει στα μαγαζια που χει το γυραδικο απο πανω ολες σε αυτα τα μαγαζια ειναι να σου τρωνε τα λεφτα
Και 10 μπουκαλια να ανοιξεις δεν προκειτε να γαμησεις


Καλυτερα να πας στο control club εχει πιτσιρικια και δεν εχεις τις μαλακιες buy me a drink

 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Κοιτα, υπερεκτιμησα τις δυνατοτητες μου γιατι μιλησαμε ρωσικα της ειπα την ιστορια μου οτι ξερω μολδαβια κοσμο, της το παιξα σοβαρος αν θελει να ερθει διακοπες ελλαδα σοβαρη σχεση κλπ. οποτε πηγα να ξανω την εξαιρεση στον κανονα. Εδειχνε υπερβολικα δεκτικη, ειχε παθει πλακα με τα ρωσικα μου. Τζογαρησα μεχρι 50 ευρω, ηπια αρκετα, περασα καλα, απλα δεν ηθελα να τζογαρω περισσοτερα. Ισως αν τζογαριζα αλλο ενα μπουκαλι κατι να γινοταν εστω για την αλλη νερε, απλα δεν ηθελα. Το θεμα ειναι πως τα παραμυθια μου πιαναν ακομα κ σε τετοιο στυλ γκομενες αλλα οχι πλεον.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Κοιτα, υπερεκτιμησα τις δυνατοτητες μου γιατι μιλησαμε ρωσικα της ειπα την ιστορια μου οτι ξερω μολδαβια κοσμο, της το παιξα σοβαρος αν θελει να ερθει διακοπες ελλαδα σοβαρη σχεση κλπ. οποτε πηγα να ξανω την εξαιρεση στον κανονα. Εδειχνε υπερβολικα δεκτικη, ειχε παθει πλακα με τα ρωσικα μου. Τζογαρησα μεχρι 50 ευρω, ηπια αρκετα, περασα καλα, απλα δεν ηθελα να τζογαρω περισσοτερα. Ισως αν τζογαριζα αλλο ενα μπουκαλι κατι να γινοταν εστω για την αλλη νερε, απλα δεν ηθελα.

Μονο που σκεφτεσαι ετσι εισαι φουλ λαθος
Η δουλεια της ειναι να σε κανει να σκεφτεσαι ετσι ωστε να πας για 3μπουκαλι,4  κτλπ
Δεν γαμας ουτε με 10 ουτε με 100 μπουκαλια αυτες δεν πανε εκει να γαμηθουνε αλλα να πιουνε και να φανε τσαμπα

Αυτες που γαμιουνται ειναι κατι γυφτισες βρωμιαρες η αμα εισαι στα κολπα εχει καποιες στο 60ευρω και τις παραγγελνεις
ΑΛλα πρεπει να ξερεις ταριφες αλλιως θα σου φερουν καμια χοντρη
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
λοιπον δε θα το ξεχασω ποτε το σκηνικο

μενω στο ραμαντα χοτελ στο κεντρο και βγαινω κατα τις 1 απο το ξενοδοχειο για παλαια πολη

εγω παντα με το που εβγαινα απο το ξενοδοχειο εστριβα τσιγαρο και το αναβα

ερχεται λοιπον τυπισσα για φωτια

τυπισσα απο νορβηγια που ειχε ερθει με την εταιρεια της για δυο μερες και ειχε βγει μονη της

την παω σε μια γωνια να της αναψω γιατι φυσαγε
της λεω τι κανεις τετοια ωρα μονη σου πας σε κλαμπ

οχι μου λεει ειχαμε βγει απο τη δουλεια και τωρα κανω μια βολτα να καπνισω και θα γυρισω στο ξενοδοχειο μου το ιντερκοντινενταλ πρεπει να ητανε
μου αρεσει λεει να περπαταω μονη μου και να καπνιζω το βραδυ
της προτεινω για ποτο αλλα αρνηθηκε ευγενικα
της λεω μονη σου εισαι στο δωματιο? :grin:
επιασε το υπονοουμενο αλλα αποχαιρετηθηκαμε δυο ξενη σε μια ξενη χωρα

κοιτα ομως ρε παιδι μου τι μπορει να σου συμβει
μου φαινεται αμα εισαι ξενος ειναι πιο ευκολο για γνωριμια ειδικα εξωτερικο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
λοιπον δε θα το ξεχασω ποτε το σκηνικο

μενω στο ραμαντα χοτελ στο κεντρο και βγαινω κατα τις 1 απο το ξενοδοχειο για παλαια πολη

εγω παντα με το που εβγαινα απο το ξενοδοχειο εστριβα τσιγαρο και το αναβα

ερχεται λοιπον τυπισσα για φωτια

τυπισσα απο νορβηγια που ειχε ερθει με την εταιρεια της για δυο μερες και ειχε βγει μονη της

την παω σε μια γωνια να της αναψω γιατι φυσαγε
της λεω τι κανεις τετοια ωρα μονη σου πας σε κλαμπ

οχι μου λεει ειχαμε βγει απο τη δουλεια και τωρα κανω μια βολτα να καπνισω και θα γυρισω στο ξενοδοχειο μου το ιντερκοντινενταλ πρεπει να ητανε
μου αρεσει λεει να περπαταω μονη μου και να καπνιζω το βραδυ
της προτεινω για ποτο αλλα αρνηθηκε ευγενικα
της λεω μονη σου εισαι στο δωματιο? :grin:
επιασε το υπονοουμενο αλλα αποχαιρετηθηκαμε δυο ξενη σε μια ξενη χωρα

κοιτα ομως ρε παιδι μου τι μπορει να σου συμβει
μου φαινεται αμα εισαι ξενος ειναι πιο ευκολο για γνωριμια ειδικα εξωτερικο
Τύπε εχεις ξεφυγει τελειως, τωρα φανταζεσαι οτι εχεις παει και στη Ρουμανια?
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Τύπε εχεις ξεφυγει τελειως, τωρα φανταζεσαι οτι εχεις παει και στη Ρουμανια?

τσεκαρε πιο πισω σελιδες που προτεινω κρυφο στουντιο που πανε ποδοσφαιριστες

club massage λεγεται

εχω και καρτα

η κοπελα στην υποδοχη η μαρια της εκανα προτασεις γαμου για πλακα

τα εχω γραψει πολλες φορες πιο πισω σελιδες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
τσεκαρε πιο πισω σελιδες που προτεινω κρυφο στουντιο που πανε ποδοσφαιριστες

club massage λεγεται

εχω και καρτα

η κοπελα στην υποδοχη η μαρια της εκανα προτασεις γαμου για πλακα

τα εχω γραψει πολλες φορες πιο πισω σελιδες
Τότε στα ειπε καποιος που πηγε, και μας πουλας φιδια. Σιγα μην εχεις βγει ποτέ σου εκτος Ελλαδας. Τι λεω εκτος Ελλαδας. Εκτος νομού Αττικης το βλεπω δυσκολο.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Τότε στα ειπε καποιος που πηγε, και μας πουλας φιδια. Σιγα μην εχεις βγει ποτέ σου εκτος Ελλαδας. Τι λεω εκτος Ελλαδας. Εκτος νομού Αττικης το βλεπω δυσκολο.

μη με τρλαινεις γιατι θα αρχισω να ποσταρω φωτο σαν τον τραμουντανα τωρα
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
λοιπον δε θα το ξεχασω ποτε το σκηνικο
μενω στο ραμαντα χοτελ στο κεντρο και βγαινω κατα τις 1 απο το ξενοδοχειο για παλαια πολη
εγω παντα με το που εβγαινα απο το ξενοδοχειο εστριβα τσιγαρο και το αναβα
ερχεται λοιπον τυπισσα για φωτια
...........
μου αρεσει λεει να περπαταω μονη μου και να καπνιζω το βραδυ
της προτεινω για ποτο αλλα αρνηθηκε ευγενικα
της λεω μονη σου εισαι στο δωματιο? :grin:
'''''''''''

Να μην τα πολυλογώ, τής έδωσα μια πίπα εκεί μέσα στον δρόμο, με το άγχος ενος περιπολικού της αστυνομίας που τριγυρνούσε εκεί γύρω.
Μετά με πήγε στο δωμάτιο της, τρείς πιστολιές, χύσιμο παντού, φιλάκι και αποχαιρετισμός.
Το γαμήσι Βουκουρέστι δεν θέλει κόπο, θέλει τρόπο.

(Πρόσθεσα λίγο στην ιστορία για σασπένς, ώρα που είναι).
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796

ρε τυπε διαβασε πισω ολοκληρα σεντονια εχω γραψει
τι δηλαδη θες να ποσταρω
εχω χαρτες εισητηριο απο λεωφορειο,μετρο 28 λει στο πορτοφολι για να τα δειχνω στις ρουμανες εδω να τους πιανω κουβεντα και φωτο στο φβ μου
αποδειξη απο ξενοδοχειο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom